7 let jsem sám

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:28:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  7 let jsem sám
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: 7 let jsem sám  (Přečteno 13478 krát)
Hubla

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 19. Březen 2007, 21:32:18 »

Zdravím,
jak již napovídá nadpis mám jistý problém. Vlastně hned několik problémů, takže začnu zkraje.

Je to už dlouho, co jsem kdysi chodil s nějakou holkou - vlastně bylo to ještě na základce a to jsem měl ještě štěstí, že si všimla ona mě, jinak bych byl doteďka nejspíš neviňátko  Kroutící očima . Když jsme se po roce a půl rozešli, objevilo se pár pokusů o navázání nějakého vztahu, ale pokud se z toho vůbec něco zrodilo stejně to netrvalo déle než pár týdnů. Nakonec jsem si tedy řekl, proč tedy vůbec plýtvat energií na něco, co nikam nevede - tedy kromě utrpení a zklamání. Dokonale jsem v sobě na mnoho let potlačil tu lidskou část, která nutí lidi k seznamování se (teď nemyslím sexualitu) a spíš jsem doufal, že si mě nějaká snad opět časem všimne. Jenže nestalo se.

Tak si říkám, že už je to krapet dlouho. Jenže další problém je v tom, že se moc nedovedu seznamovat. Jednak neumím tancovat - na to jsem kopyto a vlastně vůbec nemám rád moc diskotéky. Když už tam náhodou dvakrát do roka zavítám a pokud by se mi vůbec podařilo navázat nějaký kontakt, vše se to zhroutí ve chvíli, kdy si slečna chce jít zatancovat. Nejraději bych se seznamoval někde jinde, ale i kdybych někde nějakou cizí holku oslovil (což se mi zdá, že už to musí působit divně), netuším jak to udělat, aby to nevypadalo tolik kostrbatě - když se jí pokusím někam pozvat nebo z ní vytáhnout číslo. Tedy, aby vůbec přišla.

Když už tedy nějaký ten kontakt nastane, vyvstane předemnou hned několik problémů.
Za 1) dokážu ji sice oslovit, ale nedovedu ji zaujmout, nebo možná neumím posunout rozhovor o ten rozhodující krok dál, aby to nebyl jen obyčejný rozhovor - nevím, kdy a jak po ní vyjet. I kdybych si s ní ale normálně povídal, je stejně jen otázkou času, než se objeví někdo, kdo ji dostane hned při prvním rozhovoru. Nechápu jak. Většinou pak odcházím leda znechucený. Nejsem soutěživý typ a už vůbec se neumím s někým o ženskou přetahovat. Buď mě chce, nebo ne. Bohužel to nakonec dopadá tak, že ne.
Za 2) - seděl jsem v hospodě s kamarádama, načež jeden z nich přivedl dvě kamarádky - slovenky, jedna byla celkem pěkná. Nevěděl jsem o čem si s ní povídat, a tak když jsme seděli ve skupině, tak jsem občas něco jenom prohodil. Sledoval jsem ji a usmíval se, načež ona se potom také začala usmívat. Pak že se půjde na diskotéku. Tak jsem šel. Po cestě jsem si s ní povídal - odkud je, co tady dělá, jaké to je v práci atd. - běžné řeči. Potom přišla řeč na tanec - tak jsem řekl, že to máme v rodině, že strejda při tanečních zlomil jednou holce nohu a že jsem tuto schopnost po něm zdědil. Snažil jsem se to podat humorně, ale už jsem zachytil, že to z jejího hlediska nebylo ono. No a když jsme došli na diskotéku, potkala tam kamarády a já už jen smutně koukal jak tam tancuje se sebejistýma chlapíkama s vycvičeným tělem. Ještě jsem se to chtěl pokusit zachránit tak, že bych jí v okamžik, kdy by byla sama vzal někam bokem a pokusil se z ní vytáhnout alespoň číslo, ale ten okamžik nenastal. Později jsem se ještě pokoušel o nějaký ten tanec s ní, ale moc to nešlo a bylo vidět, že už stejně nemá zájem...

Tak si říkám, proč je to tolik komplikované. Na co takovéto podivné hry, aby si lidi padli do oka a někam to rozvedli. Proč, když jsou si dva svobodní lidé sympatičtí se prostě nepokusí poznat, jestli k sobě jednoduše povahově sedí nebo ne a podle toho se vyvíjí jejich vztah. Proč to všechno záleží na nějakých fintách jak se tomu druhému dostat pod kůži a tak podobně. Vím, že to nezměním, ale stejně mi nad tím zůstává rozum stát.

No, doufám, že mi snad někdo zkušenější poradí, jak mohu řešit své potíže, protože být sám už mě přinejmenším nebaví - velice mírně řečeno.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Březen 2007, 23:41:55 »

Citace: "Hubla"
Proč, když jsou si dva svobodní lidé sympatičtí se prostě nepokusí poznat, jestli k sobě jednoduše povahově sedí nebo ne a podle toho se vyvíjí jejich vztah.
Oni to tak delaji. Ale myslim, ze mas podobny problem jak ja. Nikdy nejsi ten, kdo si vybira Úsměv To rozhodnuti je vzdy na te holce. Jestli te chce nebo ne. A proto mas pocit, ze jsou potreba nejake triky. Ja uz sem se srovnal, ze triky sice pomuzou, ale stejne musis mit hlavne stesti, abys pokal nekoho, kdo se k tobe bude hodit a kdo to bude chtit s tebou zkusit. I kdyz budes umet vsechny triky a budes je perfektne praktikovat, tak ti budou na prd, dokud nenajdes tu pravou, kterou bys sbalil i bez tech triku.

Statistika hraje nastesti nastesti v tvuj (a muj) prospech. Vetsina lidi takoveho cloveka potka.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Březen 2007, 00:33:27 »

Citace: "Avaranger"
Statistika hraje nastesti nastesti v tvuj (a muj) prospech. Vetsina lidi takoveho cloveka potka.


No, to teda nevim Úsměv. Statistika ceho? Rozvodovosti?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Březen 2007, 01:40:28 »

Citace: "Mourn"
Citace: "Avaranger"
Statistika hraje nastesti nastesti v tvuj (a muj) prospech. Vetsina lidi takoveho cloveka potka.
No, to teda nevim Úsměv. Statistika ceho? Rozvodovosti?
Nic neni vecny. Ale nevim, jestli tu nekdo zije v predstave, ze v zivote nemel holku. Pak nejakou potka nahodou a bude s ni cely zivot. Úsměv Ale sance ze potkas "kompatibilni typ" je velka. A jestli to vydrzi je uz jen a jen na tobe S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Březen 2007, 02:42:00 »

Citace: "Avaranger"
Ale sance ze potkas "kompatibilni typ" je velka. A jestli to vydrzi je uz jen a jen na tobe S jazykem


Pche, pozitivisticka propaganda. Úsměv

Statistika mi neco rika a prave proto jsem lety stale vice presvedceny, ze poktat kompatibilniho cloveka je na cele veci vubec to nejtezsi. Sbalit ho? To uz je sranda.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Březen 2007, 15:06:40 »

Kolik lidi umre bez partnera a alespon jednoho, ne li vice, manzelstvi? Tipuju MAX 5%.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Březen 2007, 15:38:31 »

Citace: "Avaranger"
Nikdy nejsi ten, kdo si vybira Úsměv

Právěže naopak. Ty si vždy vybíráš a holka jenom rozhoduje, zda ano nebo ne.
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Březen 2007, 18:49:12 »

Citace: "Avaranger"
Citace: "Mourn"
Citace: "Avaranger"
Statistika hraje nastesti nastesti v tvuj (a muj) prospech. Vetsina lidi takoveho cloveka potka.
No, to teda nevim Úsměv. Statistika ceho? Rozvodovosti?
Nic neni vecny. Ale nevim, jestli tu nekdo zije v predstave, ze v zivote nemel holku. Pak nejakou potka nahodou a bude s ni cely zivot. Úsměv Ale sance ze potkas "kompatibilni typ" je velka. A jestli to vydrzi je uz jen a jen na tobe S jazykem
Na vás obou.
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Březen 2007, 18:50:01 »

Citace: "B961"
Citace: "Avaranger"
Nikdy nejsi ten, kdo si vybira Úsměv

Právěže naopak. Ty si vždy vybíráš a holka jenom rozhoduje, zda ano nebo ne.
Neřekl bych, že Avaranger měl na mysli něcop jiného.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Březen 2007, 21:59:29 »

Citace: "0724"
Citace: "B961"
Citace: "Avaranger"
Nikdy nejsi ten, kdo si vybira Úsměv

Právěže naopak. Ty si vždy vybíráš a holka jenom rozhoduje, zda ano nebo ne.
Neřekl bych, že Avaranger měl na mysli něcop jiného.
Mysleno stejne, jde jen o to co myslime tim "vybirat".
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Březen 2007, 21:33:41 »

Citace: "Hubla"
Zdravím,
jak již napovídá nadpis mám jistý problém. Vlastně hned několik problémů, takže začnu zkraje.

Je to už dlouho, co jsem kdysi chodil s nějakou holkou - vlastně bylo to ještě na základce a to jsem měl ještě štěstí, že si všimla ona mě, jinak bych byl doteďka nejspíš neviňátko  Kroutící očima . Když jsme se po roce a půl rozešli, objevilo se pár pokusů o navázání nějakého vztahu, ale pokud se z toho vůbec něco zrodilo stejně to netrvalo déle než pár týdnů. Nakonec jsem si tedy řekl, proč tedy vůbec plýtvat energií na něco, co nikam nevede - tedy kromě utrpení a zklamání. Dokonale jsem v sobě na mnoho let potlačil tu lidskou část, která nutí lidi k seznamování se (teď nemyslím sexualitu) a spíš jsem doufal, že si mě nějaká snad opět časem všimne. Jenže nestalo se.

Tak si říkám, že už je to krapet dlouho. Jenže další problém je v tom, že se moc nedovedu seznamovat. Jedn)ak neumím tancovat - na to jsem kopyto a vlastně vůbec nemám rád moc diskotéky. Když už tam náhodou dvakrát do roka zavítám a pokud by se mi vůbec podařilo navázat nějaký kontakt, vše se to zhroutí ve chvíli, kdy si slečna chce jít zatancovat. Nejraději bych se seznamoval někde jinde, ale i kdybych někde nějakou cizí holku oslovil (což se mi zdá, že už to musí působit divně), netuším jak to udělat, aby to nevypadalo tolik kostrbatě - když se jí pokusím někam pozvat nebo z ní vytáhnout číslo. Tedy, aby vůbec přišla.

Když už tedy nějaký ten kontakt nastane, vyvstane předemnou hned několik problémů.
Za 1) dokážu ji sice oslovit, ale nedovedu ji zaujmout, nebo možná neumím posunout rozhovor o ten rozhodující krok dál, aby to nebyl jen obyčejný rozhovor - nevím, kdy a jak po ní vyjet. I kdybych si s ní ale normálně povídal, je stejně jen otázkou času, než se objeví někdo, kdo ji dostane hned při prvním rozhovoru. Nechápu jak. Většinou pak odcházím leda znechucený. Nejsem soutěživý typ a už vůbec se neumím s někým o ženskou přetahovat. Buď mě chce, nebo ne. Bohužel to nakonec dopadá tak, že ne.
Za 2) - seděl jsem v hospodě s kamarádama, načež jeden z nich přivedl dvě kamarádky - slovenky, jedna byla celkem pěkná. Nevěděl jsem o čem si s ní povídat, a tak když jsme seděli ve skupině, tak jsem občas něco jenom prohodil. Sledoval jsem ji a usmíval se, načež ona se potom také začala usmívat. Pak že se půjde na diskotéku. Tak jsem šel. Po cestě jsem si s ní povídal - odkud je, co tady dělá, jaké to je v práci atd. - běžné řeči. Potom přišla řeč na tanec - tak jsem řekl, že to máme v rodině, že strejda při tanečních zlomil jednou holce nohu a že jsem tuto schopnost po něm zdědil. Snažil jsem se to podat humorně, ale už jsem zachytil, že to z jejího hlediska nebylo ono. No a když jsme došli na diskotéku, potkala tam kamarády a já už jen smutně koukal jak tam tancuje se sebejistýma chlapíkama s vycvičeným tělem. Ještě jsem se to chtěl pokusit zachránit tak, že bych jí v okamžik, kdy by byla sama vzal někam bokem a pokusil se z ní vytáhnout alespoň číslo, ale ten okamžik nenastal. Později jsem se ještě pokoušel o nějaký ten tanec s ní, ale moc to nešlo a bylo vidět, že už stejně nemá zájem...

Tak si říkám, proč je to tolik komplikované. Na co takovéto podivné hry, aby si lidi padli do oka a někam to rozvedli. Proč, když jsou si dva svobodní lidé sympatičtí se prostě nepokusí poznat, jestli k sobě jednoduše povahově sedí nebo ne a podle toho se vyvíjí jejich vztah. Proč to všechno záleží na nějakých fintách jak se tomu druhému dostat pod kůži a tak podobně. Vím, že to nezměním, ale stejně mi nad tím zůstává rozum stát.

No, doufám, že mi snad někdo zkušenější poradí, jak mohu řešit své potíže, protože být sám už mě přinejmenším nebaví - velice mírně řečeno.


Jediná finta je velikost tvého sebevědomí. Čím větší - tím víc holek dokážeš sbalit.
Holka je něco jako kluk. Má dvě ruce, dvě nohy. Jen něco nemá a něco má zase navíc. ;-) S klukama se bavit umíš že? Tak nesmíš brát holky jako nadpozemský bytosti, ale jako kluky.
Balení je jako když se učíš plavat. Ze začátku se bojíš do vody vlézt. Pak se osmělíš a začínáš plavat a plaveš čím dál líp. Stačí jen vlézt do vody..
To můžeš buď sám nebo tě může někdo kopnout a do vody spadneš.
Zkusím tě nakopnout, ale nevím jestli se správně trefím.. Úsměv
 
Holku můžeš sbalit kdykoliv, ať jdeš po ulici nebo jseš v autobuse nebo když je kolem ní hodně kámošek. Že jsi neměl dobrou příležitost říci si o její číslo, tak to není výmuva

Rady do začátku jak se osmělit:
------------------------------------
začni chodit do nějakýho klubu kam chodí hodně holek (joga, sebeobrana pro ženy, tanec, volejbal..)

bav se s lidma (kdekoliv, kdykoliv)
př.: jdu do školy paní co vytírá schody se zeptám proč se dře tak poránu.
potkám pěknou holku a řeknu ahoj to je dneska pěkně.
v obchodě před pokladnou pokecám s člověkem přede mnou o délce fronty, prodavačku pozdravím a zeptám se jak to dneska jde. jestli má moc práce. atd.. možnosti jsou omezené jen tvou vlastní fantazií.

Pokud se bojíš, že by ti holka řekla něco ošklivýho tak využij tento slovník. (Snaží se ti to žíct tajnou řečí)

Holka: Líbíš se mi.
Překlad: Líbíš se mi.

Holka: Odprejskni debile.
Překlad: Ještě mě dobývej nakonec podlehnu.

Holka: Jseš trapnej.
Překlad: Je s tebou legrace.

Holka: Nejseš pro mě dost dobrej.
Překlad: Jsem děsná fiflena. Nejsem pro tebe dost dobrá.

Holka: Seš hnusná zrůda.
Překlad: Moc se mi líbíš. Seš moc pěknej.

Holka: Jdi už s těma tvejma kecama do prdele.
Překlad: Dobře se mi s tebou kecá.

atd.. zbytek si snad domyslíš.

"Nikdo tě nemůže ponížit pokud to nepřijmeš svým vědomím".

Snad ti to pomohlo. A vím, že brzo holku mít budeš.
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
Hubla

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Březen 2007, 22:52:45 »

Díky všem za odpovědi, je to inspirativní. Tak trochu jsem celou situaci pojal jako hru - "Jak se naučit lovit ženský a rozvíjet své sebevědomí a komunikační dovednosti". Jinými slovy rozhodil jsem tak trochu sítě, abych tuto "hru" rozehrál a už se patrně rýsuje jedna blížící se zkušenost, která buď vyjde a nebo mi alespoň poskytne učební materiál pro další strategie.

Jde o to, že se mám v blízké době sejít s holkou, která stejně jako já nemá ráda diskotéky a mohla by mít teoreticky zájem. Ještě jsem jí sice neviděl, ona neviděla mě, ale vím, že je o pár let starší než jsem já - což mě možná trochu z nervozňuje, protože se starší holkou jsem ještě "nerandil". Snad tedy nebudu za blbce.

Nechci nic uspěchat a tak jsem se k první schůzce rozhodl přistoupit způsobem, že bychom se patrně měli nejprve poznat, zda-li si vůbec budeme rozumět a zda-li by mělo cenu snažit se angažovat v nějakém vztahu. Jinými slovy těch 7 let mělo jednu výhodu a to v tom, že jsem mohl kdykoliv dělat cokoliv. Nikdo mi do toho nekecal (tedy kromě rodičů samozřejmě), k nikomu jsem neměl žádné závazky a svůj čas jsem většinou využíval ke svým vlastním zájmům podle své libosti. Pokud tedy vlezu do nějakého vztahu, tak potřebuju vědět, že to bude stát za tento čas, pro který bych jistě mohl najít i jiné uplatnění. Ostatně, kdyby ne, tak by to stejně dlouho nevydrželo.

Nad čím však přemýšlím je následující věc. Když s ní budu na první schůzce, mám se již pokusit o líbání nebo bude lepší nechat to na příště a pojmout první zchůzku čistě jako seznamovací? Na druhou stranu nerad bych něco prošvihnul, ale i naopak uspěchal abych to tím zas pohnojil.

Budu opět rád za vaše tipy, triky i rady. Mrkající
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Březen 2007, 16:19:16 »

nechci malovat čerta na zeď, ale: jestliže ty jsi neviděl ji, ona neviděla tebe, a i když si třeba v psaný komunikaci rozumíte, je to vždycky ošidný....já si psal s moc sympatickou holkou, pak jsme se seznámili, ale vůbec se mi nelíbila, a asi ani já jí, protože od té doby co jsme pokecali v kavárně (asi už z nutnosti, když už jsme se sešli), tak už se neozvala taky...na tento způsob seznamování už radši nepřistupuju...nejdřív osobně, pak třeba i jinak...ale ne obráceně...
Zaznamenáno
Hubla

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Březen 2007, 20:39:14 »

Poslali jsme si přes net fotky, takže oba tak nějak víme do čeho jdem. Já za sebe můžu říct, že jsem spokojenej. Vypadá zkrátka jako normální holka.

Přesto chvíle premiéry se rychle blíží, takže nějaký rady by se hodily...
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Březen 2007, 21:21:20 »

Citace: "henry"
nechci malovat čerta na zeď, ale: jestliže ty jsi neviděl ji, ona neviděla tebe, a i když si třeba v psaný komunikaci rozumíte, je to vždycky ošidný....já si psal s moc sympatickou holkou, pak jsme se seznámili, ale vůbec se mi nelíbila, a asi ani já jí, protože od té doby co jsme pokecali v kavárně (asi už z nutnosti, když už jsme se sešli), tak už se neozvala taky...na tento způsob seznamování už radši nepřistupuju...nejdřív osobně, pak třeba i jinak...ale ne obráceně...

Já jsem přes net potkal jednu kamarádku a poté, co jsme se sešli je to mezi náma ještě lepší Mrkající Záleží kus od kusu. Najít dobrý ale bude asi mnohem těžší záležitost (musí zapracovat štěstí Mrkající).
Zaznamenáno
Doli

Karma: -16
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Duben 2007, 20:38:44 »

Hele kamo koukni se na sebe si jak schliplej pindour (nechci bejt sprostej),nemas sebevedomi nas ucil ucite l na stredni ze sebevedomi musime mit sviji hrdost a sebevedomi chapes jestli si nezacnes sam sebe vazit nebo si verit tak se nikam nedostanes ja sem si kdysi taky neveril ale to se zmenilo od doby co mi stryc promluvil do duse ale to jedno skus napr.rict naky tvy kamaradce jesli te neseznami z nakou peknou hodnou holkou jako pro zacatek ja napr jednou pro me prisla kamoska s kamoskou jen sme se sli projit a potom mi prisla sms od ty jeji kamosky ale musis nak zapusobit ja sapusibyl vzhledem a tim ze sem porad mel zajem a ne ze sem rikal hmm atd. hele zvedni si sebevedomi a di na to precti si naky qarkovo testy v terenu pro inspiraci a potom staci inprovizovat doufam ze sem trochu pomohl  Šťastný
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 02. Duben 2007, 21:44:25 »

Citace

Pokud se bojíš, že by ti holka řekla něco ošklivýho tak využij tento slovník. (Snaží se ti to žíct tajnou řečí)

Holka: Líbíš se mi.
Překlad: Líbíš se mi.

Holka: Odprejskni debile.
Překlad: Ještě mě dobývej nakonec podlehnu.

Holka: Jseš trapnej.
Překlad: Je s tebou legrace.

Holka: Nejseš pro mě dost dobrej.
Překlad: Jsem děsná fiflena. Nejsem pro tebe dost dobrá.

Holka: Seš hnusná zrůda.
Překlad: Moc se mi líbíš. Seš moc pěknej.

Holka: Jdi už s těma tvejma kecama do prdele.
Překlad: Dobře se mi s tebou kecá.

atd.. zbytek si snad domyslíš.

"Nikdo tě nemůže ponížit pokud to nepřijmeš svým vědomím".

Snad ti to pomohlo. A vím, že brzo holku mít budeš.


Jak bys přeložil "Já bych s tebou žít nemohla !"  ?
Zaznamenáno
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 02. Duben 2007, 23:38:00 »

Citace: "JirkaT"
Citace

Pokud se bojíš, že by ti holka řekla něco ošklivýho tak využij tento slovník. (Snaží se ti to žíct tajnou řečí)

Holka: Líbíš se mi.
Překlad: Líbíš se mi.

Holka: Odprejskni debile.
Překlad: Ještě mě dobývej nakonec podlehnu.

Holka: Jseš trapnej.
Překlad: Je s tebou legrace.

Holka: Nejseš pro mě dost dobrej.
Překlad: Jsem děsná fiflena. Nejsem pro tebe dost dobrá.

Holka: Seš hnusná zrůda.
Překlad: Moc se mi líbíš. Seš moc pěknej.

Holka: Jdi už s těma tvejma kecama do prdele.
Překlad: Dobře se mi s tebou kecá.

atd.. zbytek si snad domyslíš.

"Nikdo tě nemůže ponížit pokud to nepřijmeš svým vědomím".

Snad ti to pomohlo. A vím, že brzo holku mít budeš.


Jak bys přeložil "Já bych s tebou žít nemohla !"  ?


Nic bych nepřekládal a zeptal bych se ji proč?
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Duben 2007, 18:36:38 »

Nic bych nepřekládal a zeptal bych se ji proč?

A dozvedel by ses treba: "já nevím, prostě proto"...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS