Úplně sami...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 21:16:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Úplně sami...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Úplně sami...  (Přečteno 52566 krát)
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 13. Listopad 2006, 21:27:34 »

Citace: "LordAli"
Zpět k tématu: Úplně sami  Směrovka


Sorry...však my jsme BYLI úplně sami... Kroutící očima
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 13. Listopad 2006, 21:57:27 »

Citace: "LordAli"
Zpět k tématu: Úplně sami  Směrovka

eeeeee? co konkretne si myslis, ze bylo mimo?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 13. Listopad 2006, 23:28:04 »

Diskuse byla o tomhle :

Citace: "quiticka"
Tak, kluci, představte si tuhle situaci:
Už ste s holkou měli pár schůzek...naposled byste s ní byli doma sami, dívali se na televizi...
Kolik z Vás by se o nic nepokusilo? (políbit,apod.....) Kroutící očima

Pro upřesnění - mě je 18 (téměř nezkušená), jemu o asi o šest let víc....
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 13. Listopad 2006, 23:31:06 »

Ono se holt obcas stane, ze dojde v diskusi k evoluci, aniz by se narusovalo tema  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Pennywise_clown



Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 02. Prosinec 2006, 23:37:04 »

Mno, chápu a líbí se mě, když se nechá holka dobývat, ale v určité míře musí projevit zájem, nejde všecko nechat jenom na chlapovi ;-) je to pro mě strašně demotivující, mám pak pocit, že holka nemá o nic zájem. A nejhorší, když vám vyčtou, že nic nebylo!  Šťastný
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 03. Prosinec 2006, 01:22:14 »

Citace: "Pennywise_clown"
Mno, chápu a líbí se mě, když se nechá holka dobývat, ale v určité míře musí projevit zájem, nejde všecko nechat jenom na chlapovi ;-) je to pro mě strašně demotivující, mám pak pocit, že holka nemá o nic zájem. A nejhorší, když vám vyčtou, že nic nebylo!  Šťastný

Jo, to je fakt fajn  Smějící se Holka se najednou dlouho neozyva, tak se na to casem vykaslu, ze asi nema zajem nebo z nejakyho jinyho duvodu nemuze, a pak se casem dozvim, ze zajem byl, jen cekala, ze se budu "vnucovat" tri tejdny bez odezvy. Fakt nic pro me...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
quiticka



Karma: -1
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 05. Prosinec 2006, 17:20:36 »

Děkuju všem, už se to vyřešilo. Aspoň myslim. Jsme s tim klukem spolu.  Smějící se
Zaznamenáno

"Love is the name and sex is the game. Forget his name for one play the game."   (nevim, kde jsem to slyšela, ale moc se mi to líbí)
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 06. Prosinec 2006, 09:30:42 »

Tak fajn  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 20. Únor 2007, 02:09:44 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "Ondrash"
byt sam doma s holkou, ktera me pritahuje pri zapnute televizi??? Hmmm - tusim ze v takovem pripade se televizi rika "ZVUKOVA KULISA" - mno dobre, po nejake te dobe, uz se da zase vyuzivat opet jako televize Mrkající


Ty jsi snad splnene prani od Jeziska, ne??? :-D

Tak to zas bacha, takovejhle je skoro kazdej. Nemuzes to brat podle toho, ze se k holce nemame, kdyz ji vidime poprve, ale po par schuzkach a doma u TV, to by v tom byl cert Úsměv)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 03. Červen 2007, 08:32:20 »

Citace: daemoniack
Citace: Ondrash
byt sam doma s holkou, ktera me pritahuje pri zapnute televizi??? Hmmm - tusim ze v takovem pripade se televizi rika "ZVUKOVA KULISA" - mno dobre, po nejake te dobe, uz se da zase vyuzivat opet jako televize Mrkající

Ty jsi snad splnene prani od Jeziska, ne??? :-D
Tak to zas bacha, takovejhle je skoro kazdej. Nemuzes to brat podle toho, ze se k holce nemame, kdyz ji vidime poprve, ale po par schuzkach a doma u TV, to by v tom byl cert Úsměv)

..jestli máš pravdu tak se jdu picnout...  Velmi smutný ....  Podivený Bláznivý
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 03. Červen 2007, 10:50:58 »

..jestli máš pravdu tak se jdu picnout...  Velmi smutný ....  Podivený Bláznivý
Proc Šokovaný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 03. Červen 2007, 12:24:21 »

hele..několikrát do týdne večer u ní...ležení spolu v postely a prohlížení alba a pdb.  ... a sme kamarádi... podle tebe sem něco prošvih...kurnik.. já se du picnout..  Bláznivý Podivený Mrkající
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 03. Červen 2007, 13:59:45 »

hele..několikrát do týdne večer u ní...ležení spolu v postely a prohlížení alba a pdb.  ... a sme kamarádi... podle tebe sem něco prošvih...kurnik.. já se du picnout..  Bláznivý Podivený Mrkající
Byli ste sami doma, mate dlouhodoby vztah a byla pustena televize? NE Šťastný Tak se nediv Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 03. Červen 2007, 22:35:55 »

hele..několikrát do týdne večer u ní...ležení spolu v postely a prohlížení alba a pdb.  ... a sme kamarádi... podle tebe sem něco prošvih...kurnik.. já se du picnout..  Bláznivý Podivený Mrkající
Byli ste sami doma, mate dlouhodoby vztah a byla pustena televize? NE Šťastný Tak se nediv Šťastný

..televize puštěná nebyla...puštěný byl počítač a hrála její oblíbená hudba...  Kroutící očima
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 03. Červen 2007, 23:02:22 »

Vsak na tom neni nic spatnyho...u hudby, zvlaste jeji oblibeny, se da delat vpodstate vsechno...je to, jak jiz bylo receno, kulisa Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 04. Červen 2007, 04:41:17 »

Vsak na tom neni nic spatnyho...u hudby, zvlaste jeji oblibeny, se da delat vpodstate vsechno...je to, jak jiz bylo receno, kulisa Super!

Njn, to bylo už víc jak před měsícem...tenkrát jsem se nerozhoupal...až pak když to vypadalo, že možná bude někdo další a to byla spíš pak naštvaná...už to tak nějak nečekala.
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 11. Červen 2007, 15:22:50 »

Vsak na tom neni nic spatnyho...u hudby, zvlaste jeji oblibeny, se da delat vpodstate vsechno...je to, jak jiz bylo receno, kulisa Super!

Njn, to bylo už víc jak před měsícem...tenkrát jsem se nerozhoupal...až pak když to vypadalo, že možná bude někdo další a to byla spíš pak naštvaná...už to tak nějak nečekala.

tak jí to příště holt vynahradíš... Pokud ona vysílala signály a ty nevnímal, tak to vysílala holt slabě a my nemáme tak silný radar, abychom mohli zachytit signály dívek.  Smějící se
Zaznamenáno
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 11. Červen 2007, 21:28:40 »

No, teď už jí to asi nevynahradím...u holek to bohužel většinou funguje tak, že druhou šance neostaneš...
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 15. Červen 2007, 16:45:04 »

No, teď už jí to asi nevynahradím...u holek to bohužel většinou funguje tak, že druhou šance neostaneš...

Tak to doufám , že ne.. Jinak bych se musel jít "picnout"  Smějící se
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS