Když jeden miluje víc...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:33:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Když jeden miluje víc...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Když jeden miluje víc...  (Přečteno 11130 krát)
Krab

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 17. Srpen 2007, 09:28:51 »

čauky !!!

tak ani nevim, jak začít: prostě někoho mám, je to fajn, ale ne zase až tak fajn... prostě se mi zdá, že já to tak nějak s prominutím žeru víc a pán se veze...

realita: já ho postrádám víc, já raději něco odložím, abysme se se mohli vidět, prostě jsem ta, která miluje víc.

Dá se proti tomu vůbec něco dělat?

Docela mě to deptá. Pán se snaží jen když hoří...Není to vyrovnaný..Nelítá za mnou... jsem z něho así  víc vedle než on ze mne, no. Mám pocit, že se musím víc snažit já... možná to znáte... pořád o tom přemejšlím... Podivený

pro info: je nam oboum už dost přes dvacet - druhá polovina a jsme spolu pul roku.

Samozřejmě zabírá nejadnou nemít čas a chovat se mírně chladněji: ale je to fakt pořád o týhle hře?? Chvíli to vydržím, pak polevím a je to zase, kde bylo..


Už se vám to stalo?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Srpen 2007, 10:02:05 »

Tohle se stane vždycky Šťastný

Jenže otázka je jestli to vnímáte oba stejně. Je to o komunikaci. On může mít klidně pocit, že ty máš občas blbé chvilky (= když se snažíš aby si tě víc všímal) a jinak si v pohodě. Čiliže on dělá co ti na očích vidí (=bohužel ti tam nevidí to, co by měl).

Takže má pocit, že ty si to užíváš, když je všechno OK (= doba ,kdy tě trápí, že se ti nevěnuje a nic neděláš - což on neví) a on vždycky zachrání situaci, když je nějaký problém (=když se snažíš, aby byl nějaký problém a trošku ve vztahu k němu ochladneš).

Chalpi nejsou jasnovidci ! A navíc jim chybí taková titěrná část mozku, která se stará o vciťování se do druhých Úsměv (místo ní mají chlapi tu část na ovládání, ničení a opravování čehokoli) Pokud se hodně snaží, tak se to vciťování dá natrénovat, ale od přírody to neumí skoro žádný chlap.

Ultimativní rada:
Promluvte si o tom. Už vám není 16, tak se prostě objeví věci, o kterých je třeba mluvit. A pokud mluvit chtít nebude, tak je čas pomýšlet na rozchod, protože netušim jak by sis představovala život vedle někoho, kdo s teou bude odmítat mluvit o problémech (= častá a někdy dokonce jediná činnost v manželství a vlastně jeho stavební kámen - že nejsi na problémy sama...).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Srpen 2007, 10:20:21 »


1.)realita: já ho postrádám víc, já raději něco odložím, abysme se se mohli vidět, prostě jsem ta, která miluje víc.
2.)pro info: je nam oboum už dost přes dvacet - druhá polovina a jsme spolu pul roku.


1.) Není to dost odvážné říct že miluješ víc? Je to jen Tvůj subjektivní dojem, nebo on s tím souhlasí?  Smějící se
2.) Co je to půl roku? Bydlíte spolu? Řešili jste už některé krizovky? A to nejen ve vztahu.
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
Krab

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Srpen 2007, 11:00:39 »

to Avaranger: to je fakt dobrej úhel pohledu, přiznám se, že takhle mě to nenapadlo ...
Problém taky vidím v komunikaci, nějak moc se o sobě nebavíme, prostě spolu jsme a trávíme spolu čas, na řešení vážných problémů ještě nedošlo...
Já jen, mám ze sebe a z toho celého divnej pocit, měla jsem dva dlouhé vztahy a bylo to dost jiný: tzn. měla jsem pocit, že třeba můžu kdykoli zavolat, přijít, takovou tu jistotu, že mě chlapec rád vidí, věděli jsme o sobě všechno, poznávali se, o citech jsem nikdy nezpochybovala... (první láska se stala vztahem na dálku a posléze tak nějak vyprchala, druhá láska bohužel při nehodě zemřela). Problémy snad ani nebyly, a když, tak ne ve vztahu. Ted to s vnímám jinak, a nezdá se mi, že je to lepší... Taky asi proto, že jsem nejistá, jsem i žárlivá, prostě v sobě objevuji spoutu nových vlastností a pocitů, které mi nesedí a nechci je mít...

Jasně, promluvit si, je nejlepší, ale o čem vlastně? Mám dojem, že by mlčel, nebo by řekl, že to tak nevidí.. Nějáké typicky mužské odpovědi a já se s tím budu muset zase porvat sama..

Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Srpen 2007, 11:11:29 »

Tak v tom případě se s ním rozejdi, jestli si seš takhle jistá. Tečka.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Srpen 2007, 11:46:39 »

Souhlas, jdi od toho.
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Srpen 2007, 11:51:12 »

Tak zle by som to zas nevidel. Skús sa s ním porozprávať o tom, že čo ťa zraňuje a ako ti to je ľúto lebo ty ho miluješ ale takto to ďalej nejde a pod. Ale nech je to všetko jasné a zreteľné, nehraj sa s ním hru "uhádni na čo myslím". Ak aj pri/po tomto rozhovore bude taký nemastný neslaný, tak mu môžeš dať bez pocitu zlého svedomia kopačky.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Srpen 2007, 13:39:36 »

no jo, chlapec si proste mysli, ze te mam jistou a nesnazi se. proc by si nabouraval rozvrh, kdyz ty si ochotne nabouras svuj a jeste si stastna  Kroutící očima  Ďábelský jj nechat se zatlacit do tehle pozice je celkem snadne a o to horsi je se z toho vyhrabat.
proste pro nej musis byt vzacnejsi .... treba mu jen napis smsku ze bys ho rada videla a at neco naplanuje ....normalne na nej prehraj mic (ale nejak citlive, takhle primo mu to nevpal, nejak setrne a lstive  Smějící se ) ... a cekej az se ozve ....pokud:
se ozve odpoledne, co delas vecer.... hmm sorry brouku, uz neco mam, ne promin nemuzu to zrusit. zkus se priste ozvat driv, vazne bych te rada videla
se neozve... klidne pristup k radikalnimu reseni, ktere tu nekdo navrhoval.... rozejdi se s nim, je to sobec a nezaslouzi si te
se ozve vcas a akci pozdeji nezrusi.... mas bod, klidne jdi .... ALE dulezite je nespadnout do toho znovu. Takze pokud on si zmeni rozvrh kvuli tobe, fajn ty obcas muzes taky, ale nedelej to porad, nebo si zase zvykne.
jo a klidne si obcas bokem zaflirtuj (v zadnem pripade ne pred nim)... myslim nevinne, nic intimniho. Par usmevu neni nevera, svet se nezbori  a tobe se zlepsi nalada iu sebevedomi. A ver, ze toho si chlap vsimne vzdycky  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Srpen 2007, 16:10:37 »

Mám z toho pocit že partner má zájem o méně intenzivní vztah než ty. To nemusí znamenat že tě nemá rád, nebo že tě miluje méně než ty jeho. Za prvé si s ním o tom upřimně promluv a hlavně mu vysvětli jak moc je to pro tebe důležité. Pokud to pochopí a miluje tě, tak zřejmě dojdete k nějakému kompromisu. Přesto se asi budete vídat méně často než chceš ty, ale častěji než chce on. Lidé jsou prostě různí.
Pokud rozmluva nezabere, máš dvě možnosti. Buď ho můžeš pustit k vodě (nemyslím si že by to bylo nejlepší řešení). Nebo začít žít víc svůj soukromý život a méně ten společný. Věnovat se svým koníčkům a přátelům. Potom se nebudete vídat tak často, budeš pro něj vzácnější a misky vah se vyrovnají. Mrkající
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Krab

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Srpen 2007, 16:59:19 »

to larry f.: jj, naprosty souhlas, chlapec si je prilis jisty. To uz si myslim delsi dobu. Ďábelský
coz o to, on zavola, pozve, ale jaksi se to ustalilo na určitý pravidelný dny v týdnu a přes to nejde vlak.. třeba pondělí, středa a pátek apod... vlastně ho nepotřbuju vidět víc, mám kámoše, sport i co dělat, spíš to bude tím jeho přístupem. Já se hrozně těším, on vypadá v pohodě, často říká, jak je unavenej, a když navrhnu schůzku odložit o den, je pro... No zkusím to otočit, nic jinýho mi nezbývá!  Velmi smutný

Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS