Jde na me moc rychle

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:16:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jde na me moc rychle
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jde na me moc rychle  (Přečteno 8885 krát)
Anya

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 29. Červen 2008, 19:26:24 »

Ahoj, potrebovala bych poradit. Chodim mesic s klukem, mam ho rada, vsechno prerfektne klape(zatim  Mrkající ) Je mi prijemny, kdyz se me dotyka, s tim problem nemam..Akorat mi pripada, ze by se mnou uz rad mel neco vic..Nevim jestli jsem nepripravena, ale vzdycky kdyz se k tomu zacina schylovat, najednou..ne ze bych nechtela..ale jsem takova nejaka roztresena nebo jak to rict ..pak si rikam, ze bych to chtela(nemusel by to byt rovnou sex, ale treba neco min, chapete  ) ale kdyz pak k tomu ma dojit, tak to proste nejde  Kroutící očima ..nevim, mozna je to stydlivost..? ale nevim co s tim.. Podivený
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Červen 2008, 22:05:56 »

Nemusis to zakladat 2x  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Červen 2008, 11:00:56 »

tak chce to hlavně postupně, však na to nemusíte hned hupsnout Mrkající ta stydlivost postupně přejde...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Červen 2008, 16:56:17 »

Jen pro pořádek je dobré poznamenat, že jestli vám není patnáct, tak by ani nic víc být nemělo... Úsměv Vyplň si věk.

Ohledně tématu, po měsíci chození (platí pro 16+ dejme tomu) už asi každý kluk čeká "něco víc". Není se čeho bát. Jestli je ten tvůj co k čemu, tak bude respektovat, když by se ti něco nelíbilo, takže to můžeš kdykoli zarazit. Prostě to zkus a až se ti to přestane líbit, tak ho zastav.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Červenec 2008, 21:02:27 »

Tak nějak, prostě ho nech dělat tolik, na co se cítíš. Přímo sex být nemusí, u toho ho zarazíš (samozřejmě ne natvrdo alá "a dost"Šťastný) ...však ty sama přijdeš na to, že se to samo bude vyvíjet, tak nad tím vůbec nepřemýšlej
Zaznamenáno
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Září 2008, 15:20:10 »

no záleží na tom jestli e to tvoje první zkušenost, z kontextu sem pochopil, že asi ano. Já myslím, e se není čeho bát. Protoe se nemůžes bát toho co si zatím nezkoušela. Jedna možnost je tu vždy a to promluvit si přímo s ním. Další možnost je něco málo zkusit a když se to nebude líbit stačíá mu dát pusu a nějak se pokusit mile říct že chces ať přestane. Myslím, že poznáš kdy je ten pravý čas skončit a kdy přeít na něco víc.
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Říjen 2008, 17:29:30 »

no záleží na tom jestli e to tvoje první zkušenost, z kontextu sem pochopil, že asi ano. Já myslím, e se není čeho bát. Protoe se nemůžes bát toho co si zatím nezkoušela. Jedna možnost je tu vždy a to promluvit si přímo s ním. Další možnost je něco málo zkusit a když se to nebude líbit stačíá mu dát pusu a nějak se pokusit mile říct že chces ať přestane. Myslím, že poznáš kdy je ten pravý čas skončit a kdy přeít na něco víc.
Jedna moje kamarádka mi řekla, že zkusit se má všechno. Aby věděla, jestli náhodou nenajde něco ještě lepšího, než doposud zažila. Radši se ani neptej v jaké situaci mi toto řekla  Provokatér
Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS