Věta: Miluji Tě.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:07:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Věta: Miluji Tě.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Kolikrát už jste vyslovili větu: miluji Tě?
Nikdy. - 13 (32.5%)
Jednou. - 6 (15%)
Neříkám ji často, ale říkám. - 8 (20%)
Pokaždé, když se zamiluji. - 7 (17.5%)
Každý den. - 6 (15%)
Celkem hlasů: 40

Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Věta: Miluji Tě.  (Přečteno 50262 krát)
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Červen 2011, 14:07:16 »

Sex je jen za odměnu za hezká slovíčka Otázka Otázka
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 08. Červen 2011, 15:46:06 »

Sex je jen za odměnu za hezká slovíčka Otázka Otázka
Ano. Když mi přítelkyně říká hezká slůvka, tak jí dopřeju sex.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 08. Červen 2011, 16:15:33 »

Sex je jen za odměnu za hezká slovíčka Otázka Otázka
Ano. Když mi přítelkyně říká hezká slůvka, tak jí dopřeju sex.
NAILED IT ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 09. Červen 2011, 07:16:30 »

Sex je jen za odměnu za hezká slovíčka Otázka Otázka
Ano. Když mi přítelkyně říká hezká slůvka, tak jí dopřeju sex.

Taky to tak jde brát....

L88K: jak tě může milovat chlap, který má od tebe vše za odměnu? To máme chápat tak, že ty nikdy nic neuděláš pro něj jako první, ale když on něco udělá, tak ho odměníš?
WTF? lidi by se k sobě ve vztahu měli chovat pozorně, pokud to tak chtějí.

Uplně mi to připomnělo bývalku.... Když jsem přišel domů, dal jí pusu a šel něco dělat. obvykle se najíst, odskočit si, chvilku jsem něco šolichal a ona mezi tím nafoukla hubu a začala dělat uraženou. "Že prej jsem ji ani nedal pořádnou pusu a jak jsem hroznej a že už ji nemiluju".... takovýhle kraviny mlela místo toho, aby zvedla zadek a šla mi tu pusu dát sama.

Takže jak se ptal stoudy, ty jsi mu to už řekla? Pokud pro něho neuděláš nic nezištně, tak tě snad ani milovat nemůže.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 09. Červen 2011, 18:13:04 »

Holky, které si myslí že mě sexem odměňují, tak vždy v posteli stojí za starou belu a já se jich vždy hodně rychle zbavím. To jen tak k té roztomile hloupoučké větě na konci.

Tys už mu to řekla?

Není ten problém v tom, že Tě prostě nemiluje, ale je s Tebou, protože nikoho jiného na sex v této chvíli nemá? Chodíte spolu do společnosti, do divadla (kina), ke kámošům na oslavy či třeba kupovat hadry? Znáte navzájem své rodiče a rodinné příslušníky? Pokud ne, je totiž možné, že jsi jaksi nepochopila, jak se na ten ,,vztah" dívá on.

PS: Soudím, že se v tomto topicu neptáš jen tak obecně, ale máš v současnoti s tímto problém.



1. Tu roztomilou hloupoučkou větu na konci jsi nepochopil. Byl to PŘÍKLAD, stejně jako ta večeře, mohla tam být masáž, cokoliv jiného, co by tu holku v tu chvíli napadlo, když bys jí poprvé v životě řekl, že si jí vážíš!
2. Ano, já mu to řekla, on mně mimochodem taky, snad dvakrát, naposledy asi před půl rokem.
3. Ano, to všechno, na co ses ptal, spolu děláme.
P.S.: Původně jsem se ptala obecně, ale když odpovídám, většinou čerpám z vlastních zkušeností (mých nebo přátel). Ty snad ne?
Zaznamenáno
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 09. Červen 2011, 18:14:03 »

Sex je jen za odměnu za hezká slovíčka Otázka Otázka
Ne! Viz odpověď výš.
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 09. Červen 2011, 19:13:48 »

1. Tu roztomilou hloupoučkou větu na konci jsi nepochopil. Byl to PŘÍKLAD, stejně jako ta večeře, mohla tam být masáž, cokoliv jiného, co by tu holku v tu chvíli napadlo, když bys jí poprvé v životě řekl, že si jí vážíš!

a) pochopil ji tak, jak je napsaná, jinak to snad ani pochopit nešlo
b) pořád tam je to "odměnit za projev lásky" -  Otázka
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Červen 2011, 21:39:55 »

a) pochopil ji tak, jak je napsaná, jinak to snad ani pochopit nešlo
b) pořád tam je to "odměnit za projev lásky"Otázka

Myslím, že kdybych v té větě vypustila slovo "sex", nikomu by nevadila... Vysvětlila jsem, jak jsem to myslela, víc už udělat nemůžu. Myslete si, co chcete.

Odměnit za projev lásky? Co je na tom špatného? Podvědomě to dělá snad každý... Když se na tebe člověk usměje, taky ho většinou ODMĚNÍŠ úsměvem. V lásce to je úsměv, polibek, pohlazení atd. Promiň, ale nic špatného jsem nenapsala.
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 09. Červen 2011, 21:51:12 »

Možná je to slovíčkaření, ale použila bych spíš oplácet - tj. rovnocenný vztah. Odměnit mi asociuje vztah jeden výš, druhý níž. Pokud je to pro tebe ekvivalentní, pak souhlasím.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 12. Červen 2011, 20:37:21 »

Máš pravdu, "oplatit" by se hodilo víc. Příště si na to dám pozor...  Super!
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 14. Červen 2011, 17:48:46 »

A co jako DavidX? Říká: "Kdybych ti řekl miluji tě, musel bych si tě vzít." Šťastný To je alfa. Super!
Super!

ale na druhej strane je fajn hovorit to len tak pre srandu. Ja som to hovoril, pretoze mi to robilo dobre aj ked to nebolo uprimne.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 15. Červen 2011, 01:34:54 »

Myslim že jsou důležitý činy, né slova. Jsem ochoten tuto otřepanou povrchní frázi, užít čistě ze zdvořilosti, né z přesvědčení. Faktický význam těchto slov je vlastně sdělení, že nade mnou má protějšek moc.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 15. Červen 2011, 09:09:28 »

Myslim že jsou důležitý činy, né slova. Jsem ochoten tuto otřepanou povrchní frázi, užít čistě ze zdvořilosti, né z přesvědčení. Faktický význam těchto slov je vlastně sdělení, že nade mnou má protějšek moc.

LOL? a když to říkají oba,tak kdo má moc nad kým?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 15. Červen 2011, 09:17:00 »

Podle Nonkomunikátora:) asi ten, kdo to řekne dřív. Kroutící očima Šťastný

A jinak si myslím, že to jsou strašně silácký řeči a ve skutečnosti je to tak, jak píše L88K na začátku, protože nejsou ze vztahu s dívčinou duševně uspokojeni a sami vnitřně přesvědčeni.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 15. Červen 2011, 15:37:45 »

ja s Nonom súhlasím,. Ak niekoho skutočne miluješ / nie kecy/ tak si na ňom závislý a teda máš moc. A je to fajn  Úsměv
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 15. Červen 2011, 16:03:46 »

Tak to si teda dovolím nesouhlasit.
Pokud někoho skutečně miluješ, tak ty "činy" dělám spontálně, nepotřebuju se hlídat, abych udělal nějaký zamilovaný gesto a upustil od toho, abych ji to řekl slovy. Pokud miluješ, dělaš ty projevy lásky naprosto spontálně, prostě proto, že to tak cítíš, je příjemný vidět, jak to tvůj protějšek potěšilo, má z toho radost a následně ji máš i ty, protože ty pocity štěstí a radosti jsou nakažlivé.

To naopak na to, abych to řekl, mi to musí přijít na mysl, třeba díky nějakému momentálnímu pocitu.
Určitě by to mělo být tak nějak vyvážené, v rovnováze, tak se potom buduje důvěra...
Názorný příklad, když jedno z toho chybí je třeba tady: viz např. http://forum.qark.net/jak-na-zensky/laska-z-rozumu/


ja s Nonom súhlasím,. Ak niekoho skutočne miluješ / nie kecy/ tak si na ňom závislý a teda máš moc. A je to fajn  Úsměv
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 18. Červen 2011, 17:24:28 »

Emoce jsou pro velikou část populace na nejvyšších patrech žebříčku hodnot. Ano, je to důležitá složka motivace. Nicméně patřím k té části populace, která víc ocení konstruktivní diskuzi, vlastní názor na věc, nadhled. Zkrátka považuju za atraktivnější zdravý rozum než emocionální divadlo. Kromě toho je důležitý rozumět si na tělesný úrovni. Vyznání lásky může být snaha o naplnění emocionálních potřeb protějšku, nebo také unáhlený odkrytí karet, kterýho může kdejaká potvůrka náležitě využít. (manipulovat s chlapcem, který s vidinou sexu příliš ustupuje od svých hodnot)
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
michalll

Karma: 0
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 29. Leden 2012, 11:44:05 »

Po tom co mi to přítelkyně psala do každé zprávy, a říkala pokaždý když sme se viděli, tak to fakt pro mě tato věta ztratila jakýkoliv smysl... takže jo nepoužívám ji - jen vyjímečně a tak by to mělo být.. lepší je lásku projevovat nějak jinak

 * mimochodem znám pár kde si navzájem neřeknou jinak než lásko a to dokonce i když se hádají a sou na sebe fakt hodně nasraní ... což svědčí o tom, že je to jen blbá věta
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS