Kašle na mě?????

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:29:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kašle na mě?????
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Kašle na mě?????  (Přečteno 67939 krát)
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 05. Srpen 2009, 17:57:08 »

Takže mám kámoše myslím si,že ho tak nazvat můžu i když teď je to celkem poděl.


Zkrátka mam kamaráda dřív jsme si spolu psali snad každej den přes icq v tu dobu jsem byla ještě dost stydlivá a nescházala jsem se s ním,ale po nějaké době jsem s ním konečně vyrazila ven nooo ven ...spíš jsme jezdili sem tam v jeho autě:DDokonce mi představil svý kámoše a za nedlouho nás pozval ještě s mojí kámoškou na menší pařbu k němu ...Tam jsem se jak jinak opila a líbala jsem se s jeho kámošem kterýho mi představil a byla jsem s ním prý i v posteli,ale k ničemu nedošlo a navíc si to nepamatuju:DNakonec jsem se opilá ještě s kámoškou od nich vypařila a dobelhali jsme se na chatu...Ráno jsem k nim domů zase zavítala a on i s jeho dvouma kamarády včetně s tim s kterym jsem se líbala byli uplně v pohodě,normálně jsem se s nima bavila a všechno.........Ale ted?ted už mi ani nenapíše a když mu napíšu jestli jde ven tak odepíše že je pryč......kašle na mě ...řekla bych že se to tak dá říct...Myslím si,že jsem ho už nějak tak omrzela nebo proč se tak chová??A to ještě připomínam že jsme jenom kamarádi nic víc tak proč najednou semnou nechce jít ani ven??ani mi na icq už vůbec nepíše??Je mi to líto protože jsem ho měla moc ráda.........nechci ztrácet přátelé....Prosím poraďte mi........díkys:).........omlouvám se,že skoro každá pátý slovo,je slovo :kámoš/kámoška
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Srpen 2009, 18:06:41 »

Mezi mužem a ženou neexistuje kamarádství. To je jen mýtus.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Srpen 2009, 18:16:40 »

Dobře :DAle to neni odpověď na otázku proč se semnou nebaví:DNebo ano??hmmmmmm musím nad tím zadumat:)......že by byl uraženej že jsem se líbala s jeho kámošem ...
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Srpen 2009, 18:21:04 »

No ty si ale hlavička! že by to bylo tím?  S jazykem
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Srpen 2009, 18:40:04 »

Mezi mužem a ženou neexistuje kamarádství. To je jen mýtus.

To holkám říkám kdy se mi nepovede je sbalit Úsměv ale neřekl bych že to je pravda.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Srpen 2009, 18:55:39 »

No tak to je teda fajn:(jenomže co teď??Jak to mam napravit? jak sem mohla vědět že mu to bude vadit žeju:DAle třeba to tím není,ale vlastně ted už je to stejně jedno když už semnou ani nechce jít ven a ni na icq mi nepíše teď už na mě jenom kašle .........a nechci mu zase psát ......sice jsem mu napsala asi jenom dvakrát první,ale nechci aby si myslel že se mu vtíram........

To jo ...je to dobrá filosofie:jestli vůbec existuje to pravé přátelství mezi mužem a ženou.........Dost dobrý.... docela dlouho jsem nad tím přemýšlela když jsem si to přečetla a vydedukovala jsem si z toho,že asi takový přátelství mezi mužem a ženou neexistuje pač vždycky jeden z nich buďto chce být víc než přítel,nebo nad tou dotyčnou kámoškou určitě někdy přemýšlí i sexuálně..........ale vlastně ....nevím to bych tu přemýšlela do nekonečna:DNejsem dobrej filozof:D
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Srpen 2009, 19:00:31 »

Přemejšlet je na nic. Celej svůj život nad něčím přemejšlím a co z toho mám? Nic.

Jak to napravit? To fakt nevím.

Hold tě chtěl, ale bál se, že ho odmítneš, když ti to řekne a ty mu řekneš, že myslí jenom na to jedno a co se nestalo? Si v posteli s jiným...

.jaká to ironie...
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Srpen 2009, 19:14:17 »

Ale tak proč teda nebyl naštvanej už ráno když jsem k nim přišla??To byl uplně v pohodě a bavil se semnou,tak proč je naštvanej až teď???Já nechcu nechcu nechu aby byl naštvanej:DTeď se cejtim jak nějaká rozmazlená holčička co si vydupává svou žeju,ale což stejně to nepomůže...

To jo... stejně díky ti za rady .....jsi určitě dosti přemýšlívej ...ikdyž píšeš že je ti to k ničemu.....já myslim že je to blbost ..určitě ti to k něčemu je ....třeba tvojí přemýšlivostí nad ostatnímy,zoufajícími texty druhých lidí  svojí odpovědí pomůžeš a to se cení ....takže PŘEMÝŠLEJ klidně dál:)
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Srpen 2009, 19:22:15 »

Přetvařoval se před kámošema...
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Srpen 2009, 19:26:46 »

Panejo......docela dobré vysvětlení,musim to nějak napravit aby se semnou zase začal bavit:)
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Srpen 2009, 19:37:26 »

Řekni mu upřímně co tu píšeš nám a uvidíš výsledek... Teda já bych to tak zkusil, jestli na tebe už teď kašle, tak stejně nemáš co ztratit Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Srpen 2009, 19:51:51 »

Myslim, že o tebe stál a styděl se a ty jsi díky tý líbačce u něj klesla. Že se choval druhý den normálně může znamenat to, že se přetvařoval (jak už tu bylo řečeno), nebo bůh ví, co mu kámoši nakecali nebo jak si do něj rejpli...
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Srpen 2009, 19:52:23 »

Ano,ano už jsem nad tím taky dumala já mu to napíšu len sa neboj:-))....Pak dam vědět ako to dopadlo jestli mě buť poslal do háje zelenýho ...nebo jestli je to zas v pohodě:D
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Srpen 2009, 19:55:17 »

Jestli seš jedna z těch dvou na fotce tak ty bys byla případ kde kamarádství mezi holkou a klukem fungovat nemůže Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Srpen 2009, 19:57:39 »

Tož ano ano jsem ta bruneta,nebo ted už mam černý vlasy...ale koho to zajímá žeju:DStejně to je fakt sqělí fórum a já myslela že mi tady nikdo neporadí ......lidi jsou přeci jenom hodný:D
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Srpen 2009, 21:12:52 »

Já si myslím, že lepší už to nebude. Prostě a jednoduše tě chtěl, jenže tou událostí jsi mu jakoby přímo řekla, že ty o něho zájem nemáš, ptže ses kousla s někým jiným, že  Úsměv  A ikdyž mu řekneš, že tě to trápí, že se s tebou nechce bavit, tak to s ním stejně nepohne, ptže je mu jasný, že bude vždycky jenom kamarád se kterým bys chtěla jít ven atd., ale nic víc z toho nevytěží. Popřípadě by riskoval, že tě zase uvidí s některým svým kámošem, a o to už vůbec nestojí... Takže se s tebou raději přestane vídat a nechá to vyšumět do ztracena. Takhle to teda vidím já.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Srpen 2009, 23:36:06 »

No dneska jsem se mu omluvila a napsal ze se nezlobí.............ale já myslim ze to snad bude v pohod....já vlastne nevim asi se pujdu udusit plynem z trouby:Dale vzdyt sem byla opilá tak to preci nemoh brat tak vázne...........
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Srpen 2009, 23:40:56 »

Ještěže je ten svět tak šílenej.  Úsměv
A brat vážně se dá cokoliv, uplně cokoliv
A ten plyn z troubi nedoporučuju, zvláště pokud máš doma elektrickou troubu
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Srpen 2009, 23:44:09 »

jo máme elektrickou troubu:Dkurnik tak si aspon budu hrát na to ze je plynová(vázne se dá brát preci cokoliv:D)
Zaznamenáno
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Srpen 2009, 07:28:39 »

 Šťastný hah tak to potom posli fotky z nemocnice....primo to vidim pred sebou, pul lahve vodky na kuraz, otevre si troubu, zapne, strci dovnitr hlavu a usne.... Smějící se Nebylo to v nejakem filmu?
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Srpen 2009, 08:20:32 »

Pelíšky Šťastný A taky to bylo kvůli nešťastný lásce.

Skutečně nezáleží na tom jestli jsi byla opilá nebo ne, on to prostě bral vážně. Takže víš že příště se v opilosti nelíbá s kámošem kluka kterýho chceš S jazykem. Ale tak je dobře že se to vyřešilo. Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Srpen 2009, 09:55:17 »

Kolik ti je?
Zaznamenáno
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Srpen 2009, 21:32:14 »

Ne dobrá jsem ziva a zdráva......bohajo :DJe mi 17......a Pelísky jsou fajne:))
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Srpen 2009, 00:39:30 »

Trosku OT, ale vy ostatni kolem 20 let, vy jste se bezne ozirali, kdyz vam jeste nebylo 18?

...nicmene to neni nic proti autorce tematu.
Zaznamenáno
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Srpen 2009, 13:45:23 »

Mo jo priznávam neni to zrovna adekvátnííí
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS