A co takhle jednat narovinu ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 23:30:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  A co takhle jednat narovinu ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: A co takhle jednat narovinu ?  (Přečteno 7421 krát)
Petr4271

Karma: -4
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« kdy: 08. Srpen 2007, 04:00:37 »

Mam mensi problem ze ktereho nevim jak vybruslit.  Uz delsi dobu (4 tydny) se stykam s jednou slecnou (20) inteligentni, mila, stydliva. Jde o takovy to chozeni - nechozeni, nejdal kam jsem s ni dosel byl francouzkej polibek. Pusa pri louceni a tot vse. Kdyz spolu sedime nekde v restauraci a ja ji chci vzit za ruku tak ucukne, kdyz ji chci upravit vlasy tak se zase necha. Proste nemuzu prijit na to jak si u ni stojim, prijde mi takova chladna, nedava nic najevo, prijde mi to jako zacarovany kruh. Po kazdy dalsi schuzce jsem akrat tak vic zmatenej. Uz s ni zacinam i min komunikovat a stykat se, ale mrzelo by mne kdyby to takhle melo skoncit. Nevim co, ale neco mne na ni pritahuje, snad to, ze je tak nedostupna.
Tak se mi zda ze se ji na dalsi schuzce (jestli vubec nejaka bude) narovinu zeptam jak to vidi ona a jak to mezi nama vubec je.

Zajimal by mne nazor zkusenejsich, jestli je toto spravna cesta.       Predem moc diky.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Srpen 2007, 06:58:31 »

Nevim co, ale neco mne na ni pritahuje, snad to, ze je tak nedostupna.

Vážně zajímavé, na jednu stranu od ní chceš jednání na rovinu a vědět, na čem jsi...a na druhou zase napíšeš, že Tě přitahuje, že je nedostupná Otázka Takže možná řešení mne napadají dvě:
1) začne s Tebou jednat narovinu a přestane Tě přitahovat... Mrkající
2) tahle komedie bude pokračovat...chvíli Tě bude přitahovat, ale časem, pokud nejsi nějak zvláštně založen Tě přestane bavit ze sebe nechat dělat blba a ukončíš to Řekni to mé ruce

Ale ani jedno Ti samozřejmě nepřeju Vykřičník
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Srpen 2007, 14:33:28 »

Ved bud objektivny. Zasmej sa nad tym, o co prisla. nerob zo seba samaritana. Iba ta to bude viac mrziet. Vsetko musi ist hladko_______
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Srpen 2007, 16:38:22 »

Technickej dotaz - možná hloupej. Nevíš náhodou jestli s vůbec někym chodila? Mě to teda přijde jako chování slečny, která poprvé začala s někym chodit "vážně" a nějak je toho na ní moc... možná potřebuje čas aby to všechno vstřebala. Já vim co myslíš tim, že tě přitahuje jak je nedostupná - mě to samý přitahovalo u jedný holka taky... asi to bude tim, že rád hraju a zkoušim něco co se mi zdá hodně složitý.

Jinak důležitá ráda - jakmile se při rozpadání vztahu začneš snažit víc a víc tak to vážně jde do kelu o to víc... teď řikám něco co sem sám zažil a něco co sem někde čet... je to hloupý, ale je to tak. Je možný se jí zeptat jak to vidí dál, že ty nevíš jestli to myslí vážně... a jestli řekne že neví, DEJ JÍ ČAS a hlavně proboha NETLAČ Vykřičník No ode mě asi vše Andílek
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Petr4271

Karma: -4
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Srpen 2007, 22:33:31 »

Nejsem si tim stoprocentne jisty, ale nikdy se nezminila ani o jednom klukovi, byt jako kamaradovi, takze asi nemela.
asi bych od ni mel vazne dat ruce pryc driv nez budu za blba  Úsměv
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Srpen 2007, 20:24:19 »

Pokud uvažuješ, že od ní dáš ruce pryč jen kvůli tomuto, pak ti na ní asi moc nezáleží...
A pokud záleží, snaž se problém řešit. Pokud je stydlivá a eventuelně je to její první vztah, nebude jí přímé povídání si o něm příliš příjemné. Já bych jí nějak naznačil, že nevím co od toho čekat, ale že bych byl rád, kdyby nám to vyšlo. Provedení je na tobě, to už neodhadnu Úsměv
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Srpen 2007, 22:40:55 »

Předpokládám, že schůzky iniciuješ ty a ona sama není moc aktivní. Takže by nemuselo být od věcise najednou neozvat a ona zbystří, že se něco děje a začne se zajímat (nejpozději na první schůzce po tom delším intervalu - pokud ne, asi bych doporučil nebrat). Z toho mála, cos napsal mám dojem, že ji jde o to s někým být, někoho mít, ale zase si není moc jistá jestli si ten pravý a nepočítá s tebou pro trvalý vztah. (pomineme-li horší verzi, že se ráda nechá pozvat - zadarmo a nebude nuda; taky by mě zajímalo za jakých situacích k těm polibkům dochází - taky můžeš být jen kamarád, kterému dovolí intimnější projevy, ale rozhodně se nenechá vzíét za ruku, nic co by budilo dojem vztahu nebo chození). Za předpokladu, že je to pasivnější stydlivější dívčina bez větších zkušeností (možná s puritánskou výchovou?), zjistit pomocí odmlčení se, jestli a jak velký má zájem  a v ideálním případě ji trpělivě, citlivě a hlavně přirozeně naznačovat, že je ti s ní dobře a že (když je tedy všechno vpořádku) držet se za ruce je fajn a normální atd. snažit se ji přimět k větší otevřenosti a vstřícnosti. Nicméně pokud jde otakovýhle případ, tak může jít o slečnu s nějakými zýábranami či předsudky a je pro tebe na zvážení co hledáš, kolik času a úsilí jsi ochoten věnovat tomu ji otevřít a jestli to nakonec bude stát za to.
Zaznamenáno
Petr4271

Karma: -4
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Duben 2008, 15:34:45 »

A jak to vse dopadlo ?

Je to vic jak pul roku co jsem pridal toto tema.
Se slecnou jsme se rozloucili aniz by mezi nama k cemukoliv doslo, vymenili jsme si kontakty na skype icq a mail.
po mesici mne zacala urgovat, do dnesni doby pokazde kdy se prihlasim mam od ni vzkaz. Pred casem jsme spolu i chatovali, a ze to takhle reknu, neprimo domluvili na hezkym sexu. Proste jen v konverzaci potrebuje cas na rozmysleni, a nenalehat v konfrontaci.

To jen pro uzavreni tematu s nadeji ze toto nekomu pomuze.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS