Jak to mam brat??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:11:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak to mam brat??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak to mam brat??  (Přečteno 35676 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 18. Prosinec 2008, 13:47:53 »

Znamená to asi to, že jsi celý rok dolézala ty za ním a on byl nahoře. Teď se to přehouplo, on dolézá za tebou a ty toho využíváš a chceš, aby dolézal a tak ze sebe uděláš velké ego.

Krucinál lidi, když se chcete oba navzájem, tak proč to nedáte dohromady...nebo o co tady jde? Ajo vlastně, už jsem zapomněl, zase v tom vězí ten chlap Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 18. Prosinec 2008, 13:50:10 »

Krucinál lidi, když se chcete oba navzájem, tak proč to nedáte dohromady...nebo o co tady jde? Ajo vlastně, už jsem zapomněl, zase v tom vězí ten chlap Úsměv

Protože kdyby se s ním dala jednoduše dohromady, neměla by co řešit na fóru a co by pak dělala jinýho?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
misha



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 18. Prosinec 2008, 18:35:20 »

Citace
Znamená to asi to, že jsi celý rok dolézala ty za ním a on byl nahoře. Teď se to přehouplo, on dolézá za tebou a ty toho využíváš a chceš, aby dolézal a tak ze sebe uděláš velké ego.

Chtěla bych jen podotknout, že jsem za ním nedolézala, byl to pokaždé on, kdo to začal... Ani netuší, že ho mám nějak ráda!!!

Citace
Krucinál lidi, když se chcete oba navzájem, tak proč to nedáte dohromady...nebo o co tady jde?

Možná se chceme oba navzájem, ale každý jinak!!! Proto se nemůžeme dát dohromady... Možná je to taky úplně jinak!! Kdo ví?! Jinak mi jde jen o to, aby si mě trošku vážil a nemyslel si, že mě má jistou!!!
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS