Na icq super, ve tride blb..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 23:14:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Na icq super, ve tride blb..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Na icq super, ve tride blb..  (Přečteno 25809 krát)
Janíšek



Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 31
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« kdy: 16. Leden 2008, 20:00:13 »

Píšu si na icq s jednim spoluzakem. Je hezkej, milej a vtipnej teda na icq, ve tride je vzdycky s tou nej nej partou ve tride a nekdy se chova i dost namyslene Smutný. Sam mi na icq psal, ze jsem hezka ale pry by se mnou chodit nechtel kvuli tomu, že se s nim chci vyspat i kdyz mi o tohle vubec nejde. Snazila jsem se mu to vysvetlit, ale porad si mysli to same Ďábelský. Vzdycky kdyz se louci (na icq) tak mi rika abych za nim ve tride moc nechodila, ze zitra bude zase zlej kluk. To by se za me stydel? Je vubec nejaka sance s nim chodit? Jestli je, tak jak ho mam zbalit?? Docela by me zajimaly vase nazory, takze piste Úsměv ps: jestli je tu nejake podobne tema tak se omlouvam
Zaznamenáno

Světu jsi možná jen jedinou osobou, ale jediné osobě můžeš být celý svět.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Leden 2008, 20:12:29 »

boze, jak mi tenhle vek chybi Šťastný myslim ze by bylo lepsi se zeptat nakej spoluzacky, ta bude vedet spis jak na kluky v tvym veku nez lidi tady Mrkající jinak co se tyce toho sexu, tak to rika jen tak, proste si dodava sebevedomi.. doporucuju zvolit jinou taktiku, nez mu vysvetlovat ze ti o to nejde.. spis mu na to rekni neco jako: hmmm. vis ja nevim.. to by se videlo jak budes dobrej a jestli bysme se k tomuhle vubec dostali..

dalsi moznost je si najit starsiho kluka, kluci kolem 14-15 let obecne nejsou na vztahy pripraveny Mrkající
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Leden 2008, 20:43:03 »

14 let...to byly časy Šťastný
Řeknu to takhle - toto chování je u kluků v jeho věku celkem normální. Když jsou s holkou v soukromí, tak jsou schopni se vcelku normálně bavit, ale běda, aby se jen tak bavili s holkou, když je k dispozici mužská společnost. Hrozilo by, že by sami sebe před partou shodili. Takže ano, tak trochu se stydí. Je to normální a s věkem to ustupuje.
To, že má narážky na sexuální téma, spíše opravdu znamená, že si zvětšuje sebevědomí - je to na ICQ, nijak se tedy neztrapňuje.
Ve 14 letech opravdu kluci ještě nejsou na vztah připravení, o děvčatech ostatně platí vesměs to samé (ale je to u nich lepší).
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Leden 2008, 21:17:07 »

Před pár lety jsem měl něco podobnýho... taky jsem si psal s jednou skvělou holkou ze školy. Perfektně jsme si rozumněli, ale ve škole jsem na ní sral, protože... nevim, jak bych to řekl... prostě jsem byl blbej a nějak jsem si nechtěl zkazit image nebo co (ona byla o 3 roky mladší, takže jsem si nějak myslel, že by to bylo divný)... možná to má taky tak... ve třídě je "zlej", protože si myslí, že je takhle oblíbenej mezi kámošema a tim, že by se bavil s tebou, by si to nějakym způsobem zkazil (samozřejmě to neni pravda, ale hold je mladej a blbej a neví, jakou dělá chybu Úsměv)...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Leden 2008, 13:01:55 »

Přijde na to.

Mě by třeba přišlo, že se za tebe opravdu stydí - i když se to těžko posuzuje, protože tě neznáme. A těma kecama o sexu si zvedá sebevědomí. Takže můj návrh je ho usadit reakcí typu: "Ahoj, víš, jo měl si pravdu, chtěla sem tě jen na sex." Třeba by mu spadnul hřebínek. Ale rozhodně to nedělej, jestli nemáš na to to "dohrát" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Leden 2008, 14:13:01 »

Já si myslím, že chlapec je namachrovanej a potřeboval by trochu utřít.  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Leden 2008, 16:50:11 »

Já si myslím, že chlapec je namachrovanej a potřeboval by trochu utřít.  Mrkající
Potlesk
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Leden 2008, 22:57:27 »

Mějte trochu tolerance k mladším, ve 14 jste nebyli jiní.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Leden 2008, 23:00:54 »

Jistěže byli Mrkající  Já byl takový ušlápnutý nerd ponižovaný ze strany podobných frajírků...
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Leden 2008, 23:02:36 »

Já mě na mysli spíše ve vztahu k ženám, tehdy ještě holkám.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Leden 2008, 00:02:39 »

Ne, Kiruy mi jsme opravdu byli jiní. Já sem v té době ještě věřil, že holky chtějí chodit s klukem, co je hodnej a dělá všechno co chtějí. A taky jsem věřil tomu, že na tom jak člověk vypadá nezáleží (měl sem 150cm, vypadal na 12 a duševně na tom byl tak na 15 Šťastný )...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Leden 2008, 14:36:39 »

Ten klučina se k tobě chová škaredě jen proto , že ty si to necháš líbit , buď na něj kašli protože si zasloužíš lepšího nebo mu to oplať a pozná jak to chutná .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Leden 2008, 17:44:18 »

Avaranger: no, já v té době věřil, že holky chtějí chodit s někým, kdo se jim líbí hlavně vzhledově, na chování zas tak nezáleží.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Leden 2008, 20:15:28 »

Me prijde, ze ten klucina je proste blb.
Asi bych mu rekla, ze na sex ho nechci, protoze jsem slysela, ze to za moc nestoji, ze pry "Jindra z 9.A" je mnohem lepsi.
A co se tyka sexu - ve svem veku mas jeste casu dost...
Chodit s nim - kdyz na nim budes dolezat a vtirat se mu, bude mit pocit velke jistoty a bude mit nejspis tendenci s Tebou zametat. Takze bych v klidku hrala nedobytnou. Jestli bude mit zajem, tak snad se povznese nad pubertu a neco se sebou udela...jinak to asi bude chtit pockat, nebo si vyhlidnout trosku vyzralejsiho partnera Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Leden 2008, 18:39:11 »

já jsem byl ve 14ti kromě toho, že jsem si myslel taky jako Avaranger že holkám se nejlíp zavděčíš tím, když budeš hodnej, stejnej jako teď...a už nikdy by mě nenapadlo ve 14ti chovat se na ICQ (tehdy ještě nebylo) k holce jako beránek, a ve škole hnusně, abych se neshodil před partou. Možná taky tím, že jsem víceméně nikdy v žádný "partě" nebyl a nikdy mi nedělalo problém třeba nekouřit i když jsem byl ve třídě jedinej atd...
Zaznamenáno
Thomas_RKH
Host
« Odpověď #15 kdy: 28. Leden 2008, 21:52:24 »

Určitě za ním nedolejzej. Chovej se sebevědomě. A navíc tím snižuješ tím jeho zájem. Řekni mu, že když tě nechce, tak ať tě nechce... Kluků je přece dost. Úsměv Najdeš si jinýho, lepšího. A buď v pohodě. Úsměv

Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Leden 2008, 23:03:25 »

Já sem v té době ještě věřil, že holky chtějí chodit s klukem, co je hodnej a dělá všechno co chtějí.
Tomu já věřím teď...není to tak?  Podivený
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 28. Leden 2008, 23:21:11 »

Nejsem si jistej, ze holky vedi co chteji... Pssst! Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 28. Leden 2008, 23:53:20 »

Já sem v té době ještě věřil, že holky chtějí chodit s klukem, co je hodnej a dělá všechno co chtějí.
Tomu já věřím teď...není to tak?  Podivený
Je ale pohled na to "co chtějí" sem měl dost odlišný od reality. Myslel jsem , že chtějí takové ty skvělé věci jako pochopení, oddanost, spolehlivost, atp. Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 30. Leden 2008, 12:18:10 »

Citace
Je ale pohled na to "co chtějí" sem měl dost odlišný od reality. Myslel jsem , že chtějí takové ty skvělé věci jako pochopení, oddanost, spolehlivost, atp. Šťastný

To chtějí, ale většinou mnohem později než ve 14ti  Podivený
Možná se pár exemplářů občas najde, ale je to hledání jehly v kupce sena.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 03. Červen 2008, 14:05:56 »

...ve tride je vzdycky s tou nej nej partou ve tride...

Tohle jen potvrzuje to, ze holky  x<15/17  chcou kluka, aby si zvysily kredit ve spolecnosti.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 03. Červen 2008, 14:49:47 »

I v pozdějším věku je to pro ně hodně důležitý, přestože to nedávaj přímo najevo.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 03. Červen 2008, 17:07:04 »

...ve tride je vzdycky s tou nej nej partou ve tride...

Tohle jen potvrzuje to, ze holky  x<15/17  chcou kluka, aby si zvysily kredit ve spolecnosti.

jiste ze chtej.. ale ty si to co psala ta holka asi nepochopil, ona ho zrejme nechce proto ze ma tu nej nej partu ve tride, ale proto jakej je na icq, tj hezkej, milej a vtipnej...

cos sice pro hodne kluku neni o moc lepsi, protoze nejak hezy taky treba nejsou, ale proste si nemyslim ze to je v tomhle pripade zrovna o tej parte
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 03. Červen 2008, 18:05:34 »


Asi bych mu rekla, ze na sex ho nechci, protoze jsem slysela, ze to za moc nestoji, ze pry "Jindra z 9.A" je mnohem lepsi.

Potlesk Potlesk Potlesk Potlesk. To se povedlo. Souhlasím. Úsměv
Zaznamenáno
Janíšek



Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 31
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Červen 2008, 10:20:05 »

Jsem tu nebyla tak dlouuuho ty jo... Za tu dobu jsme spolu zazili hrozne veci. Byli jsme spolu nekolikrat venku, drzeli za ruce, líbali, ale ve třídě se choval furt stejně. Změnilo se jenom to, že na mě celou dobu koukal jako kdybych byla zázrak. Už mi řekl proč se se mnou ve třídě nemohl bavit. Je to proto, že on ne, že by se styděl ale klesnul by v partě. Což, dokážu pochopit. Měla jsem ho totiž šíleně ráda. Představte si, když jsme si domluvili prvni rande tak koktal... Od tý doby se toho změnilo fakt hodně. Za tu dobu jsem pochopila, že láska není to si do sešitu napsat jeho jméno a okolo toho spoustu srdíček. Láska je podle mě o něčem úplně jiným. Ačkoli mě to ze začátku bavilo, tahle tajná láska, ted uz ne. Ani se svoji nejlepsi kamoskou jsem se nemohla podelit o pocity a pokecat si s ni o nem. Moc me to stvalo. Rekla jsem mu jak moc je hrozny kdyz se nesmim podelit o zazitky. On mi to rekl taky a nabidl rozchod. Nemyslela jsem, kdyz jsem mu rikala tohle, ale uz se stalo. Do ted vi, ze jsem se rozejit nechtela a "pry" ani on ne. A tak žiju dál i bez něj. Jak tady někdo napsal, jsou i lepší kluci. Tak má pravdu:)
Zaznamenáno

Světu jsi možná jen jedinou osobou, ale jediné osobě můžeš být celý svět.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS