Svěřují se chlapi sami sobě navzájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 08:47:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Svěřují se chlapi sami sobě navzájem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Svěřují se chlapi sami sobě navzájem?  (Přečteno 32064 krát)
BeetleBug



Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 24. Leden 2007, 12:35:14 »

Ahoj,
chtěla bych se přítomných pánů zeptat jestli se svěřují s choulostivými informacemi. Můj problém je tento: mám milence, který má dlouhodobý prosperující vztah. Oba víme na čem jsme a tak nám to i vyhovuje, ale nedávno o mě projevil zájem jeho velmi dobrý kamarád, se kterým se znám i odjinud, nejen přes toho milence. Přijde mi však divné, že by ten kamarád o našem poměru nevěděl, proto váhám příjmout jeho pozvání na večeři...
Zaznamenáno

áska je příliš vzácná na to, aby ji omezovala nějaká pravidla
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Leden 2007, 12:37:49 »

heh...tak to by me take zajimalo Smějící se ac jak jsem se ptavala svych ex a kamaradu, tak se pry take sveruji, ale jen okrajove a strucne... jako "ano je to tak" nebo "jo mam holku/milenku"...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Leden 2007, 12:53:35 »

Citace: "BeetleBug"
Ahoj,
chtěla bych se přítomných pánů zeptat jestli se svěřují s choulostivými informacemi. Můj problém je tento: mám milence, který má dlouhodobý prosperující vztah. Oba víme na čem jsme a tak nám to i vyhovuje, ale nedávno o mě projevil zájem jeho velmi dobrý kamarád, se kterým se znám i odjinud, nejen přes toho milence. Přijde mi však divné, že by ten kamarád o našem poměru nevěděl, proto váhám příjmout jeho pozvání na večeři...


Myslim, ze spis ne. Existuji sice druhy opravdu nerozlucneho pratelstvi (ve dvojci), kdy se pak sveruji se vsim, ale u zenskych je to mnohem mnohem beznejsi a staci k tomu nizsi stupen duvernosti.

Konkretne v tvem priapde bych vubec nevylucoval, ze onen kamarad nema tuchy, ze onou milenkou (vi-li vubec o jeji existeci) jsi ty.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Leden 2007, 13:58:48 »

Ono jde taky o to, jaký je ten člověk. Jsou lidi, kteří se rádi vytahují a pak jsou tací, kteří skoro nic neřeknou. A proč taky?
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Leden 2007, 14:27:37 »

V mem okoli vcetne mne se chlapi vzajemne nesverujou. Ja taky nemam potrebu nekomu vykladat o tom s kym spim, jaka je a tak...to neni konverzace k pivu ani jinam  Smějící se Myslim, ze chlapi opravdu dokazou byt dosti diskretnejsi  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
uucho

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Leden 2007, 14:46:41 »

jj musim se pridat, ze ze sve zkusenosti nevim o nikom (Male) kdo by si s kamaradem povidal o svem vztahu nebo sexu Úsměv ... nerikam ale ze nikdo takovej neni
Zaznamenáno
Apollo



Karma: 1
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Leden 2007, 15:08:46 »

mno ja si dovolim rict, ze muj nejlepsi kamos me zna nejlip z lidi na svete, rikame si vsechno, proste nemame problem si povidat o jakymkoli problemu co nekdo z nas ma, at se to tyka cehokoli...

Ale je to jeden clovek, k jinemj lidem sem zase pomerne dost uzavrenej co se tohohle tyce.
Zaznamenáno
BeetleBug



Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Leden 2007, 15:27:46 »

Díky, takže není moc pravděpodobné, že by to věděli navzájem.
A co kamarádky, těm se svěřujete? Nebo se nesvěřujete vůbec?
Zaznamenáno

áska je příliš vzácná na to, aby ji omezovala nějaká pravidla
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Leden 2007, 16:52:17 »

Kdyz tak nad tim premyslim...co je vlastne informace hodna sverovani?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Leden 2007, 18:47:07 »

Jak s kým, s dobrým kámošem probereme třeba i vztah... Na druhou stranu nemám rád takový ty slovní exhibicionisty, kteří se chlubí, co dělali v posteli atd. To mi přijde trapný.
Zaznamenáno
Apollo



Karma: 1
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Leden 2007, 20:13:50 »

Citace: "NeverLetYouGo"
Jak s kým, s dobrým kámošem probereme třeba i vztah... Na druhou stranu nemám rád takový ty slovní exhibicionisty, kteří se chlubí, co dělali v posteli atd. To mi přijde trapný.


Mno jasne, je velkej rozdil jestli to resis se svym nejlepsim kamosem jako nejakej problem a mas zaruku, ze nikdo dalsi se to nedovi nebo jestli se tim jen chlubis pred bandou kamaradu, ktery to roztroubej na kazdym rohu...
Zaznamenáno
Paaja
*
Karma: 0
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Leden 2007, 21:13:58 »

Citace: "Apollo"
...je velkej rozdil jestli to resis se svym nejlepsim kamosem jako nejakej problem a mas zaruku, ze nikdo dalsi se to nedovi...



az do doby asi dvou tydnu jsem se na nejakeho takoveho cloveka spolehal, ze nic nevykeca, potom ale si asi rekl, ze je cas zacit, tak zacal vypravet pred asi pulkou tridy co jsem delal s jednou holkou a veci kolem toho...

co jsem s ni delal... no nic moc, ale proste jde o ten princip... no a potom mi rikal, ze proste nevedel jak to mezi nama je, a ze mu vadilo ze jsem se mu o tom dal nezminoval, tak to chtel vedet... asi doufal ze kdyz mu to nereknu v "soukromi" jako zcela vsecko, tak pred lidma ze tridy urcite... omg, co na to rict?  Kroutící očima
Zaznamenáno

8
Pennywise_clown



Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Leden 2007, 21:56:27 »

Tak to můj kamoš se mě svěřuje s dost osobními a intimními  věcmi, aniž bych o to občas stál Úsměv  ale myslím, že se spíš chce pochválit. Na druhou stranu se mnou řeší i reálné problémy, takže asi má ve mě větší důvěru než já v něho  Kroutící očima což je smutné...
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Leden 2007, 22:46:33 »

Můj chlap říká, že chlapi se spolu v pohodě baví o ženských obecně, jako třeba: Viděls támhletu babu? Ta má velký...(dosaď, co chceš). Opravdu dobří kamarádi si i sobě postěžují, když jim třeba něco neklape ve vztahu a tak. Ale aby si jen tak sdělovali nějaké detaily z intimní oblasti, to skoro ne.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Leden 2007, 22:57:53 »

Já se rád svěřuju, ale musí jít o člověka, kterému důvěřuju a mám jistotu, že se to nikdo další nedozví, takže přibližně 2 kamarádi. Kamarádkám o vztahu neříkám nic, jen obecné fráze...

Jiná věc je mít milenku, to bych neřekl nikomu. Mít ji delší dobu tak maximálně nejlepšímu kamarádovi, který o mě ví vše ostatní. V žádném případě bych ale neprozradil její identitu. Takže k tématu - souhlasím s názorem, že ví, že jeho kamarád má milenku, ale neví, že jsi to ty...
Zaznamenáno
BeetleBug



Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Leden 2007, 11:51:58 »

Tak to mě alespoň trochu uklidnilo. Pravdou je, že nevím, co všechno si říkají. Kamarád o jeho předchozích milenkách věděl, tak mi přišlo divné, že mě někam zve. Ale vzhledem k tomu, že se všichni pohybujeme v rámci jedné uzavřené skupiny, tak máte asi pravdu, že mu moji identitu neprozradil. Což mě posléze přesvědčilo o tom, že bych to pozvání měla přijmout. Přece jen, kdo ví, co se z toho vyvine...
Zaznamenáno

áska je příliš vzácná na to, aby ji omezovala nějaká pravidla
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Leden 2007, 17:09:28 »

Buď opatrná, kdoví co by s ním právě ta jedna informace udělala... Pak napiš výsledky Mrkající
Zaznamenáno
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Leden 2007, 20:07:52 »

Ano sveruji :) ... a myslim, ze i vic nez holky samy sobe. Chce to jen najit .. opravdu dozivotniho kamarada.
Ikdyz .. s nim se muze nedarit. .. sam vim co to znamena "zdara kamarada" ve vztahu :/
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
BeetleBug



Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Leden 2007, 00:13:36 »

Určitě dám vědět Úsměv
Zaznamenáno

áska je příliš vzácná na to, aby ji omezovala nějaká pravidla
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Leden 2007, 00:42:02 »

Trosku OT ale to se nemohu nepodelit:

Sedi dva nejlepsi kamaradi Pepa a Lojza v hospode a Pepa rika: Lojzo, ty, spal si nekdy s moji zenou?
Lojza: Jezis Pepo, jak te to napadlo, to bych v zivote neudelal!
Pepa: Hm... ale mel bys.... ta moje je lepsi
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Leden 2007, 04:01:48 »

V Ondrashove podani to zni jak verejne uzivani Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Leden 2007, 14:06:29 »

Ondrash:  Smějící se
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Leden 2007, 15:17:00 »

Pepa je hroznej hajzl Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
starec



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Slavicin / Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 27. Leden 2007, 00:00:47 »

No abych se vratil k puvodnimu tematu: ja se s kamarady o svych intimnostech nebavim. Samozrejme ve svem zivote mam jednoho kamarada, ktereho beru jako sveho duvernika a pokud je mi "psychicky tezko" tak se za nim jdu vypovidat a poradit. S timto clovekem jsem toho jiz opravdu hodne zazil a verime si natolik, ze si rikame i trochu intimnejsi veci...  Kroutící očima
Ale ze bych si povidal se spoluzakama nebo s kolegama v praci o nejakych podrobnostech ve vztahu - NE!

toz tak
starec
Zaznamenáno

Scientific Approach team
Rivon

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Únor 2007, 01:07:18 »

ja bych se o tehle vecech bavil asi jenom s dvema best kamosema, spis jen s jednim, no na druhou stranu si myslim ze hodne zalezi na veku tech typku - nam je 15 a ne, ze bysme byli zrovna zkuseny (ja sem chodil se dvema holkama, a nic moc - to bylo predtim nez sem se od brachy dozvedel o qark.net, kazdopadne pocet zatim oslovenych divek = 0, kamos je na tom podobne), takze se stejne muzem bavit leda tak o baleni Úsměv, jelikoz ani nemame poradne expiky
ten druhej kamos je na tom lip, ale on je to takovej devkar, uplnej debil a porad me ponizuje eee takovej cur**, no chapete ne Úsměv

no to hlavni co sem chtl rict - zalezi na veku a zkusenostech, a taky na tom jak sou ty typci dobri pratele
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS