Šly byste?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 00:19:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Šly byste?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Šly byste?  (Přečteno 35319 krát)
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 01. Listopad 2006, 14:40:28 »

Citace: "myška"
Jo gentleman to on je  Úsměv A ještě jak mi dneska psal, abych na něj nazapomněla, že on se mnou počítá  Stydlivý

Myslim, že budu mít co dělat, abych z něj neomdlela Smějící se


Pozoruju,že tady máme někoho po ouška zamilovaného Super!
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 01. Listopad 2006, 14:55:41 »

Citace: "myška"
Jo gentleman to on je  Úsměv A ještě jak mi dneska psal, abych na něj nazapomněla, že on se mnou počítá  Stydlivý

Myslim, že budu mít co dělat, abych z něj neomdlela Smějící se


I z toho se da tezit Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 01. Listopad 2006, 16:12:16 »

Takže jsem zpátky a můžu Vám slavnostně oznámit, že je to úplně normální hodnej usměvavej kluk  Šťastný , žádnej k...k.
Mý prdele, ani čehokoliv jinýho, se ani nedotk  Šťastný

Chvílema jsme teda jenom tak seděli a koukali, protože jsme byli oba dva dost nervozní, on v jednu chvíli dokonce řek: " Panebože, proč jsem tak nervozní ?"

O přítelkyni nepadlo ani slovo, což nevim, jestli je dobře nebo špatně  Smějící se , akorát se zmínil, že se hrozně těší až bude mít děti Úsměv

Odvez mě až domu...

Akorát teda nevim, jestli se mi ještě ozve  Smutný O tom nepadlo ani slovo  Smutný
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 01. Listopad 2006, 18:03:18 »

To uvidíš a nebo se můžeš ozvat přece ty...
Zaznamenáno

Life is outside!
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 01. Listopad 2006, 19:20:29 »

Asi to bude znit trochu moralisticky, ale jak je to s jeho pritelkyni, bys mela ve vlastnim zajmu zjistit co nejdrive, jinak riskujes, ze to naopak ty budes tou potvorou, co rozvraci cizi vztahy. Nic ve zlym.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 01. Listopad 2006, 19:54:27 »

Citace: "myška"
Takže jsem zpátky a můžu Vám slavnostně oznámit, že je to úplně normální hodnej usměvavej kluk  Šťastný , žádnej k...k.
Mý prdele, ani čehokoliv jinýho, se ani nedotk  Šťastný

Chvílema jsme teda jenom tak seděli a koukali, protože jsme byli oba dva dost nervozní, on v jednu chvíli dokonce řek: " Panebože, proč jsem tak nervozní ?"

O přítelkyni nepadlo ani slovo, což nevim, jestli je dobře nebo špatně  Smějící se , akorát se zmínil, že se hrozně těší až bude mít děti Úsměv

Odvez mě až domu...

Akorát teda nevim, jestli se mi ještě ozve  Smutný O tom nepadlo ani slovo  Smutný


super Úsměv
se mas... a co aspon pusa na rozloucenou? Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 02. Listopad 2006, 08:31:19 »

No tak pusa na rozloučenou nebyla, ale třeba bude příště Mrkající
Jestli teda nějaký příště bude  Smutný Ale tak snad jo, já jsem v tomhle vždycky byla hrozná pesimistka... Vždycky radši počítám s horší variantou...

Tak když mě vez domu, tak jsme díky mě tak trochu zabloudili, a najednou jsme se ocitli v lese a on prej: " No vidíš, už tě vezu do lesa" A já na něj: " Já se tě nebojim! " a on se na mě tak usmál  Stydlivý

A když jsem vystoupila z auta, tak tam ještě chvíli stál a koukal se za mnou  Stydlivý

Prostě, on je úplně neskutečnej, já bych ho brala všema deseti. Jedinou "chybou", kterou jsem na něm zatím našla, je to že kouří, za což se mi moc omlouval  Stydlivý Ale tak to bych přežila, navíc zas tak moc prej nekouří  Úsměv A má jiný přednosti, že jo Úsměv
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 02. Listopad 2006, 08:38:40 »

A co ta přítlkyně? To není "chyba"?
Zaznamenáno

Life is outside!
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 02. Listopad 2006, 08:40:03 »

Jo na tu jsem zapomněla  Smutný Ale tak co s tim mam dělat  Smutný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 02. Listopad 2006, 09:07:53 »

Citace: "myška"
Jo na tu jsem zapomněla  Smutný Ale tak co s tim mam dělat  Smutný


rozhodnout se a stat si za tim:

1) bud ho chces i presto ze ma tu pritelkyni (jako pesimistka doufam, ze pocitas s variantou, ze by ji nemusel opustit i presto, ze to s tebou mysli treba i vazne)

2) nebo mu das ultimatum "ona nebo ja" ale v trochu mirnejsi podobe typu "vis, me se vazne moc libis, ale nedokazu byt s nekym, kdo ma zavazky jinde...bla bla bla"
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 02. Listopad 2006, 09:26:46 »

Pritelkyne - rozhodne se zatim aspon zachoval pekne k vam obema. Sice sel na rande, ale na stranu druhou nic nebylo... to je plus
Koureni - to je hruza, proc to pekni kluci delaj?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 02. Listopad 2006, 09:32:17 »

Daemoniack Směrovka ale já jsem to s tim kouřenim nemyslela vážně  Smějící se Myslim, že jsou fakt horší věci Podivený

No, já každopádně zkusim tu druhou variantu, jak mi nabízela Noghri... Ale je mi jasný, že si radši asi ponechá tu přítelkyni...
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 02. Listopad 2006, 12:28:18 »

Heleďte, a co když žádnou přítelkyni nemá?
Já teda nevim, proč by mi říkal, že jí má, ale už jsem dneska slyšela druhej názor, že jí třeba ani nemá...
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 02. Listopad 2006, 12:30:43 »

Citace: "myška"
Heleďte, a co když žádnou přítelkyni nemá?
Já teda nevim, proč by mi říkal, že jí má, ale už jsem dneska slyšela druhej názor, že jí třeba ani nemá...


nevim - ale kluci si takove hovadiny nevymysleji... mozna bych to chapal, kdyby mu bylo 13 let, ale takhle ji na 99,9 % ma - sorry. Ja bych to videl, ze je se svoji pritelkyni uz dlouho, tak si chtel zkusit trosku zaflirtovat jinde... je to debilni, ja vim, ale par mych znamych to tak sem tam udela - v zaveru se samozrejmne vrati ke sve holce aniz by k necemu doslo - hold chlapi nekdy potrebuji pocit z "lovu" - je to asi hnus, ale je to tak...

...ale treba se taky pletu mno... hold jsem tebe ani jeho nikdy nevidel, tak nemuzu soudit - jen abys pak nebyla zbytecne moc zklamana a pocitas i s tim...
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 02. Listopad 2006, 12:37:34 »

No, já jenom, že kluk, kterýho jsem chtěla před nim, si taky, když jsem ho někam pozvala,  radši vymyslel, i když měl o mě zájem,  že má holku.
Ale tak to byl výjimečnej případ, kterej dokázal celej den vzdychat: " Ona je tak krásná" , ale když došlo na lámání chleba, tak si na mě netrouf  Smějící se
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 02. Listopad 2006, 12:42:31 »

Citace: "myška"
No, já jenom, že kluk, kterýho jsem chtěla před nim, si taky, když jsem ho někam pozvala,  radši vymyslel, i když měl o mě zájem,  že má holku.
Ale tak to byl výjimečnej případ, kterej dokázal celej den vzdychat: " Ona je tak krásná" , ale když došlo na lámání chleba, tak si na mě netrouf  Smějící se


omg - tak tomu rikam zakladka  Kroutící očima  Super! - bych mu naznacil, ze je TIME TO GROW UP!
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 02. Listopad 2006, 12:45:43 »

No asi tak  Smějící se Ale nejlepší na tom je to, že on si myslí, že ho pořád chci, i když jsem mu několikrát řekla, že si myslim, že je duševně nemocnej  Smějící se  Smějící se

Ale tohle byl fakt extrémní případ, takovýho magora už snad v životě nepotkám Smějící se By mě přived do hrobu Podivený
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #42 kdy: 02. Listopad 2006, 17:14:13 »

Citace: "myška"
Heleďte, a co když žádnou přítelkyni nemá?
Já teda nevim, proč by mi říkal, že jí má, ale už jsem dneska slyšela druhej názor, že jí třeba ani nemá...

 Smějící se tak takovyhle blbinky si fakt vymejselej jen holky S jazykem
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 16. Listopad 2006, 00:15:13 »

2 Myška: tak co - jak ti to dopadlo? Mrkající
Zaznamenáno
Blackfighter



Karma: 1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 16. Listopad 2006, 03:19:27 »

Ja myslim že je jasný jak to dopadlo...pokud by to nevyšlo, tak by se to tady rozebíralo, pokud by to byl k....k, tak by se to tady rozebíralo...
...ale vzhledem k tomu že už 14dní nepíše, je to celkem jasný  Šťastný  Šťastný  Šťastný
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 16. Listopad 2006, 09:15:14 »

Tak já vám řeknu , jak to dopadlo.
Od tej doby se mi vůbec neozval. Prostě mam smůlu Podivený On má přítelkyni, má ji zřejmě rád a nebude se s ní rozcházet kvůli holce, kterou v podstatě nezná, že jo. Já to ale chápu. Když si představim, že by se kvůli mě rozešel s holkou, s kterou chodil třeba několik let, a pak by toho litoval  Smutný
Já myslim, že udělal dobře. Kdyby holku neměl, tak by to zřejmě dopadlo jinak, ale takhle...to je strašně těžký Smutný Prostě jsem byla v nesprávnej čas na správnym místě  Podivený
Já si myslim, že už se vůbec neozve. Už je to 14 dnů... A kdyby se náááhodou ozval, tak si od toho nic neslibuju. Ale stejně se těšim, že třeba zase někdy přijede k nám do firmy a uvidim ho  Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS