Jen sex?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:59:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jen sex?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jen sex?  (Přečteno 21571 krát)
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« kdy: 02. Leden 2009, 23:29:43 »

Ahoj,
v prosinci jsem se seznámila s jedním klukem, dost jsme si psali na icq na smsky, často i o sexu apod... Viděli jsme se dvakrát, docela se mi líbil, ale nic moc se mezi náma nestalo... A pak přišel Silvestr, byli jsme spolu, figuroval tam nějaký alkohol a tak... a vyspali jsme se spolu (to jsem trochu čekala), nebylo to teda nic extra (to ten alkohol), ale žádný trapas (doufám Šťastný). Ráno bylo ještě nějaké mazlení a pak jsem šla domů. Pak jsem mu psala, ale odpovídal tak nějak vlažně, když jsem psala, že to bylo s ním fajn, tak neodpověděl vůbec. Dneska jsem se ho ptala, jestli se ještě uvidíme a řekl, že neví a že je nemocnej (zase se se mnou nějak moc nebavil)... Tak nevím - bere to jenom jako jednorázovku? Ale druhej den se netvářil, že by ho moje přítomnost nějak obtěžovala (spíš naopak), mohl mě vypakovat hned ráno. A říkám si - pokud mu jde jen o sex, tak proč jenom jednou? A kdyby mě už nechtěl vidět, tak proč by mi to prostě nenapsal? Já od toho neočekávám žádnej dlouhodobej vážnej vztah (to si stejně nemyslím, že by mezi náma mohlo vzniknout), spíš takovej nezávaznější vztah (neřeším to, buď by se z toho časem něco vyvinulo, pokud ne nevadí...), docela by mi vyhovovalo i kdyby z toho byl jenom občasnej sex...Takže co si o tom myslíte - mám teď být aktivní a psát mu, nebo se spíš neozývat? Mám psát spíš "návrhy" nebo chladně? 

Díky za rady, jsem trochu zmatená... pokud se už neuvidíme, nezblázním se, ale není tak častý aby mi byl někdo příjemnej tak jako on... takže to nechci zahodit.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Leden 2009, 23:37:00 »

To mi hrozně připomíná ten vtip "její deníček" vs "jeho deníček" ... takhle to má vypadat:

JEJÍ DENÍČEK:
Ahoj,
v prosinci jsem se seznámila s jedním klukem, dost jsme si psali na icq na smsky, často i o sexu apod... Viděli jsme se dvakrát, docela se mi líbil, ale nic moc se mezi náma nestalo... A pak přišel Silvestr, byli jsme spolu, figuroval tam nějaký alkohol a tak... a vyspali jsme se spolu (to jsem trochu čekala), nebylo to teda nic extra (to ten alkohol), ale žádný trapas (doufám Šťastný). Ráno bylo ještě nějaké mazlení a pak jsem šla domů. Pak jsem mu psala, ale odpovídal tak nějak vlažně, když jsem psala, že to bylo s ním fajn, tak neodpověděl vůbec. Dneska jsem se ho ptala, jestli se ještě uvidíme a řekl, že neví a že je nemocnej (zase se se mnou nějak moc nebavil)... Tak nevím - bere to jenom jako jednorázovku? Ale druhej den se netvářil, že by ho moje přítomnost nějak obtěžovala (spíš naopak), mohl mě vypakovat hned ráno. A říkám si - pokud mu jde jen o sex, tak proč jenom jednou? A kdyby mě už nechtěl vidět, tak proč by mi to prostě nenapsal? Já od toho neočekávám žádnej dlouhodobej vážnej vztah (to si stejně nemyslím, že by mezi náma mohlo vzniknout), spíš takovej nezávaznější vztah (neřeším to, buď by se z toho časem něco vyvinulo, pokud ne nevadí...), docela by mi vyhovovalo i kdyby z toho byl jenom občasnej sex...Takže co si o tom myslíte - mám teď být aktivní a psát mu, nebo se spíš neozývat? Mám psát spíš "návrhy" nebo chladně? 

Díky za rady, jsem trochu zmatená... pokud se už neuvidíme, nezblázním se, ale není tak častý aby mi byl někdo příjemnej tak jako on... takže to nechci zahodit.
JEHO DENÍČEK: sparta prohrála, ale aspon sem si dobře zašukal


No ale abych ti poradil: podle mě to byla z jeho strany opravdu jednorázovka, ale neznám vás, tak nevim, co mezi váma je... každopádně tim, co teď dělá (tj má naprosto nulovou iniciativu) prostě jen čeká, až mu přestaneš psát no...
Zaznamenáno

Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Leden 2009, 00:08:06 »

tak asi jen jednorazovka... Ale at mi jeste nekdo vyklada, ze kluci jednaji naprimo - vzdyt odmitnout po icq nebo smsce je ta nejjednodussi vec...
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Leden 2009, 00:42:32 »

Nebo mě napadá ještě jedna alternativa... uvažuje až příliš racionálně a má strach že by se z toho vztah postupem času stal, takže to chce ukončit v zárodku.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Leden 2009, 00:48:31 »

tady souhlasim spis s D9. nam tak casto vycitana neuprimnost je i samotnym chlapum vic nez dost vlastni, obzvlast pokud se jedna o takto delikatni situaci, ktera by se mohla promenit ve scenu a tech se oni boji jak cert krize. az si rikam, jestli za temi stalymi kecy o zenske neuprimnosti neni nahodou klasicky manevr typu: "stydim se za to jaky jsem, tak to budu vycitat druhe strane. preci kdyz vycitam, tak takovy byt nemuzu."
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Leden 2009, 12:23:14 »

Abych taky přispěl troškou do mlýna (není to to samý ale podobný):

S jednou holkou, se kterou (po tom, co sem jí řek že nehledám vážnej vztah) jsme se "domluvili" (z její iniciativy) že si občas někde "užijem". Ok, bral jsem to. Ale ona mi začala psát tuny sms, jak jí chybím, a kdy se zas uvidíme, a tohle chování mi začínalo bejt doooost nepříjemný, taky jsem jí to napsal, že do toho tahá city i když jsme se domluvili jinak. Ona mi dycky napsala že city do toho netahá ale pokračovala pořád stejně. A prostě timhle se mi úplně zhnusila a teď prostě už nemám sebemenší zájem ani o to užívání.

Takže bejt tebou bych to nepřeháněl s tím bombardováním smskami. Spíš počkej jestli se ozve on. Když ne, tak ne. Protože pokud nemá zájem, tak tím že ho budeš uhánět sms-kami se mu jen zhnusíš....

Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Leden 2009, 12:34:29 »

a nebo treba je fakt extremne nemocnej a nemysli mu to a porad spi, protoze se citi hodne unaveny, tak nepise... dej tomu cas a nevnucuj se mu, to nema rad nikdo:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Leden 2009, 13:17:28 »

Já od toho neočekávám žádnej dlouhodobej vážnej vztah (to si stejně nemyslím, že by mezi náma mohlo vzniknout), spíš takovej nezávaznější vztah (neřeším to, buď by se z toho časem něco vyvinulo, pokud ne nevadí...), docela by mi vyhovovalo i kdyby z toho byl jenom občasnej sex...Takže co si o tom myslíte - mám teď být aktivní a psát mu, nebo se spíš neozývat? Mám psát spíš "návrhy" nebo chladně? 

tak to pak nechápu, proč to tak hodně řešíš....jestli se mu bude chtít, tak se ti ozve, jestli nebude chtít, tak se neozve a ty se na to taky můžeš vykašlat....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Leden 2009, 13:43:17 »

A máme tu konflikt událostí  Vykřičník

1) Příručka PUA říká: nedávejte holce najevo zájem, ona se bude víc snažit.

2) Případ Beru: nedává mi najevo zájem, tak ho asi nechám být.

Takže mi z toho vyplývá, že buď příručka radí špatně, nebo to špatně bere Beru (ale to stejně znamená chybu v příručce). Takže tě možná chce, ale nedává to najevo. Můj osobní názor je spíš ten, že to bylo jen chvilkové poblouznění.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Leden 2009, 13:49:58 »

A máme tu konflikt událostí  Vykřičník

1) Příručka PUA říká: nedávejte holce najevo zájem, ona se bude víc snažit.

2) Případ Beru: nedává mi najevo zájem, tak ho asi nechám být.

Takže mi z toho vyplývá, že buď příručka radí špatně, nebo to špatně bere Beru (ale to stejně znamená chybu v příručce). Takže tě možná chce, ale nedává to najevo. Můj osobní názor je spíš ten, že to bylo jen chvilkové poblouznění.

a nemyslis, ze to nedavej najevo zajem je urcene pro prvnich 10 minut rozhovoru?(prece lama bali hned, profik po 10ti minutach) to ze mas jazyk v jejim krku uz je docela naznak zajmu... mozna ale jen o ten sex.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 03. Leden 2009, 18:33:15 »

Možná má jen chlapec strach z toho, že to Beru bude brát vážně, protože taky cítí, že to není ono. Možná kdyby mu Beru napsala to samé, co nám, tedy že neočekává dlouhodobej vztah, ale spíš jen občasnej sex, tak by se ledy pohnuly...
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Leden 2009, 21:54:46 »

Tak dneska mi sam napsal, ale konverzace kratka a nic moc, takze tomu nechavam volnej prubeh a vnucovat se nebudu...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS