rozchod,ale proč?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:02:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  rozchod,ale proč?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: rozchod,ale proč?  (Přečteno 54003 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 17. Září 2008, 14:04:18 »

To musíš vědět ty, žejo Mrkající Třeba ste si nerozuměli poslední rok a tys to jen nechtěla řešit - takže to dospělo sem. A nebo to byl jen skrat a ještě to jde zastavit. Ale to mi nemůžem vědět !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 17. Září 2008, 14:12:31 »

rozumněli jsme si a rozumíme,ještě den před tím než jsme se rozešli jsme byli u nás,koukali na filmek v posteli a vše bylo ok...vím,že on nepřijde,má svou hrdost,je strašně hrdý a sebestředný,ale nevím jak se chovat ...chtěla bych za ním jít a vše mu říct,jak moc ho miluju a jak moc chci být s ním,jak moc mi chybí,udělala bych to nejradši hned,ale zároveň nechci na něj naléhat...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 17. Září 2008, 15:40:25 »

Taky mi přijde, že jste se ve skutečnosti vlastně nerozešli. Mimochodem z toho cítím rozchod psychický, kdy si on může (jestli vůbec chce) hledat jinou a tebe využije na tu přechodnou dobu.

Pokud je chytrý, tak by ten rozchod z jeho strany mohl být také takový test, jestli ho máš pořád ráda. Možná jsi ho už trochu nudila, tak to udělal třeba proto, aby v tobě probudil touhu bojovat (protože o to, co máš jisté, nebojuješ).

Nejpravděpodobnější bude ale to, co sám řekl.

Mohl bych vědět, co se tvojím rodičům nelíbí na tom klukovi? Mohlo by to být důležité
Zaznamenáno
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 17. Září 2008, 16:03:23 »

To s tím testem by bylo pravděpodobné,protože jsem se zřejmě opravdu chovala jako,že on je má jistota!Nechci,aby to znělo nějak namyšleně,ale zkrátka na nezájem ze strany druhého pohlaví si stěžovat nemohu,takže jsem s ním i mluvila o ostatních klucích,byl smířen s tím,že mi chodí hodně sms denně od kluků,kteří se mi snažili sbalit!

Dneska jsme se potkali ve škole a bylo to mimořádně trapné,on se nepřirozeně smál já byla nemastná neslaná.

Co našim vadilo na něm! Bylo toho spoustu:
1.hrdost a jakási sebestřednost,někdy mi to přišlo až jako narcismus-spoustu ,,přátel" ztratil,když jsme spolu začali chodit,protože se začal chovat prý namyšleně.Dřív by si na žádnou holku netroufl a teď si o sobě hodně začal myslet.Svému okolí dával najevo,že mu nesahají ani po kotníky.Ale ke mně se tak nechoval.

2.nedochvilnost-sice maličkost,ale moc přesný nebyl

3.neuctívání autorit,ne že by naše nějak urážel,ale byl dosti přímý,prostě bez úcty
4.vzhled-to otci vadilo taky,že si mě neváží,jak by měl se svým vzhledem,ale to bych neřešila ...Prostě táta měl pocit,že mu mě bere.
Celý příbuzenstvo furt řešilo,že s k sobě vzhledově nehodíme!

mě osobně na něm štvala nezodpovědnost,jel v noci domů ode mě a nebyl schopný mě prozvonit,že dorazil v pořádku,tak jsem se vždy strachovala,že když jel na kole ho někde srazilo auto.Ale pochází z podivných poměrů,v rodině nejsou schopni si říkat,kdo jakej měl den,kam jde a kdy se vrátí...takže to se dá pochopit!Jinak lidi,které má rád,pro ty by se rozkrájel,je to sportovec,vždy jsme solu sportovali,podnikali spoustu věcí,tak nevím co našim vadilo,měli být rádi,že se nepotloukám po hospodách,vždy mi dovedl včas domů,jak slíbil!!!Jako skaut má otevřené srdce,dokáže zachovat chladnou hlavu,vydělává s mým menším přispěním sám na sebe...prostě moje zlatíčko  Andílek Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 17. Září 2008, 17:32:23 »

Nemůžu si pomoct, ale podle mě... je to blb... neznám ho, ale z toho všeho, co o něm čtu, mi to přijde jasný... prostě je to vůl... možná by ses na něj neměla tak fixovat
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 17. Září 2008, 18:13:34 »

No, já myslim, že je to jasný. Klučina byl zapšklej, dřív. Pak nějakou shodou náhod a řízením všech možných vyšších mocí tě zbalil a narostl mu hřebínek, takže se začal chovat jako "namachrovanej debil" Úsměv Že to nevadí tobě není divu, protože holky tyhle typy přitehujou, a že ho rodiče nemusí taky není divu - dospělý tyhle hejsky taky nesnášej.

Neřikal bych nutně, že je to blb. Jen je nevyzrálej a neumí nakládat s úspěchem. Kdo měl úspěch od mala, tak si zvykne a naučí se s nim pracovat. Když někomu spadně úspěch do klína bze práce, tak začne bejt namachrovanej, protože se s tim neumí vyrovnat. (vyjímkou bývá, když se k tomu úspěchu dopracuje vlastní tvrdou prací, vědom si toho kolik to stojí úsilí). Myslim já.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #81 kdy: 17. Září 2008, 19:52:26 »

Pěkně řečeno, karma +
Zaznamenáno
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 17. Září 2008, 20:03:04 »

Každý máme své chyby-já dřív byla rozmazlená,nesnesitelná,hysterická nána,která si zahrávala s city druhých.Blonďatá nanynka v růžovém.On má zase své chyby,vím o nich a mám na výběr buď je tolerovat nebo se dál o něj nepokoušet...jelikož si vždy vybírám nesprávné typy...hodlám některé chyby tolerovat...on je hrdý,nepřišel by první,tak to budu zkoušet já...dávám si čas do příští neděle...pokud neuspěji,končím,protože mi to dosti fyzicky i psychicky zmáhá a ostupně ,,troskovatím"
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 17. Září 2008, 20:58:21 »

Někde jsi psala, že ti denně chodí SMSky od kluků, co se tě snaží sbalit. Pořád ti ty zprávy chodí? Kolik denně? Co nakonec zkusit jinýho kluka, z toho co jsi napsala cítím, že sama pochybuješ, že je on pro tebe ten pravý. Přestaň se s ním vídat, buď začne přilézat sám a tím pádem se "vrátí" (z toho skoro-rozchodu) nebo nepřileze, ty na něj budeš zapomínat a najdeš lepšího. Hawk
Zaznamenáno
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 17. Září 2008, 21:01:36 »

...já už se mu neozývám vůbec...psal mi včera,dneska ...nevyhledávám ho,odpovím když se na něco zeptá,ale nechávám to na něm,snažím se moc,ale pokud on nemá zájem přesto vlak nejede..ale na sms od jiných taky neodpovídám,zatím není moc chuť...nemám chuť do ničeho
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 19. Září 2008, 13:01:54 »

Každý máme své chyby-já dřív byla rozmazlená,nesnesitelná,hysterická nána,která si zahrávala s city druhých.Blonďatá nanynka v růžovém.

Nečiň jiným to, co nechceš aby činili oni tobě. Možná se ti to časem vrátí....Ale teď k tvému problému. Nemyslím, že tvůj přítel je debil, jak ho tu někteří odsoudili. To, že má problém se chovat k tvým rodičům jako k autoritám a s úctou docela chápu. Ono je docela problém se chovat s úctou k někomu, kdo se nechová s úctou k tobě (viz tvoje poznámka o tvém otci a příbuzenstvu, kteří si myslí, že na tebe vzhledově nemá a nechová se k tobě náležitě tak, jak se k hezké holce sluší). Těžko se můžeš chovat hezky k někomu, kdo má o tobě takové mínění. Navíc to, že tvoji rodiče nerespektují výběr tvého partnera, nerespektují svým způsobem tebe. To, že si se k němu chovala jako že ho máš jistýho, svědčí o tvé mladické nerozvážnosti a nedostatku zkušeností. Ani sebehezčí tvářička ti tu jistotu nezaručí, když budeš mít pocit, že s tebou přece musí být, protože hezčí nenajde. Každej chlap chce mít pocit, že je žádanej a je o něj zájem a ty jsi mu to nedávala. Ale zas na druhou stranu, je ti 18, proč nevyzkoušet něco jinýho? časem by tě asi stejně s největší pravděpodobností začalo štvát, že jsi od 15-ti s jedním chlapem a chtěla bys změnu(jinýho chlapa nebo třeba být sama, cestovat).

A do příštích vztahů (nevěřím, že ten, co teď máš je ten poslední), až se tě zas zmocní pocit jistoty, zpozorni, pokud chceš s tím člověkem zůstat. Každej může překvapit  Mrkající
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS