Když se od zájmu o pařany přesunete k personálu =)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:06:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Když se od zájmu o pařany přesunete k personálu =)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Když se od zájmu o pařany přesunete k personálu =)  (Přečteno 114974 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 22. Březen 2007, 21:46:56 »

Citace: "Lee Cougan"
...Zeptas se ho na jmeno, reknes mu svoje, budete si povidat, pak se priznas, ze sis toho typka vymyslela, vymenite si cisla....

...a pak se narodil druhy syn, Pavlik, mel 52cm a 3.2kg
No, tak tohle by me dostalo stejne jako svacina a kaficko na konecne od jine nejmenovane slecny XD Ja sem pro Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 22. Březen 2007, 23:23:17 »

Lee: Sakra kam na tohle chodíš? Smějící se

Takovýhle divadýlka sou úplně super, jenom asi nebude tak jednoduchý je sehrát. Ale jsem taky pro Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 23. Březen 2007, 01:01:39 »

Citace: "B961"
..., jenom asi nebude tak jednoduchý je sehrát....
A proc jako? Doporucuju nejaky test ohnem - treba neco jako Free Hugs campaing (nejdriv to bylo na YouTube a pak sme to delali na minulem divadelnim kurzu). Jsi v nejakem meste, kde te nekdo nezna a proste za nekym prijdes a poprosis ho, jestli by te neobejmul. Poprve mas pocit, ze te musej rovnou zavrit. A kdyz mas tahkle pateho cloveka, tak uz to jde. Ale uznavam, ze to neni jednoduche, kdyz masopravdu zajem Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 23. Březen 2007, 02:02:38 »

Citace: "Lee Cougan"
Muzes k nemu vyplasene pribehnout, obejmout ho a kricet: "Zachran me...honi me nakej divnej typek!" A kdyz po case zadnej nepribehne, tak mu muzes rict, ze se ho asi lek...v tom momentu muzes pochvalit jak je nabusenej, ze to je urcite dobrej ochrance. Tomu se nejspis zacne on (nebo minimalne ostatni clenove ochranky) smat a seznameni je na svete  Mrkající  Zeptas se ho na jmeno, reknes mu svoje, budete si povidat, pak se priznas, ze sis toho typka vymyslela, vymenite si cisla....


To je az zbytecne teatralni a komplikovane. Vzdyt bohate staci, kdyz se ho pri vstupu ze srandy zepta, kdyz je ta ochranka, jestli kdyby ji otravoval nejakej uchyl, muze prijit za nim, aby ji ochranil.

No, a zbytek vecera se s nim muze mijet a hlasit, ze uchyl zatim nedorazil Úsměv.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 23. Březen 2007, 02:03:54 »

Citace: "Mourn"
No, a zbytek vecera se s nim muze mijet a hlasit, ze uchyl zatim nedorazil Úsměv.
LOL, taky dobre Úsměv Kau, musim se jit nekam seznamit a nejakou takovouhle dicurku udelat Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 25. Březen 2007, 11:38:18 »

Citace: "Bety"
Prosím, poraďte mi, co mám dělat, hrozně nerada bych zahodila šanci přiblížit se někomu novému a nevracet se pořád ke starým šrámům. Mám strach, že asi nejsem dost dobrá a už vůbec hezká pro někoho takového. Fakt se mi moc líbí, ale mám strach ... Jsem opravdu EXTRÉMNĚ nesmělá. - Tuto sobotu tam jdu zas a doufám, že tam bude ...


Běž za ním a popovídej si s ním. Aby ses odlišila od těch ostatních holek tak na sebe musíš upozornit. Zajímáš se o bojový umění a on dělá ochranku. => Ideální kombinace. Můžete kecat do aleluja.
Jinak kdo ti řekl, že nejseš dost hezká a pro něj dost dobrá? To sis vymyslela sama, že? S tím nemáš podle mě problém.

Tak ať se ti to podaří. Fandím ti. Mrkající
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 25. Březen 2007, 12:02:31 »

Děkuju moc Vám všem za vaše odpovědi. =)

 Směrovka  Lidičky, tak jsem tam včera byla a nebyl tam.  Velmi smutný  Ale nevzdávám se, vymýšlím další plány, jak se k němu nějak dostat a dopátrat, ale je to těžký, moc. Podivený
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #32 kdy: 26. Březen 2007, 19:40:35 »

Sakra to je sympatick baba a jak si neveri  Kroutící očima
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 26. Březen 2007, 20:58:36 »

Citace: "Benik"
Sakra to je sympatick baba a jak si neveri  Kroutící očima
Njn. Zivot je plny paradoxu Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Laks

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 01. Duben 2007, 17:18:09 »

Citace: "Bety"
Děkuju moc Vám všem za vaše odpovědi. =)

 Směrovka  Lidičky, tak jsem tam včera byla a nebyl tam.  Velmi smutný  Ale nevzdávám se, vymýšlím další plány, jak se k němu nějak dostat a dopátrat, ale je to těžký, moc. Podivený


Kdyžtak řekni jak to dopadlo
Zaznamenáno

7
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 08. Duben 2007, 11:46:18 »

Achjo, lidičky ... já fakt nevím, co to znamená, když si vás kluk prohlíží (trošku víc prej) a dívá se po vás, ale nic dalšího nedělá? Smutný A když za ním přijdete a na něco se zeptáte, tak odpoví a podívá se jiným směrem? (a vy jde zase radši někam jinam, pze vám přijde, že se s vámi asi nechce dotyčný bavit nebo já nevím)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 08. Duben 2007, 11:51:23 »

Citace: "Bety"
Achjo, lidičky ... já fakt nevím, co to znamená, když si vás kluk prohlíží (trošku víc prej), ale nic dalšího? Smutný
To znamena, ze jsi
a) moc pekna (ma ptencialni zajem)
b) vy*ral se ti na rameno holub (pokud se pri tom nahlas chechta)
c) mas umazanou mikinu, tricko, kalhoty, ... (pokud se ti diva po tele)
d) mas pekny hrudnik (pokud se diva nekam jinam nez do oci Šťastný )
e) chce te zbalit (pokud se ti diva do oci, ale neni to 100% nekteri kluci to delaji prirozene, ale zas tolik jich nni)
f) nic (stoji za tebou jeho kamoska)

Po shlednuti fotky tipuju a) nebo e) pripadne d) Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 08. Duben 2007, 11:53:24 »

No do očí se mi dívá ... teda když mu to "dovolím" a nedívám se jinam.  Kroutící očima Mimochodem nějak více odhalený hrudník jsem neměla, ale měla jsem minisukni a kozačky.  Úsměv  Ale prej se po mě díval už minule a to jsem měla normálně džíny a tričko ... tak fakt nevím. Jinak ještě update předchozího příspěvku.  Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 08. Duben 2007, 13:08:31 »

No, tak minisukne a kozacky, mmmm... to bych si nechal libit Úsměv To bych se taky podival. Tak zkus okolo nej (ale fakt nenapadne) projit a neco "ztratit". Uvidis, jestli se zaktivuje a sebere to a prinese ti to. A ty ho za odmenu muzes pozvat na drink, predstavit se a pak dal rozvijet konverzaci... Tohle musi vyjit, to je zatim muj nejlepsi plan Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 08. Duben 2007, 14:18:32 »

Juj, díky, tohle mě taky už napadlo, ale nevím, jestli bych to uměla zahrát. =)

Dlouhý text edited. =)
Zaznamenáno
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 08. Duben 2007, 16:41:41 »

Tak tohle byl ten nejdelsi text, co jsem tu kdy precetl. Uz nikdy vic. Šťastný

Pochopil jsem z toho, ze chodis kolem nej a on se jen koukne a to je vse. Mozna bude potreba pouzit silnejsi kalibr. Takovy ty pohledy pres rameno a pohozeni vlasy. Spuleni rtu atd.. Vzdyt to jako holka urcite znas. Mrkající A pokud nevis tak: http://forum.qark.net/viewtopic.php?t=416

A to s tou 17kou nevim. Zalezi na cloveku. A kdyz si rekne pane boze bali me 17ka, tak se ti nic nestane. Pesti ti neda.  Mrkající
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 09. Duben 2007, 13:04:56 »

Citace: "Bety"
Dlouhý text edited. =)
Smarjaaaa proc?!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 09. Duben 2007, 13:47:57 »

Citace: "Bety"
Dlouhý text edited. =)


Tohle nedělejte, nebo to zamknu  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 09. Duben 2007, 13:59:19 »

No asi jsem se o tom rozepsala až moc ....  Stydlivý

Když zestručním to co tu bylo:
Viděla jsem ho jen 2x. Jak to bylo poprvé jsem napsala v úplně prvním příspěvku tady. Podruhé to bylo o 2 týdny později a zároveň k dnešku týden zpátky když jsem měla ty kozajdy a minisukni. Probíhalo to tak, že se prý koukal a prohlížel si mě. Nakonec jsem za ním šla a zeptala se na naprosto hloupej dotaz - jestli tam náhodou nebyl na akci naší školy - KLUCI A VAŠE MYŠLENÍ, NEŘÍKEJTE MI, ŽE MU NENÍ JASNÝ, ŽE SE MI LÍBÍ, KDYŽ JSEM SE ZEPTALA NA CO JSEM SE ZEPTALA - načež mi odpověděl, že je to možný a koukl se směrem do klubu, což jsem brala trošku ublíženě a zareagovala tak, že jsem od něj odešla. Proč ale teda kouká když pak asi ani nemá zájem se mnou mluvit? No a to je zatím celý.

Podle názorů kamošek se prý po mně koukal na obou akcích. Jenže já osobně z těch pohledů nedokázala nic vyčíst, takže tu mám jedno velký NEVÍM. Smutný

 Směrovka  Rozhodla jsem se tam jako zákaznice zatím nejít a počkat na konec měsíce - ke konci měsíce bych měla v tom podniku mít brigádu, a je možný, že budu pracovat taky zrovna u vchodu. Takže do toho trošku vkládám naděje ...
Zaznamenáno
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 09. Duben 2007, 13:59:55 »

Citace: "LordAli"
Citace: "Bety"
Dlouhý text edited. =)


Tohle nedělejte, nebo to zamknu  Vykřičník

Omlouvám se, beru na vědomí.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 09. Duben 2007, 16:53:27 »

Tak tohle si mela dat do toho predchoziho prispevku, ale on ti LordAli asi hlavu neutrhne Šťastný Koukani mimo je (aspon u me) klasicka ukazka toho, ze nejak zrovna nevim co rict. Kouknu jinam a nez kouknu zpet tak me neco napadne.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 09. Duben 2007, 17:33:33 »

taky se musím přidat, že jak mě nějaká holka opravdu zaujme, jako bych ztrácel půdu pod nohama a klid Překvapený  Úsměv ...a není mi moc do řeči, takže to může vypadat, že ji ignoruji, ale kolikrát to tak není.... Kroutící očima
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 09. Duben 2007, 20:47:58 »

A (nevim jestli to tak fakt je, ale) je pravda, ze se rika, ze takovy ti nejvic nabuseni chlapici sou ve skutecnosti strasne stydlivy. (pochopil sem to tak, ze je to nejaka hora jak svina Šťastný )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 09. Duben 2007, 20:59:26 »

No, jako hora zase není ... tak akorát.  Andílek
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 10. Duben 2007, 00:26:14 »

Citace: "Bety"
KLUCI A VAŠE MYŠLENÍ, NEŘÍKEJTE MI, ŽE MU NENÍ JASNÝ, ŽE SE MI LÍBÍ, KDYŽ JSEM SE ZEPTALA NA CO JSEM SE ZEPTALA


Krute podcenujes chlapskou natvrdlost, devce Úsměv.

Otazka je nekdy jen otazka. Clovek se pta, aby se neco dozvedel. Zajem se IMHO mnohem lepe projevi tim, ze tomu druhemu sdelis neco, co vubec nepotrebuje vedet. Teprve pak mu bude vrtat - proc mi to rekla?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS