Proč chodí na seznamku??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:10:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč chodí na seznamku??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Proč chodí na seznamku??  (Přečteno 23576 krát)
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 28. Srpen 2012, 06:36:33 »

Ahoj, potřebovala bych radu (názor) na navštěvování sociálních sítí. Abych vás uvedla do obrazu, mám nového přítele. Je o deset let starší, jsme spolu dva měsíce, ale mezi námi šlo vše hrozně rychle, takže jsme spíš na úrovni jako bychom splolu už půl roku žili. Vídáme se prakticky každý den. Seznámil mě s některými svými přáteli, s dětmi ( má dvě s dvěma různými partnerkami, ale ženatý nikdy nebyl). Když jsem mu před pár dny řekla, že se trochu bojím, abych mu nezačala lézt na nervi, když se vidíme skoro každý den, tak mi opověděl, že je rád, že to tak je. V posteli nám to klape ( i se sexem jsme si dost pospíšili, vlastně už na druhé schůzce)řekla bych, že i jinak si celkem rozumíme. Komunikace sice trochu vázne, ale to přikládám i tomu, že má starosti v práci. Takže mluvit spolu se spíš zatím učíme. Myslím, že mě rád má, je mi s ním hezky. Když se loučíme dobu se obímáme a pusinkujeme. Takže se jeví vše v pořádku. Můj problém je v tom, že jsem včera zjistila, že navštěvuje jednu sociální síť na seznamování ( nevím, jestli se tu může název uvádět). Vzpomněla jsem si, že se před časem zmínil, že tam má profil, tak jsem se chtěla podívat na fotky. Byla jsem docela překvapená, že tam byl přihlášený cca. 15 min. před tím, než jsme se měli sejít. Ráno mi to nedalo a koukla jsem se tam ještě jednou a byl přihlášen před necelou hodinou. Nevím, co si mám myslet. Dělá to ze setrvačnosti, nebo náš vztah vidím jinak než on? Má mě jen na přechodnou dobu, než si tam( nebo jinde) najde někoho jiného? Z toho jak se ke mně chová, mi připadá, že mě má vážně rád, ale proš těda ty návštěvy seznamky? Myslím že nejsem žádná stíhačka a věděla jsem do čeho jdu. O minulosti mi řekl hned na začátku. Říká mi o svých starostech. Vždycky jsem se řídila pravidlem, že co nechci vědět, to nemám hledat. Nevím co mě to napadlo, se na tu seznamku jít podívat. Jsem teď naštvaná a hlavně na sebe. Poradíte? Díky
Zaznamenáno
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Srpen 2012, 08:25:46 »

Ahoj,

mno asi nejlepší by bylo (i když já bych takto nemohl postupovat), aby jsi "zahrála" nějakou slečnu a komunikovala s ním a zeptala se, zda má slečnu apod...Druhá možnost je se udělat časově nedostupnější a také uvidíš, jak na to bude reagovat. Teď Tě má tám, kde chce - dáš mu, když chce, vidíte se, když chce apod...Jinak nevím, co k sobě cítíte apod.
Zaznamenáno
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Srpen 2012, 09:07:39 »

Na začátku mi říkal, že když má někoho rád, tak s ním chce být pořád. Že je rodinný typ a o tom jsem se mohla sama přesvědčit. Stará se o mě a já se mu to snažím v rámci svých možností oplácet. Bydlíme hned vedle sebe, takže se vlastně můžeme vidět kdykoli. Nechce se mi na něj dělat nějakou boudu a vydávat se za někoho, abych ho otestovala. Příští týden se chystám na dovolenou, takže se víc jak týden neuvidíme. Uvidím, až se vrátím, jak to mezi námi bude pokračovat. Za sebe musím říct, že zamilovaná jsem. Proto moc nerozumím tomu, proč, když nám je spolu dobře, tak stejně pořád chodí na ty stránky Smutný.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Srpen 2012, 09:49:34 »

Přítel (30) mojí ségry (28) taky chodil ještě asi rok jejich vztahu na líbko... chodil tam, protože tam měl profil a komunikoval přes něj s pár přáteli, co tam taky měli profil... (facebook tehdy sice už existoval, ale neměl ho)... některým lidem tyhle weby poskytujou to samý co facebook, neznamená to, že si někoho hledají, jen tráví čas na sociální síti (což teda taky neni zrovna známka duševního zdraví, ale lepší jak podvádění)...

Jinak, tady nejsi na veřejnoprávní televizi, tady klidně můžeš vyslovit název seznamky Šťastný
Zaznamenáno

malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Srpen 2012, 10:19:34 »

Chodí na Badoo, asi v tom vidím víc než v tom opravdu je. Možná pravý kámen úrazu je opravdu ta komunikace. My si povídáme, smějeme se spolu, říká mi o svých starostech, ale když chci mluvit o tom co trápí mě ( jsou to většinou maličkosti),tak mi jakoby dává najevo, že ty jeho problémy jsou závažnější a moje prkotiny ho jen víc zatěžují. Tak raději mlčím, ale visí to ve vzduchu. Nebýt toho, tak si nemůžu asi na nic stěžovat. Vím, že je ve složité situaci se kterou mu já pomoct nemůžu, že si to musí vyřešit sám. Nevím, jak ho přimět, aby se mnou právě o těch problémech, a i o těch mých, mluvil víc. Nechce se mu mluvit ani o tom, že bychom spolu měli mluvit. Zkusila jsem to, ale řekl mi, že vím, jak na tom teď je, že nemá náladu, že má starosti a že spolu děláme jiné věci, tak k čemu mluvení Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Srpen 2012, 12:34:23 »

Jde o badoo? Já ho teda nikdy nepoužil, ale kamarád tam našel několik kamarádek na společné sportovní aktivity a nakonec našel i přítelkyni právě přes badoo.
Třeba tam hledá jen lidi se stejnými specifickými zájmy a nebo tam už má vytvořenou síť známých, se kterou si píše, popřípadě řeší s kamarádkou, čím by ti mohl udělat radost...

Udělal jsi chybu, že jsi po něčem takovém šla. Lepší nevidět, nevědět a nehledat.
S tímhle se musíš srovnat sama a najít v sobě důvěru. Pokud se k tobě chová tak dobře jako na začátku a dává to najevo, že tě má rád, řešíš blbiny.

A nakonec moudro od jednoho mého kamaráda:
"Pokud tě bude chtít podvádět, stejně to udělá a ty tomu nezabráníš"
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Srpen 2012, 14:19:36 »

Já vím,  že to byla blbost, ale už se stalo. Zatím neudělal nic pro co bych mu neměla věřit. Vždycky, když ve mě začne hlodat červíček, tak si snažím vybavit všechny hezký chvíle, co spolu prožíváme. Věřím, že to zvládnem.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Srpen 2012, 23:39:18 »

No vidíš, Badoo... tak tady se naskytuje další možnost - je to závislák... protože Badoo je založenej na tom, že čim větší máš aktivitu, tim větší máš výhody, hodnocení, atd atd
Zaznamenáno

malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Srpen 2012, 06:22:45 »

No, myslím, že ani neví, že to takhle funguje. Co se týče počítače, není na tom zrovna valně. Včera jsme se viděli, nic jsem neříkala. Byl takovej bez nálady a unavenej. Zkusila jsem zase naťuknout tu komunikaci. Řekla jsem mu, že jsem prostě ženská jako každá jiná a že ikdyž mu to příjde trapný, tak prostě mluvit potřebuju. Tak mi odpověděl, že to není trapný a ať toho nechám nebo dostanu na prdel.
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Srpen 2012, 09:19:19 »

Tak mi odpověděl, že to není trapný a ať toho nechám nebo dostanu na prdel.
Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Srpen 2012, 12:28:42 »

Nehledat, neptat se etc... Neuveritelna blbost, takhle se chova jen nekdo, kdo je psychicky tak na dne, ze nedokaze zkousnout realitu. Znat pravdu je vzdycky lepsi. Otazka pro vsechny... Je lepsi zit treba i nekolik mesicu v blahove predstave, ze vas partner miluje, nebo poznat realitu, zavcas vztah ukoncit a neplytvat energii do nekoho, kdo o to jiz nestoji? Za sebe chci urcite dvojku, prvni moznost by me nakonec znicila vic, ptz vztah by stejne nevydrzel a ja bych byl akorat sam na sebe nastvany, ze jsem zabil tolik casu s nekym, kdo o to nestal. Tenhle princip se da prenest na vsechno, pravda je urcite lepsi - jen to chce prijmout zodpovednost a byt psychicky v pohode.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Srpen 2012, 13:15:15 »

Když tě partnerka začne podvádět, tak to poznáš, tomu věř, puzzle.
Pokud vše klape, je lepší opravdu nic nehledat.

Protože pokud se nic neděje a tvoje holka tě uvidí, jak jí rejdíš v mobilu nebo prolejzáš maily a historii pohybu po netu, tak k tobě ztratí důvěru.

Navíc jak už jsem psal... pokud tě bude chtít tvoje holka podvádět, tak to udělá a ty tomu nezabráníš. Je dobré věci kontrolovat, ale zároveň i nechat plynout...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Srpen 2012, 14:51:03 »

Nehledat, neptat se etc... Neuveritelna blbost, takhle se chova jen nekdo, kdo je psychicky tak na dne, ze nedokaze zkousnout realitu. Znat pravdu je vzdycky lepsi.

Ano znát pravdu je lepší. Nadruhou stranu, pokud vždycky budeš hledat čistou pravdu, a hrát si na drsňáka jak to všechno sneseš v pohodě, riskuješ že se jednoho dne zcvokneš. Znát pravdu je důležitý, ale někdy je lepší prostě vypnout ..kvůli duševnímu zdraví.
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Srpen 2012, 19:01:43 »

Já jsem vždycky razil ten názor, že je lepší partnerovi prostě věřit. Když mu věříte a dáváte mu to najevo, má to pro něj určitou hodnotu a spíš vás nepodvede, protože vaší důvěru nechce zklamat. Kdežto když partnera neustále podezříváte a nevěříte mu, je více schopný vás podvést, protože "mu stejně nevěříte, tak co?"
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Srpen 2012, 19:44:52 »

Joei:

Citace
Protože pokud se nic neděje a tvoje holka tě uvidí, jak jí rejdíš v mobilu nebo prolejzáš maily a historii pohybu po netu, tak k tobě ztratí důvěru.

Smějící se to je přesně to, co jsem svým příspěvkem nemyslel... spíš, jak píšeš:

Citace
Když tě partnerka začne podvádět, tak to poznáš, tomu věř.

Jenže abys to viděl, musíš být schopný se dívat, ne slepě veřit a doufat. Za sebe vím, že nyní to poznám, jenže ne vždycky tomu tak bylo. A důvod, proč jsem to dřív nevycítil, byl ten, že jsem to prostě vidět nechtěl, nepřipouštěl jsem si realitu. A to je podle mě špatně, ptž přesně v tomhle případě to odnese psychika nejvíc.

Abruzzi: Respektuju tvůj názor, každopádně v tomhle mám jiné hodnoty než ty.
Zaznamenáno
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Září 2012, 21:43:13 »

Má 2 děti, každou s jinou, chodí na seznamku si povídat s "kamarádkama", když si ani neni schopnej popovídat se svou přítelkyní? Víc psát nebudu.
Zaznamenáno
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Září 2012, 14:26:58 »

Asi jsem opravdu slyšela trávu růst. Ten týden co jsem byla na dovolené nám prospěl. Komunikace se zlepšila a myslím, že si i víc rozumíme. Teď je to to opravdový zamilování a to z bou stran. Že mě má rád a váží si mě mi dokázal. Nebudu říkat jak, ale nebylo to sexem, jak by se mnozí mohli domnívat. Takže za mě, je toto téma dořešený. Dík a mějte se.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS