rozchod,ale proč?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 14:50:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  rozchod,ale proč?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: rozchod,ale proč?  (Přečteno 54192 krát)
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« kdy: 12. Září 2008, 14:53:28 »

...jsme spolu byli od patnácti-je nám devatenáct,najednou přišel a řekl,mám tě rád,ale nic jsem si neprožil,nemám zkušenosti,potřebuju si užívat,cítím,že mi ujíždí vlak,potřebuji mentální svobodu,dej mi čas...jednou se k sobě třeba vrátíme...takhle se se mnou včera rozešel,plakala jsem,prosila,slibovala změnu...ale je neoblomný...co mám dělat,chci ho z5!V neděli spolu jedeme na akci,12hodin spolu,nelze to odvolat...já to odvolat nechci a on tam chce jet se mnou.Prý je ten rozchod pro něj také těžký-kecá?nebo proč se se mnou tedy rozchází? Velmi smutný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Září 2008, 17:00:39 »

Asi se ten vztah vyčerpal, už ho nenaplňoval..většina vztahů kdy jsou spolu 2 dlouho od raného věku taktko dopadá bohužel
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Září 2008, 17:14:17 »

No.... snad sis nemyslela, že když jste spolu od 15ti, tak spolu budete do konce života Smutný ... pravděpoboně jsi byla jeho jediná holka a jemu to vadí... že je mu 19 a měl jen jednu holku... má pocit, že za chvíli mu třeba bude 25 a nic se nezmění...
Zaznamenáno

Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Září 2008, 03:04:34 »

Dlouhé trvání vztahu přece není důvod k rozchodu Podivený, takže tam musely být nějaké neshody, kterých sis prostě nevšimla. A tvému klukovi ty neshody s tebou vadí tak se rozhlíží jinde.

Co kdybys ho na tý akci sváděla? Úsměv Prostě ho začít balit aby pochopil o jaký skvělý zážitky s tebou přijde, když půjde za jinýma holkama.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Září 2008, 07:14:18 »

pravděpoboně jsi byla jeho jediná holka a jemu to vadí... že je mu 19 a měl jen jednu holku... má pocit, že za chvíli mu třeba bude 25 a nic se nezmění...
S tímhle souhlasím.
Zaznamenáno
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Září 2008, 09:54:38 »

svádět?klidně ho budu svádět,udělám cokoliv jen aby se vrátil,ale nevím kam přitom svádění až mohu zajít...vlastně problém jsme měli,ale nemyslím,že by to mohlo být proč se se mnou rozešel,neklapalo nám to v sexu,málo času a prostě já jsem trošku dál a čekala jsem něco víc...mluvili jsme spolu o tom otevřeně,ale zkrátka nic moc se nezměnilo
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Září 2008, 11:19:13 »

udělám cokoliv jen aby se vrátil

To mi nepřijde jako dobrej nápad, tím ho spíš odradíš. Iniciativu ano, ale ne přehnaně, nesmí tě mít na dlani. A to rozhodnutí je potom na něm, jestli jo nebo ne. Když ho budeš uhánět, nevrátí se určitě

lneklapalo nám to v sexu,málo času a prostě já jsem trošku dál a čekala jsem něco víc

To bude možná jádro pudla i když tobě to nepřijde. Ve vztahu je sex důležitej
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Září 2008, 11:48:06 »

Když je s tebou od patnácti a neklape vám to v sexu, tak SORRY, ALE CO ČEKÁŠ ? ? ? ?

Prostě ho muselo napadnout, že jinde bude tráva zelenější. A ona taky bude. Vlastně se toho taky trochu bojim i u sebe. Je úžasná, dělá co může, ale prostě je teprv druhá v mym životě a v posteli to taky neni tak ideální, jak bych si představoval. Nemůžu jí nic vyčítat, nemůžu se na ní zlobit, není to její vina. Navíc jí teď bezmezně miluju. Ale vážně se bojim dne, až mi to jednou prostě přecvakne a zjistim, že už to neni co bejvalo. A bojim se, že ten den musí nevyhnutelně přijít.

myslim, že jestli jste opravdu tak ideální pár, tak zbalí pár holek, užije si, zjistí, že tobě se žádná nevyrovná a bude se chtít vrátit. Otázka je, jestli ho budeš pořád chtít. Já říkám, že ne. Ale do hlavy ti nevidim. Žejo Mrkající

Ano, ten rozchod je pro něj opravdu těžkej. Ale na jednu stranu se mu nedivim. Neni lehký si to přiznat, když tě má pořád rád, ale lepší, když to udělá teď, než když ti zahne za 3 roky, až budete plánovat společej život a jemu se rozklepou kolena.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Září 2008, 14:11:45 »

A když mu ukážu,že sex s ním mi baví,oživím ho a nebudu si myslet,že ho mám jako jistotu,vrátí se?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Září 2008, 15:24:46 »

A když mu ukážu,že sex s ním mi baví,oživím ho a nebudu si myslet,že ho mám jako jistotu,vrátí se?
Teď ne. Teda aspoň myslim. Když už se k tomu jednou odhodlal, tak se mu nebude chtít vracet. Aspoň podle mně. Co ste vlastně měli za problémy? Jestli to neni nějaký moc, moc, osobní?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Září 2008, 16:04:09 »

A když mu ukážu,že sex s ním mi baví,oživím ho a nebudu si myslet,že ho mám jako jistotu,vrátí se?
Teď ne. Teda aspoň myslim. Když už se k tomu jednou odhodlal, tak se mu nebude chtít vracet. Aspoň podle mně. Co ste vlastně měli za problémy? Jestli to neni nějaký moc, moc, osobní?

Myslíš problémy v sexu nebo ve vztahu?V sexu to bylo tak,že já už mám toho za sebou docela dost a svůj věk a čekám trošku něco víc,taky mi nebaví plánovaný sex jako třeba odjeli naši/nebo jeho rodiče/ nutně se spolu musíme během 10minut vychrápat.Problémy ve vztahu byli spíš stylem,že můj táta ho moc nemusel,jeho rodiče nám dělali neustále problémy,oba dva studujeme a on nedostává žádné peníze od rodičů,vše si hradí sám,takže jsem mu stále dokola půjčovala peníze,protože i když se moc snažil,každý den ve škole do čtyř a pak ještě se sám živit je dost těžké.Jiných problémů moc nebylo,snad jen mi vadilo,že mi nebyl oporou pro mě v těžkých chvílích jako třeba smrt dědy nebo tak...
Zítra jedeme na výstavu a máme být celý den spolu,tak jsem myslela,být uvolněná a usměvavá,snad s ním trochu flirtovat,zkusit to z toho opačného a jiného konce,probudit jiskru
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Září 2008, 17:36:45 »

Z prvního postu se zdá, že tě nechal a ty ani nevíš proč. Z dalších víc a víc vyplývá, že jsi s ním dost nespokojená a čekáš od něj něco víc, co ti nedává. Pravděpodobně se podle toho i chováš, jako ostatně každý. Důležitým kritériem spokojenosti je, aby byl se mnou ten druhý spokojený; řekl bych, že to pro některé včetně mě je dokonce kritérium, přes které nejede vlak. Pokud ví, že s ním nejsi úplně spokojená, necítí se dobře a chtěl by radši holku, se kterou se bude cítit sebevědomě a jistě a jako ten nejlepší na světě - zkusil bych se zamyslet i z téhle strany.

Spíš nekecá; rozchod je těžký i pro toho, kdo se rozchází.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Září 2008, 18:01:29 »

Jajks. Jak moc podobné se mnou Úsměv

Ale neměla by se rozmyslet, jestli to není jen zvyk? Zkus toho využít. Dazed to docela vystihnul.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 13. Září 2008, 18:10:34 »

Jajks. Jak moc podobné se mnou Úsměv

Ale neměla by se rozmyslet, jestli to není jen zvyk? Zkus toho využít. Dazed to docela vystihnul.

Upřímně řečeno taky jsem si myslela,že jsem zkrátka na něj zvyklá,ale když jsme se rozešli,tak jsem pochopila,že bez něj nedokážu žít,že ho miluju a každá vteřina bez něj je pro mě utrpení,upnula jsem se na zítřek s tím,že třeba už pochopil,jak moc je jeden pro druhého důležitý...koupila jsem na zítřek dobré hamání,vínko...ale asi se upínám na zítřek moc.
Chtěl si užívat života a zatím je celý víkend doma!Nešel ani na oslavu narozenin jeho nejlepšího kamaráda!Takhle si chtl užívat života...?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 13. Září 2008, 18:14:00 »

No... jestli ho fakt chceš :/ ... tak ti poradim: ukaž mu, o co přichází...
Zaznamenáno

Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. Září 2008, 18:18:21 »

No... jestli ho fakt chceš :/ ... tak ti poradim: ukaž mu, o co přichází...

Jak to konkrétně myslíš? Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13. Září 2008, 19:36:00 »

Jestli si to ty na tej fotce, tak má o sobě hodně vysoké mínění, nebo mu opravdu na vzhledu nezáleží xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 13. Září 2008, 19:54:51 »

jj,jsem to já a asi mu opravdu na vzhledu nezáleží...vlastně kdykoliv kamkoliv jsme přišli,tak nikdo nechápal jak my dva můžeme být pár...spoustu přátel ztratil,protože mu každý omlacoval o hlavu,že se mnou mu narostlo sebevědomí,to si já nemyslím,nejsem nic víc než on-je to skaut,vyznavač outdooru a přírodní krásy a dal mi víc do života než každej namyšlenej nagelovanej frajírek
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 13. Září 2008, 20:03:38 »

No tak už jsi ukázala nám, o co přichází Úsměv ale ještě to musíš ukázat jemu... udělej se ještě hezčí (na tu akci)... a buď sexy... ať vidí, co tu má a o co může přijít... hlavně tě nesmí mít jistou, tj. neuháněj ho... jakmile uvidí, že tě má jistou, tak mu bude fuk, že se rozejdete, protože to bude brát jakože, kdyby náhodou nikoho neměl, tak se k tobě vrátí... takže se snaž nedat najevo, jak moc ti ten rozchod vadí... snaž se vypadat víc v pohodě než on... on si pak MOŽNÁ uvědomí, že dělá blbost a že tě doopravdy může ztratit...

EDIT: btw, když někdo dokáže odkopnout takovou holku, tak k tomu musí mít dobrý důvod....
« Poslední změna: 13. Září 2008, 20:06:40 od D9 » Zaznamenáno

Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 13. Září 2008, 20:23:12 »

díky za radu,vyjíždíme ráno v šest tak pak dám vědět jak to dopadlo,ale moc šancí tomu nedávám,asi jsem se mu už okoukala  Velmi smutný Smutný
Zaznamenáno
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 13. Září 2008, 20:26:54 »

jo a ještě..udělala jsem na zítra spoustu dobrýho jídla koupila nějaký to vínko,mám to brát sebou,aby si pak nemyslel,že se ho nějak tím snažím získat?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 14. Září 2008, 01:50:24 »

No, tak když to nebudeš přehánět, tak by to asi nevadilo, ale nějak si neumim představit, jak to bude probíhat. Šťastný Ale KUA opustit takovou hezkou holku KDYŽ UMÍ VAŘIT, to musí být hodně zásadní důvod, nebo je úplně blbej xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 14. Září 2008, 07:47:17 »

Ava: souhlasim... prostě buď má fakt vážnej důvod nebo je to idiot... ale s idiotem by snad 3 roky nebyla...
Zaznamenáno

Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 14. Září 2008, 07:56:46 »

Anebo je slepej ne?  Smějící se
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 14. Září 2008, 09:15:39 »

Tak z toho jak to tak pročítám si říkám, že na světě se dějí fakt neuvěřitelný věci  Úsměv (myšleno nezájmem toho borca)
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS