Jsme spolu a přesto okukuje každou okolo jdoucí...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:18:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jsme spolu a přesto okukuje každou okolo jdoucí...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jsme spolu a přesto okukuje každou okolo jdoucí...  (Přečteno 21612 krát)
1milaholka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 01. Červen 2008, 07:58:55 »

Ahojky!
Jsem s klukem v restauraci a on nezakrytě okukuje každou holku, která projde kolem... Co si o tom myslet???
Děkuju za Vaše názory!
Zaznamenáno
19374682

Karma: 1
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Červen 2008, 08:11:57 »

Že je to normální kluk  S jazykem Nic bych v tom nehledal. Mrkající
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Červen 2008, 08:33:07 »

Je sice fakt, ze kdyz jste spolu, mohl by si to odpustit, ale vez, ze kdyby to nedelal, byl by divnej  Mrkající Bud za to rada a uzivej si, kdyz okukuje tebe...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Červen 2008, 08:55:30 »

Zkus se víc snažit, aby vnímal více Tebe než okolí.
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Červen 2008, 10:47:13 »

Před přítelkyní to sice já osobně považuji za neomalené a negentlemanské, ale rozhodně to není signál nezájmu o tebe, nýbrž běžné mužské chování Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Červen 2008, 11:20:15 »

Tak koukej po chlapech a ono ho to možná přejde  Smějící se
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Červen 2008, 11:21:20 »

Spis je to tim, ze se mu malo venujes  Mrkající Kdybys ho bavila a upoutavala jeho pozornost, ani si nevsimne, ze okolo nekdo chodi...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Červen 2008, 11:24:06 »

To je uplne normalni, pokud to neprehani Mrkající. Ja kdyz jsem s holkou venku tak si ale davam dost bacha Smějící se
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
1milaholka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Červen 2008, 13:46:04 »

Myslíte, že jsem ho málo bavila?!? Prohlíželi jsme na PC fotky, které on sám chtěl vidět.
Dělal takové ty rychlé pohledy: monitor - okolo jdoucí - monitor - okolo jdoucí - monitor - okolo jdoucí - monitor - JÁ - monitor - okolo jdoucí...........
Nic jsem na to neřekla, ale bylo to hodně nepříjemné, takže to kluci, prosím, nedělejte!  Vykřičník
Napadlo mě, jestli to nebylo vyhýbání se očnímu kontaktu....???
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Červen 2008, 13:49:22 »

Jak jsem už jednou říkal, je to spíš neomalenost než signál čehokoli jiného: choval se přirozeně ve chvíli, kdy se měl radši ovládat, nic víc bych v tom opravdu nehledal Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
1milaholka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Červen 2008, 13:53:33 »

To: dazed

Jo, tohle bude asi ono: "choval se přirozeně" namísto toho, aby se ovládal.... Je to asi "jelito"..... Šťastný
Ale pro holku, i přestože není žárlivka je to hodně nepříjemný....
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Červen 2008, 14:03:52 »

Já vím, protože tady nejde jen o žárlivost, ale i o to, že se holka cítí trapně, a proto se gentleman ovládá Úsměv)
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Červen 2008, 12:08:25 »

Já se taky snažim ovládat Úsměv Ale když třeba jdeme s holkou za ruku a něco si povídáme, tak na sebe nekoukáme  ajá prostě koukám po okolí a přirozeně tím pádem po holkách Úsměv Ale snažim se ovládat. Nutno podotknout, že takto se gentleman nechovaá, ale současně to není výraz tvé nezajímvosti. Prostě se ráno probudil a od tý chvíle je nadrženej a tys mu místo smyslných pohledů nabídla prohlížení fotek, což je fajn, ale hormony sou hormony.

OT: Nevim, všimli ste si taky toho, že někdy se jeden den ráno probudíte a je to normální a jindy se probudíte a s prominutim byste napíchli každou dolemjdoucí? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
p@lo
Host
« Odpověď #13 kdy: 02. Červen 2008, 12:17:47 »

Avaranger: OT: stava sa mi to dost casto Šťastný
Zaznamenáno
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Červen 2008, 14:09:37 »

OT: Nevim, všimli ste si taky toho, že někdy se jeden den ráno probudíte a je to normální a jindy se probudíte a s prominutim byste napíchli každou dolemjdoucí? Úsměv

Už si ani nevzpomínám, kdy naposled to bylo normální  Smějící se Pokud za normální považuješ to, že se ráno věnuješ běžným věcem (snídaně, práce ...) bez myšlenek na napichování  Nebo normálně bys napíchl jen některou podle určitých kritérií a jindy "každou kolemjdoucí"? Mrkající

Ale něco k tématu. Já jsem zvyklý koukat se kolem sebe (nejen po lidech) aniž by to mělo nějaký skrytý význam. A když mám teď přítelkyni, tak se tento zvyk těžko mění. Ani ho měnit nechci, je to lepší, než se dívat do země. Neusmívám se na kolemjdoucí dívky, neflirtuju, jen se dívám -- snažím se ovládat. A když mi to občas ujede, tak to nějak ukecám  Super! Když přítelkyně zaujme moji pozornost, věnuju se výhradně jí.
Teď mě tak napadlo, že by to mohlo vycházet z nějakých loveckých genů, potřeby neustále sledovat své okolí (aby se lovec nestal kořistí).

 Směrovka Buď zajímavá, neodolatelná, zaujmi ho.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Červen 2008, 16:19:42 »

Směrovka Buď zajímavá, neodolatelná, zaujmi ho.
Teď sem si vzpoměl, že když posledně jedné nejmenované slečně ukápnul kakaový nanuk do dekoltu, tak sem nesledoval žádnou kolemjdoucí Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
quadraxa

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Červen 2008, 15:23:27 »

Mě taky kouká po jiných, ale většinou jenom když jdeme po ulici a ještě k tomu komentuje - taky mi to docela vadí, hlavně některé komentáře by si měl nechat od cesty...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Červen 2008, 17:08:59 »

No, tak snad neřiká "Ty kráso, čum na ten úžasnej zadek ! Ty kráso, tu bych si hned dal !", nebo ano? Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Červen 2008, 17:25:35 »

OT: Nevim, všimli ste si taky toho, že někdy se jeden den ráno probudíte a je to normální a jindy se probudíte a s prominutim byste napíchli každou dolemjdoucí? Úsměv

Ja uz si ani pomalu nepamatuju, kdy jsem se rano probudil a myslel na normalni veci. Jsem normalni? Znepokojený Šťastný
Zaznamenáno
quadraxa

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Červen 2008, 17:45:01 »

No, tak snad neřiká "Ty kráso, čum na ten úžasnej zadek ! Ty kráso, tu bych si hned dal !", nebo ano? Šťastný
Budeš se asi divit, ale něco v tom stylu řiká Kroutící očima...spíš je ale kritickej...než, že by chválil...takže místo čum na ten úžasnej zadek mi řekne, čum na ten zadek jak ho má napranej v těch džínách..
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Červen 2008, 13:10:27 »

Jak už tu x krát padlo, není to nic nenormálního, tohle asi děláme tu a tam všichni. Prostě se rádi podíváme na holku, nic víc v tom není
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Červen 2008, 16:01:15 »

no tak jestli kritizuje kolemjdouci holky, tak je bud sam zakomplexovanej anebo se ti dost pripitomelym zpusobem snazi naznacit, ze ty si pro nej ta nejkrasnejsi  Andílek
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Červen 2008, 23:37:59 »

... anebo se ti dost pripitomelym zpusobem snazi naznacit, ze ty si pro nej ta nejkrasnejsi  Andílek
LOL, to jo Úsměv Pravda, že sem to nedávno udělal taky - slečna se zadkem o šířce dveřních zárubní (i.e. prd*l tak akorát do futer - hezky česky) - tak sem se naklonil k přítelkyni a řikám "víš jak sem řikal, že máš úžasnej zadeček a že ať nehubneš?" -- "Ano?" -- "Tak TAKHLE MOC ZAS NE !"

Ale jestli to dělá furt, tak to není zas tak úplně normální Úsměv Ale třeba ti vážně jen neumí lichotit Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 12. Červen 2008, 00:07:02 »

Otázka pro zdejší muže: A srovnáváte svou přítelkyni s kolemjdoucíma slečnama? Neznám totiž chlapa, kterej by to nedělal, tak by mě zajímalo na co u toho myslíte...a co myslíte tím, být zajímavá a zabavit? Já musím být asi strašně nudná Úsměv))
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Červen 2008, 18:26:07 »

proste kazdy kluk kdyz de po ulici tak se diva po slecnach - nezalezi esi nekoho ma (kdo to nedela neni normalni)... sak zeny se taky divaj na muzske zadky ne? to srovnavani s pritelkyni se u me nedeje. proste jen okukuji jine zbozi ale nesrovnavam... Provokatér
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS