Jsme spolu a přesto okukuje každou okolo jdoucí...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 18:45:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jsme spolu a přesto okukuje každou okolo jdoucí...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jsme spolu a přesto okukuje každou okolo jdoucí...  (Přečteno 21775 krát)
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 12. Červen 2008, 21:54:51 »

Nekontrolované okukování  ženských před partnerkou je sice trochu
nezdvořilé, nicméně pro chlapa je to běžná záliba.
Tak jako ženské rády okukují (a nakupují) pěkné (drahé) kabelky, boty apod.,
tak se chlap rád podívá za pěknou buchtou.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Červen 2008, 09:02:37 »

Ano, srovnáváme Mrkající

A, ano, když projde náš ideál krasy okolo, tak si řekneme v duchu.. "ehhh... wow...", ale tím to u normálního chlapa končí. Neřešit, netrápit se s tim, ignorovat.

Příklad pro ženy: Jdete ve svých oblíbených keckách po ulici. Proti vám jde ženská, která ma naprosto neodolatelné skvělé páskové boty na 10cm podpatku, jaké by se vám taky líbili a chtěli byste je, protože dělají hezké nohy a každá v nich vypadá jako modelka. Řeknete si jak jsou krásný, srovnáte je se svýma keckama. Konec. Když to bude jen rychlá myšlenka, tak budete ty boty hrozně chtít, ale jak se nad tím trochu víc zamyslíte, tak hned víte, že v těch botech byste nemohli jet na kole, prakticky ani jít do schodů a ukrutně by vás z nich boleli nohy a vlastně jste spokojeni s tím, co máte.

Tak tohle je podobný Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 15. Červen 2008, 10:00:32 »

hihi avi, hezky priklad Úsměv))

ja bych si tohle take osobne nebrala, take obcas pokukuji po chlapech. proste se rada podivam. nedelam to ale kdyz jsem s nekym, neprijde mi to zdvorile Vykřičník no a nesrovnavam s tim co mam. proste to, co mam doma je moje a mimo vsechno srovnavani. to na co koukam, to hodnotim, asi jako kdyz hodnotim miss v televizi nebo neco...

ted se mi stalo, ze jsem byla na te druhe strane. s kolegou jsme sedeli na zahradce a cekali na nekoho. on je ten typ co strasne rad pozoruje lidi, takze proste kouka po detech, po podivinech, po peknych zenskych... proste po vsem moznem. ja jsem zase zvykla na to, ze mi lide venuji plnou pozornost a me ego dostavalo trochu zabrat v tomhle pripade Šťastný

kdyz to budu brat tolerantne, tak takovym lidem to nemam za zle ani o nich nemam spatne mineni, ale nezvolim si je ani jako pratele, natozpak na chozeni.
na druhou stranu se to da i zachranit, kdyz je nekdo takovy Mrkající asi by mi nevadilo brat to jako takovou spolecnou zabavu, kdyz bych do ni byla nejak zapojena. proste hodnotit spolu. ono nejhorsi na tom, kdyz koukate po nekom/necem jinem a nevenujete se tomu s kym zrovna jste je ten pocit, ze jste vzduch.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS