Náladová

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:29:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Náladová
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Náladová  (Přečteno 37614 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 29. Červenec 2009, 21:59:26 »

ono to někdy némá ani důvod prostě se mi jen tak změní nálada... Smutný někdy to důvod má je to jak kdy...ale omezila jsem to skoro na 90% od tý doby co mi to řek a stejně....
No, jasně. Je jasný, že ho to dlouhou dobu štvalo a byl zticha. A teĎ to prostě nějak přeteklo, možná se trochu odmiloval a nějak se to tak sešlo. Ale řekl bych, že když si na to budeš dávat pozor (a nemá to jiný důvod - např. nový objev někde), tak to bude OK
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 31. Červenec 2009, 12:13:14 »

holka, která je trochu nepředvídatelná a člověk se s ní nenudí, je fajn... pokud je holka aktivní (taky trochu buduje vztah atp.) a přesto dokáže kluka motivovat k tomu, aby ze sebe taky vydal lepší "já" a neusnul na vavřínech, tak je to ideál...
možná to je to, co D9 svým způsobem taky vyhledává, ale většina kluků asi bude mít trochu jiná kritéria při výběru holky než on...
pokud je holka náladová a kluk nikdy neví, jestli nebude protivná a jestli se nebude chovat jako kravka, tak to má k tomu co jsem napsal v prvním odstavci hodně daleko... D9 to možná vyhovuje, ale pokud se taková situace nezmění, tak 98 procent kluků (včetně mě) začne házet zpátečku... a jestli z tebe kluk až moc cítí, že jsi nepřirozená a něco potlačuješ, tak to taky nic moc neřeší... dobré by bylo, aby sis uvědomila co děláš špatně, proč je to špatně a změnila se tak, aby ses chovala lépe a byla to přitom tvoje přirozenost...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 02. Srpen 2009, 15:15:14 »

možná trochu OT ale taky ted řeším podobný problém s náladovostí. Přítelkyni už vadí skoro každá blbost, např. nechcu večer jit někam zapařit, urazí se a odejde...už je to s ní skoro k nevydržení Kroutící očima  Kdyby to aspon pochopila, že se mi nechce a pořád se neurážela.  Smutný
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 03. Srpen 2009, 19:23:24 »

To je principielní problém.

A jestli tím nechce říct něco jiného (viz http://www.qark.net/clanek/prelozte-si-partnerku)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 03. Srpen 2009, 21:33:40 »

Ava:To je sice možné,ale třeba i dává najevo že ji začíná nudit...a taky si myslím že máš právo nejít pařit a pokud to neděláš deně,tak na tom nic divného nevidim
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
nelly

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 04. Srpen 2009, 15:04:19 »

no já ho samozdřejmě chápu...taky se snažim nálady hodně omezovat....a moc děkuju za rady
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 04. Srpen 2009, 17:35:22 »

nebo si najdi nějakýho magora jako jsem já, kterýmu to bude imponovat Úsměv
Zaznamenáno

nelly

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 05. Srpen 2009, 15:59:37 »

 Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS