Mám to vzdát?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 15:17:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám to vzdát?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Mám to vzdát?  (Přečteno 31277 krát)
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 01. Březen 2007, 10:42:36 »

No, dyť . Od toho vnitropodnikový email je, abysme ho takhle zneužívali  Smějící se  Smějící se

Jako, ale jestli za mnou dneska zase přijde a bude to zase vypadat tak, jak to vypadalo včera, tak mu to snad napíšu už dneska nebo zejtra. Aspoň budu mít jasno.
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 01. Březen 2007, 10:48:04 »

Ještě mi dyžtak, prosím Vás, poraďte, co mu tam mam teda napsat  Smutný
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 01. Březen 2007, 13:50:53 »

Takže jsem mu to napsala a dopadlo to blbě, což jsem teda čekala...

Já jsem mu napsala, proč mi pořád posílá ty pohlednice atd. ( do závorky jsem připsala, že oba víme o čem mluvim ). On mi na to odpověděl, že mi dneska přece poslal jenom jednu pohlednici.

Na to já jsem mu odpověděla,že ale přece nemyslim jenom ty pohlednice a on furt mlel něco o těch pohlednicích a že to přece nic neznamená, že je posílá svym kamarádům a že nic víc to neznamená. Tak jsem mu na to odepsala, že jsem ráda, že to nic víc neznamená a ať mi je klidně posílá dál. A je to.

Já nevim, ale mě přišlo, že je z toho nějakej vyplašenej.
No, to je jedno, prostě má holku a tim to končí.
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #28 kdy: 01. Březen 2007, 14:34:59 »

Jaj to je magor, dela ze nevi o cem je rec a pritom moc dobre vi, asi ma chlapec tu uchylku ze musi mit pocit ze ho chce hodne zen a je žádaný. Byt tebou tak si najdu kluka ktery o tebe bude stat a nebude ti hrat na city i kdyz te vlastne nikdy nechtel.
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 01. Březen 2007, 14:39:33 »

Benik Směrovka takže myslíš, že já nejsem magor a že třeba nějaká jiná by za tim taky viděla něco víc? Smějící se
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #30 kdy: 01. Březen 2007, 14:46:49 »

myška  Směrovka no kamaradky mam, mam dobre kamaradky, spatne kamaradky, zname, super kamaradky, blizke kamaradky a k zadne z techto skupin se takhle nechovam, ja nevim ale ja bych za tim videl taky neco vic i kdyz proc neobstastnit jineho cloveka, vsak na tom nic neni, bohuzel v dnesni dobe toto je neobvykle takze :
1 .bud chlapec opravdu je tak hodny ze chce vsem kolem sebe delat radost.
2. Chce byt obdivovan vice zenami.
3. Ze zacatku te chtel ale pak zjistil ze ma pritelkyni se kterou je stastny a tebe si nechava jako zadni vratka, kdyby to nahodou se slecnou nevyslo.
4. Je to magor Šťastný
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 01. Březen 2007, 15:03:37 »

To jsi mě uklidnil  Smějící se
Ale zrovna o něm bych si nikdy nemyslela, že mi tohle odepíše. No, zase jsem se zmýlila  Smějící se

Btw. teď tady za mnou zase byl. On si prostě nenechá ujít jedinou příležitost, aby za mnou nezašel.
A já nevim, jestli se mi to jenom zdálo, ale mě pomalu přišlo, jako by byl nějakej ubulenej. Nevim... V každym případě vypadal jako by nebyl ve svej kůži Smějící se

A pro mě to stejně magor asi neni Smějící se Trošku je mi ho i líto. On je fakt hodnej, akorát jsem ho asi trochu vylekala. Si myslel, že se tady nechám jenom tak oblbovat Smějící se No, věřim, že to pro něj musel bejt dneska šok Smějící se
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 02. Březen 2007, 18:28:05 »

to myška:

to je strašně složitý...mně se stalo v podstatě to samé, ale opačně... Docela dlouho jsme se z toho dostávali (oba). Napřed se strašlivě snažila, když jsem ji pozval, tak se začala vymlouvat a nakonec z ni vylezlo, ze nekoho ma... Od te doby me stridave ma rada a stridave nenavidi... (ja ji moc miloval) Uz to budou 2 roky a ja se tesim, ze si doufam brzo najdu jinou praci a uz ji nikdy neuvidim...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 03. Březen 2007, 00:32:40 »

Směrovka já myslim,že mi se z toho tak dlouho asi dostávat nebudem. Dneska už jsme se spolu normálně bavili a dokonce se mi " pochlubil", že mě včera viděl, když jel k rodičům  Kroutící očima Prostě pech, oba pracujeme v jednom městě, já bydlim poblíž v jednej vesnici, on pochází z města, do kterýho se jede přes mojí vesnici a jako naschvál, když jsem včera šla domu z autobusu, tak on tudy projížděl. Tudy denně projíždí tisíc aut denně a on tudy musel včera projíždět zrovna když jsem šla po silnici  Ďábelský A navíc, určitě po tom včerejšku ohromně toužil po tom, aby mě viděl   Smějící se  Smějící se

Akorát teď možná trochu lituju toho, že jsem mu to psala. Nevim no... On se ke mně sice nezachoval hezky, ale zase...pro něj to taky musel bejt šok, když jsem mu to napsala Smutný
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 05. Březen 2007, 23:19:03 »

To myška: jen ho nelituj, jestli je zadaný, tak se nemá takhle chovat. A kdyby tě opravdu miloval, tak musí být schopný se s tou druhou rozejít. Jestli se nerozejde, není o co stát. Mrkající
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 12. Červen 2007, 23:35:32 »

Akorát teď možná trochu lituju toho, že jsem mu to psala. Nevim no... On se ke mně sice nezachoval hezky, ale zase...pro něj to taky musel bejt šok, když jsem mu to napsala Smutný
Teda ono je to už pasé, vždyť je to z února, jenom chci říct, že ono je psaní v takových situacích většinou špatná volba. Lepší je si promluvit, je víc vůle ke shodě, míň nebezpečí špatného pochopení, míň nebezpečí přílišného přemýšlení a rozpitvávání konkrétních formulací, možnost využít nonverbální komunikaci, možnost operativně opravit něco, co nevyznělo dobře...
Zaznamenáno

Happiness under construction!
malutka.mc



Karma: 1
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 15. Červen 2007, 14:33:40 »

Citace
Ovšem nejsmutnější na tom je skutečnost, že mezi námi chodí spousty osob ženského pohlaví, na které takový přístup spolehlivě funguje...a v podstatě na ně ani nic jiného nezabírá

Tak to naprosty souhlas, opravdu toto je bohuzel svata pravda a verim ze SpeedMaster ma hodne "holek"

takove holky asi nejsou zavidenihodne Šokovaný
Zaznamenáno

bčas si připadám jako dveřě, párkrát se namažu, někdy si vrznu a čekám až mě zavřou
Pandora

Karma: 1
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 29. Listopad 2007, 19:16:59 »

ted uz to je hoooodne passe:)
ale k takove situaci bych rekla tohle:
zadany chlap se takhle nema chovat.... kdyby za mnou nekdo takovy takhle chodil, tak bych se zeptala pri kazde prilezitosti jak se ma ta jeho holka? pokazde bych se na to zeptala, kdy by byl flirtovni nebo se me snazil se dotknout...
take bych mu taky rekla (kdyby neprestaval) teda velice ironicky: Ty jsi uplny zlaticko, takovyho chlapa jsem si vzdycky prala, ktery by chodil se mnou a chodil pri tom flirtovat do kazde kancelare... nechces si me vzit? vzdyt ty jsi uplny poklad!
zadna litost a zadne: chudak kluk, pro nej to je taky tezky, atd.

tuhle situaci jsem zazila a presne takhle jak jsem napsala, jsem se zachovala.... zadany chlap se takhle nema chovat, a jestli se tak chova s tebou, tak bude i potom, co by chodil s tebou, muj nazor..
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 30. Listopad 2007, 12:38:32 »

s tím se nedá než souhlasit Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS