mladší kluk

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:13:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  mladší kluk
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: mladší kluk  (Přečteno 42142 krát)
Kristiana

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 22. Prosinec 2008, 20:25:24 »

Ahojky, už nějakou chvilku se znam s jedním klukem, který se mi začal dost líbit. Zpočátku dobrý, pak jsme si dali icq, kde mam mimo jiné napsaný i věk a od té doby mi přijde, že jeho zájem trochu opadl. Je mi 23 jemu 19, skoro 20, takže věkový rozdíl tři roky a kousek. A teď právě nevím co s tim. Jestli ho to flirtování už přestalo bavit  a ztratil zájem. Nebo ztratil zájem, protože jsem starší, přeci jen kluci jsou většinou na mladší holky. Nebo se třeba stydí a netroufá si na mě.

Svěřila jsem se některým kamarádkam a ty mi řekli, že jsem blázen, že by do mladšího kluka nešli, takže zas nevim nic. Chtěla bych to nějak zkusit, ale moc nevím jak. Zas ho nechci vyděsit Šťastný Taky nechci být nějak moc aktivní, on by se pak nesnažil a já nechci vztah, ve kterém bych byla nějaká starší zkušenější vůdčí typ, na to nemam náladu. Zas myslim, že ten věkový rozdíl není nějak dramatický. Co myslíte? Je tu nějaká holka, která má zkušenosti s mladším klukem, nebo kluci, vadila by vám starší holka a jak byste se k ní chovali. Já mam právě zkušenosti se samýma chlapama staršíma než já, kteří mě víceméně sbalili sami aniž bych cokoliv dělala a teď jsem v nesnázích Smutný

Dík za rady.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Prosinec 2008, 20:28:57 »

Hlavně se rozmysli co chceš ty, na kamarádky tolik nedej, ony v té situaci nejsou tak se jim to lehce "radí". Je možný že se bojí že ho nebudeš chtít, právě proto že zažitá představa je mladší holka starší kluk, takže jestli ho chceš, zájem mu budeš muset dát najevo, aby věděl že šanci má a mohl se rozhoupat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Prosinec 2008, 21:13:05 »

Moji nejlepsi kamaradce je 23, jejimu priteli 20 a neni problem, takze na kamaradky bych nespolehal. Nicmene, pokud se ti za nim nechce "behat" a on aktivitu nejevi, nekouka z toho nic dobreho. Takze bud na tom neco zmenit nebo zapomenout...
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Prosinec 2008, 21:37:15 »

Na kamarádky kašly. Je to jejich nebo tvůj život? Musíš se rozhodnout podle sebe. Je možný, že ho to trošku vyděsilo, ale taky je klidně možný, že se bojí něco udělat. Že z tebe má respekt. Nejjednodušší by asi bylo mu dát nějak najevo, že o něj taky stojíš a pak se zařídit podle toho, jak se zachová.

Btw. teď mám s timhle "problémem" takovou menší zkušenost. Mě je 24 a byl jsem na rande s holkou, který je 32. A to je teprve rozdíl. Ale absolutně sem se na to vykašlal a choval se naprosto normálně. Žádný přetvařování, žádný kecy o tom, jak mám ve všem jasno atd. Prostě sem si na nic nehrál a myslim, že tohle na ni docela zapůsobilo.
« Poslední změna: 22. Prosinec 2008, 21:42:03 od smoula_007 » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Prosinec 2008, 21:40:06 »

Kamarádky se nám **** do práce... závidí a radí BLBĚ!
« Poslední změna: 22. Prosinec 2008, 23:52:42 od LordAli » Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Prosinec 2008, 23:22:05 »

P1R3K: Dobře ty!

Kristiana: Buď se budete snažit 1)oba, 2)on nebo 3)ty. Tady vidíš že ve 2 ze 3 případů máš být aktivní sama, a 2/3 je víc než polovina, takže to znamená, že se máš prostě taky snažit Úsměv Netřeba dodávat, že když se nebude 4) snažit ani jeden, tak z toho bude co? Nic. Tak šup zařiď si to podle svýho a sbal ho, rozejít se můžeš vždycky.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 22. Prosinec 2008, 23:25:00 »

Kamarádky se nám serou do práce... závidí a radí BLBĚ!
Kór nezadaný kamarádky Mrkající
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Prosinec 2008, 16:56:29 »

Takže se znáte nějakou dobu, ale on nevěděl, kolik ti je, dokud jste si nevyměnili ICQ? Těžko říct, jestli jeho zájem opadl jenom proto, že zjistil, kolik ti je. V 19ti může mít kluk už dost zkušeností s mladšíma a nemusel by se bránit změně se starší slečnou. Na druhou stranu je možný, že s holkama moc zkušeností nemá - neměl vztah. V tomto případě by se možná mohl trochu vylekat...
Zaznamenáno
Kristiana

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Prosinec 2008, 17:45:39 »

No chudáci kamarádky, těm jste dali sodu Šťastný

Jako já ho asi chci, takže budu muset být aktivní ... to je zrovna to v čem se necítim zrovna dobře, přeci jen kluci maj spoustu možností jak přesvědčit holku, ale já teda nevim, aby to nebylo moc vlezlý.

Jo přesně ze začátku nevěděl kolik mi je, to se mohl jen tak domýšlet. Přijde mi že poté zájem opadl, ale možná si to namlouvam.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Prosinec 2008, 18:08:17 »

no možností je hodně, ale pokud ses mu líbila, tak by neměl být problém....zase až tak velký věk.rozídl mezi váma teda není....
Začni a pak dej vědět, jak se to vyvíjí...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Prosinec 2008, 18:38:49 »

Já bych to viděl tak, že během rozhovoru zjistil (resp. pojal podazření), že bys z něj dělala malýho kluka. Už samotnej ten první příspěvek je tak jakože "nevim, jestli mě chce, on je takovej mladej a já tak stará a chytrá a dospělá..." Úsměv Chápu, že si to nemyslíš, ale podvědomě si to možná v té konverzaci uplatňovala. A pak stačí něco, co to zažehne a ja po ptákách - třeba odpověd na otázku, jestli půjdeš v neděli večer někam - "No, víš oni někteří taky musí pracovat..." (přes ICQ může v kontextu vyznít blbě ve smyslu - dospěláci chodí do práce a ty musíš do školy nebo tak něco).

Můj osobní tip je: Ukázat mu, že s tebou může být sranda a že ten vztah nějak moc neprožíváš, a že nehledáš taťku pro děti. Že mu dokážeš nabídnout to samý jako mladý holky a něco navíc. Mě je 22 a když si představím 26 letou holku (resp. jednu konkrétní kterou znám), tak mám takovej pocit, že bych jí asi nechtěl, protože by mi přišlo, že by to brala děsně moc na vážno a jakože trvalejší vztah...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Prosinec 2008, 18:47:21 »

Nebo ztratil zájem, protože jsem starší, přeci jen kluci jsou většinou na mladší holky.

To vůbec neni pravda Úsměv Spousta kluků je na starší, jenom si netroufají

ad Věk je jedna věc, ale pak ještě ta "duševní vyspělost", ta jde, na tom pomyslným sloupku důležitosti, souběžne s věkem řekl bych. A pokud můžu takovou fakt lacinou radu, tak jak se říká "co nemůžu mít, to chci nejvíc", tak u kluků to platí tuplem a u některých dvojnásob Úsměv
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Prosinec 2008, 19:03:07 »

Nebo ztratil zájem, protože jsem starší, přeci jen kluci jsou většinou na mladší holky.

To vůbec neni pravda Úsměv Spousta kluků je na starší, jenom si netroufají

ad Věk je jedna věc, ale pak ještě ta "duševní vyspělost", ta jde, na tom pomyslným sloupku důležitosti, souběžne s věkem řekl bych. A pokud můžu takovou fakt lacinou radu, tak jak se říká "co nemůžu mít, to chci nejvíc", tak u kluků to platí tuplem a u některých dvojnásob Úsměv

Řekl bych:  všichni kluci jsou na starší pokud mají příležitost  Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Prosinec 2008, 19:05:40 »

Řekl bych:  všichni kluci jsou na starší pokud mají příležitost  Mrkající

Jo, takhle je to přesný Úsměv
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Prosinec 2008, 20:54:56 »

Starsi holka mi nevadi, dokonce me pritahuji vic nez holky mladsi. mozna si to namlouvam, ale ve spouste veci si prijdu vyspelejsi nez na 21.
Pokud jde o toho borce, muze dostat strach, ale spis z neceho, co jsi mu rekla nebo nerekla, ale ne jen kvuli veku.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 23. Prosinec 2008, 20:57:42 »

Řekl bych:  všichni kluci jsou na starší pokud mají příležitost  Mrkající
Jo, takhle je to přesný Úsměv
Možná ještě přesnější by bylo "všichni kluci jsou pokud mají příležitost" Mrkající
Zaznamenáno
alka-n

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Prosinec 2008, 21:12:37 »

Stalo se mi něco podobného a totiž, že jsem měl příležitost mít o cca 4 roky starší holku (24 let). Ne že bych ji přímo odmítal, ale naopak byla už rozumnější než mladší holky. Problém byl v tom, že jsem s ní neviděl budoucnost, protože ona za nějakou kratší dobu bude chtít rodinu a to já bych v nejbližších letech neplánoval. To by taky mohl být jeden z důvodů, proč odmítat starší ženy.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. Prosinec 2008, 21:28:51 »

Řekl bych:  všichni kluci jsou na starší pokud mají příležitost  Mrkající
Jo, takhle je to přesný Úsměv
Možná ještě přesnější by bylo "všichni kluci jsou pokud mají příležitost" Mrkající

Nevidím rozdíl... Úsměv
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 23. Prosinec 2008, 21:36:50 »

Řekl bych:  všichni kluci jsou na starší pokud mají příležitost  Mrkající

To bych neřekl...Píchat starší mě lákalo v 15ti...Od tý doby bych do starší nešel...Možná na jednu noc kdyby to hodně chtěla a líbila se mi, ale pochybuju, líbí se mi mladší nebo cca podobně starý jako já
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 23. Prosinec 2008, 21:43:51 »

Řekl bych:  všichni kluci jsou na starší pokud mají příležitost  Mrkající

Píchat starší mě lákalo v 15ti...

Ehm  Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Prosinec 2008, 11:57:06 »

Vážení. Už toho mám zase dost. Buď budete psát slušně, nebo budou zase bany. Poslední dobou jsem tady toho upravoval už dost.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Prosinec 2008, 06:19:17 »

Někdy mi přijde že bych potřeboval nakou 25ku, která by věděla co chce, jenže to někdy neví ani ženská na starý kolena Úsměv Každopádně bych na to šel zlehka,nějak naznačit, třeba štěstíčko vypomůže a on si všimne toho náznaku a pujde do toho

Při čtení msg Mr.Wlihu sem zase vyprsknul  Smějící se Tohle mi nedělej takhle po ránu
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 30. Prosinec 2008, 10:24:06 »

No já bych v tom drama neviděl  Podivený...jeden muj kámoš je s holkou,která je o 2 roky starší,a mamky kamarádka žije s klukem ktery je o 9 roků mladší (a klape to)...Hlavně záleží na tom,jestli to tvému klukovy nepřijde trapné
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 30. Prosinec 2008, 10:50:43 »

Já mám ve svém okolí pár, který má věkový rozdíl 20 let, ale je pravda, že to na neich není až tak vidět
Zaznamenáno

Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 03. Leden 2009, 00:57:28 »

Vždycky jsem si líp pokecal(nezávazně) se staršíma, prostě věděli co chtějí. Problém je ten, že u holek co dostali rozum(věk se různí, imho to nabíhá postupně tak od 20ti, zkrátka ňákej ten rok po střední) je často jen krůček k rodinnýmu životu.

Naštěstí už pomalu začínám nabírat skill u u mladších Úsměv
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS