Zadaný...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 08:22:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zadaný...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Zadaný...  (Přečteno 45198 krát)
DemoiselleM
Host
« kdy: 09. Leden 2007, 23:20:15 »

Zkrátím to: Zamilovala jsem se do kluka, ale je zadaný  Stydlivý Hrozně moc o něho stojím... Jsme momentálně kamoši. Byli jsme jednou někam sednout a asi někdy půjdem zas. Je to hnusné, ale když já bez něho nedokážu být! Tak prosím, žádné moralizování... Jak ho přebrat? Jen čekat, až se rozejde, nebo to zkusit přímo nějak ho "balit"? Díky všem za úpřímné rady!!!
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Leden 2007, 23:26:32 »

Precti si na qark.net clanek jak prebrat holku  Mrkající  sel bych na to podobne. Jestli je ten vztah v pocatcich, asi nemas moc sanci, jestli je v pokrocilejsim stadiu, nejlepe, kdyz se hadaji, mas dobrou sanci.
Kazdopadne nijak nenarazej na jeho pritelkyni, ze je hrozna a tak...spis od nej poslouchej, co dela spatne a dokaz mu (ne slovne a hlavne nenapadne), ze ty ses v techto ohledech mnohem lepsi  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Leden 2007, 23:32:41 »

Nevim, chlapi jsou divna zviratka - nekdy jim staci, ze maj to svoje jiste, budou se mazlit a cukrovat, ale rozejit se se svou hospodyni se jim chtit nebude...
takze otazka je - kolik mu je, jak moc je to vazne, protoze kluka na stredni bych proste prebrala tak, ze bych s nim nekam sla a ve vhodnou chvili bych pomohla navodit tu spravnou atmosferu, trosku pomohla prvni puse a jestli se chyti, je muj
se starsim to uz bude problem...ale zacatek asi stejnej - pak uz nezbude nez ho presvedcit, ze jsi lepsi nez ta jeho...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
DemoiselleM
Host
« Odpověď #3 kdy: 09. Leden 2007, 23:39:14 »

No je mu dvacet, jako mě. Chodíme na stejnou výšku. Ten jejich vztah bude mít za chvíli tři měsíce. Zatím mám velké odhodlání si i počkat... V chlapech se nedá vyznat, ale co to tak rozebírám s kámoškama, či kámošema (jen přes web) tak všichni říkaj, že podle toho, jak se chová, mu na mě záleží - já vím, to ale neznamená, že je tu možnost, že by mě možná někdy chtěl jako holku... Ale fakt díky lidi za rady! Jste zlatí  Úsměv  Člověk už ztrácí málem naději, že se najdou i fajn lidi, kteří chtěj poradit, a jen nemoralizujou, že se jim do toho nemám cpát. PS: Tu jeho neznám... Což je možná dobře, nebo špatně?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Leden 2007, 23:46:54 »

Myslis, ze ona by se rozmejslela?? Laska je boj, mozna proto je v lasce a valce dovoleno vse...
Nevim, me by asi delalo trosku vetsi problem, kdybych tu holku znala, kamosce bych to asi neudelala, ale jinak bych s tim problem nemela (kdyz si to tak vezmu, kam asi zmizeli vsichni moji ex...).
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Leden 2007, 00:21:20 »

Citace: "daemoniack"
Myslis, ze ona by se rozmejslela?? Laska je boj, mozna proto je v lasce a valce dovoleno vse...


to mi přijde dost smutný  Velmi smutný a myslím, že někteří lidi o tom i přemýšlí
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Leden 2007, 09:05:47 »

Smutny?? Ze jako kdo driv prijde, ten driv mele - je zadenej, tak sorac, i kdyz je to mozna ma zivotni laska, tak si s nim nebudu zacinat, protoze je s jinou... No, prej jsem cynik, asi jo, ale takovej je proste zivot... az potkam Lasku_na_celej_zivot tak me to mozna prejde,ale do ty doby Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Leden 2007, 09:16:53 »

pokud se necha prebrat, jakou mas jistotu, ze se po pul roce s tebou nenecha prebrat od jine?

Na druhou stranu, proc to nezkusit, sice to asi neni zrovna to nejcestnejsi, ale pokud by o tebe stal vic nez o ni, nebo pokud s ní by to nebylo tak idylický, stejně by ji nechal.

Tak to zkus, a uvidíš, kterou si vybere.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Leden 2007, 10:07:18 »

pokud by pro nekdoho nestacilo aregumentace demoniacka
:
tak bych pridal svoji. ->laska je je evolucni strategie, je tu od toho aby se nasli lidi pro sebe vzajmene nejvhodnejsi a bylo maximalne vyuzito zdroju podobne jako na volnem trhu. Takze pokud ve hre nejsou treba deti kterym by mohli nejake zmeny ublizit, tak je pro dobro vsech (populace) se o to pokouset (treba i nekoho prebrat).

-to taky odpovida Mawe47 - necha se prebrat jinou jen tehdy pokud ta jina bude pro nej lepsi nez ona. To mu nemuzes vicitat. Muzes vicitat zakaznikovy ze si vybere kvalitnejsi zbozi, a "zradi" tak svoji puvodni znacku?

-jinakl srovnavat to s valkou mi az tak trefne neprijde. prez spolecne znaky, je podstatny rozdil ze tady de spise o vytvareni sistemu vzajmene spoluprace, podobne jako v ekonomice. Je do hra s vyrazne kladnym souctem, a asi je rozumne si to uvedomovat a nepokouset se vest totalni valku.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Leden 2007, 10:52:26 »

Žádný triky ti neporadím, budeš mu muset dokázat, že jsi lepší než ona, a když mu s tebou bude líííp než s ní, možná máš šanci. Otázka je, jak moc by sa dalo klukovi, kterej se po třech mesícíh vztahu nechá přebrat a vykašle se na svou holku, věřít!
Zaznamenáno
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Leden 2007, 11:28:03 »

Citace: "daemoniack"
...je v lasce a valce dovoleno vse...

Ale fuj. Jdi to vykládat do Haagu  Mrkající
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Leden 2007, 12:59:49 »

0254 > tak sem to samozrejme myslela, pokud dana slecna bude lepsi nez dosavadni, tak by se nebylo cemu divit, pokud by si ji vybral.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Leden 2007, 14:13:50 »

Mozna mi to prijde nemoralni...ale prece...nekdy se to fakt neda ukocirovat, sam to znam, sam sem to udelal a nelitoval sem toho  Super!  Takze nazdar...chces ho? Vem si ho!  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Leden 2007, 14:20:41 »

no jen aby to nebylo jednostranne...myslim si, ze kdyz oba budou na stejne vlne, tak Lee ma pravdu, ukocirovat to npujde Smějící se

a co zenska s chlapem ktery se zamiloval do jine? takze, to zkus, treba to vyjde, treba ne, ale ty si budes jista ze jsi to zkusila a on si otestuje (ne)pevnost sveho svazku s tou jinou... vyhra pro vsechny...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Leden 2007, 14:31:08 »

Citace: "noghri"

a co zenska s chlapem ktery se zamiloval do jine?


hehe, na to me napada, ze zalezi na tom, kdo ma lepsiho pravnika

ale tohle nastesti neni ten pripad Úsměv
Dokud nezkusi, nebude vedet, a pokud je pravda co zdejsi panove rikaji, tak narozdil od nas jsou to cestne bytosti a on by ji preci narovinu rekl, ze ji ma rad  jako kamaradku, svou pritelkyni miluje a nic nebude, ne???
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
uucho

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Leden 2007, 14:41:42 »

Úsměv tak posledni komentar daemonick vypada jako trosku rejpavej Úsměv



a k tematu .. cekani se nekdy nevyplaci tak to zkus a ber to tak ze kdyz to nevyde tak by to asi nevyslo ani kdybys cekala a takhle alespon nebudes stracet cas tim ze na nej cekas a pak se dozvis ze nic ...
Zaznamenáno
DemoiselleM
Host
« Odpověď #16 kdy: 10. Leden 2007, 15:38:46 »

uucho: Hm, a jak to mám zkusit? Jako se přímo zeptat: Hele, tak co, mám šanci, nebo i kdybys byl volný, tak nic? Nevím totiž, jak to zjistit jiným způsobem... ale na tohle asi nemám, se tak natvrdo zeptat  Velmi smutný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Leden 2007, 17:36:10 »

Citace: "uucho"
Úsměv tak posledni komentar daemonick vypada jako trosku rejpavej Úsměv


ona ma i nerejpave!?!? Úsměv)) heh jsem si nevsimla...

jj, nejlepsi by bylo zeptat se primo, ale je to i to nejtezsi... a v pripade, ze to nevujde, tak je dost velka moznost, e ho ztratis i jako kamarada...

to spis panove tady at se ozvou jaky je nej pristup...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Leden 2007, 18:04:52 »

...tak tady nemam radu... vzdy jsem jel v kolobehu... nemam holku -> potkam holku, s kterou ma vztah cenu -> mam holku, tak nepotrebuji zadnou jinou holku Úsměv -> Ve chvili, kdy jsem dospel do stadia, ze vztah je o nicem, tak nebyl duvod ho nadale prodluzovat (na co, jen abych nekoho mel?...e e)-> takze zahy nemam holku -> nemam holku = muzu si zacit s novou holkou Mrkající

(samozrejmne ze stadia "nemam holku" jsou nekdy doprovazeny flirty a ulety, ale ne vztahy...)

Neumim si !zatim! predstavit, ze bych to hral na dve strany - asi bych na to nemel svedomi...a kdybych mel, tak stejne, na co mi bude holcina, kterou jsem schopny bez mrknuti podvest? Zatim jsem nenasel rozumny duvod:)

Nebudu tady tvrdit, ze se mi to nikdy nestane, slovicko "nikdy" se mi parkrat pekelne vymstilo Šťastný

Takze podle me jediny zpusob, jak bys mohla toho kluka prebra je jen ten, ze by s tou holcinou byl jen tak, aby se nenudil a u tebe by nasel neco vice...
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. Leden 2007, 18:09:02 »

Citace: "noghri"
Citace: "uucho"
Úsměv tak posledni komentar daemonick vypada jako trosku rejpavej Úsměv


ona ma i nerejpave!?!? Úsměv)) heh jsem si nevsimla...

jj, nejlepsi by bylo zeptat se primo, ale je to i to nejtezsi... a v pripade, ze to nevujde, tak je dost velka moznost, e ho ztratis i jako kamarada...

to spis panove tady at se ozvou jaky je nej pristup...


Tak primo je to asi nejlepsi, ale ne kazdej na to ma, ja bych na to asi nemel. Spis bych zapatral, jak je na tom s tou svou a podle toho jednal.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. Leden 2007, 18:35:20 »

No, tak to ja si naopak myslim, ze naprimo to rozhodne nejlepsi neni  Super!  Je to prece hra a tohle ve hre neplati   Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 10. Leden 2007, 20:27:45 »

Nedokazu to vztahnout na kluka, ale s ohledem na holku pro me byly klicovy clanky:

http://www.qark.net/clanek/jak-prebrat-holku
http://www.qark.net/clanek/jak-nebyt-prilis-hodny
http://www.qark.net/clanek/jak-se-stat-pravym-chlapem

Plus nemene cenne clanky:

http://www.qark.net/clanek/jak-a-proc-flirtovat-s-holkou
http://www.qark.net/clanek/balici-metody
http://www.qark.net/clanek/o-dotecich

Treba si z toho neco inverzne muzes vzit.
Zaznamenáno
uucho

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Leden 2007, 20:32:42 »

me hry moc neba ... mam problemy s takovym tim ze neco musim poznat aniz by mi to nekdo rek na rovinu takze ja jsem pro co nejprimocarejsi postup ale jsem jen jeden z mnoooooooha a kazdej to bere jinak


2noghri: Úsměv no ja sem zatim zas tolik nevidel ... ale to muze bejt mejma 5ti dioptriema
Zaznamenáno
Polly

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 25. Únor 2007, 10:48:11 »

Mam podobny problem. Pred par lety jsme byla s jednim klukem a jeho rodinou na dovolene. Zamilovala jsem se do nej a citila z jeho strany to same. Porad jsme byli jen spolu, ale bylo to pouze platonicke, k nicemu nedoslo, ani jsme se nepolibili, pouze drzeli za ruce. Avsak ja mu to nebyla schopna rict. Bala jsem se, ze tak muze zaniknout nase pratelstvi. On to nejspise videl stejne.
Par mesicu pote zacal chodit s jinou holkou a ve me se zhroutil cely svet. Nejakou dobu trvalo, nez jsem se z toho vyhrabala.
Nedavno jsem ho potkala a zjistila jsem, ze ho stale jeste miluji. Rada bych mu to vse povedela, chtela bych byt s nim. Ale je tu problem - stale je se svou divkou. Myslite, ze to ma cenu zkusit? Jsou spolu uz par let, nevim, jaky maji vztah, ale vim, ze je to jeho prvni vaznejsi, pred tim nic takoveho nemel.
Dekuji za pripadne odpovedi.
Zaznamenáno
DemoiselleM
Host
« Odpověď #24 kdy: 28. Únor 2007, 11:08:30 »

Polly: Říká se, že skusit se má všechno, tak nevím. Ale mohl by tady někdo napsat, jak na to. Vždyť přece už tolika lidem se podařilo získat někoho zadaného, prostě přebrat, tak proč tady někdo nehodí nějaký tip? Protože když ji/ho miluješ, není co řešit!  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS