má hlava na to nestačí, poradíte vy...?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:01:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  má hlava na to nestačí, poradíte vy...?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: má hlava na to nestačí, poradíte vy...?  (Přečteno 11876 krát)
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« kdy: 12. Duben 2010, 23:06:06 »

Už kdysi jsem se přesvědčila o kvalitě rad, na tomto fóru, proto bych vás ráda požádala o radu.
Tak po roce od rozchodu svého čtyřletého vztahu jsem už nečekala, že dokážu projevit nějakej cit, ale přece. V práci potkávám kluka (32) čerstvě rozvedený,byli jsme si představeni v únoru, od té doby jsem asi 3x spolu mluvili,zezačátku v pohodě a najednou je to asi týden, jsem si uvědomila, že rudnu, srdce tluče, koukám na něj moc dlouho..nevim, když ho vidím pokaždé když jsem na brigádě, tak celý den lítám, zpívám si, těším se do práce, nechci si přiznat, že bych cítila něco k člověku, s kterým se znám dva měsíce a prohodili jsme jen pár slov. Jenže chtěla bych to posunout nějak dál. Nebo pochopit zda se mu vůbec líbím. Vždy když se zdravíme kouká tak zvláštně, přijde mi, že schválně chodí vchodem, kde mě potká (třeba si to jen namlouvám), ale zase nikdy spolu nemluvíme, pozdravíme se a já začnu strašně zmatkovat stylem, že si musí myslet, že s ním nechci mít nic společného. On je obyčejný normální kluk a já působím jak barbie -štíhla blondýna prsatá od většinou na lidi na první dojem působím namyšleně, přezíravě, pak se tperve přesvědčí jaká jsem a spousta kluků si myslí,že můj zájem je nějaká hra, že si dělám legraci či co. Nečeká se ode mě, že by byla stydlivá, ale já jsem strašně. I mamka si všimla, že se chovám jak idiot když ho potkám...Nechci brát přímo iniciativitu do svých rukou,protože to vždy zvořu, ale nějak ho postrčit ..třeba mu vadí to, že mamka je jeho nadřízená nebo že jsem o 11 let mladší...nevim jak do toho...chovám se jak puberťačka. Nemůžu jíst, spát, nechci to zvorat. Takže rádcové, co mi poradíte?
Zaznamenáno
Twistik



Alone in the Darkness

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Duben 2010, 03:41:52 »

podle me asi nejlepsi dat mu prilezitost aby te nekam pozval, vic vyhledavat spolecne konverzace, dat mu IoI Úsměv
Zaznamenáno
wert3303



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Duben 2010, 08:28:58 »

Napadá mě - nech si s něčím od něj pomoct..buď ho přímo požádej nebo něco na způsob spadnou ti před ním nějaký papíry a on ti je pomůže posbírat..
Zaznamenáno

Žena je dobrý sluha, ale špatný pán
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Duben 2010, 15:50:11 »

řekni jeho kolegovi, ať mu dá odkaz na forum ať sem napíše, jak sbalit prsatou blondýnku:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Duben 2010, 19:52:30 »

Všichni říkají, nikdy se nesvěřuj kamarádce a je to pravda. V domnění, že se poradím, jsem se svěřila kamarádce (3roky zadaná), která se mnou maká a výsledek? Řekla, že ohledně toho kluka to cítí stejně, proto žádná z nás nebude nic podnikat, proto aby ho jedna měla a druhá ne. Takhle se chovají puberťáci, ne lidi po dvacítce, ne? Takže teď je to zamotaný ještě víc než bylo, paráda. Navíc na tři týdny odlétám, takže ona bude mít volné pole působnosti, skvělé Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Duben 2010, 20:26:17 »

to je úžasná zpráva:-) aspoň máš termín, do kdy bys měla dát najevo zájem... neříkám za ním přijít a pozvat ho na rande, ale dát najevo zájem.

pozdrav ho, zkus se s ním zakecat třeba kvůli uplnej kravině, nech si poradit, chlapi maj rádi ženský, který něco sem tam nezvládnou a tak se o ně můžou starat... repsktive udělat pro ně maličkost. usmívej se na něj, flirtuj...to ženský prostě uměj:-)

no a ještě si zjisti, ejstli nemá manželku:-d
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Duben 2010, 20:29:46 »

právě, že to je další fakt, je čerstvě -asi dva měsíce/ měsíc a půl rozvedený, jedenáct let rozdíl, plus zítra odjíždím mimo republiku na tři týdny za tu dobu ,,kamarádka" má moře volnýho času udělat cokoliv proti mně Smutný, aby se mu dostala pod kůži Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Duben 2010, 20:42:48 »

no dobře.... asi bych být tebou byl i trošku opatrný na to, aby tě nebral jen jako úlet pro napravení ega po rozvodu.... neříkám, že je každej chlap takovej, ale pokud ho nechceš jen jako úlet, mysli i na tohle:-)

využij toho, že jsi ženská, hezká ženská.
ukaž mu, že může, ale že by se měl snažit, protože člověk si neváží věcí, který má bez práce:-)

kolegyni určitě nepomlouvej.
zkus vypozorovat, co má rád, jaký témata k hovoru, co ho zajímá, kam chodí ve volném čase

příklad:
ty: co děláš ve volné čase?
on: jezdím na inlinech
ty: jo, to je super, člověk se uvolní, rozhejbe svaly po dni v práci a tak. kam nejradši jezdíš?
on: podél řeky po cyklostezce až za město, je tam klid a hezká příroda
ty: myslíš tu, jak vede ke kauflandu a pak se stáčí tam a tam?
on: jasný
ty: tam jsem byla před týdnem, kdy tam zase vyrážíš?
on: bla bla, zítra

a pokud mu nedocvakne, že tě má pozvat, aby jsi jela s ním, tak ho regulerně pozvi na projížďku sama... aspoň poznbáš, jakej je mimo práci a když není pod dohledem tvojí mámy:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Duben 2010, 21:39:22 »

Tak moc děkuji za názor Mrkající a za radu... Šťastný pokusím se to nezkazit
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Duben 2010, 07:43:26 »

Lepší litovat toho, že jsem něco posrala, než litovat toho, že jsem nic neudělala.

Domluva s kamaradkou by byla stupidni i v připadě, že by byla nezadaná, natož, když chlapa má. Nevím, na co čekáš. V každém případě, ale neházej papíry na zem s očekáváním, že ti je posbírá, nemusí to být tak filmově velkolepé a průhledné. Obyčejná těžká věc stačí  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS