nevěrní chlapy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 08:53:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nevěrní chlapy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: najdu někdy chlapa?
víc se snažit - 20 (90.9%)
vykašlat se na ně - 2 (9.1%)
Celkem hlasů: 21

Stran: [1] Tisk
Autor Téma: nevěrní chlapy  (Přečteno 11728 krát)
pseudoefedrin

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 19. Duben 2008, 00:10:00 »

před půl rokem jsem poznala bezvadného kluka, schazeli sme se a asi na 5.schůzce mi oznámil, že má holku, ale že se s ní chce rozejít,  už si delší dobu nerozumí. Pak mi ale napsal sms, že se s ní rozejít nemůže..tak sem uznala, že sme se poznali ve špatnou dobu a popřála mu hodně štěstí v životě.přestali jsme se tedy scházet. až po dvou měsících se mi ozval a pozval mě na kafe, jenže nakonec to byla hospoda a pivo. brala jsem to jako kamaradské setkání, ale on ne.a zase začalo naše scházení, bylo všechno ideální, až jednou když mělo dojít k věci mi řekl že se s přítelkyní ještě nerozešel. poslala sem ho k vodě a byla znechucena chováním chlapů. protože  z každé strany vidím nevěru a už ani nemám chuť začínat něco nového. protože nesnesu takové chování...tak se chci zeptat, proč to vlastně ten kluk udělal? a zachovala sem se spavně? kde najdu normálního chlapa?.mám se mu někdy ozvat? Kroutící očima  
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Duben 2008, 13:49:50 »

nevim proč to dělá ale podle vlastni zkušenosti si myslim že ze svoji přitelkininemá něco v pořádku a tak v tobě hledá to co se svou přitelkyni nemá aŤ je to cokoliv... nevim jestli jsem to dobře vysvětlil Kroutící očima! Ale ten kluk se nejspiš ze svoji hokou nerozejde jenom tak. Tak si podlemě snim nic nezačinej protože to nemá cenu..
Taky jsem byl skoro nevěrny tedka nám to moc neklape! Tak jsem byl z jednou holkou a nejdřiv jsem chtěl něco zkusit ale neudělal jsem to.. Nemohl jsem a doufám že nám to zase klapat bude vypadá to že je to na dobré cestě Mrkající
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Duben 2008, 15:02:01 »

Ty tady píšeš, že ses znechucená z chování chlapů, ale vždyť píšeš pořád o jednom !! Vyprdni se na něj a zkus někoho jinýho, na světě je přece tolik hodnejch, všímavejch kluků (třeba já  Super!)
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 19. Duben 2008, 20:33:08 »

Jojo, všichni nejsme stejní Mrkající Svině najdeš jak mezi klukama tak mezi holkama, takže bych se na tohodle vykašlal a hledal jinde...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Duben 2008, 01:20:01 »

Já spíš nechápu, proč si s nim začala něco podruhý, když už z minula bylo jasné, že tě má jen jako relax a rozhodně s tebou nemá víc ne postelové plány Úsměv Normálně hledat dál, ne? Pro jedno kvítí slunce nesvítí...

OT: Nechápu, proč to holky těmhle klukum vždycky sežerou i s navijákem Úsměv))
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Duben 2008, 17:07:41 »

Avaranger: odpovím: protože to "umí s držkou" a umí vyvolat v tej holce pocity: "Jo tohodle chci"
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Duben 2008, 17:09:28 »

a k tej anketě: ani jedno ani druhý, spíš hledat jiný typy.....
Zaznamenáno
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Duben 2008, 18:52:55 »

Upřímně si myslím,že jsi trošku naletěla. Možná to byl sympaťák nebo se Ti líbil z jiného důvodu a možná jsi jen nechtěla být sama,co já vím...  Tento chlap dělá ostudu všem chlapům a zasloužil by... ale hold s tím nikdo nic neudělá. Ptáš se jestli se mu máš někdy ozvat? Myslím,že 2x Ti zklamání stačilo a bude dobré se rozhlédnout kolem sebe a najít si někoho kdo Tě bude mít rád a Ty jeho. Držím palce.
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Duben 2008, 23:51:37 »

pseudoefedrin:
Citace
proč to vlastně ten kluk udělal?
nespokojenost ve vztahu(nasel u tebe to, co mu u pritelkyne chybi) ci pouhy sexualni pud, ci kombinace obeho...
Citace
zachovala sem se spavně?
pokud jsi chtela neco vic, nez spani s nim, tak dle meho ano...
Citace
mám se mu někdy ozvat?
zalezi jen na tobe... ale premyslej, jestli by ti pripadne v budoucnu, kdybyste se dali dohromady, neudelal to same jako ted dela sve pritelkyni... jinak podle me, pokud bys chtela jen sex, tak se mu klidne ozvy a z toho co pises budes mit uspech...
Citace
kde najdu normálního chlapa?
jak podle tebe vypada normalni chlap??
Zaznamenáno
Jirinov

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha a okolí
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Duben 2008, 18:45:29 »

Proč to vlastně ten kluk udělal? Chtěl si užít, stávající vztah mu asi neposkytuje to co chce, tak se přikrmuje jinde. Ale to zas není nic nenormálního. Často slyším z druhé strany, jak si ženský obhajujou, že jim to ve vztahu nefunguje, tak je správné, že si užívaj jinde. Prý si za to chlap může sám. Takže to je problém společnosti, ne chlapů.

A zachovala sem se spavně? Myslím, že ano. Chtěla si vztah se vším všudy, ale on to tak nechtěl, čili si mu správně nastavila záda. Jak to na tebe zkoušel po druhé, to vypadá, že moc úspěchů nemá, když udělal repete u holky, co ho odmítla.   

Kde najdu normálního chlapa? Záleží, čemu říkáš normální chlap. Kluků, kteří nepotřebují být promiskuitní je plno, ale zase jsou často nesebevědomí a zřejmě i "hodní", což tebe asi zase nebude přitahovat. Je to začarovanej kruh, kde jsou všichni nespokojený.

Mám se mu někdy ozvat? Podle toho, co od něj čekáš? Sex - klidně, pokud ti nevadí, že při tom budete podvádět jeho přítelkyni. Kafe, setkání - ne, myslím, že to není to, co mu ve vztahu schází, tudíž ho to po pár setkáních začne nudit a začne plácat zase něco o tom, že se rozcházet nehodlá, čimž ti neznačuje, že ho to nebaví. 
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Duben 2008, 21:53:54 »

Jirinov:
Citace
Jak to na tebe zkoušel po druhé, to vypadá, že moc úspěchů nemá, když udělal repete u holky, co ho odmítla.
tady bych to nevidel tak jednoznacne, protoze je mozne, ze ho sexualne pritahovala a tak to po urcitem case zkusil, jestli treba nahodou nezmenila nazor a nesla s nim i kdyz ma pritelkyni a z tohoto pohledu by to s jinymi uspechy/neuspechy nemelo nic do cineni...
Zaznamenáno
1milaholka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Červen 2008, 17:27:12 »

Vykašly se na něj. Když to dokázal udělat jednou, mohl by to udělat i podruhé. Je to slaboch!  Mrkající
Navíc ublížil i Tobě a to tím, že hned nepřiznal barvu...že někoho má. A chudák ta jeho přítelkyně...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS