Jak to mam brat??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:17:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak to mam brat??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak to mam brat??  (Přečteno 35684 krát)
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 25. Listopad 2007, 21:08:33 »

Zdravim  Šťastný Potrebovala bych poradit,asi jako kazdy tady... Zamilovala jsem se do jednoho kluka(aby se mi nenadavalo,tak mu je 24 Mrkající),nevim jestli muzu rict,ze je to kamarad.. spis znamy,ale ne to ho znam az moc dobre!!!Ale to neni to hlavni... Ma slecnu!!!  Velmi smutný Zacnu od zacatku... Zname se uz dlouho a uz dlouho spolu tak nezvazne flirtujem,usmevy,pohledy,poznamky a tak... letos v lete jsem s nim byla na jedny akci,tak jsem si rikala,ze bych jako mohla neco zkusit... vypadalo to hodne slibne,jenze nakej druhej den jsem se dozvedela,ze ma slecnu(pres rok),ja se moc do cizich vztahu plest nemusim,tak jsem ho zacla ignorovat,abych na nej tolik nemyslela... dost casu jsem travila s ostatnima kamosema(nevinne samo),no a on zacal zarlit!!!Cely tyden za mnou chodil s blbostma,jen abych s nim mluvila... Po navratu bylo vse jako driv a jeste intenziveji!!!Pridal k tomu dalsi veci... vozi me porad domu,kdyz ma prilezitost,tak se me dotyka nebo me treba pohladi a obejme,kdyz mam spatnou naladu chodi za mnou a zjistuje co je a snazi se me rozesmat... a velice ochotne si se mnou pise a ne zrovna nevinne!!!Vzhledem k tomu,ze uz ho znam tak vim,ze jen tak s nekym nespi... takze do postele me dostat nechce.... On vi,ze se mi libi,ale vic nic.. Nejak nevim co si o tom myslet?!Kazdopadne kdyz jsme spolu sami,tak nejsem schopna skoro ani mluvit a on taky ne... a kdyz uz spolu mluvime tak o neuveritelnych blbostech!!!Mam pocit,ze je mezi nami jiste napeti... ale proc??Nic jineho mi nenaznacil a ani nerekl,takze nevim na cem jsem...

Jak to mam brat??Proc se ke me tak chova??Mam mu rict co citim??Ja tohle nikdy nezazila,tak jsem takova dost zmatena.... Mate nekdo podobnou nebo stejnou zkusenost??


Predem dekuju
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Listopad 2007, 21:47:13 »

Proc to dela? Protoze ho to bavi. A protoze je ego hreje, ze se o nej zajimas. To je ta cynicka perspektiva Úsměv
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Listopad 2007, 22:58:11 »

"a velice ochotne si se mnou pise a ne zrovna nevinne!!!Vzhledem k tomu,ze uz ho znam tak vim,ze jen tak s nekym nespi... takze do postele me dostat nechce...."
Tohle už tu bylo "on není ten typ" Úsměv (tohle je zase statisticka perspektiva)

A proč mu neřekneš, že se zadanejma neflirtuješ, třeba by se vyjádřil xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Listopad 2007, 17:46:02 »

Citace
a velice ochotne si se mnou pise a ne zrovna nevinne!!!Vzhledem k tomu,ze uz ho znam tak vim,ze jen tak s nekym nespi... takze do postele me dostat nechce....

Asi jsi me spatne pochopil!!!Nepisem si zadny "prasarnicky" nebo tak.... jen by tohle psat nemel,kdyz ma slecnu!!!

Citace
Tohle už tu bylo "on není ten typ"  (tohle je zase statisticka perspektiva)

Vzledem k tomu ze ho vazne perfektne znam,tak to opravdu neni "ten typ"...

A proc mu to nereknu??Me se to libi...  Super!
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Listopad 2007, 18:37:13 »

...a ten jeho vztah s tou slečnou klape dobře?
Zaznamenáno
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Listopad 2007, 18:54:02 »

No meli nejakou krizi,ale to uz je tak mesic az dva zpet... ted nevim jak to je!!!Ale asi spolu netravi moc casu... bud je v praci nebo na treninkach a zapasech(to jest se mnou) a nebo nekde v hospe s kamosema.. co ja vim,tak s ni jde bud do kina nebo chodej na vylety a tak... ale nikdy jsem ji nevidela,jen na fotce.. nikdy ji ukazat neprivedl!!!
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Listopad 2007, 19:14:12 »

Viděl bych to asi takhle: Píšeš, že spolu už tak nějak lehoučce flirtujete, ty víš, že má nějaký vztah, takže něco víc, než ten lehčí flirtík sama podnikat asi nebudeš, tudíž to teď asi budeš muset nechat na něm, zda projeví jasný zájem (dovolí si něco víc než nějaké nevinné flirtování atd.) a ty ho zastavíš s tím, že má přece slečnu a jak si to představuje dál. Pak je tu samozřejmě možnost, že mu s rizikem případného odmítnutí řekneš, co k němu cítíš.
Zaznamenáno
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Listopad 2007, 19:33:25 »

Nevim,jak to mam vysvetlit,abys to spravne pochopil... aspon se pokusim!!Mam jinou predstavu o lehouckem flirtovani... proste vycerpal snad vsechno co jde,lepe receno oba jsme vycerpali vsechno co jde a je to tak pokazde kdyz se vidime... Proste kdybych vedela,ze nema slecnu,tak bych do nej uz davno sla... ale vim,ze ji ma,tak nepodnikam vubec nic(az na to oplaceni),nerada nabouravam cizi vztahy!!!A kdyz to nechavam na nej a nedelam nic,tak za mnou tak jako tak prijde a je to porad dokola... (Mozna cekam na nejakej poradnej naznak nebo tak neco)... Spis me zajima proc mi tohle dela?!A pak je tady taky trosku problem,ze jsem dost srab a jit za nim a zeptat se ho proc to dela popripade mu rict co citim,je pro me dost tezky....  Velmi smutný
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Listopad 2007, 22:16:11 »

Myslím, že jsem to pochopil, teď jsi v v podstatě potvrdila moje slova z předchozího příspěvku, že kvůli jeho slečně nechceš nic víc podnikat, což se dá samozřejmě chápat. Asi se budu trochu opakovat, ale pokud mu to nechceš říct přímo a co se týká flirtu už jste vyčerpali všechno, je to hlavně na něm-pokud s tebou nemá problém flirtovat, pokud k tobě cítí něco víc, určitě nebude mít problém dát ti to jednoznačně najevo... Taky záleží, jak on to vůbec bere, jestli se jen tak nebaví a nechápe to jako nevinný kamarádský flirt, ve svém vztahu je spokojen a o nějaké změně neuvažuje. Pokud bys měla třeba pocit, že s tebou flirtuje tak nějak víc, než by zadanej kluk měl, zkus nějakou narážku na jeho slečnu, tím bys ho mohla přimět k nějakýmu vyjádření. Vím, že sem asi moc neporadil, je to jenom názor Úsměv
Zaznamenáno
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Listopad 2007, 22:19:37 »

Ale i tak za nazor moc dekuju!!!
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Listopad 2007, 11:55:14 »

A proc mu to nereknu??Me se to libi...  Super!
Kdyz se ti to libi tak co tu resis? Dokud mu nic nereknes tak se nic nezmeni.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Listopad 2007, 16:11:05 »

Chlapi se jsou někdy strašné jelita , rozumím ti , netrap se ono to nějak dopadne  Mrkající , když bude nejhůř zeptej se ho narovinu , ale o lásce bych mu nevykládala - zatím ....
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Listopad 2007, 19:03:53 »

Citace
Kdyz se ti to libi tak co tu resis?

Resim spis to proc to dela a jestli s tim nema nekdo zkusenost nebo tak neco... a to ze se mi to libi je uz vec druha  Šťastný

Citace
Chlapi se jsou někdy strašné jelita

Taky mam pocit,ze jsou to jelita  Šťastný a s tou laskou mas pravdu!!!Zatim si to nechavam pro sebe..  Mrkající
Zaznamenáno
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Prosinec 2008, 20:18:59 »

Táák.. rozhodla jsem se vám sem napsat, jak to všechno dopadlo..

Dnes je to přesně rok, co mi dal první pusu.. Se slečnou se bohužel nerozešel, ale já jsem se stala 'milenkou'.. lépe řečeno 'milenkou' bez sexu!!! Vážne nevím,co si o tom mám myslet.. Podle jeho chování bych řekla, že je do mě blázen, ale zřejmě není... Jelikož už mě to žralo hodně dlouho a jelikož jsem mu o svých citech nikdy nic neřekla, dnes jsem to skončila... Vím,že jsem udělala správnou věc,ale jsem z toho špatná!!! Po roce krásných zážitků se mě ani nezeptal 'proč?'... Je to jen pár hodin, ale štve mě, že po tom všem o mě ani trošku nebojuje... no třeba mu to ještě dojde!!!Uvidíme...

Jsem hloupá a i když jste mi to tady někteří psali, nechala jsem si zamotat hlavu a stala se 'hračkou'...

Přeju všem ostatním více štěstí než jsem měla já!!!

misha
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Prosinec 2008, 20:37:20 »

Jak se projevuje milenka bez sexu?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Prosinec 2008, 20:51:40 »

Jak??Nooo..  Super! Nevím, jak jinak než 'milenka' bych ten svůj 'stav' nazvala!!!

Prostě občas jsme spolu trávili čas, byl na mě hodnej, dotýkal se mě, líbal mě, kecali jsme, usmíval se na mě a tak všechno možný... ale nespali jsme spolu!!!Divný co??
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Prosinec 2008, 20:56:28 »

Je to zvláštní že se s tebou líbá, dělá věci jako s holkou, ale nespí s tebou. Že by ho nebavil sex?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Prosinec 2008, 21:09:37 »

Joo, tak to já nevím, co to má být... Ale nemyslím si, že ho nebaví... A néé, že by neměl spoustu příležitostí!!!
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Prosinec 2008, 21:10:45 »

Tak tomu nerozumím
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Prosinec 2008, 21:14:28 »

Tak to jsme dva!!! Ale co, už je tomu konec.. sice mě to dost mrzí, ale nic nenadělám!!! Možná už se to ani nedozvím...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 15. Prosinec 2008, 23:56:45 »

Ještě že jen po roce Úsměv Mohlo to být horší Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 16. Prosinec 2008, 15:37:51 »

To je fakt, mohlo to být horší.. Jinak včera mu to asi nějak došlo a začal o mě bojovat a rozmlouvat i to... Tak ho pěkně vydusím  Super!
Zaznamenáno
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Prosinec 2008, 21:48:07 »

Když tak o tom teď přemýšlím, mohla bych toho teď využít a omotat si ho okolo prstu, že?? Poradí mi někdo, prosím, jak na to?!  Stydlivý
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Prosinec 2008, 10:59:58 »

Když někoho miluješ, tak si ho nechceš omotat kolem prstu.
Aby se "tohle" nezvrhlo v boj ega.
Zaznamenáno
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Prosinec 2008, 13:32:41 »

Tak teď nechápu?!?!  Znepokojený
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS