Nic mi neřekne.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:57:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nic mi neřekne.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Šli byste do vztahu na dálku (vzdálenost 200km a víc)?
Nikdy. - 12 (30%)
Nevím. - 8 (20%)
Kdybychom si rozuměli, proč ne. - 5 (12.5%)
Myslím si, že vztahy na dálku dlouho nevydrží. - 15 (37.5%)
Zrovna v něm jsem a jsem spokojený/á. - 0 (0%)
Zrovna v něm jsem a chystám se ho ukončit. - 0 (0%)
Celkem hlasů: 40

Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nic mi neřekne.  (Přečteno 23439 krát)
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« kdy: 19. Leden 2011, 23:07:21 »

Ahoj, před pár měsíci jsem tady psala o tom, že jsem se zamilovala do milence - bylo to oboustranné, takže teď jsme spolu. Nicméně stále platí, že se vídáme jednou za 14 dní (vztah na dálku). Vztah klape, když jsme spolu, ale jakmile nastane 14denní komunikace po telefonu, dochází v poslední době stále častěji ke konfliktům způsobených jeho NEkomunikativností. Prostě jde o to, že mi nic neříká. Už jsem mu vysvětlovala, že komunikace je pro mě ve vztahu strašně důležitá, a není to tak, že ho chci kontrolovat (i když to má něco do sebe  Andílek ), jen bych byla ráda, kdyby na mě bral větší ohledy. On ale argumentuje tím, že v životě nemusel nikomu nic říkat, s nikým nic řešit, tak to nebude dělat ani teď. Prý je samotář.
Teď tomu nasadil korunu, když mi zničehonic oznámil, že pojede na 4 měsíce na brigádu do Německa, po půlnoci po telefonu. A strašně se divil, že jsem se naštvala, řekla dobrou noc a šla spát. Pak mi ten "zkrat" (jak sám říká) oplatil tím, že následující den nereagoval na sms a volání.
Tak nevím, když to takhle půjde dál, tzn. on nebude komunikovat a já budu protivná, nejspíš to jeden z nás ukončí. Ale já to chci vyřešit kompromisem. Poradíte?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Leden 2011, 08:18:32 »

2 tvrdohlavci na jednom písečku....:-D někdo bude muset ustoupit. stojí ti za to, aby jsi ustoupila ty? Pokud mu na tobě záleží a ukážeš mu, že tě ztrácí, třeba se zachová jinak. Pokud ne, stejně by to nemělo moc dlouho cenu... fuj, radit ženský, aby manipulovala s chlapem:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Leden 2011, 18:34:18 »

Proběhla výměna názorů... prý jsem, cituji: "psycho". Tak to už bylo moc... nabídla jsem jako poslední řešení rozchod, zatím se neozval... Takže jsem tě v podstatě poslechla. Uvidíme, jestli se ještě nějak vyjádří... Ale nechci ho ztratit, krom toho, že mi nic neříká, je úžasný (ironie, co?), jen bych chtěla, aby pochopil, že to není mnou, že komunikovat bude muset v každém vztahu. Párkrát už jsem slyšela i narážky typu: "Tss, já nejsem žádný podpantoflák!" Tak mohlo by to být tím? Že má pocit, že se mě musí doprošovat o každou prkotinu?
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Leden 2011, 21:04:22 »

Promiň jenom v rychlosti k té anketě (nečetl jsem tvůj příspěvek L88K):

Řekl bych, že je to taky otázka financí a samozřejmě co od toho oba očekáváte.
Jestli chcete oba třeba děti nebo tak. Znám jednu holku a ta chodí s Italem a vypadá to,
že jim to klape skvěle (možná si ho i veme).

K tý nekomunikativnosti- dal bych mu čas, nepsal, nevolal..tady bych řekl, že se ozve.

Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Leden 2011, 20:46:38 »

asi nemam co radit, ale me by docela dost stvalo kdybych mel holku a ta se mnou chtela nejak moc casto vykecavat jeste k tomu na dalku (prez telefon / skype / icq). Kdyz mi vola mamka / babicka / bratranec / kamarad z usa .... taky je co nejstrucenji odbiju, a na otazky jako "co je noveho" odpovidam ze nic, a na otazky "jak se mam" ze normalne. Na zivo je to neco jineho. Radsi si mesic pockam (stejne toho nemam talik na srdci co bych chtel ric) a reknu to na zivo. Ale vykecavat do telefonu fakt nedokazu, a strasne se mi nechce vymyslet co rict.

TZN. konkretni rada - kdyz si s nim chces povidat na dalku, a on nema tu potrebu, tak aspon nadhod nejake zajimave tema konverzace. Pokud mohu soudit podle sebe, vadi mi na tom prakticky jen to ze se mi nechce vymyslet nejake prazne tlachy, zatimco kdyz nekdo nadhodi nejake zajimave tema tak se snim rad bavim po ICQ / skype treba nekolik hodin. Nebo s polu hrajte nejakou online game  Provokatér  Šťastný

Proc si lidi nemuzou povidat jen tehdy kdyz maji oba chut, a stoji jim to za to aby se sesli (prijeli)
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Únor 2011, 16:10:00 »

dochází v poslední době stále častěji ke konfliktům způsobených jeho NEkomunikativností. Prostě jde o to, že mi nic neříká. Už jsem mu vysvětlovala, že komunikace je pro mě ve vztahu strašně důležitá, a není to tak, že ho chci kontrolovat (i když to má něco do sebe  Andílek ), jen bych byla ráda, kdyby na mě bral větší ohledy. On ale argumentuje tím, že v životě nemusel nikomu nic říkat, s nikým nic řešit, tak to nebude dělat ani teď. Prý je samotář.

To nemá žrejme nič spoločné s tebou, proste mnoho mužov / napr. vrátane mňa/ nemá potrebu o všetkom klábosiť najme nie po telefóne. Bez urážky, L88k, ale nie si tak trocha otravná kača? Proste ak sa nechce s tebou rozprávať o niektorých veciach, tak to rešpektuj a nevliezaj mu do súkromia. Z tvojho príspevku je navyše vidieť, že si naštvaná, čo mi pripadá trocha smiešne. je to akoby som ja po žene požadoval, aby cvičila tvrdšie, častejšie, s večším nasadením, pretože vyšportovaná postava a dobrý sex je zasa pre mňa doležité. Ale niektorým stačí chodiť do fitneska raz do týždňa a netúžia vyzarat ako Timera majorová aby uspokojili MOJE sexuálne potreby.

Ako často chodíś do fitneska a akú máš prdelku? Ploché bruško? A čo tvar poprsia? Nerozkydávajú sa ti? Áno? Tak to ma śtve a okamžite s tím niečo rob!

No povedz, nie je to smiešne?

drobná rada: ak chceš drkotať, použi na to kamarátky.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Květen 2011, 22:29:49 »

Asi jste mě, pánové, nepochopili... Nechci s ním vykecávat o blbostech, stačilo by mi, kdyby mi jen řekl (ať už do telefonu, nebo osobně), že přemýšlí o tom, že by někam vyjel na brigádu... a ne, že mi oznámí: "Hele, zítra jedu. Tak se tu měj, jak chceš." Teď jsem to schválně přehnala, abyste to lépe pochopili. Prostě mě mrzí, že ho nenapadne se mě zeptat na názor, jasně, že bych ho podpořila, ale takto mi mozek říká, že mě vlastně odsouvá na druhou kolej. Nebo vy byste snad své přítelkyni neřekli, že vás napadlo, že byste vyjeli na několik měsíců z republiky?

A pak mám ještě jednu otázku: Když muž řekne zničehonic partnerce, že jim to poslední dobou neklape... chce ten vztah ukončit, nebo to nějak řešit? (Vezměte v potaz ale to, že je vcelku nekomunikativní, viz výše).

Díky.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Květen 2011, 23:32:12 »

Ahoj L88K.
Myslím si, že to řešíš trochu v afektu, pomiňme, že třeba v oprávněném a k tomu, aby ses na to dokázala podívat v jiném světle to není dobrý.
Jistěže záleží na tom, co oba jeden od druhého očekáváte, pokud ten chlap nepochopil, jak je i v minelencekém vztahu důležitá komunikace, tak asi to za to opravdu nestojí.
Nevím, jak dobře si u něj stojíš, ale to, že ti jen oznámil svůj odjezd není nijak pozitivní. Ano, bere tě jako někoho s menší hodnotou než má on, nebo váš vztah bere opravdu velmi, velmi volně.
A je na tobě, zda a jak moc připustíš nerovnost mezi vámi.
A co se týká tvé otázky, tak to vypadá, jakoby to ten muž to dával za vinu partnerce... Pokud by to chtěl řešit a spolupracovat na vyřešení nějaké krize, tak by to řekl jinak a třeba by se ty příčiny snažil nějak konkretizovat...
Měj se a hlavu vzhůru, bude líp Mrkající. Aleš
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Květen 2011, 12:29:02 »

L88K:

1)nie
2)áno
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Květen 2011, 18:30:25 »

L88K: Pokud říká, že to neklape, tak tím chce říct "nejsem spokojený" IMO neví jak to řešit (protože je to nějakej ňufi-pufi-abstraktní citovej problém) nebo to nechce řešit (prostě s tebou neni spokojenej a nevadí mu to). V prvním případě to můžeš zkusit nějak řešit. V druhém případě ti taktně naznačuje, že se blíží konec. A poslední a zásadní poznatek: "zničehonic" neexistuje Úsměv Existuje jen stav, kdy sis nevšimla, že je něco v nepořádku a on čekal, až to bude tak vážný, že má pocit, že se to musí nějak řešit.

Typický příklad byl třeba u mě v sexu - partnerka měla o hodně menší chuť než já (což jí nezazlívám, protože vim jak to se mnou je), já jsem si byl vědom toho, že si v tomhle neodpovídáme. Takže jsem toleroval to, že jsme spolu spali méně častěji než by se mi líbilo. Já jsem měl za to, že tím, když na ní něco zkusim a ona řekne, že nemá náladu/energii, tak dávám jasně na jevo, že by se mi líbilo víc. Omyl. Když pohár trpělivosti přetekl a "verbalizoval" jsem to, tak povídala jakože "vůbec netušila" a "myslela, že mi to moc nevadí" a tak Mrkající

Čiliže rozhodně to není z čista jasna Úsměv

Ohledně toho odjezdu - to je hulvátský. Každopádně to ukazuje, že s itě moc neváží. Na druhou stranu, když už preferoval práci před tebou, tak asi nebylo snadný ti to říct, takže tak dlouho čekal na ideální okamžik, až to řek  blbě a v blbou dobu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Květen 2011, 19:58:46 »

L88K: řeknu ti něco, co asi nechceš slyšet, a sice:  Fakt, že dělá to, co dělá (sere na tebe), je hlavní důvod, proč ho chceš...
Zaznamenáno

L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Květen 2011, 14:04:36 »

L88K: řeknu ti něco, co asi nechceš slyšet, a sice:  Fakt, že dělá to, co dělá (sere na tebe), je hlavní důvod, proč ho chceš...
D9: Hmm, něco na tom asi bude...

AV4: Takže chceš říct, že jsem si nevšimla jeho náznaků? Ale já jsem dost vnímavá, a když vidím sebemenší problém, chci ho okamžitě vyřešit. Tudíž to znamená, že náznaky žádné nebyly... i když... možná jsem jim nepřikládala velkou váhu. Ale kdybych měla každou "prkotinu" zveličovat, to bychom se asi nikam nepohnuli... Je těžké rozeznat, co je náznak a co ještě ne  Mrkající

Aleš: Ano, dává mi to za vinu. A když se zeptám z jakého důvodu, odpověď zní asi takhle: "Nevím, nemyslel jsem to tak." Nechce se o tom bavit.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Květen 2011, 16:57:20 »

Ahoj. Zapomeň na něj. Máš na lepšího. A čím si dřív si to L88K uvědomíš, tím dřív budeš šťastná. A ty na to máš. Mrkající

Víš kolik se venku každý den potuluje mužů, kteří tam jsou, aby někoho potkali? Mlčím

Měj se a hlavu vzhůru, bude líp!  Mrkající
GL
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Květen 2011, 17:09:21 »

A pak mám ještě jednu otázku: Když muž řekne zničehonic partnerce, že jim to poslední dobou neklape... chce ten vztah ukončit, nebo to nějak řešit? (Vezměte v potaz ale to, že je vcelku nekomunikativní, viz výše).
Tohle nejde v žádným případě globalizovat na všechny chlapy. Prostě každej sme jinej, stejně jako ženská je každá jiná. Některej to řešit chce, některej ti tím vlastně říká, že to už nemá cenu, že má skoro jistě někoho jinýho a ty se pakuj.

AV4: Takže chceš říct, že jsem si nevšimla jeho náznaků? Ale já jsem dost vnímavá, a když vidím sebemenší problém, chci ho okamžitě vyřešit. Tudíž to znamená, že náznaky žádné nebyly... i když... možná jsem jim nepřikládala velkou váhu. Ale kdybych měla každou "prkotinu" zveličovat, to bychom se asi nikam nepohnuli... Je těžké rozeznat, co je náznak a co ještě ne  Mrkající
Přesně tak, nevšimla sis. Ale ty to přece víš, sama sis na to odpověděla. Kdybys měla přikládat váhu každé prkotině, která se ti bude zdát podezřelá, tak by ses z toho zblaznila. Na začátku si to řešila, pak sis trošku zvykla a přestala si tomu přikládat takovou váhu.


Co mě na tomto topicu zaujalo je fakt, že sem kdysi řešil něco podobnýho, ale bylo to přesně opačně. Já jsem v podstatě takovej jako ty. Jakmile vidim nějakej problém, chci ho vyřešit, chci si o tom promluvit, chci mít ve vztahu jasno a ne, abysme jeden před druhým mlžili. A pak to dopadne tak, že na cokoliv se zeptáš holky, tak je v pohodě, nic se neděje, žádnej problém není a nakonec jsem já strašně vztahovačnej a dělám z brouka velblouda. Tím chci jen říct, že to co popisuješ funguje na obě strany Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Květen 2011, 21:31:42 »

smoula_007: A jak to s tou holkou dopadlo? Úsměv To mi taky říká, že jsem vztahovačná... a že zbytečně všechno řeším.
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Květen 2011, 21:46:18 »

Jinak vám chci všem poděkovat za rady, cením si toho, že někteří ten můj problém vidí podobně jako já (neříkají mi, ať si pokecám s kamarádkama apod.), ale i těch ostatních názorů, prostě že to berete vážně. Fakt díky Mrkající
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Květen 2011, 21:48:43 »

smoula_007: A jak to s tou holkou dopadlo? Úsměv To mi taky říká, že jsem vztahovačná... a že zbytečně všechno řeším.
Nejsi náhodou můj klon?

Ne, teď vážně. Jak bys řekla že to dopadlo? Úsměv Jasně, že jsme se rozešli... A upřímně, jsem za to rád. Ono to chvilku bolí, doku je to čerstvý, ale když se na to kouknu teď zpětně, tak bych to stejně dlouho nevydržel. Jak už jsem řekl, mám rád ve vztahu (a nejenom v tom) jasno a prostě s člověkem, kterej to řešit nechce, bych moc dlouho nevydržel.

Chápu, že je to těžký, ale vážně moje rada je nechat ho být. Řekni mi upřímně, co máš ze vztahu na dálku? Vidíš toho člověka jednou za 14 dní, nechce s tebou řešit problémy, neoznamuje ti (i z mého pohledu) dost důležitý otázky vašeho "vztahu" atd.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 02. Červen 2011, 23:04:15 »

smoula_007: Nepotěšil jsi mě... :-/
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Červen 2011, 23:25:06 »

Jinak vám chci všem poděkovat za rady, cením si toho, že někteří ten můj problém vidí podobně jako já (neříkají mi, ať si pokecám s kamarádkama apod.), ale i těch ostatních názorů, prostě že to berete vážně. Fakt díky Mrkající

Nemáš zač...
Tady jsi převážně na mužském fóru, takže tady to nikdo zlehčovat nebude Super!.

Myslím, že všichni jsme se shodli na jednom, teď je řada na tobě, aby jsi to konečně vzala do svých rukou... Bohužel my ti můžeme poradit cokoliv, ale ty jsi citově zaintersováná natolik, že si to možná ještě nechceš připustit, jít vstříc bolesti z rozchodu, říznout do živého.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS