kamoska ma problem s muzem a ja nevim, co ji poradit

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 23:55:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  kamoska ma problem s muzem a ja nevim, co ji poradit
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: kamoska ma problem s muzem a ja nevim, co ji poradit  (Přečteno 11727 krát)
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« kdy: 03. Duben 2008, 07:04:28 »

ahoj.. po dlouhe dobe si nevim rady, tak prosim zkusenejsi o pomoc. jedna se o vztah moji kamaradky. Mam o nem celkem slusne objektivni informace, ale proste nevim, co si mam myslet

Adelka ... je velmi impulzivni a pudovy clovek, jedna tak, jak prave citi. Intuitivne vi, co chce a chova se podle toho, i kdyz obcas asi nechodi po standardnich cestach. O problemech moc nepremysli, nechava je vyprchat. Ale potkala Davida a opravdu se zamilovala. Jenze do ted brala chlapy jako zabavnou cast zivota a moc si je k telu nepripoustela. Takze sice nejake vztahy mela, ale nikdy to nebyla ona, kdo je budoval. Nezatezovala se z vernosti ani s pravidly a nechavala sve muze, aby se ji prizpusobili anebo tahli o dum dal.  Takze vlastne moc nevi, jak to z temi vztahy je  Mrkající

David ... neznam ho nijak dlouho ani duverne. Ale z vlastniho usudku a toho, co mi o nem par lidi vcetne Adky reklo, je to neskutecnej flegmatik. Je naprosto fixovany na svobodu, nesnasi natlak{a cokoli co za natlak povazuje}. Neumi rikat ne, takze kolikrat z vlastni slabosti slibi veci, ktere nemini nikdy splnit. Ma spoustu zajmu a konicku, je tedy dost vytizeny.  A zrejme nevi, co chce nebo nechce. Nedokaze moc komunikovat, o tom co a jak a proc citi. Pred Adkou mel David jen jednu holku a ta ho opustila {nevim proc} ale rika, ze Adka je prvni holka, do ktere se zamiloval.

Problem ... Adka s Davem sou spolu pul roku a je to dost bourlivy vztah, porad se schazeji a rozchazeji. Oba neustupni a manipulativni. Adka Dava miluje a snazi se mu rikat, co od nej chce a co ma on delat, aby ona byla stastna. Dave se snazi prizpusobovat, ale myslim, ze ho to uz dost se.e. Dave tvrdi, ze Adku miluje, ale nechce nebo nedokaze se vazat a potrebuje svuj free zivot s kamosi, kde ona nebude. Diky tomu se vidaji tak dvakrat do tydne a pro Adku je to malo. Kdyz si stezuje, tak se Dave proste stahne do sebe a maximalne rekne, ze kazdy maji jiny zpusob komunikace a ocekavaji od vztahu jine veci. Jenze tak nejak neni schopen rict, co vlastne ceka on.

Takze ... myslite, ze tenhle vztah ma jeste smysl? A pokud ano, v cem je vlastne hlavni problem? A jak byste ho resili?
PS / vim, ze to nejsou moc kompletni informace, ale snazila sem se podchytit alespon zaklad. Tak dik za rady  Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Duben 2008, 08:23:32 »

Kolik jim je?

Cim vic na nej bude tlacit, tim mene se mu s ni bude chtit byt. Doporucil bych ji, aby mu dokazala, ze ma VLASTNI ZIVOT, a neni na nem zavisla. Zarlivost, nerozhodnost, lpeni na nekom - tri indikatory, po kterych utikam ze vztahu.

Kdyz se sama udela trochu nedostupna, a necha jeho, aby ji volal a ne porad naopak, tak se uvidi, jak o ni stoji.

"rikat, co od nej chce a co ma on delat, aby ona byla stastna"

A co pres po nem chce? Jen vice casu? A proc ho miluje?
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Duben 2008, 08:29:10 »

Adla je 24 a Dave 25. ale oba jsou obcas jak decka

to si myslim, ze Ada dela. Chodi ven s kamoskama, ma spoustu zajmu, ale proste ho chce obcas videt a myslim ze to ted maj nastaveny, ze bud se casove prizpusobi ona, anebo se proste ten tyden nevidi.
Miluje ho pze je jinej nez ostatni. Nejdriv mysli a pak az jedna. to ona sama neumi a je to ta vec, kterou na nem asi nejvic obdivuje. Jenze si rozumi spis na neverbalni urovni. Jak zacnou mluvit, je to prusvih.

Adka po nem chce, aby ji projevoval vic prizne, proste dal najevo, ze o ni stoji, protoze prestoze j rekl, ze je do ni zamilovanej, tak ona to z jeho chovani neciti. A nevi, zda je to tim, ze ona od vztahu ocekava neco jineho nez on, nebo jestli je to tim, ze o ni nestoji.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Duben 2008, 08:51:09 »

Jestli tvoje kámoška impulzivní, tak bych řekla, že až překročí to trápení svoji mez, tak toho nechá sama. A ten David, jestli tak moc miluje svobodu, až bude mít pocit, že ona mu ji bere přespříliš, tak ji taky nechá. Nechala bych je svýmu osudu a jestli s Adélkou hodně kamarádíš, tak se snaž ji podporovat bez ohledu, co si myslíš. Takový nezávislý lidi dají těžko na cizí názor. Ne každej vztah musí bejt růžová zahrada. Někdy je potřeba si ujasnit, že tohle je přesně to, co už nikdy nechceš opakovat-- a taky tě to obohatí Úsměv
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Duben 2008, 10:35:42 »

Dvakrat tydne setkani mi prijde hodne malo. Asi mu na ni moc nezalezi. Kdyz nekoho opravdu miluju, tak ho (tedy ji Úsměv) chci videt co nejvice. A jestli ona je ve fazi, kdy chce od vztahu neco vic - tak si to asi uvedomi a pujde o dum dal.

Nevim, jaka je jejich situace, jake maji plany - ale uz jsou ve veku, kdy by spolu mohli zacit bydlet. Takze bych to zkusil nejak otestovat. Bud se lekne a utece uplne, anebo bude mit, co chtela:) Ale to je asi opravdu nuklearni moznost, a zkusenosti s ni nemam. U nas v dome bydlime ctyri; dva spolubydlici se sem nastehovali jako par a porad jim to klape (spolu od 19 - rok denni schuzky, ted uz 9 mesicu spolecneho bydleni).
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Duben 2008, 10:46:50 »

BouncyCastle: to je pekna blbost, o mnozstvi straveneho casu to prece neni. To,ze mam nekoho rad, jeste neznamena,ze se kvuli nemu zbavim vsech ostatnich zalib a povinnosti..  zda se,ze zijes v jinem svete.
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Duben 2008, 14:02:08 »

BouncyCastle: to je pekna blbost, o mnozstvi straveneho casu to prece neni. To,ze mam nekoho rad, jeste neznamena,ze se kvuli nemu zbavim vsech ostatnich zalib a povinnosti..  zda se,ze zijes v jinem svete.

nesouhlas- když se do někoho zamiluješ, tak ti všechny dosavadní záliby připadají, že nejsou tak důležitý, jako bejt s tím druhým.. vrací se to do normálu až po nějaký době, ale jestli spolu nechtějí být pořád už na začátku, nemá to smysl-- a jestli se ti nestalo, že chtěl s někým být 24/7, tak ještě zažiješ věci  Slintající
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Duben 2008, 14:13:25 »

BouncyCastle: to je pekna blbost, o mnozstvi straveneho casu to prece neni. To,ze mam nekoho rad, jeste neznamena,ze se kvuli nemu zbavim vsech ostatnich zalib a povinnosti..  zda se,ze zijes v jinem svete.

Nemusi se niceho zbavovat. Nedovedu si predstavit nikoho vytizeneho tak, ze by si nenasel na toho druheho cas vicekrat nez dvakrat do tydne.

Dvakrat tydne se budu schazet s nekym, koho mam jen tak "prechodne". Anebo s tim, kdo neni jediny.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Duben 2008, 14:13:49 »

No chlapec je samorost a s těma je to těžké , ale krásné  Mrkající

Ona dělá podle mě hlavně chybu v tom , že po něm NĚCO chce , chce aby jí dával přízeň najevo , přesto že on jí vyznal lásku , ale to z něj necítila - to ho muselo nas.at , mě by to taky na.ralo , on z toho taky musí mít pocit , že ona neví co chce a že je těžké se jí zavděčit . Navíc na to ženské cítění a necítění jsou chlapi dost hákliví . A k tomu - nemám tucha jak by ten svůj zájem a přízeň měl projevovat a přitom se vyhnout větě - tohle jsi udělal jen proto , že jsem si o to řekla a takhle to není ono .

K tomu "málovídání" se , chlap nikdy nezačne přemýšlet nad tím zda a jak moc mu partnerka chybí dokud bude vědět , že partnerce chybí on . Navíc pokud ona ví , že on nesnáší jakýkoliv nátlak tak proč ten nátlak na něj vyvíjí , to je přece nejkratší cesta do pekla dělat někomu něco o čem vím , že to nesnáší , ne ?

Takovýhle chlap má bezesporu své kouzlo a mě osobně by byl milejší než nějaký mamlásek co by mi šestnáctkrát denně opakoval jak beze mě by jeho život neměl smysl , takže vztah bych nezatracovala , jen bych mu dala potřebný prostor , ukázala , že můj život funguje i bez něho a krásně , nedělala věci které nemá rád a myslím , že teprve potom by mohl on začít přemýšlet  Přemýšlím A hlavně lidi by se měli naučit příjmat druhé takové jací jsou , lidi se nemění jen dočasně přispůsobujou , myslet si , že změníš chlapa je naivita , vztah je o respektu a kompromisech a hlavně nekazit pěkné klidné chvíle řešením toho co bylo nebo nebylo a jak by bylo kdyby bylo nebo nebylo ....
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Duben 2008, 14:58:40 »

I tnemá smysl:
Ona nepřemýšlí, když něco dělá - tzn. udělá to první a nejjednodušší - něco mu bude podstrkávat a nutit.
On nesnáší, manipulaci a chce mít svůj čas a že by byl k její povaze jó moc tolerantní to taky ne.

Nevidím způsob, jak by spolu mohli být aniž jeden z nich ustoupí ze svých požadavků Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Duben 2008, 20:48:16 »

A není právě rozdíl mezi vztahem co má smysl a co nemá smysl právě v tom, že v jednom případě jsou ochotni oba partneři pro toho druhého udělat takřka cokoliv, vzdát se skoro čehokoliv a v druhém případě nikolv?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Duben 2008, 21:14:21 »

Kiruy: Dalo by se říct. Ale někdy stačí aby si sedli v posteli a jinak pro sebe nehli ani prstem a vydrží to dlouho a dlouho Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Duben 2008, 21:57:54 »

Avaranger: ovšem představit si v takovém vztahu děti?
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Duben 2008, 09:52:53 »

barbarela.trust: je vidět, že věci vidíš reálněji než ty naivní děti tady, plně s tebou souhlasím..
Zaznamenáno
kajaMarxu



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Duben 2008, 10:09:27 »

souhlasím s barbarela.trust
David mě tak trochu připomíná mě, není to vodnář? Šťastný taky mám rád svoji svobodu a jsem velmi háklivej, když mě do ni někdo chce zasahovat, ale k věci.
 
Nevím jestli to bude platit na něj, ale na mě to zabírá: rozhodně mu nesmí říkat co musí!, ať mu nechá svobodu, a nevěší se na něj. domnívám se, že to co má na ni rád je ta její impulzivnost a řekněme samostatnost. pokud ji opravdu miluje "bude si stahovat smyčku kolem krku sám"...jo a hl ať s nim neřesti pořád jejich vztah-pokud něco chce ať to udělá a nemluví o tom...

jinak se domnívám, že smysl by ten vztah měl, ale jen v případě, že ho přestane řešit a začne si ho užívat a srovná se s tím, že on nebude ten jak psala barbarela mamlásek. pokud se nepletu, tak to ji na něm ze začátku přitahovalo, ne?
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS