Jak poznam, ze me chce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:17:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznam, ze me chce
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak poznam, ze me chce  (Přečteno 222395 krát)
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 07. Červen 2009, 11:48:46 »

No ještě jak holka/žena pozná že se líbí klukovy/muži....
Muže to být:
klukovy se klepou kolena
blbě čumí,neinteligentní výraz
je mimo,divný,neohrabaný
když s tebou mluví:plácá hlouposti,je mimo reálný svět

I toto jsou známky ne?Ne kažadý se chová tak sebevědomě že ještě stačí flirtovat Kroutící očima

Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 09. Červen 2009, 13:20:40 »

No, pokud to někdo nestáíhá, tak má problém. Protože tím se stává zoufale nepřitažlivým. Pokud nemá to štěstí jako já a není při tom neuvěřitelně neodolatelně roztomilý a balí na to romantičky Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P.M.

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 16. Červenec 2009, 17:19:52 »

dobry
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 16. Červenec 2009, 17:21:33 »

No ještě jak holka/žena pozná že se líbí klukovy/muži....
Muže to být:
klukovy se klepou kolena
blbě čumí,neinteligentní výraz
je mimo,divný,neohrabaný
když s tebou mluví:plácá hlouposti,je mimo reálný svět

I toto jsou známky ne?Ne kažadý se chová tak sebevědomě že ještě stačí flirtovat Kroutící očima


K tomu bych rekla jedno: Balme sobe rovné, at predejdeme temhle priznakum.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 16. Červenec 2009, 17:26:55 »

Sobě rovné? Všichni jsme bratři...
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 16. Červenec 2009, 22:22:38 »

A sestry kenich! Zapoměls na sestry  Šťastný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 17. Červenec 2009, 08:58:06 »

Sobě rovné? Všichni jsme bratři...
Smějící se Smějící se Smějící se

Pozn.:Predpokladam, ze tohle byl vtipek a ty jsi me pochopil.
Zaznamenáno
Nameless

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 03. Říjen 2011, 18:53:13 »

Tak, zdravím po dlouhé době a jsem tu s novým problémem  Šťastný Nechce se mi zakládat nové vlákno a myslím, že to sem i celkem sedí, tak to tu plácnu. Tak tedy takhle: seznámila jsem se s jedním velmi sympatickým mladým mužem. V ten den seznámení jsme se moc nebavili, protože během pár minut dorazil jeho kamarád, tak se pak věnoval jemu. Tak nějak jsem se nemohla zbavit pocitu, že ho už odněkud znám a pak jsem na něj narazila na fb, zjistila, že máme docela hodně společných známých a že jsem se s ním fakt asi 2 roky zpátky bavila. Což byla docela dobrá záminka k tomu mu napsat, tudíž jsem mu pár denním váhání poslala sms (číslo jsem měla přímo od něj) s tím, že jsem si vzpomněla odkud je mi povědomý a bla bla bla...Téměř okamžitě přišla odpověď s tím, že si taky vzpomíná + dodal pár dalších podrobností, takže si fakt vzpomínal  Šťastný Následovala výměna několika sms a nakonec mě pozval ven. Sešli jsme se hned následující den, strávili spolu pár (podle mě) příjemných hodin. Byli jsme se projít, sednout na zahrádku na pivo, řeč nestála, docela jsme se spolu nasmáli, prostě mi s ním bylo moc fajn. Chtěl za mě zaplatit (nenechávám se zásadně zvát) a doprovodil mě na tramvaj. Při loučení řekl něco na způsob, že by jsme se zas mohli někdy vidět, že to bylo fajn, přesně si to už nepamatuju. Den na to jsem si ho přidala na fb a tady tak nějak příběh končí. Ve středu to bude týden, co jsme spolu byli a zatím se neozval, což mě poněkud mate, protože mi přišlo, že se to celé vyvíjí dobře. Mám ještě čekat, že se ozve sám nebo se mu mám ozvat já? Je možné, že celé to odpoledne viděl úplně jinak než já? A nebo je nesmělý a bojí se ozvat (chvílema vypadal docela nervózně, což mi ale moc nesedí k tomu, že to setkání vlastně inicioval on) ? Budu vděčná za každou radu, pohled na věc, pokud není něco úplně jasné nebo jsem se dostatečně nerozepsala, tak to ráda doplním. Bylo mi s ním vážně dobře, tudíž bych se s ním znova ráda viděla, ale zase ho nechci nijak uhánět... Znepokojený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 03. Říjen 2011, 22:42:31 »

Njn, do hlavy mu nikdo nevidí Mrkající Možnosti jsou jasné. Buďto nemá chuť pokračovat - což je nepravděpodobné, podle toho, co píšeš. Neříkal by, že byste se někdy mohli zas vidět nebo něco na ten způsob Mrkající Pak je možnost, že tě nechává vykysávat, což dělá moc dobře . protože čím déle nenapíše, tím větší budeš mít radost, až napíše Mrkající A nebo prostě nějak najednou neví, co ti napsat, protože mu přišlo, že sis to moc neužívala a rozhodně nemáš chuť na nic víc, než nezávazný pokec. Tedy logicky se stydí ti napsat explicitně, jestli bys nešla na rande a snaží se vymyslet nějakou děsně nenápadnou výmluvu, jakože má "náhodou" dva lístky do kina a kámoš nemůže, nebo že náhodou někam vyráží, tak jestli nechceš taky. Akorát ho zatim nic rozumného nenapadlo Mrkající Šťastný

Ale do hlavy mu nevidíme, žejo Mrkající Norma říká, že by ses mu neměla ozývat a měla bys čekat, až napíše. Ale podle mýho jsou všechny tyhle pravidla tak akorát na dvě věci. Jestli chceš někam jít, tak mu napiš a pozvi ho ty Úsměv Klidně to zabal nějak neutrálně, že bys někam vyrazila, protože se nudíš, jestli by někam nešel. Aby měl aspoň trochu pocit, že to řídí Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 4 5 [6]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS