Mám to vzdát?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 09:58:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám to vzdát?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Mám to vzdát?  (Přečteno 31275 krát)
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« kdy: 27. Únor 2007, 13:07:48 »

Ahojky,
chtěla bych Vás poprosit o radu.
Jde o to, že u mam v práci jednoho kolegu a ten se mi začal asi tak před dvěna měsícema míbit. Ne, že by se mi teda nelíbil už dřív, je to hezkej a hodnej kluk, ale teprve nedávno to začalo tak nějak jiskřit.
On v tej době za mnou začal tak chodit každej den. Má kancelář úplně jinde, takže dřív jsem ho nevídala třeba několik dní, ne- li týdnů...Ale od jistej doby ho vídám fakt skoro každej den.

Asi teda před těma dvěma měsícema za mnou začal chodit, pořád se na mě tak usmívá, občas na mě mrkne, vyhledává moji přítomnost, pořád by na mě šahal atd. Je ze mě dost nervozní, jednou jsem myslela, že mi tady snad omdlí a budu ho muset křísit. Když od něj v práci něco potřebuju a volám mu, tak je ze mě chudák taky tak nervozní... Nebo třeba když měl poradu blízko mojí kanceláře, tak když šel z tej porady, tak za mnou přišel se slovy: " Já jsem se na tebe musel přijít podívat, Míšo "  Stydlivý Pořád mi říká, že jsem jeho zlatíčko atd...

Takhle to šlo teda do minulýho tejdne, kdy jsem se konečně osmělila a napsala mu, jestli by se mnou někam nezašel. Na to mi, bohužel, odpověděl, že má holku a nic z toho teda nebude Smutný

Tak a co teď já s tim mam dělat?
Mam na něj zapomenout, o což se snažim ( snažim se ho radši moc nevídat, když jde okolo mě, tak radši dělám neviditelnou Stydlivý ), ale on mi v tom moc nepomáhá. Třeba včera mi poslal mejlem takovou veselou pohlednici, což mi ještě nikdy neposlal, pak se mě ještě ptal, jeslti se mi líbila, pořád se mnou vtipkuje...

Nebo se mam o něco pokusit? Já jsem teda nesmělej člověk, takže ode mě se daj maximálně tak ty moje nesmělý úsměvy.
Navíc, se tady v práci povídá, že chodí s jednou holkou taky tady od nás z práce, já teda možná tušim, s kterou, ale ta ještě nedávno chodila s někym jinym, takže spolu chodí asi teprve pár měsíců a žádnej extra ážnej vztah to nebude. Nevim... Na druhou stranu bych nerada tady v práci vyvolávala nějaký konflikty, ale zase když by on dal přednost mně...
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Únor 2007, 20:31:06 »

Záleží, samozřejmě, na tvých fyzických atributech, jak jsi vysoká, kolik vážíš, jaké máš kozy atd. Zkrátka jestli se mu líbíš.
Mně kdyby ses líbila, tak určitou šanci bys měla, že bych tě ojel.
Podobnou pravděpodobnost bys měla za stejných podmínek u většiny normálních chlapů.

Dále jak popisuješ jeho ambivalentní postoj k tobě - na jednu stranu flirtování, vyhledávání tvé přítomnosti, dotýkání se (!) - na druhou stranu, když ho na férovku pozveš na rande, tak odmítavý postoj a poznámka, že má holku, tato ambivalence, pro něj, jako pro chlapa, není moc dobrá vizitka.  

Spíše svědčí o nevyzrálé osobnosti, mentalitě pubertální slečinky a malém sebevědomí.

Osobně doporučuji ruce pryč od toho řiťolezce, případně pár facek, když tě bude ještě osahávat.
Na druhou stranu (jestli disponuješ určitým IQ, a jsi li sebekritická) bys měla situaci zvážit pragmaticky, a pokud nemáš na nikoho lepšího, tak bys mohla pokračovat v usilování u tuto slečinku.
Ovšem pokud máš nějaké kozy, dobrou postavu, pohledný ksichtík. tak máš šanci, že si tě najde nějaký pořádný chlap, který tě standardně napíchne, bez blbých keců. Aby tě oslintával/prudil/zdržoval od práce a pak mektal že nemá čas/má přítelkyni a podobně.

P.S.: jeho chování není vůbec typické pro normálního chlapa
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Únor 2007, 21:44:37 »

Šokovaný  Šokovaný
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Únor 2007, 21:55:11 »

Smějící se se*u... Smějící se
Zaznamenáno

myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Únor 2007, 22:03:24 »

SpeedMaster Směrovka na základě tvýho příspěvku jsem si vyhledala všechny tvoje předešlý příspěvky a musim říct, že takovýho idiota jsem ( zaplaťpánbu ) v životě nepotkala
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Únor 2007, 22:08:44 »

Smějící se nechci se ho nijak zastavat kazdej na nej mate svuj nazor,ale musim rict ze jeho prispevky maj obcas i neco do sebe,jo jasny je to podano vulgarne a vsechno se to toci okolo "pichani" ale kdyz to parkrat prectete a prevedete si to do normalni reci casto ma i pravdu... Smějící se
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Únor 2007, 22:18:08 »

Citace: "myška"
SpeedMaster Směrovka na základě tvýho příspěvku jsem si vyhledala všechny tvoje předešlý příspěvky a musim říct, že takovýho idiota jsem ( zaplaťpánbu ) v životě nepotkala
Pekne si mu to dala Šťastný  Provokatér

I kdyz musim uznat, ze fakt nevim o co mu jde. Ja bych navrhoval trochu drasticky postup: Zkusit se s nim vyspat - resp. ho vyzkouset. K samotnemu aktu nemusi dojit, ale zjistis tim, jestli te chce jen na sex nebo vubec. Protoze kdyby te opravdu chtel tak by ROZHODNE neodmital pozvani na rande. A jestli ti staci zjisteni, ze s tebou nechce chodit, tak to bych rek, ze je jiste tak na 90%. Ovsem fakt, ze by s tebou chtel spat by mohlo znamenat, ze neni rozhodnuty a tudiz mas sanci. Ale otazkou je jestli tim secko jen nerhorsis. Ja sam bych to teda nedelal a zapomel bych na nej. Ale nechci ti vnucovat svuj nazor.

A nebo je proste jenom dmnt Úsměv A ma jen nejake haluzne stavy  Kroutící očima Jako treba, ze se boji, ze by te zklamal, nebo ze na tebe nema, atp... nizke sebevedomi obcas dela s lidma divne veci. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Únor 2007, 22:20:37 »

Citace: "myška"
Šokovaný  Šokovaný


Si zvykej Kroutící očima ...zdejší hlavní macho takové posty produkuje jak na běžící pásu Tralala

Ovšem nejsmutnější na tom je skutečnost, že mezi námi chodí spousty osob ženského pohlaví, na které takový přístup spolehlivě funguje...a v podstatě na ně ani nic jiného nezabírá Bláznivý

Jo a pokud by se někdo toto tvrzení pokoušel vyvracet, tak ať se nejdříve zamyslí nad tímto: kde je poptávka, je také nabídka a kde je nabídka, je také poptávka Vykřičník
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Benik
Host
« Odpověď #8 kdy: 27. Únor 2007, 22:26:52 »

Citace

Ovšem nejsmutnější na tom je skutečnost, že mezi námi chodí spousty osob ženského pohlaví, na které takový přístup spolehlivě funguje...a v podstatě na ně ani nic jiného nezabírá


Tak to naprosty souhlas, opravdu toto je bohuzel svata pravda a verim ze SpeedMaster ma hodne "holek"
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Únor 2007, 22:29:40 »

to myska:

"Asi teda před těma dvěma měsícema za mnou začal chodit, pořád se na mě tak usmívá, občas na mě mrkne, vyhledává moji přítomnost..."

Nevim, jestli ti to pomuze, ale me se stalo to same, akorat opacne... Vysledek stejny jako u tebe... a pak zaclo docela solidni peklo  Ďábelský  Takze se to stava, bohuzel...


to Kvarkopako:

"Ovšem nejsmutnější na tom je skutečnost, že mezi námi chodí spousty osob ženského pohlaví, na které takový přístup spolehlivě funguje...a v podstatě na ně ani nic jiného nezabírá"

jj, pravdu díš...bohužel. A když je člověk hodnej a slušnej, tak je "takovej nouma"...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Únor 2007, 22:39:57 »

Citace: "Benik"
a verim ze SpeedMaster ma hodne "holek"

Mno...tak ženy, které "okouzlí" tímto způsobem, ty mu já rád přenechám Tanec
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Únor 2007, 23:12:28 »

to ja: ne ne, hodny a slusni jsou a noumove vubec byt nemuseji... ve svem okoli mam same hodne a slusne a jen jednoho noumu... ale abych to upresnila, jedna se o kluky "hodne a slusne a se zdravym sebevedomim a jistou osobni jiskrou". proste to nejsou typy "mouchy sezerte me" nebo "k vasim sluzbam, cokoliv potrebujete".

problem je totiz ve slovniku... kdyz reknes hodny a slusny, tak se mi automaticky pred ocima promitne prave ten nouma, zatimco ti ostatni ne. proc? kdyz vim ze vsichni do jednoho jsou to slusni a hodni kluci/chlapi-nejsou hulvati, umi se chovat, maji urcite moralni hodnoty, ktere se vice ci mene shoduji s temi mymi, respektuji ostatni lidi kolem sebe (sakra popsat slusneho a hodneho chlapa vlastne vubec neni snadne Šťastný )

bohuzel na tuto otazku vazne neznam odpoved Smutný takze rada zni, nepopisovat se jako hodny a slusny nebo to upresnit pokud na techto privlastcich trvate...

jinak slecny, kterym imponuji vulgarni typy, jako se nam zde prezentuje SM, budou bud ne prilis inteligentni/popr. naivni nebo budou nejakym zpusobem ovlivnene (jako mate holciny, ktere si neustale vyhledavaji nasilnicke partnery, protoze v tom vyrostly a nic jineho neznaji - je to jen priklad nikoliv pravidlo, pro rejpaly Mrkající )... jeste muzou byt prisne vychovane a pak se bude jednat o klasickou kompenzaci. doma se pred spanim recitovala bible (ci jina nabozenska literatura), tak se holka chce vymanit a utika z extremu do extremu...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Únor 2007, 23:58:14 »

Citace: "noghri"
to ja: ne ne, hodny a slusni jsou a noumove vubec byt nemuseji... ve svem okoli mam same hodne a slusne a jen jednoho noumu... ale abych to upresnila, jedna se o kluky "hodne a slusne a se zdravym sebevedomim a jistou osobni jiskrou". proste to nejsou typy "mouchy sezerte me" nebo "k vasim sluzbam, cokoliv potrebujete".


jj, to funguje dokud clovek k nikomu nic neciti...jak se zamiluju, tak je to v ... ale uz jsme kapku OT ;-)
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 28. Únor 2007, 10:29:59 »

Avaranger Směrovka ják jsi mluvil o tom sebevědomí, tak to už se mi několikrát stalo, že se mi líbil nějakej kluk, z jeho strany to taky vypadalo, že by o mě měl zájem, ale pak mě nakonec odmít jenom kvůli tomu, jak se potéčlověk dozvěděl, že jsem tááák krásná, že mam krásný to a to atd. Podivený

Nevim, jestli to třeba nemůže mít nějakej vliv na to jeho chování a tak, ale on je o pět let mladší ( no, bratranci je 23 let a chodí už x let s holkou o deset let starší, takže pětiletej věkovej rozdíl je proti tomu nic )

Já ho každopádně začnu ignorovat, když mě pozdraví, tak ho taky pozdravim, když se mě na něco zeptá, tak mu odpovim, ale tim to hasne a kdyby on měl o mě nááááhodou zájem, tak si mě určitě najde, že jo. Ale musel by to nejdřív vybrat, jestli chce mě nebo přítelkyni.

A jestli mě chce jenom do postele, tak má bohužel smůlu. Ale zase já si myslim, že on neni typ, kterej by holku podved. Ale můžu se mýlit, že jo. Člověk je zblblej  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Únor 2007, 18:58:02 »

Hehe, musim rict, ze chudak kluk v tom asi pekne lita - docela ho chapu, proste nekdy se clovek zamiluje,nic s tim nejde delat ale soucasne nechce opustit sveho staleho partnera. Co ale platilo u me - kdyby v tu chvili ta druha strana vystartovala a nekam me pozvala, tak bych kyvla, jenze ja jsem zenska...

Noghri - ze vim, koho myslis tim jednim :-P
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Únor 2007, 19:08:09 »

Dneska když šel po chodbě, tak jsem ho jenom pozdravila, ale nijak jsem po něm nekoukala a on byl chudák takovej smutnej  Smutný

Pak za mnou asi za hodinu zase přišel, povídali jsme si spolu. No, prostě krása  Smutný On je úplně zlatej. Jak je na mě hodnej  Smutný

Než pak šel domu, tak za mnou zase zašel...

Ach jo  Smutný No, zatim na něj počkám.

Trochu mě uklidňuje fakt, že s tou holkou bude chodit maximálně tak dva měsíce... no uvidíme.
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #16 kdy: 28. Únor 2007, 21:20:40 »

No moznost cekat na nej az se s nejakou rozejde tady je, ale nevim jestli to je ten nej napad:( Ty budes akorat vyckavat a pri kazde jejich hadce si budese delat nadeje a pak to doapdne tak ze spolu zustanou dyl nez si myslis. Se treba zeptej primo proc se k tobe tak chova a ze ti dava zbytecne nadeje.
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Březen 2007, 08:06:54 »

No, já se ho na to asi fakt zeptám. Nebo spíš mu to napíšu, protože na to, abych mu to řekla, nemam  Smutný

Ale zatim ještě počkám. Se bojim  Smutný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Březen 2007, 09:25:07 »

Citace: "myška"
No, já se ho na to asi fakt zeptám. Nebo spíš mu to napíšu, protože na to, abych mu to řekla, nemam  Smutný

Ale zatim ještě počkám. Se bojim  Smutný


uplne chapu - radit je jedna vec, udelat druha...
me jeste napadlo, co za nim zajit do kanclu a promluvit si mezi 4ma ocima Úsměv)
ale, ja nejsem schopna pozvat kluka na rande, takze....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Březen 2007, 09:35:52 »

Citace: "daemoniack"

ale, ja nejsem schopna pozvat kluka na rande, takze....
Proc ne? Taky to jako zena beres, ze je to pod tvou uroven, ptam se proto, ze jste si v tomto  temer vsechny podobne jako VEJCE VEJCI!!!  NECHAPU... Překvapený
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Březen 2007, 09:46:03 »

Citace: "slada"

 Proc ne? Taky to jako zena beres, ze je to pod tvou uroven, ptam se proto, ze jste si v tomto  temer vsechny podobne jako VEJCE VEJCI!!!  NECHAPU... Překvapený


Proc ne?

protoze kdyz ho vidim, tak se mi i pres muj vek skoro zastavi srdce, nekde v hlave, nebo kde cosi preskoci a z zenske, ktera ma vysokoskolsky diplom na dosah ruky je razem uplne mala, bojacna holcicka, ktera se nezmuze na vic, nez usmev a ahoj...
takze tim pada osobni kontakt.
telefon, mail, icq - nemam, nedari se mi zjistit, navic se velmi velmi velmi obavam, co kdyby me poslal k certu (nebot bohuzel ho musim potkavat kazdy den) - coz pri mem normalnim mentalnim vykonu by v realu nejspis neudelal tak zle...

samozrejme, pokud jde o jine chlapy, nemam problem pozvat na rande kohokoli, vetsinou jdou... ale jakmile prijde tenhle Smutný((
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Březen 2007, 09:49:49 »

napsala, ze neni schopna...ne, ze nechce... chapu, ze te to stve, ale tady stekas na spatny strom...

pokud chces holku, ktera te sama pozve, hledej mezi dominantnimi typy, ktere chteji mit doma hlavni slovo a nesmely chlap jim nevadi...jinak bohuzel neocekavej, ze te nejaka sama pozve...

ja si to zkusila i tak i onak (tedy zvala jsem na rande, nemam s tim problem i byla jsem zvana), ale ted uz to beru jako takovy maly testik (ja vim, nesnasite tohle slovo)... pokud nema odvahu ani aby me pozval nekam na kafe, tak nebude pro me, protoze chci uz dospeleho sebevedomeho chlapa, ktery si veri natolik, ze nema strach z odmitnuti...
jinak, kdyz uz by byla situace, je jasne, ze bych mu to pozvani ulehcila  Super!
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Březen 2007, 10:10:09 »

Citace: "noghri"
napsala, ze neni schopna...ne, ze nechce... chapu, ze te to stve, ale tady stekas na spatny strom...

pokud chces holku, ktera te sama pozve, hledej mezi dominantnimi typy, ktere chteji mit doma hlavni slovo a nesmely chlap jim nevadi...jinak bohuzel neocekavej, ze te nejaka sama pozve...

ja si to zkusila i tak i onak (tedy zvala jsem na rande, nemam s tim problem i byla jsem zvana), ale ted uz to beru jako takovy maly testik (ja vim, nesnasite tohle slovo)... pokud nema odvahu ani aby me pozval nekam na kafe, tak nebude pro me, protoze chci uz dospeleho sebevedomeho chlapa, ktery si veri natolik, ze nema strach z odmitnuti...
jinak, kdyz uz by byla situace, je jasne, ze bych mu to pozvani ulehcila  Super!
Ja nepsal nic o tom jestli chce nebo nechce, ale o tom, ze i zena by mohla dat  najevo, ze se ji ten dotycny chlap libi a eventuelne by snim nekam zasla. Jak pises "kdyz uz by byla situace, je jasne, ze bych mu to pozvani ulehcila" a toto jsem mel na mysli!!! A ver, ze vetsina chlapu pozyva zenu i na to kafco s obavami, jestli ho neposle DO. Ty obavy nemaji jen TI, kteri zatim meli vsechny na ktere si ukazali. A myslim si, ze takovi jsou az moc sebejisti, ale to uz je na jine tema!!!
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. Březen 2007, 10:20:38 »

Daemoniack Směrovka On sedí v kanceláři, kde je kromě něj i ta jeho holka ( pokud správně tušim,která to je, protože já potom radši ani nepátrám ) a dalších asi dvacet lidí, takže to bych radši neriskovala  Smějící se Ještě bych tam přišla k nějakýmu úrazu.

Já mu to napíšu asi příští tejden...
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Březen 2007, 10:25:44 »

Citace: "myška"
Daemoniack Směrovka On sedí v kanceláři, kde je kromě něj i ta jeho holka ( pokud správně tušim,která to je, protože já potom radši ani nepátrám ) a dalších asi dvacet lidí, takže to bych radši neriskovala  Smějící se Ještě bych tam přišla k nějakýmu úrazu.

Já mu to napíšu asi příští tejden...


Co vnitropodnikovy email? Úsměv jednou se mnou takhle byla navazana konverzace a bylo z toho kino Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS