ozvat se chlapovi?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:34:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  ozvat se chlapovi?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: ozvat se chlapovi?  (Přečteno 25958 krát)
Suza

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 05. Prosinec 2010, 11:51:03 »

Ahoj,

budu moc ráda, když mi sem napíšete svoje názory na takový nestandardní zakončení ani nevím čeho - rande? Úsměv Na večírku jsem se velice dobře bavila s jedním fajn chlapem (tančili jsme spolu - celkem dlouho, byl mezi námi i jiný fyzický kontakt - drželi jsme se za ruce a posléze celkem dlouhé líbání v taxíku, kdy mě odvážel domů). Bohužel jsem nebyla úplně při smyslech (to víte večírek) a protože se mě nezeptal na číslo, tak jsem se ho v tom autě zeptala, jestli ho nechce. Velice vtipně z toho vybruslil tak, že ho chce, ale když jsem mu ho říkala, tak si ho nenapsal.  Smějící se Musím uznat, že kdyby mě to teď nemrzelo, tak se nad tím bavím  Šťastný

Je ode mě z práce - je to velká firma a pracuje v jiný budově, takže se nemůžeme potkat náhodou, ale kontakt na mě si sehnat může. On se mi fakt hodně líbí. Co teď řeším? Pokud se mi sám neozve, má cenu zkusit ho třeba za týden zkontaktovat a připomenout se?

díky předem za vaše příspěvky  Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Prosinec 2010, 12:34:48 »

pokud to byl šmoula tady v fora, tak to číslo nesháněj:-D to je takovej lovec kolegyň.

Myslím si, že pokud ho chceš dostat do postele, klidně se připomeň, ale myslím si, že pokud by měl zájem o víc, číslo by si napsal.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Suza

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Prosinec 2010, 13:47:44 »

Díky. Snad se teda udržím a nic aktivně podnikat nebudu. Úsměv Ale stojí to úsilí... Pořád na něho myslím a tak dále.
Zaznamenáno
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Prosinec 2010, 09:33:05 »

Určitě se mu připomen, ale nelísej se mu moc.
Jestli znáš kočičí teorii, funguje stejně dobře i na chlapy.
Rejpej do něj, když řekne něco co se ti nelíbí klidně to ihned polož Úsměv
Bud hravá, a nedej se hned.Když to maj muži se ženami moc lehké ztratí zájem.
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Prosinec 2010, 12:28:18 »

Rejpej do něj, když řekne něco co se ti nelíbí klidně to ihned polož Úsměv
Bud hravá, a nedej se hned.Když to maj muži se ženami moc lehké ztratí zájem.

a nebo si řekne "tywe to je nějaká dilina kašlu na ní"...tazatelkyně už by mohla bejt ve věku kdy by si nemuseli hrát na to jak princ dobývá princeznu.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Prosinec 2010, 14:42:26 »

Mr.Liwu tak to nefunguje, nezáleží na věku.
Jsme tak evolučně nastavený, každej má v mozku že nejchutnější plody rostou až uplně nahoře a musí něco dokázat aby je dostal.
Věcí co nám padnou jen tak do klína si nevážíme, a je jedno jestli je nám 5 nebo 50.Je to instinkt, i lidé jsou zvířata.Ano zvířata i když se milionkrát povyšujem Úsměv
Taky jsme se narodili kvůli základním věcem, dýchání, přijímání a vylučování potravy a rozmnožování.Tak a nijak jinak Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Prosinec 2010, 17:36:10 »

Ahoj, já jsem pro, ať mu dáš ještě jednu šanci Nápad, to ale neznamená, se mu podbízet, jen nahodit návnadu. Šťastný Pokud se ti líbí, tak proč ne. Určitě víš, co tím myslím, třeba co se týká nějaké společné pracovní záležitosti, nebo prohození pár slov po cestě z práce na bus. Jak píše Joei, možná by si číslo napsal, ale třeba je to opravdu chlap s koulema, který si to číslo potřebuje zasloužit, chce vybojovat sám a ne ho získat bez práce od ženy, se kterou se líbal v taxíku, když byl lízlý;-). Mě osobně by to mít to číslo ani netěšilo a nevím, jestli bych se i na to setkání úplně těšil Podivený
Al
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Suza

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Prosinec 2010, 19:17:10 »

Ahoj, díky za tolik názorů. Pravda, jsem už trochu ve vyšším věku, ale ne zas tak o moc. Je nám oběma kolem 30. Jak jsem očekávala, tak samozřejmě mi od něj přes víkend ani dnes nic nepřišlo.

Už jsem tak nějak rozhodnutá se na to vyfláknout a nedělat si ostudu. Ale maličko mě nahlodáváte Úsměv Pravdou ale je, že jsem to s tím vtíráním asi přepískla, i vzhledem k tomu, že jsem ho vlastně úplně prvně oslovila já. V podstatě jsem ho sbalila Šťastný Začala jsem na něho mluvit no a pak už to vlastně řídil on - drinky, tanec, odjezd... I tu "akci" v autě začal on - naštěstí  Smějící se

Náhodný setkání je téměř vyloučený, každý pracujeme na opačným konci města (i když pro jednu firmu). Ledaže bych počkala na další večírek, ale to se mi fakt nechce. Takže v úvahu přichází jen zkusit telefon v práci nebo e-mail. Je fakt, že se mi nechce pouštět se do moc rizikových akcí... Přece jenom nemám zájem na tom, aby až se za rok někde opravdu náhodou uvidíme, se klidil pryč, jen co mě spatří.

A tou rizikovou akcí teď myslím i jenom prosté "Ahoj díky žes mě hodil domů" - což ovšem skoro týden po události krapet ztrácí význam  Kroutící očima
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Prosinec 2010, 08:06:05 »

Ja len zopakujem, co uz tu bolo: keby mal zaujem, tak si to cislo zapamata. Takze sa nanho vykasli. Kym sa nic nestalo, lebo potom budes zase cakat ako ... na odpoved z mailu, potom zase a zse... nema vyznam...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Prosinec 2010, 11:42:58 »

Jsme tak evolučně nastavený, každej má v mozku že nejchutnější plody rostou až uplně nahoře a musí něco dokázat aby je dostal.


Holka co ti zavolá, rejpe a pak to zničeho nic položí není nejchutnější plod...to chování cos v prvním příspěvku popsal je chování diliny...to není nejchutnější plod...nebo aspoň pro mě teda není nejchutnější plod nějaká dilča... Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Prosinec 2010, 14:46:59 »

Pořád se na to díváš z jiného pohledu než o čem mluvíme.
Ty to bereš čistě tak že mu zavolá, začne do něj rejpat a hned to položí ? Myslím že to říkáš jen proto aby jsi vrátil co jsi napsal předtím protože ti přišlo že to není moc trefný.
Jsi PU a sám moc dobře víš že cokoliv co se píše at je to jakkoliv dobrý nebud učinkovat tak jak je třeba když to nebude zařazený do správný situace vid že se na tom shodnem ? Ani ten nejlepší otvírák, neg, rutina nebudou funkční pokud se správně nepronesou.Nemužeš přijít a otevírat rutinou ne ? Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Prosinec 2010, 16:52:46 »

Ahoj, myslím, že tyhle informace jsou zásadní pro rozklíčování celé situace Mrkající. Vypadá to, na klasický případ, kdy po tvojí iniciativně o tebe jako o ženu ztratil zájem, prostě vychladl, protože jsi pro něj ztratila přitažlivost Mrkající. Týden po akci je opravdu zbytečně se mu připomínat, nechal bych to plavat Směrovka. Pro příště, někdy méně je více:-D a aby to nebylo tak jednoduché, někdy zase nedostatečně S jazykem Šťastný
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Suza

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Prosinec 2010, 21:50:10 »

Aleš> Já si to tak nějak myslela Úsměv Nojo, prostě poučení pro příště!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Prosinec 2010, 23:25:56 »

Pointa je, že chlapy nemají rádi, když je ženská soustavně balí a furt se na ně věší i když pro to nic nedělaj. Ale na druhou stranu (aspoň za sebe) můžu říct, že ani "ledová královna" neni to pravé ořechové. Správná cesta je dávat najevo zájem, ale nevnucovat se a nechat chlapa ať s tím tvým zájmem nějak pracuje.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Prosinec 2010, 10:20:24 »

Správná cesta je dávat najevo zájem, ale nevnucovat se a nechat chlapa ať s tím tvým zájmem nějak pracuje.
True Story
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Prosinec 2010, 11:29:25 »

Ale neni tady napsany v jakym byl on stavu, taky se me nekdy stava ze nemuzu psat ani na mobilu ma proste maly tlacitka. Jinak mu zkus dat jeste sanci.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 22. Prosinec 2010, 22:48:53 »

Ozvat se chlapovi ? ANO !


Z logiky věci, chlap neocení nic víc, než když se mu ženská sama ozve (krom jiných hodnot) a zbaví ho tak zbytečnýho analyzování.
Navíc ste se líbali, takže vem telefon a volej/piš (co je ti příjemnější)
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. Prosinec 2010, 23:10:07 »

pokud to byl šmoula tady v fora, tak to číslo nesháněj:-D to je takovej lovec kolegyň.
Já to určitě nebyl, to bych si přece pamatoval  Smějící se


Ale moje rada je stejná jako všech ostatních (i když už je asi trošku pozdě). Vezmi mobil, klávesnici, fax, morzeovku, poštovního holuba,... cokoliv, co uznáš za vhodné a ozvi se mu. Nic horšího, než že ti neodepíše, se ti stát nemůže ;-) Navíc, chlapovi strašně zalichotí, když se o něj snaží holka. Tak šup, šup
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS