Mám čekat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:14:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám čekat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Mám čekat?  (Přečteno 23002 krát)
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« kdy: 24. Září 2010, 08:08:34 »

Ahoj, popíšu vám moji situaci a budu ráda, když napíšete nějaký svůj názor. Takže: je mi 21 a chtěla jsem si najít milence, protože na přítele nemám čas. To se taky stalo. Je mu 23, a bydlí 300km ode mě. Vídali jsme se na střídačku co 14 dní a říkali tomu "volný vztah". Já sice tenhle typ vztahu neměla, ale myslím, že by neměl vypadat takhle: volali jsme si každý den (máme na sebe volání zdarma) a jeden druhého jsme naprosto nenásilnou formou představili celé rodině. A nejlepší na tom je, že se ke mně chová lépe než kterýkoliv chlap, kterého jsem kdy měla, a že jich nebylo málo.  Mrkající No, a jak už to bývá, já se do něj zamilovala - a ano, ví to. Jenomže on mi tvrdí, že tento rok určitě nechce žádný vztah. Prý po Novém roce by to připadalo v úvahu, ale teď ne. Prý jsem nejlepší holka, kterou kdy potkal, ale nechce se vázat. Nechci se moc rozepisovat, ať se vám to dobře čte, takže hned položím otázky. Je nějaký fígl na to, aby se chtěl přivázat? A nebo mám čekat? Nebo ho pustit z hlavy, pže si mě nezaslouží?  Andílek (A upozorňuji, že je to mnohem složitější, než se zdá. Smutný ) Klidně se ptejte, ráda něco dovysvětlím. Díky moc.
[/color]
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Září 2010, 09:46:03 »

Klasika...stane se to skoro všem holkám co hledaj jenom nezávaznej sex...přeju hodně štěstí, pokud se nezamiluje on do tebe, těžko ho někam uvážeš...a i tak, někoho "uvazovat" asi neni uplně nejlepší nápad...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Září 2010, 10:09:29 »

V obecné rovině je strach mužů z připoutání k závazku stejně tak přirozený, jako ženská potřeba závazek vyhledávat.

Žádný fígl neexistuje; naléhání k závazku se může projevit jako kontraproduktivní (v zájmu udržení osobních hranic - čím víc se budeš přibližovat, tím víc se bude oddalovat).
Řešení? Nechat jej, ať se sám časem rozhodne.
Svoboda vs. být odkázán pouze jedné ženě, to je velké mužské dilema. Má-li se rozhodnout pozitivně, musí klady převážit zápory - jinými slovy musíš být pro něj dosti dobrá.

Obecná odpověď na obecnou otázku ... docela bláto.
Formulujíc svůj problém konkrétněji, třeba dostaneš uspokojivější odpověď ...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Září 2010, 11:48:30 »

začni ho balit sváděcíma technikama, kterých tu najdeš dost. ne s ním jen spát.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Září 2010, 12:41:34 »

začni ho balit sváděcíma technikama, kterých tu najdeš dost. ne s ním jen spát.
Právě že toto je úplně špatně!
Sváděcí techniky = typicky exploitace nejistot druhého člověka. Nechceš svoji osobnost redukovat na snůšku technik.
Sváděcí technika může k dobru pomoci snad jen jako dočasná náplast na vlastní nejistoty. Dlouhodobě to není řešení.

Spíš tedy trávit s dotyčným nějaké hezké chvíle - na mnoho způsobů, dle vlastní vůle a volného vyložení této matné fráze.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Září 2010, 14:01:08 »

Neměň své chování s tím, že touhle technikou ho získáš ... nezískáš nic, jen ztratíš, pokud si pujdeš primárně za účelem zmanipuovat ho tím. Chovej se stejně, sem tam zkus něco, čím si myslíš, že si ho nakloníš a sleduj reakci ... buď v tom pokračuj nebo nezkoušej novinky. Každý člověk je osobnost a ty ho znáš nejvíc, takže je hloupost zkoušet cizí rady a techniky. Good luck.
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Září 2010, 12:42:54 »

A co když je zamilovaný - akorát se tomu brání? Vždyť na tom není nic špatného, já vám nerozumím. Najdete ženskou, se kterou vám je po všech stránkách úžasně, prostě splňuje vaše představy na 200% a pak vám zahlodá v hlavě: No joo, já si ještě dostatečně neužil, přece se teď nepřipoutám... // Víte, ono čekat 3 měsíce a zamilovávat se do něj čím dál víc, není zrovna jednoduché. Nemluvě o tom, že mi pak řekne, že ještě "není připravený" a stejně to skončí, akorát to bude víc bolet. Zvláštní je, že ani jeden jste mi neporadil ho pustit k vodě. Že byste se s ním tak ztotožňovali? No, pokud ano, tak to má jen k dobru, protože aspoň vím, že je to pohlavní záležitost  Neutrální
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Září 2010, 12:59:17 »

Asi si rochu zapomněla jak si s ním začala. Nejdřív si ho chtěla jen jako zábavu, on to přijmul, tak se nemůžeš divit, že v tom chce pokračovat a nechce se vázat. To ty si změnila svůj postoj k němu, on se chová pořád stejně, takže se tomu tolik nediv.  Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Září 2010, 15:00:23 »

L88K: Moral of the story:
Rozmysli si předem co chceš. Úsměv

Rozejít se s ním můžeš, proč ne. Jestli chceš.
Ale připoutat ho nemůžeš. Ověřeno. Chtěla, snažila se, já byl v sedmém nebi. A stejně jsem nechtěl S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Září 2010, 20:27:38 »

Asi si rochu zapomněla jak si s ním začala. Nejdřív si ho chtěla jen jako zábavu, on to přijmul, tak se nemůžeš divit, že v tom chce pokračovat a nechce se vázat. To ty si změnila svůj postoj k němu, on se chová pořád stejně, takže se tomu tolik nediv.  Úsměv

Prý on to přijmul... ještě aby ne!  Šťastný Právě že se nechová stejně! Vždyt jsem to psala. Tak já to teda ještě popíšu jinak... Nevím, jestli vy chlapi to máte stejně, ale já jakožto žena, rozlišuji mezi sexem a milováním. A ač jsem mladá, myslím, že poznám, jak vypadá sex... a to, co my spolu provádíme, je milování. A takových podobných "maličkostí" je daleko víc. Co tím naznačuji? Že ke mně musí taky něco cítit, ne? Anebo jsem paranoidní a úplně mimo...
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Září 2010, 20:54:00 »

Pořád tě nechce do vztahu, takže tohle je stejný. Jinak mně na tom přijde divný, že tak radikálně tě nechce jen do konce roku, to má nějaký hlubší důvod, nebo střelil termín od boku?
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Září 2010, 21:12:21 »

Tvrdí, že má zásadu jeden vztah ročně. A ten jediný letošní povolený vztah, který měl, trval 1 měsíc a tu slečnu podvedl se mnou. Takže teď mě zajímá váš názor...
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Září 2010, 21:36:57 »

Tvrdí, že má zásadu jeden vztah ročně.

Nečetl jsem z tohohle topicu nic jinýho než tohle a stačí mi to.

Od takovýho kluka bych utíkal jak daleko to jen jde. Jestli dokáže jeden den poznat holku, kterou má fakt od srdce rád (!), během roku si s ní vybudovat nádhernej vztah a pak ji jen tak opustit, že jí "vypršela lhůta", tak je mi ho vážně od srdce líto a kdybych mohl, zařídil bych mu nějakej ústav, kde by mu pomohli...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Září 2010, 21:47:57 »

Tvrdí, že má zásadu jeden vztah ročně.

 Šťastný Šťastný Šťastný

Co dodat...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Září 2010, 22:33:20 »

Nevím, jestli vy chlapi to máte stejně, ale já jakožto žena, rozlišuji mezi sexem a milováním. A ač jsem mladá, myslím, že poznám, jak vypadá sex... a to, co my spolu provádíme, je milování.
Ano, pro tebe je ale ten rozdíl v hlavě - V TVÉ HLAVĚ. A jen proto, že jsi zamilovaná, tak ti hned přijde to milování celý takový hlubší a za každou něžností hned hledáš něco co tam neni!

Podle mého se tě prostě snaží ukecat argumenty (blbec), ale 100% tě nechce. Logicky si myslí, že když řekne 1x za rok a tenhle rok už bylo, tak mu budeš dávat zbytek roku s vidinou, že potom jakože budete spolu, žejo Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Září 2010, 22:42:22 »

Fajn... tak ještě něco navíc. Nedávno sjem měla problémy doma. A on mi řekl (po 4 měsících známosti nebo jak to nazvat), ať se k němu nastěhuju. Bydlím totiž v Ostravě a on v Pardubicích... od začátku měl připomínky ke vzdálenosti, ale spíš to bylo myšleno ve srandě. No, a teď mi to předhazuje neustále... A k tomu vztahu jednou za rok. Říkal, že mu vztah nevydrží déle než 4 měsíce, tak že si pak vždycky dá do konce roku "pauzu". Proč by mě chtěl teda ukecávat, když mě nechce na vztah  Otázka Vykřičník
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Září 2010, 22:46:28 »

Na sex si může přece najít kteroukoliv jinou z Pardubic... a nebude ho stát cesta 600,- ...
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 27. Září 2010, 23:05:39 »

Mně přijde, že ty ses už stejně rozhodla co uděláš. Tak proč chceš ještě názor někoho dalšího? Jestli má takovouhle debilní zásadu jen jeden vztah ročně i když je mu s tebou výborně, tak souhlasím s Rendem, je to chudák. Na Nový rok o půlnoci se jak kouzelným proutkem vše změní a vezme tě všema deseti do vztahu Šťastný Takže buď je to jeho stupidní pravidlo, nebo jeho stupidní výmluva. Šťastný
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 27. Září 2010, 23:17:36 »

Nevím, co udělám... Jen se to snažím co nejvíc přiblížit, ale pokud vám to přijde jako zbytečné, tak se opravdu omlouvám...
Zaznamenáno
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Říjen 2010, 12:24:04 »

je pravda ze kdyz si te chtel nastehovat domu tak asi taky k tobe neco citi,  ale taky muze mit jinou s kterou v Pardubicich, to te nenapadlo?
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 02. Říjen 2010, 00:41:17 »

Takže buďte upřímní, pánové... Má mě jako pojistku na "horší" časy?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Říjen 2010, 00:46:22 »

"Není důvod být sám, když to není potřeba a nic mě to nestojí."
Chlap je od přírody pohodlný a věci ve vztahu jako, že se o slešnu musí starat, musí s ní občas chodit někam kam nechce, musí poznávat a občas poslouchat její lepší/heorší kamarády, musí s ní řešit její citové problémyy.... ty ho štvou. Když jí má rád, tak to zvládne, ale když je na druhé misce vah "jen" sex, tak to není tak jasná volba.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Říjen 2010, 18:38:33 »

Ava: Asi máš pravdu, nestojím mu ani za blbou sms. Už jednou se mi týden neozval - pak jsem mu napsala, že takhle to teda dál nejde, a že bude lepší to ukončit. Jenomže ho mám ráda, a on to zase ukecal. Samozřejmě se neustále brání tím, že to měl být jen sex a já věděla, do čeho jdu. Pak mi řekne něco ve stylu, že mě má hrozně rád, ale že je škoda, že mě nepotkal až o 2 roky později. Je to vlastně takový manipulátor... ví, že když se mi neozve, já to nevydržím a napíšu mu. Hrozně mi tím ubližuje, ale zároveň mě u něj něco drží (a není to jen sex). Chtěla bych mu nějak říct, že tohle všechno, co dělá, není fér - vlastně ví, že jsem se do něj zamilovala a dost toho využívá. Občas mám pocit, že je rád, že "mě má" a pak mu rupne v bedně a ani se neozve. Myslím, že by byl schopný to nechat úplně vyšumět... Chce si užívat, tak ať, ale už beze mě. Myslím, že mu tím nijak neublížím, ale uleví se mi. Chtěla bych mu napsat e-mail... ale nevím, co v něm napsat. Nechci být ani zlá, ani zoufalá... jen chci, aby věděl, že jsem s ním opravdu chtěla být, měla jsem ho ráda, ale on to vlastně všechno svým sobeckým chováním "zkazil"? Nevím... to jsou celkem výčitky, ne? Jen už to chci konečně ukončit, protoe on to neudělá...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 02. Říjen 2010, 23:54:21 »

No, vezmeme-li to do důsledků, tak to nezkazil on. Dohodli jste se na začátku, jak to bude a mohli jste si šťastně užívat nevázaného sexu až do teď a TY jsi to zkazila tím, že ses do něj zamilovala Úsměv (což není nic špatného) Ale uvědom si, že jsi to byla ty, kdo porušil domluvená pravidla ! Proto bych z něho nedělal "toho špatného". Není to chyba ani jednoho z vás. Prostě už ti to takhle nevyhovuje, tak to ukonči. Kdyby to nevyhovovalo jemu, tak to může taky ukončit.

Ukončil bych to v klidu, bez výčitek. Jak říkají amíci "no hard feelings" - tedy rozejít se v dobrém.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS