Věta: Miluji Tě.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:20:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Věta: Miluji Tě.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Kolikrát už jste vyslovili větu: miluji Tě?
Nikdy. - 13 (32.5%)
Jednou. - 6 (15%)
Neříkám ji často, ale říkám. - 8 (20%)
Pokaždé, když se zamiluji. - 7 (17.5%)
Každý den. - 6 (15%)
Celkem hlasů: 40

Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Věta: Miluji Tě.  (Přečteno 50266 krát)
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« kdy: 02. Červen 2011, 23:14:27 »

Ahoj, jak jste na tom s touhle pro ženy vysněnou větou? Já mám tak celkově zakódováno v hlavě, že chlap TO moc často neříká... a když ano, tak je opilý, nebo to říká proto, že cítí, že už je "zle"... Tak jak to je? Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Červen 2011, 23:52:07 »

Moc neřikám...IMHO by se to nemělo říkat každou chvíli jako Dobrý den Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Červen 2011, 07:35:12 »

Nejčastěji to partnerce říkám při sexu:-) Ale ona mně taky:-D

Ale podle mě je to hodně o tom, jak celkově chlap projevuje svoje city. Pokud jsou oba otevření, určitě to zazní častěji. A pokud Ti to říká jen opilý a jinak ne, tak Tě opravdově nejspíš nemiluje.

Na druhou stranu jsou způsoby, jak to říct i jinak než větou nebo slovem.... jsem daleko raději, když se to dokazuje činy a tou pozorností, která je pro mě ve vztahu důležitá.
« Poslední změna: 03. Červen 2011, 07:43:15 od joei » Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Červen 2011, 07:40:28 »

V životě jsem to zatím řekl dvěma holkám a u jedné jsem to myslel (a stále myslím) vážně Úsměv

PS: Je mi dvacet.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Červen 2011, 08:52:14 »

Řekl jsem to nahlas jen jednou a rok jsem toho litoval Šťastný od tý doby to neříkam
Zaznamenáno

L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Červen 2011, 17:01:16 »

A pokud Ti to říká jen opilý a jinak ne, tak Tě opravdově nejspíš nemiluje.
A není to spíš tak, že alkohol odbourává zábrany, takže nad tím nepřemýšlí a prostě to řekne... ?
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Červen 2011, 20:21:08 »

A pokud Ti to říká jen opilý a jinak ne, tak Tě opravdově nejspíš nemiluje.
A není to spíš tak, že alkohol odbourává zábrany, takže nad tím nepřemýšlí a prostě to řekne... ?
Taky si myslím. V opilosti se ukáže povaha člověka. Možná jsem to tu někde psal, ale náš pedagog říkal holkám "Opijte svého muže, a pokud bude v tomto stavu agresivní, okamžitě od něj ruce pryč", ale to jsem rozvedl hlouběji, pokud by to někoho zajímalo a nevěděl o tom. Takže sdílím názor L88
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Červen 2011, 20:59:43 »

Přiznám se - jestliže jsem to někdy řekl nahlas, tak jen jednou a určitě jsem to nemyslel vážně. Asi to bude znít blbě, ale i přes to, že jsem pár holek ž měl, nikdy jsem ten vztah nebral tak vážně, že bych tohle vyslovil.
Všem těm holkám to prý vadilo a byl to prý důvod ke všem mým, respektive asi třem rozchodům...
Ale dneska jsem se zamiloval nejmíň dvakrát... Šťastný
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Červen 2011, 21:01:06 »

Každý deň,pri pohľade do zrkadla  Smějící se
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Červen 2011, 00:04:08 »

Nemyslím si, že by ta věta byla vysněnou pouze pro ženy. Mrkající Najdou se i muži, kteří ji rádi slyší a já patřím mezi ně. Mrkající A neříkám to tehdy, když jsem opilý, nebo něco žehlím. Právě naopak.

Hlasoval jsem pro: Pokaždé, když se zamiluji, protože si myslím, že to ke vztahu prostě patří. Ne, že by se to nekompromisně muselo, ale když k někomu chovám city, tak věty jako: je mi s tebou moc dobře/příjemně, jsem rád, že jsem tady s tebou, Jsem s tebou moc šťastný k tomu prostě patří.
A samozřejmě by s tím měla jít ruku v ruce ta řeč těla, jako třeba vzájemné objetí, nebo držení za ruku, hlava opřené o mé rameno, atd.

Myslím si, že pokud chlap dokážu zdravě vyjadřovat svoje city a pocity a věří tomu vztahu, tak s tím nemá problém...

LK88: A není to spíš tak, že se za to ve střízlivosti stydí?

A pokud Ti to říká jen opilý a jinak ne, tak Tě opravdově nejspíš nemiluje.
A není to spíš tak, že alkohol odbourává zábrany, takže nad tím nepřemýšlí a prostě to řekne... ?
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Červen 2011, 06:28:12 »

Caute.  Tak větu : Miluji tě, jsem holce ještě neřekl  Mrkající to i přes to, že jsme nějaké měl "rád" ale vždycky to rychle skončilo ale to je snad rok zpět. Až bude ta které to řeknu, tak to bude dlouhý vztah Šťastný Ale jak psal Aleš, i chlapy to chtějí, musí slyšet Úsměv
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Červen 2011, 17:02:37 »

LK88: A není to spíš tak, že se za to ve střízlivosti stydí?

Proč by se měl stydět za to, že se zamiloval??
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Červen 2011, 23:51:06 »

Právě že by se stadět neměl;-)

Příjemný večer L88K, neber to jako urážku, ale za tím, co jsem napsal tučně a červeně si stojím.

Je mnoho důvodů, každopádně by jsi tu otázku měla směřovat spíš na něj, než na mě.

Už kvůli tomu, že není normální, že ti to říká buď v opilosti, nebo jen když si něco žehlí, ale ne v průběhu toho, co to střízlivě cíti...

A pokud mám soudit i podle tvého druhého topicu, tak podle mého, protože se ti bojí říct na rovinu, že tě nemiluje.

Asi jsi nic jiného nezažila, když pokládáš takovou anketu, věř mi, je to škoda a s tím dotyčným jen ztrácíš drahocenný čas, viz můj příspěvek v druhém  fóru.
GL.


LK88: A není to spíš tak, že se za to ve střízlivosti stydí?

Proč by se měl stydět za to, že se zamiloval??
« Poslední změna: 04. Červen 2011, 23:55:39 od Aleš » Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Červen 2011, 11:04:35 »

A pokud Ti to říká jen opilý a jinak ne, tak Tě opravdově nejspíš nemiluje.
A není to spíš tak, že alkohol odbourává zábrany, takže nad tím nepřemýšlí a prostě to řekne... ?
Taky si myslím. V opilosti se ukáže povaha člověka. Možná jsem to tu někde psal, ale náš pedagog říkal holkám "Opijte svého muže, a pokud bude v tomto stavu agresivní, okamžitě od něj ruce pryč", ale to jsem rozvedl hlouběji, pokud by to někoho zajímalo a nevěděl o tom. Takže sdílím názor L88

to je trocha vtakovina. Uz som sa  trikrat opil prave pre to, ze som mal depku a moc to pomohlo. Dolezite je pri akej prilezitosti, dovode alebo nalade sa muz opije a potom reaguje.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Červen 2011, 11:49:03 »

Já to říkám denně. Klidně několikrát. Ale vždycky jen když to tak cítím. A mám už pár let spokojený vztah.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Červen 2011, 11:51:05 »

Při vší úctě k tobě, Artiste, si myslím, že to jsi trochu přehnal.
Pokud chceš ostatním radit, že při depresi je nejlepší řešení, se opít, tak to radši mlč.
Jsme rádi, že víme, jak to máš ty, ale vždycky popřemýšlej, jestli se dá tvůj názor brát jako berná mince. Mrkající
          Od těch, co při depresích pili alkohol se toho buď už moc nedozvíš a nebo je rozhodně nenajdeš někde na koleji, nebo na netu.
Tak zaprvé si myslím, že jsi nebyl v depresi, potom, že jsi nebyl opilý, jen "uvolněný" a potom, že jsi tam byl s někým, kdo dokázal odvést ty myšlenky od toho splýnu, co jsi měl. Takže ten alkohol v tom hrál vedlejší roli a jako řešení deprese bych ho raději ani nezmiňoval. Neutrální

Sice to vyznívá hodně ostře, ale na tohle jsem prostě musel zareagovat, ať se toho náhodou někdo nechytí...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Červen 2011, 18:39:47 »

berná, neberná minca, WTF?  Šokovaný Čo ťa na tom tak poopbúrilo, nechápem?? Podivený

proste som mal hodne zlý deň... pametám si, ako sme robili pol roka na náročnom projekte, ja som bol zodpovedný za celú skupinu  a dopadli sme najhrošie zo vśetkých skupín. Považoval som to za svoju chybu a hodne som a hanbil. Otvoril som si večer sám nejaký kentus, za chvílu som na to zabudol a potom zaspal. Keby som tak neurobil, ćakala by ma noc plná výčitiek.

V jeden krásny deň ma zasa vyhodili z 2 prácí naraz... ani som za to nemohol.

mne iślo o to, že nejaký psychológ tvdí, čo tvrdí. Opitý som bol mnohokrát a skoro vždy som mal dobrú náladu. Nepáči sa mi také zobecňovanie, chytrák tým chcel naznačiť, že sa v takom stave dostanú napovrch skryté mindráky, ćo byť pravda može a nemusí.

Uvažoval som: keby som chcel byť blbec, mohol by som na to reagovať tak, že by som ho podchytil za šiju a zrazil na zem. Následne by som predniesol, že pokiaľ sa neodváži brániť, vrátiť úder, jeho slovo nestojí za to poćúvať, pretože to nie je chlap ktorý dokáže vzdorovať ťažkostiam a zosype sa pri náznaku problému. a taký vám predsa nemože radiť do života.

Je to blbosť a nie je. Podivený
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Červen 2011, 21:25:45 »

Já to říkám denně. Klidně několikrát. Ale vždycky jen když to tak cítím. A mám už pár let spokojený vztah.
Kéž by to tak dělal každý chlap, nedivím se, že máš spokojený vztah  Mrkající
Zaznamenáno
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Červen 2011, 23:14:03 »

A co jako DavidX? Říká: "Kdybych ti řekl miluji tě, musel bych si tě vzít." Šťastný To je alfa. Super!
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Červen 2011, 23:15:16 »

Já to říkám denně. Klidně několikrát. Ale vždycky jen když to tak cítím. A mám už pár let spokojený vztah.
Kéž by to tak dělal každý chlap, nedivím se, že máš spokojený vztah  Mrkající
Tys neviděla jeho holku...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Červen 2011, 00:41:23 »

Tys neviděla jeho holku...
Tady úplně nechápu tu souvislost? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Červen 2011, 11:41:04 »

Významně jsem to řekl 2x v životě. Poprvé holce, se kterou jsem na Qarka přišel a podruhé holce, se kterou jsem z Qarka odešel.
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Červen 2011, 13:28:41 »

Tys neviděla jeho holku...
Tady úplně nechápu tu souvislost? Úsměv
AV4: Nejspíš máš nějakou supr čupr kočku, které si vážíš  Mrkající
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Červen 2011, 13:34:12 »

Pochopila jsem to správně, D9? Ale nemyslím si, že city by se měly vyjadřovat jen holkám, které jsou "kus"... Prostě jednou jsi s tou holkou začal chodit, a pokud s ní chceš být i nadále, sem tam bys jí měl říct, co k ní cítíš... nemusí to být zrovna věta Miluji Tě, ale stačí "obyčejné" - je mi s tebou dobře nebo jsem rád, že tě mám. Nic to nestojí (žádné šperky nepotřebujeme) a navíc většinu holek to potěší tak, že vás třeba i odmění (dobrou večeří, nebo sexem Úsměv)... Toť můj názor.
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Červen 2011, 13:53:23 »

Pochopila jsem to správně, D9? Ale nemyslím si, že city by se měly vyjadřovat jen holkám, které jsou "kus"... Prostě jednou jsi s tou holkou začal chodit, a pokud s ní chceš být i nadále, sem tam bys jí měl říct, co k ní cítíš... nemusí to být zrovna věta Miluji Tě, ale stačí "obyčejné" - je mi s tebou dobře nebo jsem rád, že tě mám. Nic to nestojí (žádné šperky nepotřebujeme) a navíc většinu holek to potěší tak, že vás třeba i odmění (dobrou večeří, nebo sexem Úsměv)... Toť můj názor.

Holky, které si myslí že mě sexem odměňují, tak vždy v posteli stojí za starou belu a já se jich vždy hodně rychle zbavím. To jen tak k té roztomile hloupoučké větě na konci.

Tys už mu to řekla?

Není ten problém v tom, že Tě prostě nemiluje, ale je s Tebou, protože nikoho jiného na sex v této chvíli nemá? Chodíte spolu do společnosti, do divadla (kina), ke kámošům na oslavy či třeba kupovat hadry? Znáte navzájem své rodiče a rodinné příslušníky? Pokud ne, je totiž možné, že jsi jaksi nepochopila, jak se na ten ,,vztah" dívá on.

PS: Soudím, že se v tomto topicu neptáš jen tak obecně, ale máš v současnoti s tímto problém.
« Poslední změna: 08. Červen 2011, 14:01:01 od stoudy » Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS