Kolega z práce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 22:15:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kolega z práce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kolega z práce  (Přečteno 11277 krát)
Black cat

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 05. Leden 2008, 13:19:31 »

Já vím, že tady podobné téma bylo už xkrát, ale stejně si to neodpustím Úsměv)

V krátkosti:
V prosinci jsem nastoupila do novej práce a je tam jeden kluk, kterej se mi líbí a podle jeho chování usuzuju, že já se mu taky líbím. Vlastně to i říkal jednomu kolegovi + jeho chování když jsem poblíž atd.( to je na delší vyprávění a teď nemam moc času to tu všechno rozepisovat)

Problém je v tom, že je zadaný a nejspíš šťastně.

Pochopitelně nechci nikoho přebírat, já nejsem ten typ, co by do kluků šel nějak tvrdě, takže to asi nechám osudu. Ani by mi to za to nestálo, kdybych ho třeba přebrala, a on by pak litoval toho, že se přebrat nechal, jeho přítelkyně by z toho taky nebyla nadšená, že jo Smutný To mi za to zase nestojí  Smutný

Co s tím? Zapomenout na něj?
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Leden 2008, 13:33:07 »

Stejně zapomenout nechceš  Mrkající podle mě záleží na tom jak moc chceš ty a jak moc chce on a taky jesli počítáš s tím , že může vzniknout problém ?
A jestli chceš jen sex anebo hned vztah ...
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Black cat

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Leden 2008, 13:46:18 »

Tak zapomenout...vídáme se každej den v práci, takže   Podivený

Jak moc chci? Já jsem původně nechtěla vůbec, pro mě to hned od začátku byl namachrovanej blbec, ale pak mě sám začal nějak vyhledávat ( ještě se spolu teda nebavíme, ale pořád se na mě usmívá, chodí mě okukovat, když jdu po chodbě, tak vyleze z kanceláře a prostě takový podobný blbosti no Úsměv)

Problém vzniknout může, to mi je jasný. Abych se šla odstěhovat na Mars  Kroutící očima Ale když by si on vybral mě, co bych mohla dělat, že jo.

Jenom na sex já moc nejsem  Smějící se Já se musim zamilovat Smějící se Což se ovšem vyloučit nedá, že  Podivený

A kdyby to jako hoch chtěl táhnout se dvěma, tak má smůlu.

Je to práce Smějící se
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Leden 2008, 13:49:43 »

uff
takze ty bys nejradsi aby iniciativu prevzal ten chlap a ty se do nej pak tak nejak zamilovala... jenze pokud to neudelal hned, tak to bez podnetu z tve strany neudela nejspis vubec, tak to chodi, vitej na planete Zemi  Podivený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Leden 2008, 13:52:33 »

uff
takze ty bys nejradsi aby iniciativu prevzal ten chlap a ty se do nej pak tak nejak zamilovala... jenze pokud to neudelal hned, tak to bez podnetu z tve strany neudela nejspis vubec, tak to chodi, vitej na planete Zemi  Podivený

 Smějící se asi tak , ale to chceme asi všechny , že jo

Black cat - nejsi na sex ?  Přemýšlím Chceš ho , ale jedině když se zamiluješ ? Já mám pocit , že  zamilovaná už jsi . Z čeho soudíš , že má nešťastný vztah , když spolu nemluvíte ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Black cat

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Leden 2008, 14:03:38 »

Barbarela  Směrovka Já jsem psala, že má šťastný vztah. A jak to vim? Prostě si to myslim  Smějící se

Takže podle vás mam převzít iniciativu já jo? Vy mě tady navádíte k takovym věcem  Smějící se Smějící se

Já ho mam stejně pozdravovat od jednoho mýho kamaráda, takže záminku mam  Smějící se

Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Leden 2008, 14:06:17 »

Já nevím proč jsem si myslela , že nešťastně  Podivený , tak to se teda omlouvám  Stydlivý

Tak jako asi ne hned se na něho vrhat , ale alespoň s ním třeba začít komunikavat , tak alespoň zjistíš na čem jsi .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Black cat

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Leden 2008, 15:59:42 »

Dobře, já s nim teda začnu komunikovat a pak uvidim.

Ale zase si na druhou stranu říkám, že třeba o mě zájem ani nemá a jenom si tim chovánim třeba něco dokazuje :roll:Víme, jaký kluci jsou, že jo Kroutící očima Ach jo, snad z toho nebude nějakej trapas  Kroutící očima Smějící se
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Leden 2008, 17:47:37 »

no já ti nevim... k mně se takhle kdysi chovala nová kolegyně (chodila na mě mrkat, mávat, povídat, vykukovala na chodbu, atp...) Až jsem se zamiloval a zkusil to na ni, tak mě odpálkovala, že má přítele. (Nikdy se ani slovem nezmínila, že někoho má...) Pak jsme kolem sebe chodili jak dvě těla bez duše, přestali jsme spolu mluvit, fakt paráda. A když se tohle stane, tak budeš mít v práci peklo a vzhledem k tomu, že toho člověka prostě musíš potkávat, tak se zapomíná fakt blbě  Velmi smutný  Takže z mého pohledu je lepší mít takové vyšší přátelství (flirtovací, hravé - tím nemyslím sex!) a být v pohodě, než se pak pár let trápit.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Black cat

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Leden 2008, 18:10:56 »

ja Směrovka to je mi líto  Smutný proč to ty lidi dělaj Podivený
Toho se právě taky dost bojim. Ale stejně: od toho mýho kamaráda ho pozdravovat budu a pak uvidim.
Když on bude mít zájem, tak s tim něco určitě udělá sám.
A třeba nakonec zjistim, že ani neni tak úžasnej, jenom schválně oblbuje holky a takovýho kluka bych stejně asi nechtěla  Ďábelský
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS