Ten pravej

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:49:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ten pravej
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ten pravej  (Přečteno 6599 krát)
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« kdy: 18. Leden 2007, 13:34:12 »

je to klasika: dokud o nic nejde, tak to jde velmi dobře, ale jakmile se objeví na obzoru někdo fakt zajímavej, tak se začínám chovat jako idiot  Smějící se  tak kdybyste věděli, jak na člověka, kterej je hodně úspěšnej v práci (právník), má tak málo času, že mi nestih 14 dní napsat (i když se teď moooc krásně omlouval) a bydlí ve vedlejším městě, tak uvítám jakejkoliv názor  Šokovaný
pracujeme ve stejným oboru a kdyby nebyla tahle pekelně teplá zima, tak už jsme byli dávno na běžkách, ale takhle...

moc dík a když nic nenapíšete, tak mi pls aspoň držte palce
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Leden 2007, 13:55:45 »

Citace: "Marti"
je to klasika: dokud o nic nejde, tak to jde velmi dobře, ale jakmile se objeví na obzoru někdo fakt zajímavej, tak se začínám chovat jako idiot  Smějící se  tak kdybyste věděli, jak na člověka, kterej je hodně úspěšnej v práci (právník), má tak málo času, že mi nestih 14 dní napsat (i když se teď moooc krásně omlouval) a bydlí ve vedlejším městě, tak uvítám jakejkoliv názor  Šokovaný
pracujeme ve stejným oboru a kdyby nebyla tahle pekelně teplá zima, tak už jsme byli dávno na běžkách, ale takhle...

moc dík a když nic nenapíšete, tak mi pls aspoň držte palce


Teda jsi take pravnik(?) a veris pravnikovi jeho omluvy... to bude zamilovanost. Nebo snad uznavas presumkci neviny i ve vztazich, nebo jak je to IN DUBIO PRO REO??  Úsměv))

Ale palce teda drzet budu
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Leden 2007, 14:04:58 »

přímo právník nejsem, ale mám jich hodně kolem sebe a navíc znám jeho šéfy  S jazykem  takže věřim, právě proto je problém se s nim někde sejít, protože on fakt nemá čas! Hrůza a teď když to po sobě čtu, tak si řikám, jestli nejsem blázen, když mi připadá po dlouhý době jako fakt zajímavej... dík za palce  Mrkající
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Leden 2007, 23:27:43 »

Jestli jste neměli čas se sejít jen proto, že oba hodně pracujete, tak spolu mějte ještě chvíli trpělivost a smiřte se s pomalejším tempem. Jestli se vám pak podaří dát se dohromady a bude to dobré, tak je načase si upravit program, abyste se vídali. Kdyby to on v tomhle okamžiku nedokázal, tak to teprve začíná být problém.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS