Když se od zájmu o pařany přesunete k personálu =)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:00:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Když se od zájmu o pařany přesunete k personálu =)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Když se od zájmu o pařany přesunete k personálu =)  (Přečteno 114972 krát)
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« kdy: 20. Březen 2007, 16:44:20 »

Ahojky všem =) Potřebovala bych poradit s jednou věcí. Na úvod - jsem velmi stydlivá a nesmělá dívka, kt. si moc nevěří (spíš vůbec) a na kluka, kt. jí pohne srdíčkem se podívat přímo bojí. Jinak vypadám takto: http://libimseti.cz/betynka_/

V sobotu jsem byla v jednom klubu na jedné akci a velmi se mi líbí jeden z členů klubové ochranky, který vybíral vstupné. Oproti těm ostatním je mladý a je moc hezký. =) Když jsem mu platila vtupné, byl docela milej. A potom, když jsem šla kolem něj, schválně jsem se mu za chůze upřeně podívala do očí na několik vtěřin, on mně taky. Nějak si neumím vyložit, co to bylo, ale asi to nic neznamená. Jenže jsem se na něj já husa prostě nemohla usmát, na to já prostě nemám odvahu, i když vím, že není co ztratit a šla jsem prostě dál. No a pak jsem se na něj trošku informovala u známé pracující u baru, ta mi ale docela zatemnila vyhlídky - prý se ten kluk líbí hodně holkám a ne každé dává číslo. V jejím tónu hlasu bylo poznat, že to asi nemá cenu a že je si vědom toho, že si může vybírat, nevím. No a když jsme s holkama pak šly kolem něj zase, tak se bavil s dalšími 2 členy ochranky - pánský spolek. Kámoška ho pozdravila a tak nějak nevýrazně přikývl, já jsem ho pozdravila taky, ale hned jsem uhla pohledem. Vůbec netuším, zda tam pracuje trvale a pravidelně či je to brigáda nebo co. Kamarádky mi říkaly, že se na mě občas díval, ale nechce se mi tomu věřit.

Prosím, poraďte mi, co mám dělat, hrozně nerada bych zahodila šanci přiblížit se někomu novému a nevracet se pořád ke starým šrámům. Mám strach, že asi nejsem dost dobrá a už vůbec hezká pro někoho takového. Fakt se mi moc líbí, ale mám strach ... Jsem opravdu EXTRÉMNĚ nesmělá. - Tuto sobotu tam jdu zas a doufám, že tam bude ...

Děkuji všem už jen za přečtení. =)

Dlouhý nadpis upraven
LordAli
[/b]
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Březen 2007, 17:43:20 »

Neměj strach, že pro něj nejsi dost dobrá. Jsi. A taky jsi moc hezká. Neboj se ho, neukousne tě. To, že si má z čeho vybírat nic neznamená. Třeba žádnou z těch ve výběru nechce a bude chtít tebe! Tak hodně štěstí a do toho Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Březen 2007, 18:49:59 »

Herdek fix. Reknete mi proc takove pekne (a nejen pekne, oni jsou vetsinou i chytre a mile Šťastný ) holky nejsou u nas na severu Slintající . Kdykoli vidim na netu peknou hoku, tak je z Bna, Zlina, Hodonina nebo nekade z vychodu proste. To bude kamen urazu Úsměv Ale myslim, ze si Bety nemusis delat starosti. Jestli se na nej takhle usmejes, jako na te fotce, tak je jasnej (minimalne ja bych byl v koncich Úsměv )  Tanec  Potlesk

BTW: taky mam rad Eurotrip: "Scotty doesn't know, Scotty doesn't know, Scotty doesn't know!" Šťastný

BTW: admini te budou na rukou nosit za dokonaly title topicu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Březen 2007, 22:14:43 »

Brno jede Tanec

"Scotty doesn't know, that Fiona and me do it in my van on Sundays..." Šťastný
Sqelej film Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Březen 2007, 23:05:20 »

Citace: "B961"
Brno jede Tanec
Tak proc kua studuju v Liberci?!  Kroutící očima
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Březen 2007, 23:06:13 »

Bety, myslim, ze sa nemas coho bat. Fakt sa skus na neho usmiat, pozdravit ho a len tak sa ho nieco obycajne spytat alebo mu nieco pochvalit a podla reakcie uvidis, ci ma vyznam sa s nim dalej bavit. Najhorsie, co sa ti moze stat je, ze ta odmietne, ze ti povie nie.
Co sa mna tyka, mne sa velmi pacis a keby sa nejaka baba na mna pekne usmiala a zacala sa so mnou rozpravat o uplne normalnych veciach, keby som proste videl, ze to ma v hlave v poriadku, tak urcite by som ju neodmietol...
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Březen 2007, 23:44:40 »

tak si nejsem jista, jestli ja tem peknejm holkam z brna nekazim svym ksichtem a prdeli prumer:))

jinak ho proste oslov. Kdyz nevemes odvahu do hrsti, tak si to pak muzes vycitat a nikdo ti nemuze poradit nic jineho, nez se premoct a risknout to:)
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Březen 2007, 00:01:13 »

Mawe: Ukaž ať můžem posoudit Šťastný. Ale ne, určitě ne Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Březen 2007, 02:41:14 »

PRISPEVEK SMAZAN.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Březen 2007, 09:50:35 »

No asi by jsi měla začít dávat najevo, že se ti líbí. Největší chyby, které holky dělají jsou odvracení pohledů, jakmile se střetnou pohledy. To je velká chyba a mě to dost často spíš odradí. Pro mě by byl aspoň signál něco dělat, kdyby se při střetnutí pohledů na mě krásně usmála.  Mrkající

Si to vyzkoušej na ulici. Když se na sebe s někym podíváte, tak se zkus usmát. Nemůžeš nic ztratit a aspoň si to natrénuješ. Samozřejmě né každý člověk ti to oplatí také úsměvem. A až budeš příště zase platit vstup, tak mu řekneš normálně ahoj a pěkně se usměješ. A když sklidíš úspěch, což snad poznáš, tak musíš vymyslet, jak na něj, což už ti neporadím  Šťastný  Hlavně NIKDY neodvracej pohled - je to chyba, kterou dělají holky běžně.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Březen 2007, 10:56:13 »

bud se na nej budes chodit divat kazdy vikend, az si ho odvede nejaka jina, nebo to zkusis a odvedes si ho ty Úsměv Kdyby ne, nemuzes si aspon pozdeji vycitat, ze jsi to nezkusila Mrkající A jestli si muze vybirat, tak proc by si nemohl vybrat tebe? Úsměv Trochu zivota do toho umirani Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Březen 2007, 13:24:23 »

Citace: "LordAli"
Si to vyzkoušej na ulici. Když se na sebe s někym podíváte, tak se zkus usmát. Nemůžeš nic ztratit a aspoň si to natrénuješ. Samozřejmě né každý člověk ti to oplatí také úsměvem.
Ja tohle delam uz asi mesic po ulicich, kdyz jdu do skoly Úsměv A pak mam cely den dobrou naladu. A navic uziju srandu, kdyz takove ty "paroubkovsky nasrane" padesatnice nevericne ziraji, proc se jako na ne usmivam. Jednou dokonce jedna (taky takova od pohledu nasrana) slecna (tak 19) okolo mne prosla, za chvilku se otocila dobehla me a na me jako "Proc se na me JAKO usmivas?!" A ja ji s klidem odvetil "Proc bych se nemoh usmat na takovou peknou slecnu, kdyz ji potkam na ulici. " a ona "Nezkousej me balit, debile!" a nasrane odesla Šťastný No, a tak, ale pak sem se celej den radoval, jak mam dobrou naladu oproti jinym lidem  Provokatér
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Březen 2007, 16:55:34 »

Děkuju moc všem. =)

Zkusím to, i když to říkám tady a teď, ale tam ... i kdybych se měla ve své hlavě sama se sebou pohádat jak nějaká rozdvojená osobnost, přikážu si se na něj usmívat, otáčet se na něj, dívat a něco mu říct. Teď jen abych to dodržela, musím, je to rozkaz a hotovo. =)))

Jenže doufám, že tam bude ...  Stydlivý  Pze to jistě nevím, nevím vlastně nic, jen dedukuji, že by tam zas mohl mít službu on.



Ale mám fakt děsnej strach.  Stydlivý  Velmi smutný
Zaznamenáno
Letec

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Březen 2007, 19:15:38 »

Citace: "Avaranger"
Herdek fix. Reknete mi proc takove pekne (a nejen pekne, oni jsou vetsinou i chytre a mile Šťastný ) holky nejsou u nas na severu Slintající

Taky mi to vrtá v hlavě. Tady jich fakt moc není. Chtělo by to nějakou migraci holek z Moravy  Super!
Zaznamenáno
Apollo



Karma: 1
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Březen 2007, 19:24:20 »

Citace: "Letec"
Citace: "Avaranger"
Herdek fix. Reknete mi proc takove pekne (a nejen pekne, oni jsou vetsinou i chytre a mile Šťastný ) holky nejsou u nas na severu Slintající

Taky mi to vrtá v hlavě. Tady jich fakt moc není. Chtělo by to nějakou migraci holek z Moravy  Super!


Staci vytahnout paty z baraku a prestat hledat na netu, odhadem bych tak rekl, ze tady nenajdes vic jak 10% holkek z tvyho okoli  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Březen 2007, 19:25:43 »

Citace: "Bety"
Ale mám fakt děsnej strach.  Stydlivý  Velmi smutný
Neboooj  Urco to vyjde Modlící se
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Letec

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Březen 2007, 20:03:11 »

Citace: "Apollo"
Citace: "Letec"
Citace: "Avaranger"
Herdek fix. Reknete mi proc takove pekne (a nejen pekne, oni jsou vetsinou i chytre a mile Šťastný ) holky nejsou u nas na severu Slintající

Taky mi to vrtá v hlavě. Tady jich fakt moc není. Chtělo by to nějakou migraci holek z Moravy  Super!


Staci vytahnout paty z baraku a prestat hledat na netu, odhadem bych tak rekl, ze tady nenajdes vic jak 10% holkek z tvyho okoli  Smějící se


Paty z baráku mám často, soudím podle toho, co potkávám venku. Asi něco dělám špatně   Šťastný  Na netu nehledám,  dávno tomu, co jsem na něm hledal.
Zaznamenáno
Apollo



Karma: 1
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Březen 2007, 20:27:47 »

Citace: "Letec"
Citace: "Apollo"
Citace: "Letec"
Citace: "Avaranger"
Herdek fix. Reknete mi proc takove pekne (a nejen pekne, oni jsou vetsinou i chytre a mile Šťastný ) holky nejsou u nas na severu Slintající

Taky mi to vrtá v hlavě. Tady jich fakt moc není. Chtělo by to nějakou migraci holek z Moravy  Super!


Staci vytahnout paty z baraku a prestat hledat na netu, odhadem bych tak rekl, ze tady nenajdes vic jak 10% holkek z tvyho okoli  Smějící se


Paty z baráku mám často, soudím podle toho, co potkávám venku. Asi něco dělám špatně   Šťastný  Na netu nehledám,  dávno tomu, co jsem na něm hledal.


Zelezi kde bydlis no... "Uprimnou soustrast vesnicanum" ... ale jestli mam neco overenyho kde se da potkat plno peknejch holek, tak to je MHD mezi prvni a treti hodinou odpoledne Super! A druha podle mne zajimava varianta jsou obchodni strediska typu hypernova, protoze co delaji holky rady ?... nakupujou !
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Březen 2007, 20:29:58 »

Ja je sice tolik z baraku netaham, ale kdyz sem treba na plese, tak tam je vyber dostatecny, ale jako treba Bety, tam zadna nikdy nevypadala. Ale nevidim duvod proc neporovnavat "internetovou populaci" divek Šťastný A mezi nimi Brnandy a Moravacky jasne vedou Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Březen 2007, 22:05:00 »

Citace: "Letec"
Chtělo by to nějakou migraci holek z Moravy  Super!

Zbláznil ses? Co to je za nápady? Smějící se
Nic nebude, Moravu nechte být, sou naše Mrkající
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Březen 2007, 22:06:38 »

Héj, zpět k tématu  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Březen 2007, 22:37:15 »

Pokracujem o zavislosti geograficke polohy na tom jake holky jsou jinde
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Březen 2007, 18:13:03 »

Lidičky? Můžete mi pls poradit, čím ho mám třeba oslovit? Kdyby to byl normální kluk, co se šel bavit, tak docela pohoda - "Půjdeš si zatancovat?" či "Nedáme si drink?", ovšem jak můžu oslovit ochranku? Respektive co mu asi tak říct, aby to nepůsobilo blbě. "Čau, nedáš mi číslo?" jak mi radili přátelé se mi zdá blbý, chtít číslo hned, když jste se ani neseznámili nebo tak.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22. Březen 2007, 18:17:24 »

Muzes k nemu vyplasene pribehnout, obejmout ho a kricet: "Zachran me...honi me nakej divnej typek!" A kdyz po case zadnej nepribehne, tak mu muzes rict, ze se ho asi lek...v tom momentu muzes pochvalit jak je nabusenej, ze to je urcite dobrej ochrance. Tomu se nejspis zacne on (nebo minimalne ostatni clenove ochranky) smat a seznameni je na svete  Mrkající  Zeptas se ho na jmeno, reknes mu svoje, budete si povidat, pak se priznas, ze sis toho typka vymyslela, vymenite si cisla....

...a pak se narodil druhy syn, Pavlik, mel 52cm a 3.2kg
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 22. Březen 2007, 18:27:39 »

Citace: "Bety"
Děkuju moc všem. =)

Zkusím to, i když to říkám tady a teď, ale tam ... i kdybych se měla ve své hlavě sama se sebou pohádat jak nějaká rozdvojená osobnost, přikážu si se na něj usmívat, otáčet se na něj, dívat a něco mu říct. Teď jen abych to dodržela, musím, je to rozkaz a hotovo. =)))

Jenže doufám, že tam bude ...  Stydlivý  Pze to jistě nevím, nevím vlastně nic, jen dedukuji, že by tam zas mohl mít službu on.



Ale mám fakt děsnej strach.  Stydlivý  Velmi smutný
Neměj strach. Neber to jako rozkaz, něco co musíš. Pak se budeš bát selhání,že se neodhodláš. A pak třeba zase.. Není to lehké přemoci se a udělat krok, tak si to zbytečně nestěžuj, chovej se nenuceně spontánně, snaž se být v dob ré náladě a nemysli na to, proč hlavně sik němu jdeš nechat štípnout lístek. nefixuj se na to, i kdyby to nevyšlo, tak, jak si poznala z příspěvků, na ocet určitě nezůstaneš a dříve nebo později se najde někdo, kdo tvou nesmělost rád otevře. Přeju hodně krásných emocí.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS