Problémy s erekcí.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:49:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problémy s erekcí.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Problémy s erekcí.  (Přečteno 41471 krát)
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« kdy: 17. Květen 2012, 11:02:00 »

Ahoj,

stalo se Vám někdy, že jste poznali holku, která Vás (údajně) přitahovala, vzrušovala... když jste si psali zprávy, okamžitě byl "v pozoru", prostě jste ji chtěli. Pak jste se celí natěšení sešli, všechno probíhalo skvěle, až do té doby, než se Vám prostě nepostavil? // Stalo se to už dvakrát, prý na mě myslí pokaždé, když si to dělá a nemá problém s ničím, ale v reálu je prostě napůl postavený a nejde to, stalo se mi to poprvé, jemu prý taky. A teď už se nám do toho přirozeně nechce. Tak poraďte něco, pište svá moudra a zkušenosti, díky  Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Květen 2012, 12:27:17 »

Asi moc velký psychický tlak.... pokud se mu líbíš, tak mu předveď něco, co zaručeně rozpumpuje krev ve správných místech.

Já se dokážu vzrušit poměrně snadno i při běžném mazlení s partnerkou, ale když mi ho začne kouřit a nebo honit rukou, je pak daleko pevnější. Stejně tak pomůže i menší množství alkoholu (větší způsobuje opak).

Někdo má rád, když ti může naplácat, pevně tě chytnout nebo tebe rozpálit do běla třeba orálem a to mu způsobí daleko lepší erekci a vzrušení.
Sex není povinnost, ale zábava.... a není náhodou taky tak trochu panic? A bojí se to říct?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Květen 2012, 14:02:25 »

Bohužel vše, co popisuješ, jsem udělala... líbáme se, hladíme, dráždíme, pak se věnuju rozkroku. On mi tvrdí, že se necítí pod tlakem... panic prý taky není... S alkoholem jsme to zkusili hned poprvé, nepovedlo se to, tak jsme spíš mysleli, že to byl ten problém... no a podruhé to bylo bez alkoholu a taky nic. Nejlepší na tom celém je, že když mi chtěl "pomoct" ho postavit, tak v obou případech po pár sekundách vyvrcholil.  Nápad
Zaznamenáno
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Květen 2012, 14:16:53 »

Tak hlavně nic neřešit, vše bude v poho. Nemít to jako středobod setkání, ale jako doplňek. Možná se to chce víc poznat, i chlap někdy potřebuje víc času na uvolnění. Důležité je, že vyvrcholí a to ostatní bude brzy také v poho. Jak říkám, hlavně na to nespěchat. Chlap někdy neřekne, že má z něčeho strach či tak něco..Tak uvidíš, jak to vlastně je.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Květen 2012, 14:40:21 »

Asi to fakt bude nervozitou a nechal bych tomu čas:-) a správně si ho naladit, třeba ho vzrušovat líbáním a dalšími možnostmi v průběhu dne a udělat to tak, ať je to co nejvíc přirozené.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Květen 2012, 15:15:18 »

Na 100% je to nervozitou, přestože on ti to nikdy nepřizná, nedovolí mu to jeho ego. Nervozita ze sexu většinou u chlapa pramení z toho, že se bojí, že se udělá moc rychle, což asi v jeho případě je relevantní obava podle toho, co píšeš. Chce to netlačit a zkoušet to třeba. Ono to bude furt lepší a lepší, musíš mu vytvořit oporu, říkat mu, že ti to vůbec nevadí atd...

A řekl bych stejně jako joei, že je to panic, a prostě se to bojí říct, jako 99% paniců. Jen doufám, že jsme mu to ted nepokazili Šťastný
Zaznamenáno

L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Květen 2012, 15:24:47 »

Právě odvolal zítřejší schůzku... a já reagovala dost impulzivně. Asi na to prostě nemám nervy... pro mě samotnou to není moc dobrý pocit, když vydávám ze sebe to nejlepší, co jsem se naučila a cítím, jak mu stožár opadává. Asi to tak má být... pokud on sám nebude chtít, já už ho stejně nepřesvědčím. Ale děkuju za rady a názory, kdyby se to nějak vyvinulo dál, určitě se ozvu. Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Květen 2012, 18:19:16 »

Heh, věř mi, že chyba fakt neni v tom, že by nechtěl. Měla by sis v první řadě uvědomit, že on za to nemůže... a tvůj postoj mi nepřijde moc dobrý... přijde mi, že nemáš vůbec zájem ho podpořit. Myslim, že by si měl najít jinou, která bude mít trpělivost. Bude mu líp.
Zaznamenáno

L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Květen 2012, 22:02:52 »

Věř, že nevíš, co říkáš. My spolu neměli romantický vztah založený na lásce a pochopení, nýbrž jsme se měli scházet za účelem sexuálního potěšení. Proto bych si mohla najít jiného tak možná já, a ne on. A klidně napiš, že jsem necitlivá a nemám trpělivost Mrkající Takhle to prostě chodí.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Květen 2012, 11:02:27 »

Pochybuju, že to bral takhle
Zaznamenáno

Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Květen 2012, 11:54:24 »

Ak sa na tom vzájomne dohodli tak prečo nie? Btw. ja tie problémy nemám, PM  Smějící se
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
mmarty



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Hradec
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Květen 2012, 18:16:21 »

Když se dva dohodnou, že si budou jen užívat a nebudou do toho tahat city, tak to beru. Chlapec dvakrát zklamal (asi se mu slečna líbí tak moc, že si vypěstoval nějaký blok a mega stres z neúspěchu, ale to se stává).... být holka, jdu o dům dál. To je obchod, ne? Šťastný  Samozřejmě, kdyby to byl dlouhodobý vztah postavený na lásce, tak říkám "řeště to dál".
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Květen 2012, 19:45:09 »

Jj, mělo to být nezávazné... každý studujeme v jiném městě a jen o víkendech jsme se měli spolu odreagovat. Ale bohužel to nevyšlo. Tak mě napadá, nemůže to být třeba taky tím, že v tom nejsou ty city a jemu se proto nepostaví? Mě by tohle teda napadlo spíš u ženské, ale mohlo by to tak být. Prý přede mnou v tom byly vždycky city a problémy neměl...
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Květen 2012, 22:02:17 »

nemůže to být třeba taky tím, že v tom nejsou ty city a jemu se proto nepostaví?
Ne.


Pokud jsi nezkoušela, zkus mu ho nejprve dráždit přes oblečení třením - rukou, zadečkem. Je to méně stresující, než být před holkou hned v trenýrkách nebo rovnou bez.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
JanTchi



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Květen 2012, 00:02:52 »

City určite nie. Iba nervozita. Skús sa o neho obtrieť zadkom alebo sa ho rovno spýtaj čo ho nadmerne vzrušuje. Hlavne na neho netlač lebo potom to už len ťažko pôjde.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Květen 2012, 15:08:37 »

Měla by ses míň snažit IMO. Podle mýho když o nejde, tak normálně prohlásit "No, tak máš dneska smůlu Úsměv Ale přece mě nemůžeš nechat neuspokojenou! Tak šup hlavu pod peřinu a snaž se S jazykem" = spadne z něj ta nervozita, že ti to TEĎ musí udělat. (předpokládá se samozřejmně, že se pořádně rozjedeš - vzdychání, svíjení a tak). Neznám nikoho koho by tohle nerozpálilo. A když to bude vypadat dobře, tak ho v průběhu čapnout a zasunout Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Květen 2012, 17:12:19 »

Ale já tohle opravdu všechno zkoušela... jak dráždění zadečkem, tak rukou přes kalhoty... a podruhé se nejdřív snažil on, asi mi to chtěl za to minule vynahradit, tak se činil orálně... já vzdychala, svíjela se... dokonce právem, protože jsem se udělala. A stejně to nepomohlo... možná už to pak bylo i tím, že jsme neměli moc času. Prostě to bylo vždycky dost na knapp, max. hoďka... A on to už vzdal, napsal mi, že jako chlap je na hovno, a že to raději ukončíme. Už to udělal takhle po tom 1.nezdaru, to jsem ho ještě přemlouvala, že to zkusíme podruhé... no, a teď už to nemá cenu. Jen je mi líto, že jsem ho dostala pod takový tlak... příště to vidím na hoooodně dlouhé dráždění jen tak přes oblečení, a až ucítím, že je to tam dole v pořádku, tak půjdu dál. Ženská zbraň je, byla a vždy bude (podle mě) ale orál, a když ani to na něj nezabíralo, mohl být v pohodě a užívat si to, tak to byl asi velký stres... no jooo, tak příště.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Květen 2012, 19:55:24 »

Nebo prostě nejsi tak dobrá, jak si myslíš... jinak co se týče erekce chlapa, tak naopak, čim dýl ta předehra trvá, tim víc je to nahovno, chlap, jak se mu postaví, tak se musí hned
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 20. Květen 2012, 20:07:36 »

Nebo prostě nejsi tak dobrá, jak si myslíš... jinak co se týče erekce chlapa, tak naopak, čim dýl ta předehra trvá, tim víc je to nahovno, chlap, jak se mu postaví, tak se musí hned

v tom případě by u nás předehra nikdy neproběhla  Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Květen 2012, 11:32:46 »

No řeknu to jinak... většina chlapů, když se jim postaví, tak to chce hned... žádný zdržování
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Květen 2012, 12:48:27 »

jojo, zdržovat leda kouřením  Andílek
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Květen 2012, 18:27:12 »

D9: Indeed.
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Květen 2012, 18:35:51 »

Nebo prostě nejsi tak dobrá, jak si myslíš... jinak co se týče erekce chlapa, tak naopak, čim dýl ta předehra trvá, tim víc je to nahovno, chlap, jak se mu postaví, tak se musí hned

v tom případě by u nás předehra nikdy neproběhla  Šťastný Šťastný

..že by to každý chlap měl trošku jinak?? ;-)
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 21. Květen 2012, 21:08:05 »

..že by to každý chlap měl trošku jinak?? ;-)

nu u mě je to tak, že mi stačí aby se mě přítelkyně dotkla nebo mě objala, přitulila, políbila a už mi stojí jako skála  Šťastný jediná chvíle, kdy už se mu moc nechtělo bylo, když jsme si to po hodinovým sexu dávali asi za půl hoďky podruhý.....tak to mu musela trošku pomáhat, ale jakmile se ho dotkla rukou, už stál zas  Šťastný
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 21. Květen 2012, 21:30:17 »

henry: Proč se mi zdá, že se všude chlubíš tim, že máš sex...? Mrkající
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS