nechápu ho...chlapi poradíte mi??? :)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:19:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nechápu ho...chlapi poradíte mi??? :)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: nechápu ho...chlapi poradíte mi??? :)  (Přečteno 41794 krát)
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« kdy: 30. Červen 2009, 08:12:21 »

Před týdnem se mi stala taková "věcička"...prostě mezi mnou a kamarádem došlo na sex. No popravdě vůbec nechapu jak k tomu mohlo dojít, ale asi jsme oba dva potřebovali vypnout.. Nicméně jsem od něho jako od chlapa čekala poněkud jinou reakci. Myslela jsem si, že si řekneme ano stalo se, ale pojedeme dal, nebudem to řešit...ted už s tim stejně nic neuděláme. No ale on přede mnou utíká. Prý se stala chyba, kdybychom se dal vídali tak by se to klidne mohlo stát znova.... No děs... Hlavně já mu na rovinu řekla, že po něm nic nechci a nebudu chtít, nic to pro mě neznamenalo a nikdy jsem nepřemýšlela o tom, že by mohlo být něco víc. Prostě jsme si užili. Ale jeho reakcí bylo, že to takhle dál nejde a pokud teda ted k nemu nic necítím, tak zase ale na druhou stranu nemohu zaručit, že se tak nestane v budoucnu. Absolutně nechápu, jak mi může takhle tvrdit, co k nemu budu cítit, hlavmě když jsem nikdy k němu takhle nepřistupovala a nedala nikdy žádnou záminku. Snad jsme to chtěli oba. Prostě mi bylo mírně naznačeno, že se do něho zamiluju a on by mě pak musel odmítnout, což nechce dopustit. Nevim, ale zdá se mi, že on s tím vším dělá větší problémy než já. Já jsem ten,kdo to nechce řešit, on naopak přestal komunikovat. A ještě z těchto důvodů......
Názor chlapa???
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Červen 2009, 08:28:58 »

To byl ten sex tak hroznej, že před tebou zdrhá?  Smějící se
Názor chlapa? Je zmatenej. Myslel si, že sex můžou mít jen lidi, co spolu chodí. A ejhle co se stalo. Neví si rady, tak před tebou zdrhá jak malá holka.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Červen 2009, 08:35:11 »

no hele v tom bych problem neviděla, prej jsme si to oba užili Smějící se
A navíc má prej takovou zkušenost, takže si myslí, že já půjdu ve stejných stopách a zabouchnu se do něj  Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Červen 2009, 08:54:59 »

je do tebe zamilovanej...

citové nejde uplně oddělit od tělesného... navzdory předsudkům společnosti, u chlapů to jde snad ještě hůř než u holek.... jste dobrý kamarádi? nebo prostě jen takový známý, co se občas někde náhodou potkaj?
Zaznamenáno

miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Červen 2009, 09:02:54 »

no právě že spíš takový lepší známý...občas jsme se potkávali, šli ven, pokecat....nikdy nic extra silnýho, o to víc mě jeho reakce zaskočila
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Červen 2009, 09:19:25 »

 nejspíš se bojí... dej mu trochu času a on se srovná  Mrkající
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Moby



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Červen 2009, 09:56:14 »

Jsou v tom city (jeho). Zřejmě čekal, že tahle společná věc bude začátkem něčeho hlubšího, a překvapilo ho, že ty to tak nebereš. To, že se takhle chová, je podle mě projev zklamání a nejistoty.
Zaznamenáno
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Červen 2009, 09:59:12 »

No v tom případě už to ale vůbec nechápu....on byl ten kdo řekl že to byla chyba, on byl ten kdo mi řekl že mě chce jenom jako kamarádku...ale neví, jestli mi v tom muže věřit, že to budu mít i já nadále stejně, zatímco on si je jistý tím, že mě jako svoji holku chtít nebude. Tak proč by se mě měl bát a přestat se mnou komunikovat...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Červen 2009, 11:02:08 »

je do tebe zamilovanej... takhle se zamilovaný lidi chovaj... naprosto stupidně a nelogicky
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Červen 2009, 11:12:30 »

A nebo se prostě nechová jako normální chlap, no. .. i takový věci se stávaj Mrkající Prostě se mu t oenlíbí takhle z nějakých mravních, sociálních či věroučných důvodů Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Červen 2009, 11:32:21 »

on se nejvíc staral o to, že já se do nej zamiluju...dřív nebo později  Smějící se
a kdyz ma uz takovou zkusenost, neverim na mravní duvody Šťastný..i kdyz Smějící se
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Červen 2009, 13:00:23 »

A co třeba strach z toho, že neví, jak se k tobě má chovat? Bojí se setkání s tebou a proto se mu vyhýbá.
Předtim ste byli jenom kamarádi, co se občas potkaj. Teď se to změnilo a on si s tim neví rady. Neví, jak má reagovat a tak ej pro něj výhodnější se ti vyhýbat. A ještě se snaží hodit ten důvod na tebe. Přece kdyby holka nechtěla, tak byste se spolu nevyspali, ne?
Být tebou, tak se s nim o tom už vůbec nebavim. Prostě bych se choval jako by se nic nestalo. A kdyby to chtěl rozebírat, tak bych dělal mrtvýho brouka a tvářil bych se, že nevim, o čem mluví.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Červen 2009, 13:26:41 »

on se nejvíc staral o to, že já se do nej zamiluju...dřív nebo později  Smějící se
Vim, že chceš spíš názor chlapa, ale mně připadá, že si hoch až trochu moc věří Mrkající A nebo prostě neví, jak se teď chovat. Na tvym místě bych se k tomu nevracela a dělala bych, jako by nic.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Červen 2009, 13:29:42 »

Vim, že chceš spíš názor chlapa, ale mně připadá, že si hoch až trochu moc věří
ee, podle mě si naopak vůbec nevěří... tohle je póza
Zaznamenáno

Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Červen 2009, 13:41:25 »

A nebo jestli to neni něco jako gender stereotyp.. Mně se párkrát už taky stalo, že jsem se nějak zapletla a pak se mě ten kluk "bál". Někdy mi připadá, že si hned myslí, že po nich bude holka chtít okamžitě svatbu a děti Šťastný

I když je pravda, že může být nejistej no..

Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Červen 2009, 13:46:42 »

přece mi takhle nemuže tvrdit co budu citit Smějící se, stejne jako to tvdi o sobe..... navic to ze jsem jasne rekla, ze o nic neslo mluvi za vse, tak nechapu jak si muze mylet ze ho chci do chomoutu a navic mi neveri ze se to nestane Smějící se....ale ta absolutni ignorace z jeho strany, nevim jestli jeste bude moznost komunikace
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 30. Červen 2009, 13:56:03 »

Já jsem taky vždycky jasně řekla, že nic víc neočekávám... Teda přiznávám, jednou se mi to trochu zvrtlo, ale to byla výjimka Úsměv
Třeba se s něčim takovym už setkal a tý holky se pak nemohl zbavit, proto si to myslí. Tak ho teď zkus chvíli neřešit. Třeba ho to přejde  Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 30. Červen 2009, 21:12:57 »

no popravde si nejak neumim predstavit, ze se budeme jenom takhle mijet... Sama od sebe ho kontaktovat nechci a od nej je vic nez jasny ze on to neudela..
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 30. Červen 2009, 21:15:46 »

chlapec je evidentně z nějakého důvodu nejistej... takze mu rekni narovinu, ze ty nic necekas, ze on se chova jako pako (divne) a ze ho nechapes, ze jste byvali fajn kamosi a ze vam to obema v minulosti vyhovovalo, tak proc se boji se k tomu stavu vratit... a uvidis, co z nej poleze... na zaklade odpovedi (toho cim zacne a co bude zduraznovat atp.) by ses mohla dovtipit vic (zamilvanej/srab/sebevedomej/...)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Červenec 2009, 12:52:57 »

jak říká D9, on je do tebe prostě zamilovanej, ale protože ty jsi ho už odmítla tím, co jsi řekla, tak on nechce být shozený a chce pořád vypadat jako chlap a tak se ti radši nechce dostat ani na oči, protože bys podle jeho chování poznala, co on cítí.

On tě chce a kecy o tom, že by ses do něj zamilovala jsou jen obranným postojem.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Červenec 2009, 18:50:10 »

joei: jo, přesně tak...
Zaznamenáno

miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Červenec 2009, 20:13:09 »

No ja teda nevim....ale kdyby to byla pravda, tak snad takhle necouvne...sam od sebe.... Az kdyz jsem se ptala, co se deje, bylo mi receno tohle.
Nerozumim Smějící se
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Červenec 2009, 20:26:25 »

že to řešíš, najdi si jinýho Cassanovu, určitě už nějaký čeká na tebe Mrkající
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. Červenec 2009, 20:27:54 »

 Smějící se
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Červenec 2009, 23:00:59 »

a ty bys měla zájem o vztah s ním? pokud ne, není co řešit... oplakej kamaráda, žij dál a časem se to třeba srovná...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS