rozchod,ale proč?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:24:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  rozchod,ale proč?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: rozchod,ale proč?  (Přečteno 53997 krát)
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 15. Září 2008, 20:19:00 »

Úsměv hezký a pozitivní-pokud se opravdu chytne a vrátí se,půjdu se se všema,kdo mi tady radili opít  Mrkající

No tak teba by som teda rad isiel opit S jazykem
Zaznamenáno
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 15. Září 2008, 20:23:51 »

Určitě půjdeme,když se vrátí..ale pochybuji  Smutný
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 15. Září 2008, 20:26:19 »

Bobo:
Začni se modlit, ať se vrátí  Smějící se

No ale vzato z druhého konce, tak naopak bysme se mohli jít opít aji kdyby se právě nevrátil  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 15. Září 2008, 20:28:03 »

Jestli se nevrátí,tak se ze mě stane alkoholik....raději popřemýšlejte,jak udělat ten víkend co nejlepší...pár věcí už mám vymyšlených,ale rada se vždy hodí Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 15. Září 2008, 20:56:22 »

Pozor abys to s tim "nejlepší" nepřehnala. Když teď nabereš záběr jak blázen a pak povolíš, až bude s tebou (což určitě povolíš), tak to bude tam kde to bylo - bude mít pocit, že s tebou to není ono. Musíš ho nalákat, ale nepřehnat to, aby potom neměl pocit, že ho zanedbáváš, zas.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 15. Září 2008, 22:55:07 »

Jestli se nevrátí,tak se ze mě stane alkoholik....raději popřemýšlejte,jak udělat ten víkend co nejlepší...pár věcí už mám vymyšlených,ale rada se vždy hodí Mrkající

Tak to je tiez dobra moznost... Pijem rad a pijem vela, takze budem mat partacku Šťastný
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 16. Září 2008, 05:52:42 »

Tak ještě bych možná ... k tomu víkendu .... Předpokládám, že se tam bude možná i popíjet nějaký ten alkohol...mno ale bacha, ať ho není moc Úsměv ...dokonce by ho mělo být i dost málo. Přecijen, kdyby se ten kluk opil, tak do tebe zaručeně jde, ale pak zase vystřízliví a kdo ví, jak se k tomu pak postaví...aby pak neřekl něco ve smyslu, že byl opilej a že nevěděl přesně co dělá...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 16. Září 2008, 14:08:31 »

Dobře,já stejně měla v plánu jen vínko...no,pokud naši neodjedou na chatu,tak jsem taky v háji,protože víkend padá...
Přemýšlela jsem o tom a asi to bude poslední šance,pokud se po víkendu nechytne iniciativity se vzdávám...protože mě to strašně vysiluje a jsem mimo.Nedokážu se soustředit,dělat cokoliv jiného...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 16. Září 2008, 15:09:41 »

A to je co? Špatně, protože tenhle zápřah nevydfržíš, jestli bduete spolu a zas ho přestaneš bavit !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 16. Září 2008, 15:44:04 »

A je to v háji,všecho je špatně,naši nikam nejedou,prý je hnusně,tak na víkend budou doma,umřu,měl to být krásný víkend,měla jsem to tak skvěle naplánované----co mám dělat? Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 16. Září 2008, 16:52:30 »

o víkendu má svítit sluníčko náhodou..... Smějící se
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 16. Září 2008, 16:57:41 »

A je to v háji,všecho je špatně,naši nikam nejedou,prý je hnusně,tak na víkend budou doma,umřu,měl to být krásný víkend,měla jsem to tak skvěle naplánované----co mám dělat? Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný

a to je nemuzes proste vykopnout? resp slusne jim vysvetlit, co mas za problem a jake reseni. Jsi snad velka holka, a oni to pochopi ne? I kdyz muj osobni nazor je, ze tvoje pocinani je dost nesmyslne a nebude mit vysledky, ktere ocekavas. Ale zkus to, abys nelitovala.  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 16. Září 2008, 17:06:26 »

Souzhlas s Larry Mrkající Ale jestli si nemůžeš pomoct - nemůžeš bejt u něj? Nebo jestli to mělo bejt u něj, tak on u tebe?

Btw: larry, sem málem zapoměl na tu tvojí kozu, jak mě štvala Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 16. Září 2008, 17:12:06 »

Maggie: hele chceš vůbec něco vyřešit? mě přijde, že vůbec... jen děláš to, cos dělala předtim...
Zaznamenáno

Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 16. Září 2008, 18:28:30 »

A je to v háji,všecho je špatně,naši nikam nejedou,prý je hnusně,tak na víkend budou doma,umřu,měl to být krásný víkend,měla jsem to tak skvěle naplánované----co mám dělat? Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný

a to je nemuzes proste vykopnout? resp slusne jim vysvetlit, co mas za problem a jake reseni. Jsi snad velka holka, a oni to pochopi ne? I kdyz muj osobni nazor je, ze tvoje pocinani je dost nesmyslne a nebude mit vysledky, ktere ocekavas. Ale zkus to, abys nelitovala.  Mrkající

1.nemohu je vykoupnout,bývalého nesnáší a jen přivítali,že se se mnou rozešel.Někoho takovýho si prý nezasloužím!Takže by spíš udělali opak a nevypadli deset let!

2.počínám si nesmyslně,ok!Tak mi poraď co mám dělat??? :)přivítám každou radu...
Zaznamenáno
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 16. Září 2008, 18:29:42 »

Maggie: hele chceš vůbec něco vyřešit? mě přijde, že vůbec... jen děláš to, cos dělala předtim...
 

samozřejmě,že chci něco vyřešit...a co dělám jako předtím?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 16. Září 2008, 18:54:52 »

jakýho bývalýho proboha? vždyt spolu chodíte furt !!!
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 16. Září 2008, 18:57:25 »

upřímně řečeno, nechtěl bych aby až rodičum představim za pár let nějakou holku, aby měli negativní keci .... ale to je jen takhle OT.. poradit ne nebudu pokoušet neb to jde mimo moje koleje, jinak ti ale můžu tak maximálně popřát štěstí..
Zaznamenáno
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 16. Září 2008, 19:01:34 »

jakýho bývalýho proboha? vždyt spolu chodíte furt !!!

Postřehl jsi,že se se mnou ve čtvrtek rozešel? Smějící se

Jinak dnes se mi 2x ozval...Říkala jsem mu o tom víkendu,že naši neodjedou,říkal že je mám přemluvit,ale už jsou bohužel rozhodnutí,že pojedou až ten další víkend...chtěla bych ho o víkendu vidět,ale nechci mu to zase nabízet já..mohlo by to naadnout jeho...nebo mu mám nabídnout třeba kino..?..nevím

upřímně řečeno, nechtěl bych aby až rodičum představim za pár let nějakou holku, aby měli negativní keci .... ale to je jen takhle OT.. poradit ne nebudu pokoušet neb to jde mimo moje koleje, jinak ti ale můžu tak maximálně popřát štěstí..

Taky mi to mrzí,táta říkal,že mě má rád,ale že si nepřál,abychom spolu chodili,že je to nenormální být spolu takhle dlouho v našich letech.A že byl prostě divnej atd.Zkrátka táta představuje si pro mě bůh ví koho...nezáleželo mi na tom jak vypadá,ale jaký byl...jinak díky za popřáí štěstí  Úsměv
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 16. Září 2008, 19:04:30 »

jinak díky za popřáí štěstí  Úsměv
neni vůbec zač  Super!
Jediný co bych k tomu řek, že má zájem, to je prostě jasný a jak řek D9, tak bych to taky nazval tak nějak jako "neoficiální chození"
Zaznamenáno
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 16. Září 2008, 20:41:45 »

nepřipadám si moc jako v ,,neoficiálním vztahu"..určitě ten rozchod byl dobrý k tomu,abych viděla své chyby...cenná zkušenost,která by už mohla skončit...polepšila bych se  Mrkající Vykřičník
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 16. Září 2008, 21:13:20 »

Maggie: když spolu chodí dva lidi 3 roky, tak to neskončí tak, že v jeden den jeden druhýmu řekne, že je konec..... takhle to prostě nefunguje.... chodíte spolu pořád uplně normálně.... akorát ti řekl, že se s tebou rozchází, na vztahu to nic nemění
Zaznamenáno

Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 16. Září 2008, 21:19:40 »

počkej tomu nerozumím,....chceš mi tím říct,že rozchod bude postupný...jako,že se budeme vídat čím dál tím méně?nebo,že se to dá ještě zachránit?..nejsem z toho moudrá
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 16. Září 2008, 21:42:34 »

Představ si to jako kámen na kopci. Kámen se pomalu navahuje směrem dolu. Je otázka, kdy si toho všimneš. Když včas, tak ho předběhenš a zastavíš ho a když pozdě, tak se můžeš snažit jak chceš a je už moc rozjetej Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 17. Září 2008, 06:00:12 »

A teď je ten kámen tak zhruba kde?Jde zastavit?popř. jak?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS