Nesmělý kluk - projev zájmu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:22:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nesmělý kluk - projev zájmu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nesmělý kluk - projev zájmu?  (Přečteno 32371 krát)
Liliana



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 16. Prosinec 2008, 22:06:11 »

Zajímalo by mě, když už se přihodí ta tragédie, že je kluk nesmělý  Znepokojený (i když tomu jeho věk případně neodpovídá), tak jak se dá z jeho chování, gest, pohledů a popřípadě mluvy poznat že se mu nějaká slečna líbí?  Otázka
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Prosinec 2008, 22:10:20 »

No baže:
chování: nervózní až nesmělé
gesta: nesmělá
pohledy: nesmělé
mluva: nesmělá
...
 Šťastný Co chceš radit? To přece poznáš jako holka sama nejlíp, ne?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Liliana



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Prosinec 2008, 22:15:22 »

Hmm.....vskutku velmi zajímavá a novátorska teorie...... Jak nečekané  Smějící se

A něco trochu více specifického ale s menší dávkou nesmělosti by tam nebylo??  Mrkající
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Prosinec 2008, 22:44:04 »

Tak hele mě je 23.
Byl jsem hoooodně nesmělej a stydlivej. Když jsem v 17ti měl potkat holku, co se mi líbila, tak jsem to radši obešel dvěma ulicema okolo abych se s ní náhodou nepotkal, protože bych "určitě neměl co říct a akorát bych se ztrapnil".
Teď je mi 23, a určitě se mi nevede omračovat holky mýma komunikačníma dovednostma, nicméně aspoň tohoto "panickýho strachu" už jsem se zbavil a nedělá mi problém si s holkou pokecat na téma "jak je, co škola", v tom jsem suverénní.

Nesmělý však jsem, POKUD:

- u holky co se mi líbí (bavíme se teď o nějaké holce, kterou už znám delší dobu, ne o prvním setkání v baru, to je zas o něčem jiném) nevím, jestli jsem jí sympatickej nebo jestli jí otravuju. Tzn. chová se tak nějak "jednou tak, jednou tak",  potom se nedokážu moc uvolnit a dopadá to tak, že když jí někde potkám, tak mi vyskočí srdce do krku a nenapadaj mě absolutně témata k hovoru, natož k flirtování....
(mimochodem toto už je snad meje "bývalé" chování, neboť teď razim cestu "nejdřív sbalit, pak se zamilovat" a ne jak jsem to dělal doteď "nejdřív se do ní zamilovat a pak se ji snažit sbalit")

Naopak uvolněný a přirozený, usměvavý bez křeči ve tváři a úsměvem na rtech, klidně i plný vtípků a narážek, jsem POKUD:

- CÍTÍM, že jsem holce sympatický a že je se mnou ráda (hodně se usmívá, směje se mým vtípkům, sama se mě vyptává, snaží se udržet konverzaci, vidím že "hltá to co říkám"), pokud vidím se sama za mnou přijde a chce se bavit, občas třeba udělá nevinnej dotek...to jsem pak mnohem sebevědomější a smělejší

ještě se to dá říct jinak:

- s extrovertní, otevřenou, ukecanou holkou se cítím přirozeně témeř pokaždý, (mluví většinou ona, což mi jako introvertovi vyhovuje),dokážu s ní flirtovat  ale bohužel takové holky mají  kolem sebe kluků plno.....

- s introvertní holkou např. cítím, že je to moc fajn holka, hodná, jenže toho moc nenapovídá, a může vzniknout trapný ticho => v holce vzniknou špatný pocity spojený s mojí osobou a je to v hájí....navíc s takovýma holkama neumím ani flirtovat, protože mi k tomu prostě nedaj podnět, nedá se chytit nějaký blbosti, kterou plácnou ty ukecaný holky co dřív mluví a pak myslí....

takže i když vím, že víc společnýho bych toho měl třeba s introvertní holkou, zatim absolutně nevim jak na takový holky
no snad si v tom Lili něco najdeš a uděláš si obrázek..... Šťastný

Zaznamenáno
alka-n

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Prosinec 2008, 22:58:15 »

Považuju se za nesmělého, proto sdělím svoje zkušenosti.

Když vidím holku, která se mi líbí, snažím se jí co nejvíc vyhýbat. Ať už pohledem nebo i fyzicky (přesně jak psal henry). Pokud se podaří a jsem v její společnosti sám, tak mě přitahuje jako magnet, tzn. že se horní polovinou těla nakloním k ní (no co, když už přišla, tak proč nebýt blíž). Pozorně poslouchám, co říká, snažím se usmívat a ve chvíli, kdy sděluje podle mě nedůležitou myšlenku sleduju její obličej a taky především ruce.

Extrovertka - je to dobrý v tom, že se vždycky snaží zachránit trapné chvíle, kdy na mě přijde stav mlčení. Je to ale horší v tom, že nevím co si myslí a už předem odsuzuju situaci k zániku žádnou další schůzkou do budoucna.

Introvertka - dobrý je to v tom, že mám pocit, jako že jsme na tom podobně. To se dokážu i víc uvolnit a bavit se víc, než v předchozím případě. Nevýhoda v tomhle je, že je těžké říct, jak na tom jsem (extrovertka to minimálně naznačí).
Zaznamenáno
Liliana



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Prosinec 2008, 23:31:06 »

Super....děkuju za info  Úsměv
Nesmělý však jsem, POKUD:

- u holky co se mi líbí (bavíme se teď o nějaké holce, kterou už znám delší dobu, ne o prvním setkání v baru, to je zas o něčem jiném) nevím, jestli jsem jí sympatickej nebo jestli jí otravuju. Tzn. chová se tak nějak "jednou tak, jednou tak",  potom se nedokážu moc uvolnit a dopadá to tak, že když jí někde potkám, tak mi vyskočí srdce do krku a nenapadaj mě absolutně témata k hovoru, natož k flirtování....
(mimochodem toto už je snad meje "bývalé" chování, neboť teď razim cestu "nejdřív sbalit, pak se zamilovat" a ne jak jsem to dělal doteď "nejdřív se do ní zamilovat a pak se ji snažit sbalit")


Takže:
- známe se dýl....(podle toho jak se zadaří) po něm pokukuju a myslím, že on pomě taky  Stydlivý
- v kolektivu, když se s ním začnu bavit odpoví mi na otázku, ale dál už to nerozvádí........ale když jsme spolu jednou šli sami konverzovali jsme celou cestu bez problémů a i vtipně
- ale další týden se mi jakoby vyhýbal...
- v hospodě (s partou) se mi podařilo si sednout vedle něho....zase jsem se snažila udržovat konverzaci....nenápadně jsem se dotkla rukou jeho  ruky, když jsem si brala skleničku...trošku se odtáhl, ale pak měl dál ruce opřené na stole hned u mojí skleničky (tedytělem mírně nakloněný ke mě)
- párkrát mi i složil poklonu
- většinou když se ho na něco ptám, tak ale kouká do země a na mě koukne jenom jakoby zpod řas z boku... (jestli teda chápete jak to myslím)
- s ostatníma holkama z party se baví i sám o sobě a dívá se na ně normálně...

Tak co mi povíte na tohle???????  Je to zájem nebo klasické chování?? Mám něco zkusit a trochu ho poposrčit? (a neraďte mi že jo, že tím nikdy nic nezkazím....to je mi jasný Znepokojený)

Dík za odpo  Mrkající
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Prosinec 2008, 23:32:39 »

Vyber si - buď se mu líbíš a ostatní bere jako normální kamarádky nebo ty seš pro něj normální kamarádka a líbí se mu všechny ostatní.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Prosinec 2008, 23:33:05 »

Proč zakládáš 2 témata o tom samým?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Prosinec 2008, 23:39:27 »

Tohle téma by se spíš hodilo do kategorie "O chlapech" ale k věci.
K tvému případu, který jsi tu někde taky rozepsala se nedá moc dodat. Nesmělý kluk je prostě nesmělý, co z toho poznáš? Nic. Je důležitý, jestli je nesmělý jen s tebou, nebo i s ostatními. A jakým způsobem nesmělý - jestli se ti vyhýbá, aby jsi ho neotravovala nebo proto, že se mu líbíš. To musíš vypozorovat sama.

Já konkrétně nesmělý nejsem, v poslední době jsem získal víc sebevědomí a tak nemám problém se s cizí holkou bavit, ale mám strach spíš z prvnotního oslovení neznámé...
Zaznamenáno
Liliana



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Prosinec 2008, 13:34:39 »

Proč zakládáš 2 témata o tom samým?

Není to úplně to samý....teda ze začátku to tak být nemělo. Ale když já už jsem z toho fakt zoufalá a jak jsem si všimla z ostatních reakcí na témata máte fakt dobrý a použitelný rady - prostě potřebuju radu od normálních kluků.
A omlouvám se pokud to vadí, že to na sebe navazuje Velmi smutný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Prosinec 2008, 17:45:06 »

Zajímalo by mě, když už se přihodí ta tragédie, že je kluk nesmělý  Znepokojený (i když tomu jeho věk případně neodpovídá), tak jak se dá z jeho chování, gest, pohledů a popřípadě mluvy poznat že se mu nějaká slečna líbí?  Otázka

Např. se na ní často kouká. Ale tohle dělají i holky, takže to lze poznat bez rozdílu pohlaví.Holky velmi často uhnou pohledem, brzo se ale zase dívají znovu. Je to asi nejlepší možnost poznat, že se někdo někomu líbí.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 17. Prosinec 2008, 20:09:26 »

Vyber si - buď se mu líbíš a ostatní bere jako normální kamarádky nebo ty seš pro něj normální kamarádka a líbí se mu všechny ostatní.
Asi tak - když se k Tobě chová jinak než k ostatním holkám, tak jsi pro něj asi určitým způsobem jiná, výjimečná. Můžeš se mu líbit, ale taky třeba poznal Tvůj zájem a je mu nepříjemný, protože on zájem nemá - sice hnusný, ale svět je takovej. Upřímně Ti přeju, aby to byla první varianta Mrkající Být na Tvém místě bych ho zkusil pozvat na nějakou akci jen ve dvou. A pokud je opravdu plachý, tak možná přes mail nebo sms...
Zaznamenáno
user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Leden 2009, 21:13:39 »

vlastní zkušenost:
býval jsem taky stydlivej dokud jsem nepotkal mojí současnou přítelkyni, no a osobně bych na schůzku ve dvou nešel ... zkus ho vytáhnout na nějakou akci kde bude víc lidí a jeho kamarádů (mezi nima se bude cítit dobře) no a snaž se s ním nějak rozkecat (co škola td td ...)
A ještě ti doporučím:
Někde v baru ho vem od kámošů na bar na panáka a přitom nahod nějaké to téma... uvidíš jak se u toho baru zakecáte a smělost začne pomalu opadat  ;-)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS