Ve škole

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:02:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ve škole
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ve škole  (Přečteno 19010 krát)
Jitužka

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 27. Září 2006, 22:04:02 »

Můj dotaz vám asi bude připadat pitomej. Jenže já už skoro dva roky miluju kluka, s kterým se vidím občas při vyučování. Tomu jsem se ze začátku nejspíš líbila. Je milej a smál se na mě, ale já nebyla schopná zareagovat.  Teďka se ke mně chová jak mramorovej náhrobek (což celkem chápu:-) a  prostě nevím, jestli mám vůbec něco dělat.  Kdybyste věděli, jak mě štve, když se baví s ňákou holkou-o čemkoliv... A to ani nebudu psát o jeho kámoších, kterejm tenhle kluk o mně něco rozšířil o mým chování k němu. Taky jsem dost paranoidní, což je vidět už na těchhle řádkách. Co po takový době? Mám pocit, že jsem se před ním naprosto zazdila. Nebo myslíte, že se mám odhalit pravdu?  Stydlivý
P.S.: chodíme na vysokou, takže se nevidíme tak často, jako lidi ve třídách...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Září 2006, 22:26:28 »

Njn. To zkus se na něj zase usmívat, pozdravit ho (ahoj) a uvidíš jak bude reagovat. Nebo se ho na něco zeptej, nějaká blbost. Třeba jestli neví kde něco je či kolik je hodin. Když by reagoval dobře, tak to rozvést, třeba jak se má atd.

Rozhodně to bude chtít chvíli zkoušet ho rozesmát a zdravit. Potom přistoupit ke komunikaci. Nespěchat. Po tomhle uvidíš, jestli to má vůbec cenu pokračovat. Pak třeba někam s ním později zajít atd.  Eh?
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Září 2006, 22:43:52 »

Citace: "Jitužka"
Můj dotaz vám asi bude připadat pitomej. Jenže já už skoro dva roky miluju kluka, s kterým se vidím občas při vyučování. Tomu jsem se ze začátku nejspíš líbila. Je milej a smál se na mě, ale já nebyla schopná zareagovat.  Teďka se ke mně chová jak mramorovej náhrobek (což celkem chápu:-) a  prostě nevím, jestli mám vůbec něco dělat.  Kdybyste věděli, jak mě štve, když se baví s ňákou holkou-o čemkoliv... A to ani nebudu psát o jeho kámoších, kterejm tenhle kluk o mně něco rozšířil o mým chování k němu. Taky jsem dost paranoidní, což je vidět už na těchhle řádkách. Co po takový době? Mám pocit, že jsem se před ním naprosto zazdila. Nebo myslíte, že se mám odhalit pravdu?  Stydlivý
P.S.: chodíme na vysokou, takže se nevidíme tak často, jako lidi ve třídách...


Shoduju se s Alim, takovým nevinným začátkem nic nezkazíš. Prosím tě, ale zaráží mě, jak píšeš, že ho miluješ. Jak dobře se znáte a kolikrát jste spolu mluvili? Nechci být jízlivý, ale upřímně mi konkrétně toto tvrzení v daném kontextu připadá jako od někoho o dost mladšího než od VŠ studentky.
Zaznamenáno
Jitužka

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Září 2006, 23:54:12 »

Děkuju za odpovědi. A Vodíku, tobě připadá nablblý, jak jsem vymyslela tu první větu, no, beru. Já jsem na něm jednoduše citově závislá... Je to lepší?  Kroutící očima
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Září 2006, 03:10:32 »

Citace: "Jitužka"
Můj dotaz vám asi bude připadat pitomej. Jenže já už skoro dva roky miluju kluka, s kterým se vidím občas při vyučování. Tomu jsem se ze začátku nejspíš líbila. Je milej a smál se na mě, ale já nebyla schopná zareagovat.  Teďka se ke mně chová jak mramorovej náhrobek (což celkem chápu:-) a  prostě nevím, jestli mám vůbec něco dělat.  Kdybyste věděli, jak mě štve, když se baví s ňákou holkou-o čemkoliv... A to ani nebudu psát o jeho kámoších, kterejm tenhle kluk o mně něco rozšířil o mým chování k němu. Taky jsem dost paranoidní, což je vidět už na těchhle řádkách. Co po takový době? Mám pocit, že jsem se před ním naprosto zazdila. Nebo myslíte, že se mám odhalit pravdu?  Stydlivý
P.S.: chodíme na vysokou, takže se nevidíme tak často, jako lidi ve třídách...


Jestli jsi tim "odhalenim" minila rict mu, ze ho dva roky tajne milujes, pred tim bych te vazne varoval. Budto by si myslel, ze si z nej tropis blazny, nebo by se zalekl (anebo oboji). Pravdepodobost, ze te taky tajne miluje, je, jak sama uznavas, nulova. Cili postupuj jen pomaloucku, polehoucku.

Stranou toho bych podotkl, jestli jsi se spis nezamilovala do predstavy, kterou sis o nem vytvorila. Lidem s velkou fantazii se toto stava vcelku snadno, bez ohledu na vek. S tim souvisi i ta doba - dva roky. Mozna mas dik sile sve fantazie az podvedomy pocit, ze jsi zadana a co ty vis, kolik jinych zajimavych kluku jsi kvuli teto platonicke lasce prehledla? Zkus se nad tim zamyslet, zdali si zbytecne neztrpcujes zivot.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Září 2006, 08:13:28 »

Citace: "Jitužka"
Já jsem na něm jednoduše citově závislá... Je to lepší?  Kroutící očima

Na někom, koho jen občas vídáš ve škole Šokovaný ? Tohle by mi sedělo tak na druhý stupeň základní školy...a ne na vysokoškolačku Přemýšlím  Provokatér
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Září 2006, 09:05:45 »

Šťastný . Tak sice jsem rád, že to vidíte stejně, ale zas do ní tak nepalte Stydlivý ... Chudinka, nechtěl jsem, aby sklízela takový výsměch.

To Jituž: A víš vůbec, nebo dokázala bys zjistit, jestli je zadaný?
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Září 2006, 09:30:35 »

Citace: "Hydr0gen"
ale zas do ní tak nepalte


O to nejde - spíš se snažím ji přimět k tomu, aby to celé trochu zracionalizovala. Sice je to těžké, ale jinak to zřejmě nepůjde Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Jitužka

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Září 2006, 12:42:31 »

No, to je teda příval....
Drží mi to prostě fakt dlouho. A asi proto v tomhle vítězej pocity, takový ňáký domněnky nad ratiem. A ten rozum mě  zatím zcela neopustil a kdo si myslí, že jo, tak dokazovat to z těchle pár řádků..
Ty formulace můžou bejt nešťastný, vypadám nejspíš jak vůl, jenže já se opravdu cejtim bejt do něj Zamilovaná a ta doba a to, že ho vidím pár hodin tejdně to nemění.
Hydro:Jo a tu chudinku a pálení si prosím schov.
Lord: Ty dva roky mu předestřít jsem fakt neplánovala, neboj..
A co třeba: "Kudy chodím, tudy pláču".Je to lepší Mrkající
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Září 2006, 13:29:27 »

Citace: "Jitužka"
Hydro:Jo a tu chudinku a pálení si prosím schov.


Dyť jsem se tě zastal Šokovaný . Anyway, byl tam i dotaz pro tebe, eslis ho náhodou nečetla.
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 28. Září 2006, 13:42:35 »

Asi si je máš schovat na večer.
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
Jitužka

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Září 2006, 19:29:05 »

Hydrogen: Nojo,no. Ať ten tvůj záměr byl jakejkoli, tak bez tý chudinky, jo?! Děkuju.
A zadanej není  Stydlivý
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Září 2006, 22:23:12 »

Vraťte se zase k původnímu tématu  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
07Tlap



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Září 2006, 12:14:30 »

Usměj se na něj... půjč si od něj přednášky a na oplátku ho pozvi na kafe, byť by mělo být ze školního automatu... až bude mít nějakou prezentaci, tak jí pochval, kritizuj, veď dialog o problému... přidej se k nějaký akci, kterou kolegové pořádají... možností je hodně, jen to chce, aby ses nakopla.

Jestli máš problémy už s tím prvním bodem, tzn. se na něj usmát, tak se zkus trochu proškolit na ulicích: koukej se protijdoucím chlapům do očí. Oni se na tebe občas usmějou, zkus jim ten úsměv oplatit, třeba jen náznakem. Nebude to bolet tak, jako když se budeš učit na někom, kdo tě zajímá.

Ať žije anonymita města Provokatér
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Září 2006, 18:03:31 »

Citace: "Jitužka"
Hydrogen: Nojo,no. Ať ten tvůj záměr byl jakejkoli, tak bez tý chudinky, jo?! Děkuju.
A zadanej není  Stydlivý


No tak to je super, ne Šťastný?  Ja tady psal Oki někde na diskusích-na chlapy hrozně funguje, když se ženská směje jejich vtipům. Super!
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Září 2006, 13:52:11 »

Idealni misto je skolni kalba. Jdi na nejakou skolni akci, kde bude. Jestli nechodite parit (coz by mi na vysku moc nesedelo), tak sama neco zorganizuj, neni to nic tezkeho a tam to spolu muzete resit... po trech panacich jsou k sobe lide uprimnejsi  Provokatér
Zaznamenáno
solution88

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Říjen 2006, 15:26:05 »

Citace: "Jitužka"
Děkuju za odpovědi. A Vodíku, tobě připadá nablblý, jak jsem vymyslela tu první větu, no, beru. Já jsem na něm jednoduše citově závislá... Je to lepší?  Kroutící očima

nn, toto sa nazyva "prehnana fixakce"!!!
qark ma o tom clanok ;-)
sam som si tym presiel Úsměv
Zaznamenáno
umadaky



Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Říjen 2006, 11:08:29 »

ahoj Jitužko Úsměv
chtěla bych reagovat na tu tvoji "citovou závislost " ...
občas se objeví někdo, kdo nás zajímá hlavně z toho důvodu , že ho nemůžeme mít ...a nakonec jediný co nás v tom tak dlouho "drží" je nenaplněná touha Úsměv
takže já bych ti poradila, hlavně se uvolnit a zbavit se všech očekávání a představ o tom, jak jste spolu Úsměv
který tě ve finále jenom blokují v normální komunikaci
hodně úspěchů
Zaznamenáno

pace is joy !!!
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Říjen 2006, 23:51:45 »

Souhlasím s ostantními.

Jenom se chci zeptat - co o tobě rozšířil? a je to jen pocit nebo jsi si jistá?
Pokud tě nějak výrazněji pomlouvá nechápu, co tě k němu tak táhne a opravdu možná půjde spíš o to, že miluješ jeho ideální obraz v sobě a neskutečného člověka.
Zaznamenáno
Jitužka

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Říjen 2006, 18:52:44 »

Díky moc všem za rady.
Jistá si tim zcela nejsem, já jsem strašlivě vztahovačná, a to ve všech směrech.... Podivený
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Říjen 2006, 10:44:44 »

Citace: "Jitužka"
Díky moc všem za rady.
Jistá si tim zcela nejsem, já jsem strašlivě vztahovačná, a to ve všech směrech.... Podivený


A? Nějakej vývoj?
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 12. Říjen 2006, 19:27:05 »

Teda me nepripada nijak divne nebo detinske ze si mysli ze miluje kluka ktereho vidi jen na par hodinach na VS. S tou predstavou to bude asi pravda, ale myslim ze o tu predstavu prave hodne jde - jako mit nekoho ke komu mam vytvoreny nejaky vztah a nemusi se ten vztah zakladat ani tak uplne na realite.
No a myslim ze treba tim jak se nekdo chova v hodinach je poznat hodne o nem.

//ale asi je to dane spise tim ze sem sam divny a detinsky, a tak 2-6let si neco podobneho myslim o jedne holce Úsměv..i kdyz sem si v podstate jisty ze je to jenom moje predstava, zvlast kdyz uz ju 2 roky uz ani nevidim.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Jitužka

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 13. Říjen 2006, 20:03:00 »

Ne... Dělal, že mě nevidí a měl kolem sebe houf lidí.. Super!
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS