Jak poznam, ze me chce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:01:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznam, ze me chce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Jak poznam, ze me chce  (Přečteno 222391 krát)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 20. Listopad 2006, 11:42:51 »

Citace: "marcus"
Takze ustupujuce vlasy su vlastne dobra vec?  Smějící se


pry jo, ale osobne me moc nepritahuji... mozna to nejaky chlap vypustil jako famu do sveta, aby se necitil menecenny ze je plesaty Provokatér
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 20. Listopad 2006, 12:11:18 »

k puvodnimu tematu:
kdyz nad tim tak premyslim tak je asi fakt ze neni dobre kdyz holka dela prvni krok.
Protoze z me zkusenosti (pokud to jsem schopen spravne pospudit) kdyz mi pripadalo ze holka neco dela aby se se mnou nejak zblizila tak se to deli na dve skupiny:

1)holka-outsider ...chovaji se tak jak bych se choval ja kdybych se do nekoho zamiloval. Vytrvale a oddane se snazi hleat spolecne tema, byt mi na blizku. A dokonce snesou i nejake to nehezke zachazeni a naznaky davajici na jevo ze je nechci
-ve me pak vyvolavaji myslenky jestli je moje kategorie holek tova neatraktivni a nebo je to jen tim ze jim pripada ze se mnou maji neco spolecneho.

2)smazka - neverim ze by se dalo jejich chovani brat vazne. Povazuju je za intrikanky ktere tim neco sleduji, hraji si se mnou, nebo naopak maji ten zminovany spasitelsky sintrom a snazi se neboheho i kdyz v mnoha smerech dost schopneho a vyrazneho introverta uvest do spolecnosti.
-neverim totiz napr tomu ze by se holka ktera by o me mela skutecne zajem k necemu takovemu odhodlala (napr. vyzvani k tanci, reknuti ze mam "hrozne sexy vlasy" a hrani si s nima, cesani, strakvani a vyndavani nejakych kiticek/vetvicek, malovani po zadech )

a vsechny takove pripady prechazim nejspise ignoranci (skoro teatralni, pokud ignorance muze vypadat teatralne) a snahou se chovat korektne, drzet se slusneho spolecneskeho formalniho protokolu.


ale zaroven muzu rici ze kdyz jsem se pokousel delat prvni krok ja tak to dopadlo jeste o poznani hure, a taky ze asi dost spatne chapou proc holka neco smerem ke me dela .... takze je to co pisu treba brat hodne s rezervou
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 20. Listopad 2006, 14:08:10 »

Ehm, ty mas ve vlasech kyticky a vetvicky? Úsměv
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 20. Listopad 2006, 14:21:27 »

tak list nebo vetvicka se tam dostane kdyz zavadis hlavou o strom nebo kdyz to z tech stromu spadne...
..a jinak sem mluvil i o zastrkavani
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 20. Listopad 2006, 14:34:01 »

No super, tak to jsem podle 0254 holka outsider :-D to jsou mi vyhlidky...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 20. Listopad 2006, 14:49:07 »

Citace
No super, tak to jsem podle 0254 holka outsider Very Happy to jsou mi vyhlidky...


heh, tim sem chtel jenom rici ze takhle na me pusobi jen holky ktere predem povazuju za outsidery.
myslim ze je to hlavne tim
1)ze u nich to je poznat, neumi v tom chodit a tak jsou takove krecovite, ze to i me dojde
2)atraktivni holky to nemaji zapotrebi, maji svoji hrdost, a kdyz zjisti jaky jsem arogantni a alibisticky kokot (ktery je ignoruje aby si nezadal) tak me okamzite zase nechaji napostvas me aroganci alibizmu a kokotsvi.

//a stejne si to vsechno asi jen vymyslim
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 20. Listopad 2006, 14:58:51 »

Aha, vidis to... a ja si myslela, ze pokud po chlapovi neskocim, nejlepsi je byt mu proste na blizku, povidat si s nim a sikovne ho navest k tomu, aby me nekam pozval.
A proste jsou chlapi, po kterych se skakat neda, protoze se bojim, ze by utekli. A pritom na tom asi nebudu ani tak zle, protoze jsou i taci, co me zvou ven...ale vetsinou me nijak nepritahujou, jenom jako kamaradi. Nebo to take myslej jenom jako kamaradi, to nevim Úsměv ale nekdo tu rikal, ze vy nemate kategorii kamaradky - bud se o ni zajimate a chcete ji i do postele, nebo se o ni nezajimate.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 21. Listopad 2006, 10:05:39 »

Citace: "0254"

-neverim totiz napr tomu ze by se holka ktera by o me mela skutecne zajem k necemu takovemu odhodlala (napr. vyzvani k tanci, reknuti ze mam "hrozne sexy vlasy" a hrani si s nima, cesani, strakvani a vyndavani nejakych kiticek/vetvicek, malovani po zadech )

a vsechny takove pripady prechazim nejspise ignoranci (skoro teatralni, pokud ignorance muze vypadat teatralne) a snahou se chovat korektne, drzet se slusneho spolecneskeho formalniho protokolu.


No ale pozor, vyzvání k tanci, mluvení o sexy vlasech a hrani si s nimi - to je velmi výrazný signál od té holky, a jestli tomu nevěříš a teatrálně to ignoruješ, tak je načase se zamyslet, jestli náhodou nejsi arogantní a alibistický ...ehm...kokot Úsměv
Co by ti chlapi nechtěli? Vyžadují pořád nějaké jasné signály, a když je mají, tak jim nevěří a ignorují je...ach jo Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 21. Listopad 2006, 10:43:58 »

Citace: "Rachel"

Co by ti chlapi nechtěli? Vyžadují pořád nějaké jasné signály, a když je mají, tak jim nevěří a ignorují je...ach jo Šťastný


hmm... jo, souhlasim, jsou to vo---e
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 21. Listopad 2006, 13:51:22 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "Rachel"

Co by ti chlapi nechtěli? Vyžadují pořád nějaké jasné signály, a když je mají, tak jim nevěří a ignorují je...ach jo Šťastný


hmm... jo, souhlasim, jsou to vo---e


Jo, je to tak, já to vím podle sebe.
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
Carl114
Host
« Odpověď #60 kdy: 08. Leden 2007, 20:29:41 »

Ja bych klidně zajem měl jako o holku, kdyby ovšem nějaka měla zájem Šťastný
 Úsměv No nevím co bych napsal nejsem moc zkusenej Šťastný
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 18. Leden 2007, 23:22:27 »

Mluvim nesmysly a cítím se nesvůj = mám zájem. Myslím, že není problém to poznat Mrkající
Taky se hlásím k příspěvku o doplňování tématu rozhovoru a o snahu jakkoli s danou slečnou udržet rozhovor (= zájem).
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 19. Leden 2007, 10:08:48 »

Citace
jj...ale ti "normalni" a "slusni" vetsinou postradaji to, co zenska v chlapovi hleda... testosteron...  Provokatér  je mi lito panove, proste musite mit oboji...jak agresivitu, tak nehu... vy na nas take nemate zrovna nejmensi pozadavky... a navic to mate lepsi v tom, ze vetsina zenskych se nakonec spokoji s chlapem, ktery zcela (popripade vubec) nedosahuje jejich puvodniho idealu...


No to je po dlouhé době příspěvek, který může tady hodně obohatit. Fakt by mě zajímalo, jak posuzují "krásu" popípadě "atraktivitu" svého partnera holky.
A tady mi jde především o kategorie 17-20roku,zkrátka zhruba mého věku.
Mě osobně se nejdřív musí líbit obličej té dívky, hezký oči, milý úsměv, ne takové nafintěné nanyny s tuny make-upu na ksichtu.A samozřejmě, že nemusím takové plnoštíhlé, to asi jako každý, i když každý má své kouzlo.To je ta původní část.
Poté přichází epizoda číslo dvě, oslovení a zaujmutí.To oslovení je možná nejhorší věc,alespoň pro mě, dovoluji si tvrdit, že pro každého. Hezky se
se to říká,říci nějaké holce jen tak, když jste ji nikdy neviděli "ahoj" je přeci jenom ukázka odvahy. Pak je tu další problém, když je vás hodně kamarádů. To je třeba případ letošního silvestra, byli jsme na náměstí potkali jsme tam tři maturantky, a teďka přece jenom, když Vám některá padne do oka, a teď problém, všichni už něco napitý, a přeci jen každý si z toho chtěl aspoň číslo urvat. Takže fajn šli dokonce s námi pak i do hospody,povídal jsem jsi z jednou docela v pohodě, znáte to, takové to pošťuchování rejpání a dost jsme se nasmáli.Je fakt, že jeden kámoš do ní ryl fakt až hnusně, jenže má se tam člověk s ním hádat, dvakrát jsem mu cosi na hajzlu řekl, ale pořád.No jenže, pak, když jí člověk vyzve k tanci na nějakou slaďárnu, tak řekne, že netančí a že už musí všichni tři domů. No v tom, aby se člověk vyznal, že? Říct se o telefoní číslo,v této chvíli nikdy.Tady se nabízí otázka proč takový obrat? Snad nám to holky objasní Úsměv.Ale ne, to jsem trošičku dost ujel od tématu.
Když si to člověk tak nějak shrne, což je asi tak, že na zaujetí stačí průměrná postava,hezký úsměv,kouzlo očí. A pak je to už jen o tom, oslovit,což je nejtěžší a rozhodující faktor je, jak si ti dva padnou do očí.
Ovšem,jaký jsou reakce holek, to bych prosil zdejší o shrnutí.
Noghri to zřejmě nemyslela, tak, že když vidí kupu svalů, tak, že je obloozněná.
To, že holky se spokojí se svým partnerem, není přece jen o tom, jak vypadá, ale především, jak se k ní chová.
Takže na úplný začátek chce to nějaké kouzlo, chce být něčím zajímavý, a jak už todle vyhraje člověk, je to jen a jen o jeho chování a citů k ní, pak už nebere jako play-boye. Aspoň takhle mi to jednou fakt hezká kámoška povídala, ovšem zda a jakou to mělo opodstatnělost, to nevím.

Neříkám, že vypadá dobře, ani špatně, asi tak jako normální kluk.To, že bych holku zbalil jen na vzhled to asi težko Úsměv.
Ale z mojich zkušeností, je to tak, že doposud, co jsem vždycky, když jsem to nějak moc nehrotil, a tož nějak to vyplinulo. Ale katostrafólní je bilance, si řeknu, že tu moc chci, jenže tomu nepuručíte.Smutný
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 20. Únor 2007, 02:34:49 »

Nezazil sem. A kdybych videl, ze ma zajem, tak ji pomuzu Šťastný A zacal bych byt iniciativni. Ale je otazka, jak bych poznal zajem. Pac, kdyz se zajem a nezajem projevuji stejne, je to trochu problem Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sportige

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 22. Duben 2007, 18:53:46 »

ja se chcu na neco taky zeptat .. jsem tu prvně tak nevim jak to tu chodí ...tak tady je můj příběh......
kdysy se mi líbil jeden klučina, ale on zezačátku když nevěděl o koho jde mě prozváněl a pak mi řekl že o mladší nemá zájem.Pak uběhl nějaký ten čas, já si našla kluka, bylo to v pohodě já se pak se svým klukem rozešla a zase se mi začal líbit ten předtím. Jednou jsem mu napsala smsku a on mi odpověděl s tím, že chce vědět moje icq. Tak jsme nezávazně kecali na icq, sranda byla, ale tak o osobních věcěch jsme nemluvili. Jednou se stalo že mi napsal pohádku na dobrou noc. Pozvala jsem ho do čajovny tak mi napal, že jo, ale pak jsem nemohla takže to nevyšlo. Teď jsme spolu jednou mluvili a napsala jsem mu, že je fajn, je s ním  sranda a že se mi líbí. Odpoveděl, že moji upřímnost obdivuje   Úsměv ...ale nic vic. Teď spolu už moc nekecáme a já nevím co si myslet. Pokazila jsem to? Kamarádka si myslí, že se mu líbím, ale že se stydí, jenomže já chcu vědět váš názor. Kamarádka vždycky něco kecne aby mi dala naději, ale víte jak to je ..jedna paní povídala....tak pls mi pak písněte ..díky moc  Kroutící očima
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 22. Duben 2007, 20:03:02 »

jsou to divna zviratka Smutný ja se v nich take nevyznam... je na case si ochocit nake nove, nemyslite?  Smějící se
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 22. Duben 2007, 21:35:54 »

hehe...ty planujes vymyslet nove pohlavi nebo co daemoniack? Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 26. Červenec 2007, 20:53:06 »

abych nemusela zakladat nove tema, tak si tu zdovolenim prihreju trochu sve polivcicky

sem sice v mirne krehce porozchodovem stavu (viz jina temata), coz vsak neznamena ze sem muzske pokoleni vymazala se sveta.
tedy k memu problemu:
potkala sem chlapce, vymenili sme si cisla, parkrat si zavolali ... skvele si popovidali .... pak po mirnych kolizich (typu skvele se mi s tebou povida, nevim jestli jit na rande, aby se to nezkazilo - rekl on) sme se setkali. Rande bylo zvlastni, prvni hodinku docela trapne ticho prerusovane mymi pokusy o komunikaci (ja mam proste v povaze zachranovat situace) se docela rozkecal a dlouho sme si povidali. Pze se na prvnim rande nelibam a nemam ani rada pokusy v tomto smeru, nechala sem se doprovodit k domovnim dverim, a pak se rozloucila a utekla .... jeste cestou domu mi telefonoval (bydli asi 3\4 hod autem ode me), pak smsky pravidelne mi denne jednou dvakrat vola ... sme schopny klidne hodinku prokecat, ma mobil bezpatny tak to neresime.... mluvime o vsem moznem (uz sme aj u dvojsmyslu a sexualnich narazek) ALE ani naznak ci pokus domluvit si dalsi rande....

MA ZAJEM, NEMA ZAJEM?
dekuji za vase nazory a nesetrete me  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #68 kdy: 26. Červenec 2007, 21:23:22 »

Volá Ti, píše Ti => má zájem Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 26. Červenec 2007, 21:45:38 »

Volá Ti, píše Ti => má zájem Úsměv
Tesat Úsměv Ale vyjímky potvrzují pravidlo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 27. Červenec 2007, 11:38:20 »

Já když mám zájem tak se nejdřív snažím o oční kontakt (= pořád na ní čumím, ale když se podívá sklopím oči - jsem stydlifka Úsměv), potom o fyzickou blízkost (snažím se vyhledávat situace, kdy můžu být s ní, ale nevnucuju se), potom se s ní snažím mluvit o všem možném (což je docela težké, páč jsem introvert Úsměv), snažím se jí rozesmát (v rámci možností), snažím se jí zalichotit (ale jenom upřímně a když se naskytne příležitost - takže "lichotka" asi není to správné slovo), vyhledávám příležitosti k tomu jí s čímkoliv pomoci... Celkově jde o to slečnu přesvědčit, že mi může věřit a že nejsem povrchní. Za "hodného blbce" se nepovažuju, protože moje dobrá vůle a tolerance mizí ve chvíli, kdy zjistím, že toho holka zneužívá.

Souhlasím s noghri... Něco, co nechápu je, kam se poděl ten dávnej sklon chlapů ženskou dobývat, anžto vy se tadyk všichni vyjadřujete, jako že ženská má být ta iniciátorka, mužu ale říct, že kdykoliv jsem to na chlapa zkusila já, tak to buď nijak nedopadlo, nebo to dopadlo dost bídně... To jsem sváděla na to, že chlap má sklon lovce, tudíš ženu dobývat, a né se nechat balit....?!
Tak z toho co jsem napsal to asi moc nevyplývá, ale "dobývání" je přesně to, o co se u holek snažím. Ale když si holka hraje na nedobytnou, protože jí to baví (i když toho kluka vlastně nechce), nebo protože si myslí, že kluk je telepat a všechno si domyslí, tak to taky v pořádku není. To je takový problém dát občas nějaký náznak, jestli to dobývání zabírá? Když se kluk snaží jak může a holka se nijak neprojeví, tak to za chvíli přestane bavit i toho největšího blbce. Nevidím problém v tom, když je holka trochu iniciativní - stačí občas a aspoň je jasné, že jde oběma o to stejné - být spolu Úsměv

Ale normálního slušnýho chlapa najdeš klidně i v hospodě (třebas na slučáku) nebo i na díze... Dost slušných chlápů (co já znám) chodí na dízu s tim že by si tam chtěli najít nějakou holku (tak to hned zas nemůžete odsuzovat)... Podle mě to funguje i naopak, snad pokaždý když jsem někde na diskárně, tak tam narazim na nějakou slušnu holku (našel jsem si tam i svou nynější přítelkyni, chodí na gympl, má skoro samý jedničky, nekouří, moc nepije, je hodná, tolerantní a zábavná - řekli by jste že takvou najdete na díze...??? já teda ani náhodou Úsměv...
A jak by lo řečeno, slušnej chlap je většinou i trochu stydlivej, takže za hokou jen tak nezajde, potřebuje trošku nakopnout (že by vlastní zkušenost???Úsměv
Ale jinak je pravda že spousta slušných chlapů chodí na jiné zábavy než jsou diskotéky, objevují se na sportovních, hubedních akcích a podobně...
Když pominu situaci, kdy je kluk na diskotéce nebo v hospodě s kamarády (a kvůli nim), tak slušný kluk na taková místa nechodí, a už vůbec ne hledat holku, protože je si vědom svojí hodnoty a ví, že tam slušnou holku nenajde. Možná tam chodí v 16, kdy ví o životě ještě kulový, ale určitě ne jako "dospělý". To samé platí na holky.

Citace: Rachel
Co by ti chlapi nechtěli? Vyžadují pořád nějaké jasné signály, a když je mají, tak jim nevěří a ignorují je...ach jo Šťastný
Někdy je dost těžké neverbální ženské signály pochopit - někdy koneckonců i ty verbální. Když si nejsi jistá, jestli tvůj náznak kluk pochopil, tak proč mu to nenaznačíš jasněji (když ti o to jde), místo toho nadávání, jak jsou chlapi nedůvtipní?

Jinak 100% souhlasím se vším, co tu napsal LordAli.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
mischka

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 02. Srpen 2007, 08:01:31 »

Já trošku zneužiju tohle téma.

Autobusem se mnou jezdí jeden kluk. On se mi vždycky líbil, i když jsem třeba měla zájem o jiný kluky, no a už nějakej ten pátek po mně kouká, usmívá se atd. Třena když sedí v autobuse někde za mnou, tak pořád na sobě cítim jeho pohled  Šťastný, a když zase sedim já někde za nim někde vzadu, tak on se pořád nenápadně na mě otáčí nebo vidim, jak na mě kouká ve skle, nebo když stojíme vedle sebe, tak na mě ohromně nenápadně koutkem oka kouká  Šťastný

No, a takhle to jde už asi od května, v červnu jezdil jenom jednou tejdně, celej červenec nejezdil, asi měl dovolenou, a tenhle tejden jezdí každej den. A já, protože mně začíná v pondělí dvoutýdenní dovolená, tak bych už ráda něco podnikla. Musim.
On nastupuje několik zastávek přede mnou, takže až zejtra nastoupim do autobusu, tak si k němu sednu. On vždycky sedí sám. Snad ho teda mezi těma lidma v tej rychlosti najdu, že  Podivený A jestli ze sebe vůbec dostanu větu: " Máte tady volno ?", protože budu nervozní jako nevim co.

Jenomže já se dost bojim, takže bych vás chtěla poprosit o zhodnocení situace, jaká je šance, že mě pošle do někam.
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 02. Srpen 2007, 10:00:35 »

Zadna. Šťastný

Kazdej chlap, a to i homosexual prosimpekne, musi byt rad kdyz se k nemu posadi mila, sympaticka slecna. Jen bych snad jeste pridal pozdrav Mrkající Nevim, kolik ti je, ale pokud vam neni obema 30, tak snad nejake to "Ahoj, je tady volno" nikomu neublizi Mrkající
Zaznamenáno
mischka

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 02. Srpen 2007, 10:29:22 »

Tak to jsi mě potěšil  Šťastný

Třicet mi ještě není, i když to mam už za pár, v říjnu mi bude 28, ale vypadám tak o pět let mladší a on odhaduju, že bude možná i o něco málo mladší než já, starší než já nebude, na to nevypadá, ale to je jedno  Šťastný

btw. a to mu mam rovnou tykat  Stydlivý
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 02. Srpen 2007, 11:14:40 »

Ano, tykať Mrkající Už sa to tu preberalo a aj Qark to odporúča.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS