Jak se ho zbavit...?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 07:01:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se ho zbavit...?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak se ho zbavit...?  (Přečteno 17338 krát)
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« kdy: 01. Červenec 2007, 09:36:14 »

Tak zas jednou začnu téma: jak se elegantně zbavit neodbytnýho ctitele, aniž bych mu řekla pravej důvod, proč s ním nechci bejt?
Nemůžu použít, že mám někoho jinýho, protože to zjistí, že nemám. Taky nemůžu použít, že jsem se zrovna s někým rozešla, protože to taky ví a říct mu, že s nim prostě nechci chodit, to je taky out. Pořád mi píše, nosí kytky, vemlouvá se na společný aktivity a já se pořád vykrucuju a vykrucuju. Už 3 tejdny - člověk by si řek, že mu to po takový době dojde, ale ne! Problém je v tom, že jsem s nim asi tejden chodila, ale pak jsem zjistila tu věc, kvůli který s ním prostě chodit nedokážu, takže jsem si vymyslela něco o tom, že to je takový rychlý, že přibrzdíme. A doufala jsem, že mu to dojde, ale on si opravdu myslí, že jsme jenom přibrzdili. A nebo to dělá schválně? Ježiš, tak co s ním? Spálit mosty nemůžu, je to člověk, se kterým se potkávám často, moji kamarádi a známý, lidi z práce. Brutální odstřižení nepřipadá v úvahu...
Zaznamenáno
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Červenec 2007, 09:59:37 »

to je těžké když my nevíme kvůli čemu /cos zjistila  už sním nechceš chodit...ale jinak asi rozumě si říc do očí pravej důvod. Jestli je to něco co může změnit tak to třeba změní. Jestli ne a ty se stím nedokážeš smířit... tak prostě rozhod..ale to už by mu mělo dojít no Úsměv
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Červenec 2007, 11:24:53 »

Jestli jsi mu řekla že jen přibrzdíte tak je pravděpdobný že si myslí že jenom přibrzdíte...takže mu to asi budeš muset naznačit nějak jasněji než se takhle vykrucovat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Červenec 2007, 12:31:51 »

pravej důvod: je jiná potní skupina a s kolíčkem na prádlo na nose se žít nedá - to mu opravdu říct nemůžu, že  Stydlivý
když mu řeknu do očí, že nic nebude, tak bude strašně nešťastnej a bude zase dělat psí oči a to nechci - kdyby to šlo nějak udělat, že by se rozhodnul sám, že se mnou nechce bejt - něco, čím bych ho třeba odradila  Znepokojený
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Červenec 2007, 12:43:49 »

pokud se mu bojis rict na rovinu, ze s nim nechces chodit (a je jedno jakej uvedes duvod - ani to nemusi byt ten pravej) tak se nediv, ze on si porad mysli, ze ste jen pribrzdili. Ma te rad, ty si mu dala sanci tak proc by on ted mel cekat problem?

Ale muzes se domluvit treba s kamosem a jako na oko spolu neco mit, to bys mu pak mohla rict, ze nekoho mas... Ale je blby, kdyz se bojis jeho psich oci a rict mu to nechces. Protoze ac pravda boli, je urcite lepsi nez milosrdna lez
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Červenec 2007, 12:58:52 »

No taky si myslim.. S pravdou ven, ať je jakákoli...
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Červenec 2007, 13:06:13 »

Já bych ti navrhoval, říct mu "prostě to nejde" a dál nic nevysvětlovat, ani když se bude ptát. Smutný oči bude asi dělat tak jako tak, ale s tím si prostě musíš nějak poradit. Neexistuje způsob, jak mu to říct, aby ho to vůbec nemrzelo.
Můžu ti říct, že jako chlap, kterej byl už miliónkrát odmítnutej bych fakt ocenil spíše tohle, než jakýkoli vykrucování. Když mi nějaká přímo odmítne, tak si řeknu, že mám smůlu, že se nedá nic dělat, ale vykrucování mě občas celkem aj nasere.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Červenec 2007, 13:11:20 »

Jojo, když holka odmítne nejasně člověku to vrtá hlavou a neví..když to řekne jasně, chlap má jasno a rychleji se z toho dostane když ví že to nemá smysl
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Červenec 2007, 13:13:05 »

pravej důvod: je jiná potní skupina a s kolíčkem na prádlo na nose se žít nedá - to mu opravdu říct nemůžu, že  Stydlivý

lol, to jakoze smrdi? Šťastný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Červenec 2007, 13:14:18 »

Nebo mu řekni, že vztahy dohromady znova nedáváš.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Červenec 2007, 21:32:38 »

Heh... mozna mu nevedomky prokazes sluzbu, trebas aspon zmeni stravu a nebude tolik smrdet (i kdyz pry co jednomu smrdi, druhemu voni, zvlastni je, ze se s kamosema vetsinou na tom, kdo smrdi a kdo ne shodneme - teda, aspon v ramci fyzickych aktivit... jsme meli tchore na treninkach, auky)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Červenec 2007, 22:24:57 »

Ja jsem pro jednoznacne vysloveni NE. Narovinu a bez vytacek. Protoze tim vykrucovanim ho akorat trapis  Kroutící očima
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Červenec 2007, 07:58:54 »

ok, pravej důvod si nechám pro sebe, řešila jsem to s hodně dobrým kámošem a ten řikal, že i kdybych to jenom opatrně naznačila, tak z toho bude mít trauma do konce života a že mi vůbec neuvěří, že to je čistě můj problém  S jazykem takže pravdu, ale jenom poloviční.. uf, díky lidi  Mrkající
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Červenec 2007, 19:22:44 »

A čo to bola tá polovičná pravda?
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Červenec 2007, 06:23:20 »

Pravdu, neůplnou ... polopravdu, šedou lež, horší jak černou lež. Co to je prosím za triky? Zase? Nevím jaká pravda by mohla 30ti letýho chlapa složit do deprese. Nechápu ... když mu řekneš pravdu, akorát mu pomůžeš stát se lepším člověkem, nebo aspoň pochopit. Když budeš říkat polopravdy, mlžíš, riskuješ že si to špatně vyloží, hlavně bude tápat v nejistotě, a třeba udělá tu samou chybu s jinýma holkama.

Denton 2:15
A v pravdu se obrátíš ... blbá holčičko.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Červenec 2007, 19:35:39 »

Pravdu, neůplnou ... polopravdu, šedou lež, horší jak černou lež. Co to je prosím za triky? Zase? Nevím jaká pravda by mohla 30ti letýho chlapa složit do deprese. Nechápu ... když mu řekneš pravdu, akorát mu pomůžeš stát se lepším člověkem, nebo aspoň pochopit. Když budeš říkat polopravdy, mlžíš, riskuješ že si to špatně vyloží, hlavně bude tápat v nejistotě, a třeba udělá tu samou chybu s jinýma holkama.

Jj, to musím potvrdit. Nejistota je strašná věc Kroutící očima Říct mu: "Smrdíš mi, proto tě nechci", je asi fakt silný kafe a dotyčného by se to určitě dost dotklo. Ale prostě mu nějak rozumně sdělit, že teda NE. A podle toho se pak následně chovat Vykřičník  A ne, že mu řekneš ne a dál na něj budeš házet pohledy a úsměvy, atd.

BTW neodpustím si malé rýpnutí - otázka na Marti: Jak jsi s ním mohla začít chodit a nevědět, že Ti - řekněme to narovinu - smrdí ?

P.S. když klukovi řekneš, že zvolníme (dáme si pauzu, atd) tak on to bude brát tak, že jste jen zvolnili  Vykřičník A nebude vymýšlet, že ty se mu možná snažíš naznačit, že je konec  Vykřičník  STOP náznakům  Vykřičník
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Červenec 2007, 21:22:46 »

P.S. když klukovi řekneš, že zvolníme (dáme si pauzu, atd) tak on to bude brát tak, že jste jen zvolnili  Vykřičník A nebude vymýšlet, že ty se mu možná snažíš naznačit, že je konec  Vykřičník  STOP náznakům  Vykřičník
No vidis, sem svetla vyjimka. Moje rekla, ze zvolnime (resp. ze po roce vztahu potrebuje trosku casu) a ja sem mel pocit, ze je to jasny. Zensky sou horsi nez pocitace - kdyz se rozbijou, neda se do nich ani kopnout! (o tom, ze se rozbijeji nahodne a bez priciny pomlcim)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 08. Červenec 2007, 21:28:49 »

ale nemel si pocit, ze neci neni v poradku po tom roce? mozna si neco citil, vnimal naznaky, ktere ti samotne nic nerekly a pri zmince o pauze ti to cvaklo... ale kdyz to mas po par dnech... tak je to fakt necekane a malokdo by to cekal
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Červenec 2007, 22:47:36 »

Hej (jak sem psal v Osmem divu sveta - sem mimo Úsměv ) => zapoměl sem pointu Úsměv

Já sem to pochopil - ten "čas" jakože konec a ona chudák myslela, že jako opravdu potřebuje jen nějaký týden, aby si srovnala věci v hlavě Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Červenec 2007, 22:57:26 »

aha, ted ma tvuj prispevek uplne jiny vyznam:)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Červenec 2007, 23:28:08 »

aha, ted ma tvuj prispevek uplne jiny vyznam:)
No právě  Stydlivý
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS