1. rande do kina

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:29:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  1. rande do kina
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: 1. rande do kina  (Přečteno 30482 krát)
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« kdy: 28. Říjen 2007, 21:55:55 »

Zdravim, potřebuju poradit .. seznámil sem se s jednou supr holkou.. ale na první rande nám nějak vyšlo kino.. respektive sme mluvili o tom že tam někdy musíme zajet.. a dneska to nadhodila a dohodli jsme se že pojedem ve středu. Prakticky ji neznám, ale teď si hodně píšem.. A chci se zeptat, co v kině spolu můžem podniknout když je to poprvý co spolu někam jdeme? Aby to nebylo moc troufalý, ale zase mě nebrala jen jako kamaráda. Nebo jen pusu na rozloučenou?
Zaznamenáno
Kubin



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Říjen 2007, 21:59:13 »

Určitě to s něčím spojit – např. večeře nebo výlet. Pokud jsi pánem situace vyber bojiště i zbraně. Mrkající

Jinak určitě flirt a pokus o polibek je na místě.
Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Říjen 2007, 22:02:25 »

jj.. ta večeře k tomu je dobrej nápad Mrkající dík.. A ještě mě napadlo.. jít na nějakej horor (teď myslim saw4) aby se bála a přitulili sme se Úsměv) co myslíte? ... navíc má prej horory ráda..
Zaznamenáno
Kubin



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Říjen 2007, 22:20:21 »

Osobně jsem pro něco inteligentního, co navodí dobrou atmosféru, na které se dá stavět. Na filmu se je třeba rozhodně s holkou domluvit, nebo dobře znát její vkus.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Říjen 2007, 22:54:56 »

Jestli řekla, že "horory ráda", tak běžte na SAW a uď si jistej, že se přitulí, když jí dáš příležitost Úsměv Navíc pak můžete cestou domu vymetat tmavý kouty a bude se tulit ještě víc a nakonec polibek na rozloučenou a je tva ...

... teda pokud se něco nepose*e Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Říjen 2007, 23:09:05 »

Možná bych dal místo večeře nějakou kavárnu nebo posezení u vína. Večeře se moc na první rande nehodí. Už jen kvuli tomu, že lístky do kina plus večeře pro dva by tě vyšlo nejmín na pětikilo. A to je dost na investici do slečny, kterou prakticky neznáš.
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Říjen 2007, 23:28:40 »

Ja bych tedy volil taky nejaky film, ktery navodi spise prijemnou atmosferu, protoze se mi stalo, ze misto ,aby se slecna pritulila, tak si zacla zakryvat dlanemi oblicej. A vecere? Se mi zda opravdu prepych na to, ze slecnu neznas. Bych spise preferoval treba zajit pred filmem do cajovny, kde se o slecne muzes dovedet vice. Good luck Úsměv
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Říjen 2007, 00:08:53 »

Za 1, Saw nie je horor
Za 2, Cisto kino urcite nie, na prve rande idete preto aby ste sa rozpravali, spoznavali a nie len pozerali na film... Cize to treba s niecim spojit a tak Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Říjen 2007, 15:08:22 »

jj taky sem nikdy na prvnim rande v kině nebyl.., určitě nechci jen to že pojedem tam, do kina a zpět.. chci ještě předtim někde sednout nebo se projít.. Nevíte jesi je třeba na novym smíchově nějaká dobrá čajovna? nebo tak něco..?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Říjen 2007, 18:09:46 »

jj taky sem nikdy na prvnim rande v kině nebyl.., určitě nechci jen to že pojedem tam, do kina a zpět.. chci ještě předtim někde sednout nebo se projít.. Nevíte jesi je třeba na novym smíchově nějaká dobrá čajovna? nebo tak něco..?

no na smichaci toho moc utulneho takhle neni nebo o tom nevim. ty podniky co se nachazeji kolem jsem nikdy zvlast neskousela az na tu pivnici (mezi csob a tou pizzerkou na druhem rohu) nebo co to je a tam to bylo fajn-aspon na te "zahradce" na vnitrnim nadvori, ale byly jsme tam ve vetsi skupine s devcaty, takze mi to mohlo prijit fajn diky spolecnosti.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Říjen 2007, 18:15:05 »

tak před kinem budem mít necelý 2 hodiny času.. zajdem asi někam do nějaký restaurace, případně do mcdonaldu jak navrhla ona a tam pokecáme.. máte ještě nějaký nápady jak zpestřit takový rande? Úsměv případně nějak upravit, vylepšit.. a co si tam můžu všechno dovolit?.. omlouvám se že se pořád ptám.. ale před takovejma věcma sem dycky tak trošku nervózní.. Podivený
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Říjen 2007, 20:53:25 »

tak před kinem budem mít necelý 2 hodiny času.. zajdem asi někam do nějaký restaurace, případně do mcdonaldu jak navrhla ona a tam pokecáme.. máte ještě nějaký nápady jak zpestřit takový rande? Úsměv případně nějak upravit, vylepšit.. a co si tam můžu všechno dovolit?.. omlouvám se že se pořád ptám.. ale před takovejma věcma sem dycky tak trošku nervózní.. Podivený
Určitě si dovol flirtování  Směrovka http://www.qark.net/clanek/jak-a-proc-flirtovat-s-holkou Je to jedna z nejlepších věcí co můžeš na rande dělat Super!
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Leden 2008, 23:50:13 »

Když jdete s holkou do kina(pozvali ste jí) kupujete jí i popcorn s pitim, nebo to je přehnaný? Smějící se
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Leden 2008, 00:09:39 »

Kino jakože kino ne..ale třeba první rande se slečnou u domácího kina v posteli bylo docela good Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Leden 2008, 07:18:28 »

Na prvním rande bych rozhodně popcorn s pitím nekupoval. Zaprvý před tím budete v kavárně nebo v mekáči - takže pití a něco k snědku bude před kinem a navím když koupíš popcorn tak tě akorát bude omezovat v doticích a podobně.

Pokud chceš vědět o nějaké kavárče na novém smíchově - tady kolem anděla - tak ti mohu doporučit kavárnu - pizzerii u kina village cinemas. Je tam super prostředí a ceny taky ujdou.

A pokud jde o ten popcorn na pozdějším rande je vždy lepší se slečny zeptat zda chce nebo nechce - mě osobně je pojídájí popcornu v kině proti srsti - ruší to a pokud je kino zaplněné tak docela omezuje - mluvím z vlastní zkušenosti - slečna chtěla popcorn tak jsem ho koupil a kino bylo natřísklé, k tomu zimní bundy a nebylo se kam hnout, nakonec jsem to vše hodil pod nohy abych se mohl dotýkat přítelkyně.
Zaznamenáno
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Leden 2008, 09:38:06 »

Jestli řekla, že "horory ráda", tak běžte na SAW a uď si jistej, že se přitulí, když jí dáš příležitost Úsměv Navíc pak můžete cestou domu vymetat tmavý kouty a bude se tulit ještě víc a nakonec polibek na rozloučenou a je tva ...

... teda pokud se něco nepose*e Šťastný

horror, no to je bajecny napad..   nebo thriler jako saw,.. v kine se ji bude chtit zvracet, ve chvili,kdy tam budou nekomu urezavat nohu,tak ji muzes polozit ruku na koleno, nebo na stehno..  pri prochazce domu si muzete povidat o tom,jak bylo pekny,kdyz tomu chlapovi vrtali diru do lebky a jak z toho strikala ta krev a vsude lital hnis.. proste idealni k vytovreni romanticke atmosfery..  muzes k tomu jeste pripojit povidku o tom,jak jsi zapomnel na stole chleba se salamem a jak vypadal po dvou tydnech nebo o tom,jak jsi u babicky zabijel kraliky,kuchal je a stahoval z kuze..
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 30. Leden 2008, 10:02:21 »

Trošku se mi zdá, že si tu ještě někdo myslí, že ženy jsou romantické éterické bytosti Mrkající
Zaznamenáno
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 30. Leden 2008, 14:31:07 »

Citace
horror, no to je bajecny napad..   nebo thriler jako saw,.. v kine se ji bude chtit zvracet, ve chvili,kdy tam budou nekomu urezavat nohu,tak ji muzes polozit ruku na koleno, nebo na stehno..  pri prochazce domu si muzete povidat o tom,jak bylo pekny,kdyz tomu chlapovi vrtali diru do lebky a jak z toho strikala ta krev a vsude lital hnis.. proste idealni k vytovreni romanticke atmosfery..  muzes k tomu jeste pripojit povidku o tom,jak jsi zapomnel na stole chleba se salamem a jak vypadal po dvou tydnech nebo o tom,jak jsi u babicky zabijel kraliky,kuchal je a stahoval z kuze..

Trošku se mi zdá, že si tu ještě někdo myslí, že ženy jsou romantické éterické bytosti Mrkající

tady nejde vubec o nejakej naivni pohled na holky,ale spis o to,ze vsechno jde mnohem snaz,kdyz se vytvori spravne prostredi,atmosfera a podminky, o tom prece NEMUZES POCHYBOVAT

vim o mnohem lepsich zpusobech,jak holku spravne "rozehřát" nez je film bez pribehu zalozenej ciste na zobrazovani nechutnosti,ze kterych se spouste lidem zveda zaludek
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 30. Leden 2008, 17:20:20 »

tady nejde vubec o nejakej naivni pohled na holky,ale spis o to,ze vsechno jde mnohem snaz,kdyz se vytvori spravne prostredi,atmosfera a podminky, o tom prece NEMUZES POCHYBOVAT
Jasně, určitě to jde ve správné atmosféře líp, ale každý má jiná měřítka a každá situace jde nějak obrátit - třeba si z toho krváku začít utahovat. Já jsem vzal třeba slečnu na druhém rande na Borata a taky šlo z celý situace pěkně vybruslit, i když to byla snad největší kravina, jakou jsem kdy viděl Úsměv
vim o mnohem lepsich zpusobech,jak holku spravne "rozehřát" nez je film bez pribehu zalozenej ciste na zobrazovani nechutnosti,ze kterych se spouste lidem zveda zaludek
Mně se taky krváky nelíbí. Jednou mě slečna vytáhla na SAW a myslim, že mám do konce života vystaráno Úsměv

Ale jinak si myslim, že na první rande by se mělo vymyslet něco jinýho než kino - přeci jen když se lidi neznají, tak by si měli trošku popovídat a poznat se - o tom přece první rande bývá, ne? Úsměv
Zaznamenáno
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Březen 2008, 14:27:04 »

První rande do kina bych určitě nezvolil. Na první rande (a určitě i na druhé, třetí...) jdete přeci kvůli tomu, aby jste se poznali, popovídali si o sobě. No a když půjdete do kina, tak se akorát podíváte na film a jdete domů (pokud nezvolíte teda ještě třeba nějakou procházku).
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Březen 2008, 19:04:19 »

Souhlasim vcelku s Makim. Jako kino neni zas tak spatne a je to jedno z nejcastejsich mist a kdyz uz se tam rozhodnete jit tak nezapomente si po skonceni filmu jit se slecnou nekam sednout (kavarna, restaurace ...), jit se projit nebo popr. jeste neco jineho aby jste meli vubec sanci se pozvat. Myslim, ze jenom jit do kina, doprovodit slecnu domu a dat ji pusu bez toho aby jste si spolu moc nepovidali neni to prave "orechove".
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Benik
Host
« Odpověď #21 kdy: 09. Březen 2008, 20:36:10 »

Ja mam jedno pravidlo, do kina s holkou jedine na horor Šťastný Presne tak, aby se tulila.
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Březen 2008, 22:48:15 »

No ... zalezi na vkusu tebe a tve slecny ale vyvarujte se hororu, ktery si zakladaj na tom, jak nekomu uriznou hlavu a krk se mu promeni na fontanu Smějící se nebo dalsi nechutnosti.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 10. Březen 2008, 12:33:01 »

Jediný "tulící" horor je Blair Witch Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Březen 2008, 00:09:06 »

Pokud je slečna alespoň trochu intelektuálně založená tak jsou dobré různé nekomerční (nebo méně komerční..) filmy co dávají hlavně v menších kinech... bývají většinou k zamyšlení, tak je hned námět na další hovor a především je to něco jiného než běžné americké trháky v multiplexech...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS