Když se od zájmu o pařany přesunete k personálu =)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:24:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Když se od zájmu o pařany přesunete k personálu =)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Když se od zájmu o pařany přesunete k personálu =)  (Přečteno 114970 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 10. Duben 2007, 14:01:12 »

Citace
Mam velikost 53D a k snidani mám ráda míchaná vajíčka.
Takhle se na nas musi Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 13. Duben 2007, 16:21:08 »

Citace: "Bety"
... odpověděl, že je to možný a koukl se směrem do klubu, což jsem brala trošku ublíženě ...


Z tohohle si nesmis nic delat! Musis si uvedomit, ze on tam PRACUJE a obcas se proste musi podivat jestli se neco nedeje.
Zaznamenáno
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 27. Květen 2007, 12:57:44 »

Citace: Avaranger
Herdek fix. Reknete mi proc takove pekne (a nejen pekne, oni jsou vetsinou i chytre a mile Šťastný ) holky nejsou u nas na severu Slintající

Taky mi to vrtá v hlavě. Tady jich fakt moc není. Chtělo by to nějakou migraci holek z Moravy  Super!

né nechte nám je tady!! prestehujte se sem!!
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 27. Květen 2007, 22:05:42 »

Nejaky update? Zacit tam pracovat je jinak super napad.

Ted uz je sice trosku pozde, ale podle me by bylo byvalo uplne stacilo, kdybys na nej pri prichodu pekne mrkla (rikam to proto, ze s Tvou vizazi by to nejspis zabralo) a dala vizitku/papirek s cislem. A pak uz je to na nem. Nepodcenuj muzskou zvedavost.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 09. Leden 2008, 20:30:24 »

Děkuji mockrát všem za cenné rady a odpovědi, jste zlatí.  Mrkající

A jak to dopadlo?

V inkriminovaném klubu jsem začala pracovat a dřela se tam šest měsíců, po nocích jsem hodiny zmrzala ve městě a snažila se lákat lidi dovnitř, prováděla šílené o hubu trasy křížem krážem celého interiéru s tácem sklenic skrz husté davy hupsajících, opilých a často namyšlených lidí, častokrát více jako 8hodinový cigaretový kouř moje oči hodně špatně snášely, odrážela dotěrné sexuchtivé V.I.P hosty a nadřízené, kteří si myslí, že jsou bohové, když jsou v oné společnosti vážení nebo jsou vaší nadřízení (však víte jak to v takových podnicích asi tak chodí). Setkávala se se zájmem kluků, který jsem nikdy nemohla opětovat a podobně. Všechno kvůli potencionální lásce ke zdánlivě dokonalému klukovi, kterého jsem stejně nezísklala.

A dnes? Dnes jsou tomu více jak dva měsíce, co jsem se na to vykašlala, ať si šéf hledá jiné lidi, kteří by mu dělali šaška a ještě za nejnižší možné peníze. Ten dokonalý kluk (sic za sebou spolu máme mnoho psaní přes net, společného povídání, domluvení schůzky, která se stejně nekonala), kterého jsem postupem času trochu poznala, je pro mě dnes člověk, který je sice možná hezký, hodný, chytrý a milý, ale je pro mě zbabělcem, když není ani té slušnosti dívce vyjádřit vlastní postoj a také člověkem, který pro mě nemá takříkajíc svou duši, své já, které by mělo zahrnovat trochu více než očividně měl. A takový kluk pro mě prostě není mužem, mrtvý brouk, který dělá, že nevidí, muž neutíká, muž by se má postavit čelem jakékoli situaci. Dnes vím, že bych s nikým takovým být nechtěla, že takový člověk si mě nezaslouží. Ale získala jsem spoustu zkušeností, jak pracovních, tak jsem navázala nové známosti s lidmi, vydělala jsem za tu dobu spoustu peněz a naučila se novým dovednostem. Nelituju toho, že jsem udělala, co jsem udělala. Úsměv
Zaznamenáno
hiDDen.ID



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 09. Leden 2008, 21:33:38 »

no trocha smutne, ale hlavne ze nic nelutujes Mrkající a hlavne ze si zisklala skusenost a s posunula sa o krocik dalej
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 09. Leden 2008, 22:20:58 »

Já chválím, že si ani po takové době nezapoměla shrnout, jak to dopadlo. To se moc často nestává Mrkající Většinou každej požádá o radu a když se to vyřeší (jakymkoli způsobem) tak už tu o něm neslyšíme Potlesk
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bety



Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 09. Leden 2008, 22:31:31 »

to hiDDen.ID - ano, bylo to smutné a bylo mi to velice líto, ale nyní to se mnou již nic nedělá, protože po tom klučinovi mi v srdci, duši ani v mozku již nezbylo ani smítečko.  Úsměv

to Avaranger - kují Úsměv podle mého názoru by se všechny věci měly vždycky dokončit se vším všudy, dřív nebo později Úsměv


... akorát momentálně jsem spadlá do další "dobré" situace, asi tu s tím brzo začnu otravovat  Stydlivý Smějící se
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 21. Říjen 2008, 18:42:18 »

taková kočka a má strach oslovit ochranku,taky ji občas dělám,takže milý pohled a třeba můžeš říct:" jsem nevěděla, že tady dělají tak pěkní kluci " + úsměv,dál přijít tak za půl hodiny a normálně se začít bavit,například otázkou seš tu často? Andílek
vyřešeno Super!
« Poslední změna: 21. Říjen 2008, 18:46:39 od BS » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 17. Listopad 2008, 14:59:33 »

to je tezky, pokud je to borec, ktery si vybira, na druhou stranu jsi fakt hezka. pokud ma zajem zahraj pred nim scenku, kde se kolem tebe motaji dalsi kluci a presvec se, ze se diva nebo at se presvedci kamoska. pokud bude pokukovat a bude lehce nervozni nebo naopak zacne balit jine holky, protoze vi, ze ho sledujes, je jasnej a je tvuj.

a nebo to vzit naprimo a pouzit jeden z otviraku, co ti tady radi ostatni:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 17. Listopad 2008, 21:36:50 »

Muzes k nemu vyplasene pribehnout, obejmout ho a kricet: "Zachran me...honi me nakej divnej typek!" A kdyz po case zadnej nepribehne, tak mu muzes rict, ze se ho asi lek...v tom momentu muzes pochvalit jak je nabusenej, ze to je urcite dobrej ochrance. Tomu se nejspis zacne on (nebo minimalne ostatni clenove ochranky) smat a seznameni je na svete  Mrkající  Zeptas se ho na jmeno, reknes mu svoje, budete si povidat, pak se priznas, ze sis toho typka vymyslela, vymenite si cisla....
Pak nějaky kluk poběží ven a on si ho zplete s tim pronasledovatelem.  :)Vezme si ho ztranou. A bude  Nemocný
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS