Sex bez vztahu ci radsej koniec?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:08:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sex bez vztahu ci radsej koniec?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Sex bez vztahu ci radsej koniec?  (Přečteno 8846 krát)
zyrriel



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: Trnava (SR)
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 14. Září 2010, 22:25:46 »

Ahojte, prave sa nachadzam v takom nerozhodnom oblaciku a aj ked je jasne, ze zariadit sa musim nakoniec podla seba, urcite mi pomozu vase rady (sudim tak podla prispevkov niektorych uzivatelov, nakolko s nimi velmi sympatizujem).

Chodila som s jednym chalanom necelych 8 mesiacov, rozisli sme sa v strede augusta (srpen). Byvali sme od seba cca 50 km, co nie je vela, ale spoje neboli az take kvalitne a vidavali sme sa teda raz, dvakrat do tyzdna na priblizne sedem hodin a viac. Teoreticky sme sa mohli aj castejsie, ale raz tu bola hentaka jeho/moja akcia, raz hentaka moja pisomka, inokedy jeho povinnosti doma, jeho nedostatok penazi a blabla. Clovek by si povedal, ze kebyze ma ozaj chce vidiet, tak si usetri tie tri evri na bus/vlak zozenie aj kebyze co, nuz ale.. Preto sme sa casto bavili cez internet, no takato komunikacia je, samozrejme, na inej urovni ako osobna, takze sme sa minimalne dvakrat v mesiaci pochytili pre nejaku hlupost, co by sa dalo velmi lahko vyriesit "zivym" rozhovorom, no to vtedy castokrat neprichadzalo do uvahy - bud som ho nechcela vidiet ja alebo on mna, preto sme to nechali par dni tak a neskor sme sa tvarili, akoby nic.

Musim podotknut, ze som urobila dost velku chybu v tom, ze som ho nejak sarmantne "neprinutila" k tomu, aby mi narovinu vyklopil, co a jako to s nami dalej bude, co ku mne citi, ci to berie vazne. V prihodnych chvilach totiz prehodil, ze na vztah nie je pripraveny, ale zaroven chce byt so mnou, ze ma ma rad, ze som ina ako ostatne baby, hentaka, taka, onaka... A podobne blbosti, na ktore som skocila. Pritom som sa ho snazila neobmedzovat, nezakazovala som mu v ziadnom pripade jeho chatovice, festivaly a podobne akcie, nerobila som ziarlivostne sceny na jeho kamaratky, s ktorymi tam chodil.. Mne by sa to tiez nepacilo. V sexe som ho takisto o nic neukracovala (kedze sa mi to dost paci), aj ked sme zacali spolu spat az po par mesiacoch, lebo pre mna to bolo poprve a koniec koncov, nepresli sme z bozkavania rovno na sex, boli tam nejake medzistupne, ktore mu "cakanie" opticky skracovalo. Vlastne bol to on, co inicioval partnersky vztah, ja som v tomto dost hanbliva a cakam, kedy sa prejavi ten druhy.

No a 7.8. sme spolu boli (teda ja a kamaratka a on so svojimi kamaratmi) na festivale a pre hovadinu sme sa pohadali. No, az taka sprostost to nebola - jeho kamarat ma opakovane v jeho nepritomnosti chytal za zadok a skor, ako som mu to stihla povedat, dotycny to prekrutil tak, akoby som bola k*rva ja. Neveril mi, ked som mu to vysvetlovala a isiel odo mna prec. Nakoniec sa mu kamarat priznal, byvaly dosiel za mnou a zacal sa mi ospravedlnovat, ja som vsak bola dost urazena aj z toho, ze mi nedoveroval, pohadali sme sa zas, znova isiel odo mna prec a ja som v totalnom afekte nanho kricala, ze ked sa nevrati, skoncila som s nim. Mozte hadat, co spravil, resp. nespravil. Bola som z toho v totalnej prdeli, hladala som ho po celom festivale ako sialena, vyvolavala som mu ako sialena (nedvihal alebo mi to po chvile zlozil). Na druhy den rano sme sa dohodli, ze sa o tom neskor porozpravame.

Nerozpravali, o nejake tri dni (medzitym som mu ale 2-3 krat volala, marne) sa so mnou akoby mimochodom rozisiel cez icq bez udania konkretneho dovodu a s tym, ze na mna povytahoval kopec vycitiek, ktore boli aktualne snad dva tyzdne predtym. Dost ma to jeho spravanie sokovalo a ranilo, aj ked sa musim priznat, ze parkrat som aj ja uvazovala nad rozchodom, ale idiotsky som to nespravila, kedze som ho mala velmi rada, bol to moj prvy normalny vztah, aj ked vo svojej podstate az taky normalny nebol..

Nejake dva tri dni som bola uplne mimo, nejedla som, nevychadzala som z izby, nulova komunikacia s ostatnymi, len som plakala a smoklila. Potom mi podochadzali nejake "drobnosti", ze pre koho do prdele to ja vlastne sakra placem a serem si prazdniny? Pre nedoverciveho ignoranta, ktory nema gule na to, aby sa s dievcatom rozisiel cez internet? Pre nejakeho imbecila, s ktorym som si jedine tak uzila dobry sex a viac som sa trapila jak vychutnavala vztah, ktory ma zrejme ani nemal rad? Nasrala som sa, nechodila som asi dva tyzdne na net a ked som sa tam objavila, parkrat mi napisal akoby sa nic nestalo a mal v sebe tolko drzosti, ze mi vycital, ze som si isto nasla niekoho ineho, urcite si uzivam a ako rychlo som sa z toho rozchodu dostala (komunikovala som s nim trochu odmeranejsie) a vkladal do sprav take nenapadne vsuvky, aby sme sa stretli..

Spravila som blbost, ze sme sa o nejaky cas naozaj stretli, u nas doma, pred tyzdnom s tym, ze sa o vsetkom porozpravame. Popravde, moje umysly boli poriadne mu naspliechat do ksichtu, aby sa mi trochu ulavilo. Dopadlo to nakoniec tak, ako moje podvedomie tusilo - vyspali sme sa spolu. Najprv to boli take bezne reci, ako sa mas, co mas nove (nejak som sa nedokazala nasrat, ked som ho videla, ako sa na mna usmieva), ohadzovali sme sa s vankusmi, bili sme sa.. A ten sex bol presne taky, ako predtym, dlhe maznanie, ziadna rychlovka. A ked sme sa lucili, dal mi pusu, ale ked som sa ho spytala, ze co to malo znamenat, tak len povedal, ze nevie a tvaril sa zmatene.

Odvtedy sme sa bavili len minimalne a toto sme nespominali. Ak si odmyslim par narazok na to, ze by som za nim mohla prist a "odreagovat sa".
A teraz sa uz konecne dostavam k pointe a tomu, co prezradza nadpis - udrziavat takyto pseudovztah so sexom a kamaratskymi rozhovormi (oboje mi velmi chyba) alebo sa na to vykaslat a konecne ho vymazat zo zivota? Asi by bolo lepsie si od sexu odvyknut (to mi pojde velmi tazko) a snazit sa ho ignorovat alebo, ako s nim spavat parkrat do mesiaca, cim sa ta citova vazba bude zrejme udrzovat. Rozum mi hovori velmi jasne, ale predsa len, netvori cele moje telo.. Viem, ze vztah je skor nemozny ako mozny, ak by sme sa teoreticky dali zasa dokopy, museli by sa nejake zasadne veci zmenit, co si proste u neho nevynutim.

Viem, ze je to neskutocne dlhe a snad som to mohla skratit na tri odstavce, ale zaujima ma nielen otazka v nadpise, ale hocico, co vas napadne k tomuto celemu napisat.. Virtualne facky by som dostavala nerada, ale moj najrozumnejsi vnutorny hlas mi furt dokola omiela, ze by som si zasluzila aj cosi tvrdsie, jak capanec cez lico.  Znepokojený
Zaznamenáno
nerevar



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Trnava
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Září 2010, 19:53:20 »

Neviem akú odpoveď vlastne hľadáš, skôr si myslím (z vlastnej skúsenosti), že sa len potrebuješ vyrozprávať; niekomu o tom povedať. Aj ja to tak na fóre občas robím. Veď už na začiatku píšeš, že zariadiť sa musíš nakoniec podľa seba.

Ale fajn, napíšem môj názor. Ide o to ako to cítiš, čo ti viac vyhovuje. Tomu chalanovi asi sexuálny vzťah vyhovuje, však ktorému chlapovi by nevyhovoval. Keď ho aj ty chceš aspoň takto, tak to ukončovať nemusíš. Ale myslím si, že takýto vzťah  asi naozaj dlho nevydrží a skôr či neskôr si niekto nájde „normálny vzťah“. A potom ten rozchod jedného z vás bude bolieť viac ako keby ste to ukončili teraz. 
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Září 2010, 22:02:00 »

Ukončit hned. On vydrží do toho netahat city. Ty ne.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS