Pasivita

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:58:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pasivita
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pasivita  (Přečteno 18865 krát)
mistle

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 14. Únor 2007, 22:10:48 »

mám teď jeden poměrně novej vztah (ani ne tři týdny) - klasika: uvolněná atmosféra v hospůdce, rande.... kluk je fajn, povídáme si, rozumíme si... kde je problém? pokud máme dělat cokoliv jinýho, než si povídat, musím si všechno "odedřít" sama: i pitomý držení za ruku, pusa, všecko musím začít já. přestože si myslím, že se mu líbím (v opačném případě by si to snad nenechal líbit Smějící se ), přijde mi, že když už se něco děje, tak on do toho nedává prakticky nic - vlastně jen sedí a možná se ještě upřímně diví, co se to děje... Kroutící očima a já se ptám: co mám proboha dělat, aby se nějak sám zapojil??
Zaznamenáno

hodie mihi, cras tibi
Sid



Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Únor 2007, 22:33:29 »

Možná, MOŽNÁ, by jsi měla zvolnit. Neznám toho kluka, ani jeho postoj, ale je možné, že jsi prostě o krok napřed. Zkrátka moc rychlá a tím on není "tlačený" dělat další kroky... když už ke všemu došlo a dochází tak nějak samo...

Navíc to může být také takový ten liknavý typ, od přírody pasivní... to by jsi ale měla odhadnout spíš Ty - já jej neznám.

A pak třetí možnost... Možná si špatně vykládáš jeho signály a on možná není proti, ale možná ani ne pro...

Jak to tak čtu, tak je to samé možná - možná Úsměv no jo rozhodnutí stejně vždycky musíš nakonec udělat Ty... fandím Ti Mrkající
Zaznamenáno

.. a přijde den, kdy pošlapeš své sny...
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Únor 2007, 22:37:13 »

A chce tě? Podle sebe - zezačátku sem se docela snažil Mrkající
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Únor 2007, 23:04:43 »

Jestli to nejni nejakej tydýt  Kroutící očima
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
mistle

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Únor 2007, 23:30:16 »

díky za rychlý odpovědi Šťastný takže....

to Sid: achjo, možná máš pravdu, zkusim trochu zvolnit Kroutící očima  Smějící se  nevim, jestli je problém v tom, že je pasivní od přírody, anebo jestli jsem ho špatně odhadla a jeho signály nebyly tak úplně jednoznačný... Kroutící očima

to B961: jistá si bohužel nemůžu bejt s ničím - do tý palice mu prostě nevidim Kroutící očima

to Lee Ciugan: no, uvidíme Smějící se
Zaznamenáno

hodie mihi, cras tibi
surfrider9
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Únor 2007, 18:52:56 »

no jo stíhačky Smějící se
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Únor 2007, 20:25:05 »

A není problém prostě jen v tom, že je nesmělej a neví jak na to?

Možná jsi dosud byla zvyklá na sebevědomější kluky, co tě hned popadli za ruku a začali tě líbat.  A když se tenhle chová jinak, tak ti to připadá divné.

Nic na tom nemění, že už jste se líbali nebo drželi za ruce. Třeba je to zoufalej čtenář qarka, kterej je rád, že už přešel přes první krok - polibek, ale teď neví jak dál.

Ono jedna věc je dostat se k prvnímu nesmělýmu polibku a druhá přejít od něho k vášnivěšjšímu líbání a objímání - možná prostě neví jak na to.
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Únor 2007, 22:00:22 »

Anebo jestli to není něco takového, jak tu někde popisoval 0254: holka ho sbalila, i když se mu v podstatě nelíbila, tak to bral jako experiment a čekal, co ještě bude. Mrkající

Ale nechci tě strašit, sama asi dokážeš odhadnout, jestli se mu líbíš nebo ne. Úsměv
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Únor 2007, 19:35:20 »

Možná si odmítá připustit, že může jít o fungující vztah. Není na něj připraven, možná si moc nevěří a třeba je pro něj, že se vůbec schízíte. víme to ho příliš málo na to, abychom mohli nějak poradit, ale říct mui v nějaké vhodné chvíli m,když se budete jne tak bavit: "Nechceš mi dát pusu?" a podle reakce, pokud s sebere a políbí tě, tak mu říct, něco ve smysl:" Víš, ... chtěla bych, abys mi občas dal pusu sám od sebe, byla bych ráda." A když tě nepolíbí, tak se citlivě zeptat, že máš pocit, že když jste spolu, že moc nevyhledává fyzický kontakt s teboua že tě to mrzí a ráda by jsi věděla proč. A pravděpodobně se něocd dozvíš. Možná bude uzavřenější typ, možná žije v ulitě nějakých iluzíc a představ, takže se ti může stát, že i když ho otevřeš, nemusí to dopadnout se vztahem dobře.
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Únor 2007, 15:30:11 »

A nebo jsi jeho první holka a on neví co a jak. A ve strachu, aby něco nepodělal, radši nedělá nic.  ;-)
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Únor 2007, 21:14:53 »

Citace: "ja"
A nebo jsi jeho první holka a on neví co a jak. A ve strachu, aby něco nepodělal, radši nedělá nic.  ;-)

Také si myslím něco podobného. Já se také takhle choval k holce když jsem nevěděl co dál. I když se mi líbila. Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Únor 2007, 02:31:39 »

No, kazdopadne by si mel dat facku! Nekteri cekaji na takovouhle holku jak na spaseni Šťastný a nedockaji se a nekdo to ani nevyuzije a ma to. To je jak mit nalestenou Mazdu 3, prachy na benzin a jezdit busem Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Únor 2007, 17:29:00 »

Citace: "Avaranger"
To je jak mit nalestenou Mazdu 3, prachy na benzin a jezdit busem Šťastný

Ovšem nemít řidičák...
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Únor 2007, 18:50:12 »

Citace: "B961"
Citace: "Avaranger"
To je jak mit nalestenou Mazdu 3, prachy na benzin a jezdit busem Šťastný

Ovšem nemít řidičák...


Já mám dojem, že o papírech to tady nebude... Provokatér
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Únor 2007, 19:54:08 »

Citace: "Hydr0gen"
Já mám dojem, že o papírech to tady nebude... Provokatér

Tak neumět řídit. Borec je třeba nezkušenej a neví co má dělat. To, že se dá jezdit bez řidičáku, je pravda, ale zkušenosti jinak než zkoušením nezískáš.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Únor 2007, 20:49:55 »

Kdyz uz sme u ty neschopnosti ridit: http://www.youtube.com/watch?v=sbiespkr2X4
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Únor 2007, 20:58:22 »

pánové  Vykřičník
o řízení a autech máte témata v sekci O čemkoliv, tak tím prosím "nezasírejte" jiné témata
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Únor 2007, 22:28:05 »

Nebo mu nějakej dobrej kamarád poradil, že když bude trošku pasivní a nebude moc dávat najevo zájem tak z něj budeš vedle... což trošku si a ani se ti nedivim, ale nutno říct, že občas takovou radu zaslechne asi každej  Šťastný  a je na něm jestli se podle ní bude řídit. Nebo možnost B že je v tomhle trošku nervózní.
Dám příklad - Nevolej jí! Počkej až ti zavolá ona! a z toho máš hned Nedávej jí pusu jako první! Počkej až tě políbí sama! Tohle sem už hodněkrát slyšel...
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Únor 2007, 10:48:00 »

Chlapi jsou od prirody Ti co dobyvaji, ale i mezi nama se najdou takovi co jsou pravy opak. A v tomto pripade mi jako "dobyvatel" pripadas ty. Podle meho mas asi 2 moznosti: 1) prestan dobyvat a tlacit a nech to na nem a uvidis sama co v nem je /jestli je od prirody takovy nebo to jenom hraje/
2) rekni mu to na rovinu, ze by taky obcas mohl prevzit iniciativu! A mozna se vyjadri a rekne ze se stydi atp., ale  budes mit v tomto jasno  Mnoho štěsti Ti přeji....  Mrkající
Zaznamenáno
mistle

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 28. Únor 2007, 17:37:28 »

díky za takovou smršť rad a odpovědí, rozhodně jste mě obohatili Smějící se

to rachel: nooooo, obávám se, že jsi akorát na rovinu řekal to, co jsem se sama ve svojí hlavince nějak bála zformulovat Kroutící očima  akorát že můj frajer s experimentem čeká a čeká... Kroutící očima

to ja: toho, že bych byla první, se nebojim. a kudy dál nevíme oba Smějící se

to daniel: njn, v tomhle případě si nejsem moc jistá, ale spíš se přikláním k tomu, že ta pasivita nebude způsobena kamarádem

to slada: uf, jestli to nechám na něm, tak už si asi budem opravdu tak aklrát povídat Smějící se nicméně ať mu to řeknu hezky face to face mi radí víc lidí, ale ani nemusim říkat, že se do toho zas tak nehrnu Stydlivý
Zaznamenáno

hodie mihi, cras tibi
Silver

Karma: -8
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Březen 2007, 15:42:10 »

Já si myslím,že dotyčný se stydí a neví jak začít.Já jsem v tomhle podobný teda jak kdy,ale občas taky čekám na první krok u holky abych něco nepodělal.Ale myslím si,že děláš dobře teda záleží na reakci když ho políbíš nebo vezmeš za ruku co udělá a jak se na to tváří.JÁ jsem na tohle taky stydlivka na ty začátky Úsměv
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Březen 2007, 22:28:17 »

Taky občas čekám na první reakci od holky, jenže je potřeba to brát i z jejího pohledu, kdy může znejistět a naopak čekat na vás Mrkající Záleží o co jde, ale většinou jsem riskem jen získal. To je ale na každém, na co se cítí a co je ochoten risknout Mrkající
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 02. Březen 2007, 09:46:13 »

a nechce treba byt jen kamarad?nebo je to uz od zacatku neco vic?? (sry jestli to u uz padlo nemel sem cas cist predchozi prispevky ^^
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS