APPROACH

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:52:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  APPROACH
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: APPROACH  (Přečteno 21009 krát)
Sarlej



Tacitisque senescimus annis

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Nitra
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« kdy: 01. Březen 2009, 00:14:00 »

Rozpíšem sem môj príbeh-problém. Nejedná sa tu o nejaké konrkétne dievča o ktoré by som sa snažil, práve naopak... dúfam, že mi poradíte  Úsměv

Qark som prvýkrát našiel asi pred pol rokom, celý som ho 2x prečítal aj s komentármi, následne som sa dostal na fórum... dnes mám prakticky všetky informácie z tohto fóra, väčšinu z The Game... z priemernej Bety sa stala priemerná Alfa s možno až príliš veľkými sklonmi k narcizmu  Smějící se nemám problémy s čítaním reči tela, taktiež moja kom. úroveň je výborná... desiatky openerov, rutín (dokonca nejaké vlastné)... skrátka všetky predpoklady stať sa mPUA môjho mesta. Je tu však jeden dosť veľký problém - approach.

Ženské v klube neriešim, jednak že do klubov zrovna nechodím, jednak že tie baby nie sú nič pre mňa. Ide mi skôr o streetgame, oslovovanie dievčat na ulici. Ak mi o niečo naozaj ide (napr. či išiel ten a ten bus), tak s oslovením HB nemám najmenší problém. Ale akonáhle vidím oproti mne HB len tak, nevydám ani hlások.    Kroutící očima  
Skúšal som Qarkovu metódu ako sa stať baličom za tri dni, ale jednoducho sa nedokážem prinútiť tú babu pozdraviť. Viem prečo to tak je, čítal som to v "Jak sa stát Alfou", vysvetľoval to Mystery v PUA videách na youtube, skúšal som to riešiť aj cez afirmácie. Nulový výsledok...
Čo so mnou?
Zaznamenáno

Natalka1



Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Březen 2009, 00:19:43 »

Tak si jen představ,že o něco jde, se nemusis treba koukat v kolik ti jede bus, ale zeptej se na to...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Březen 2009, 00:30:37 »

Nevím jak se může přiměřený alfa bát něčeho takového.
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Březen 2009, 02:22:41 »

Zkus si to několikrát v jinym městě, kde je minimální šance, že bys nějakou holku potkal podruhý, tam zjistíš, že je to samý jako když holka stojí na nádru a potom nebudeš mít problém použít to i v tvym městě.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Březen 2009, 02:43:42 »

msankh : Náhodou oslovit holku co jsem oslovil pár dní předtím s jinou hláškou je docela sranda...v OC Chodov se mi to podařilo, docela vtipný když člověk vezme kolik tam denně projede lidí, že na ní narazím za  2 dni po prvním oslovení
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Březen 2009, 11:03:32 »

Rozpisu sem svuj problem.

o uspech jsem se zacal zajimat asi pred 2 a pul lety. Z mysleni lidi, kteri museji vychodit vysokou se skvelejma znamkama se ze me stava myslenim kapitalista.
Vim, ze jsem schopnej, dobre vypadajici, sebevedomi muz. Mam svoje sny, cile, vim, jaky zivot chci zit. Mam vsechny predpoklady stat se nejuspesnejsim podnikatelem v okoli, ale nemam vlastni firmu...

uf, uplne jsem si to vybavil, kdyz jsem cetl uvodni prispevek.
Vedet neznamena byt.

ale ted vazne. proste se dostan do pohody. pokud k tomu potrebujes alkohol, napij se, pokud potrebujes kamose, vyraz s nim. vyraz na sarge, zacatky asi takovy budou lepsi.
a nebo pokud si to potrebujes zduvodnim rozumove.... mystery rika, ze cela AA prameni z minulosti, kdy lide zili v kmenech a kdyz podelali AP, dovedel se to cely kmen a tim mohlo dojit k ohrozeni zakladnich potreb cloveka - prezit a rozmnozit se. dneska nezijeme v kmenech. ani holka na ulici nerekne kazde dalsi po ceste, ze ji oslovil nejakej blbec, kterej se uplne klepal cico....
proste se bodni na predsudky!

edit: na me perfektne funguje to, kdyz jsem s kamosem a on do me zacne valit... tak nekoho oslov. ty na to nemas, se bojis, ses mekejs a cim dyl to vali, tim vic ziskavam state a pak dam proste AP uz jen proto, aby zmlknul:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Březen 2009, 11:06:04 »

msankh : Náhodou oslovit holku co jsem oslovil pár dní předtím s jinou hláškou je docela sranda...v OC Chodov se mi to podařilo, docela vtipný když člověk vezme kolik tam denně projede lidí, že na ní narazím za  2 dni po prvním oslovení
jak reagovala?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Sarlej



Tacitisque senescimus annis

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Nitra
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Březen 2009, 11:45:09 »

vďaka za rady, najmä comanchovi  Šťastný ale v jednom máš pravdu - priemerný alfa zo mňa bude, keď toto poriešim

joei - áno, napísal som to dosť nešťastne, to bude asi tým množstvom alkoholu v krvi
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Březen 2009, 11:46:47 »

msankh : Náhodou oslovit holku co jsem oslovil pár dní předtím s jinou hláškou je docela sranda...v OC Chodov se mi to podařilo, docela vtipný když člověk vezme kolik tam denně projede lidí, že na ní narazím za  2 dni po prvním oslovení
jak reagovala?

"To jste zase vy?Vy jste tady každej den"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Březen 2009, 13:30:21 »

msankh : Náhodou oslovit holku co jsem oslovil pár dní předtím s jinou hláškou je docela sranda...v OC Chodov se mi to podařilo, docela vtipný když člověk vezme kolik tam denně projede lidí, že na ní narazím za  2 dni po prvním oslovení
jak reagovala?

"To jste zase vy?Vy jste tady každej den"
to chtelo AFC hlasku:
A budu tu kazdy den, dokud mi nereknete ANO a nepujdeme se mnou vyvencit meho krokodyla! Vystoupame spolecne po kopcich Krkonos tak vysoko, kam ani Zizkovska vez nesaha ... :-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Březen 2009, 13:32:48 »

Spíš jsi to měl uhrát na to že jsi security a teď jí musíš neprodleně odvést. Samozřejmě někam do kavárny či tak
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Březen 2009, 14:13:15 »

Sarlej: Zkus aspon ze začátku oslovení ahoj a přitom se trochu pousmát. Ale ne úsměv jako díru od granátu. Jen jednoduchý úsměv nižší intenzity. Až ti pár HB odpoví a taky se usměje, tak tě to nakopne dál.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Březen 2009, 14:16:00 »

a ja si rikal, kam mizej ty moje prispevky.-) a on je tu LordAli.

Ali, neber to jako urazku, ale prijde mi, ze ted od tebe poprve ctu nejakou lidskou radu. ja myslel, ze jsi robot naprogramovany k mazani a napominani. V tomhle pripade ale vitej mezi lidi:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Sarlej



Tacitisque senescimus annis

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Nitra
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Březen 2009, 14:33:16 »

LordAli - práve v tomto je ten problém. Že ono to ahoj zo mňa nie a nie vypadnúť. Asi to bude chcieť sarge s kamošmi
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Březen 2009, 15:37:00 »

LordAli - práve v tomto je ten problém. Že ono to ahoj zo mňa nie a nie vypadnúť. Asi to bude chcieť sarge s kamošmi
rozjed klasicky trening, co doporucuje mystery:-) jdi po obchodaku a kazdeho pozdrav: Ahoj, jak je? Ahoj, jak se mate? Ahoj, mate se?

na youtube jsem videl video a ten borec jen jak robot.... ale myslim, ze pak uz nemel problem s AP.

Sarleji, rekni mi. kdyz neco potrebujes vedet.... treba kolik je hodin nebo tak neco a vedle tebe stoji HB a je jedinna, ktere se muzes zeptat, taky mas strach?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Březen 2009, 15:37:44 »

- tak jsem se nejak s radami stretl s joeim, ale muzes si vybirat  Mrkající
LordAli - práve v tomto je ten problém. Že ono to ahoj zo mňa nie a nie vypadnúť. Asi to bude chcieť sarge s kamošmi

Tak zkus to uhrat dale.
Ty:Ahoj (usmev)
Ona: Ahoj (nechapavy vyraz nebo jina verze), my se zname??

Kdyz ti da negativni odpoved rekni, ze sis ji s nekym spletl..
..Ja sem si takhle omylem spletl jednu hezkou holku s kamoskou a od te doby se s touto znam (ta holka by spravne mela mit pohodovou naladu)  Smějící se Mrkající

Nebo, jak již bylo řečeno, si dej něco na posilnění : alkohol, ve společnosti kamaradu,vtip, motivaci aj.. Mě nejvic pomaha buďto vtip nebo sranda v partě..(bez legrace bych to nedal) Úsměv
- taky zjistuju, ze kdyz jdu do terenu opravdu jenom balit, nic z toho neni..kdezto jdu-li tam jenom pro legraci a treba motivaci- NC, KC (kterou sem nedostal  Šťastný) je vetsi uvolnenost = uspesnost..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Březen 2009, 15:47:42 »

Tak zkus to uhrat dale.
Ty:Ahoj (usmev)
Ona: Ahoj (nechapavy vyraz nebo jina verze), my se zname??

heh a nebo to jeste uprav:

Ty: Ahoj (usmev)
Ona: Ahoj ...
Ty: My se zname?
Ona: asi ne...
Ty: Ze me zdravis (usmev).... to je fuk, ja jsem Norbert XVIII.

a nebo muzes zkusit takovou kravinu, kterou jsem vymyslel nebo mozna uz kdesi davno od nekoho slysel, ani nevim.

Ty: Ahoj, bavis se rada s cizima lidma?
Ona: jo, rada.
Ty: Ok, tak budeme pokracovat anonymne. Kam mas namireno?... nebo cokoliv situacniho.

Ona: ne, s cizima se nebavim
Ty: Ok, ja jsem Norbert XVIII.
Ona: ja jsem Evelina.
Ty: Ok, ted uz nejsme cizi. kam mas namireno?....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Sarlej



Tacitisque senescimus annis

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Nitra
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Březen 2009, 15:55:11 »

LordAli - práve v tomto je ten problém. Že ono to ahoj zo mňa nie a nie vypadnúť. Asi to bude chcieť sarge s kamošmi
rozjed klasicky trening, co doporucuje mystery:-) jdi po obchodaku a kazdeho pozdrav: Ahoj, jak je? Ahoj, jak se mate? Ahoj, mate se?

na youtube jsem videl video a ten borec jen jak robot.... ale myslim, ze pak uz nemel problem s AP.

Sarleji, rekni mi. kdyz neco potrebujes vedet.... treba kolik je hodin nebo tak neco a vedle tebe stoji HB a je jedinna, ktere se muzes zeptat, taky mas strach?

Nie, vtedy nie.

Je to napríklad vtedy, keď vojdem do busu, niekde tam sedí HB s kamoškou, nahodíme EC, pozerá na mňa, ako keby krajšieho chalana nevidela  Smějící se, ale nič viac. Pritom ak by mi každá takto oslovená HB mala dať NC...


Barzini - Ono po oslovení už nie je problém, vždy sa nejaký opener nájde.
Keď som s partiou, tak mi to problémy nerobí. Napríklad na lyžiarskom som otváral všetky HB a NG z ročníku a k tomu aj vysokoškoláčky z poschodia nad nami... s niektorými boli celkom slušné úspechy a bol by som to dotiahol aj ďalej, len z mojej strany potom opadol záujem.

//joei, pošli mi prosím ťa linky na tie videá
« Poslední změna: 01. Březen 2009, 16:00:59 od Sarlej » Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Březen 2009, 16:06:17 »

LordAli - práve v tomto je ten problém. Že ono to ahoj zo mňa nie a nie vypadnúť. Asi to bude chcieť sarge s kamošmi
rozjed klasicky trening, co doporucuje mystery:-) jdi po obchodaku a kazdeho pozdrav: Ahoj, jak je? Ahoj, jak se mate? Ahoj, mate se?

na youtube jsem videl video a ten borec jen jak robot.... ale myslim, ze pak uz nemel problem s AP.

Sarleji, rekni mi. kdyz neco potrebujes vedet.... treba kolik je hodin nebo tak neco a vedle tebe stoji HB a je jedinna, ktere se muzes zeptat, taky mas strach?

Nie, vtedy nie.

Je to napríklad vtedy, keď vojdem do busu, niekde tam sedí HB s kamoškou, nahodíme EC, pozerá na mňa, ako keby krajšieho chalana nevidela  Smějící se, ale nič viac. Pritom ak by mi každá takto oslovená HB mala dať NC...


Barzini - Ono po oslovení už nie je problém, vždy sa nejaký opener nájde.
Keď som s partiou, tak mi to problémy nerobí. Napríklad na lyžiarskom som otváral všetky HB a NG z ročníku a k tomu aj vysokoškoláčky z poschodia nad nami... s niektorými boli celkom slušné úspechy a bol by som to dotiahol aj ďalej, len z mojej strany potom opadol záujem.

//joei, pošli mi prosím ťa linky na tie videá
ok, takze situace v busu. pokud ti holka nahodi AI aproach invitation, bez za ni a dodrz pravidlo 3 vterin. a k osloveni pouzij treba vetu jakkoliv upravenou:
Ahoj, taky ti prijde zvlastni, ze lidi porad o necem kecaj, ale kdyz jednou spolu busem, radsi delaj, jako by tam nikdo dalsi nebyl?

ono fakt je to vzdycky o osloveni a kdyz oslovis, jsi uplne v pohode. kdyz te pohledem pozve, vis, ze se s tebou chvili bavit bude a kdyby ne a bylo to trapny, tak stejne za chvili jeden z vas vystupuje:-) teda pokud jsi nemyslel v buse, kterym jedete na spolecnou 20ti denni dovolenou k jadranu
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Sarlej



Tacitisque senescimus annis

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Nitra
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Březen 2009, 16:14:14 »

Mne tá veta príde strašne moc zložitá na opener.

A myslel som MHD, na dovolenky autobusom určite nie
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Březen 2009, 16:19:20 »

mne taky:-) ale jen ti davam priklad, aby jsi mel vetu pro kazdou prilezitost a nemohl se vymluvit na to, ze ji nemas co rict. ja vim, co rikam v tomhle pripade. ja se vymlouval na to, ze nevim co rict dyl jak 4 roky:-D ted jsem u jedne slecny v klubu taky nevedel, tak jsem sel a dal direct. ou je, ted uz musim mit na foru image AP machine, ale v praxi mam taky strach a casto se chci vymluvit. proto je snazsi mit winga:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Sarlej



Tacitisque senescimus annis

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Nitra
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Březen 2009, 16:31:55 »

ja viem čo povedať. aj ako to povedať. len sa musím dostať cez prvé Ahoj, potom to už bude hračka... ako aj vtedy na lyžiarskom. mal som sa čoho chytiť a tak som perlil a dostával IOI jedno za druhým
každý raz začínal - možno za pár týždňov/mesiacov tu budem mať tiež taký image
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Březen 2009, 16:40:51 »

Sarlej: tak v tom pripade pochybujes o sobe v nejakem ohledu a nebo mas spatne zkusenosti ze drivejska.
Prijdes si neatraktivni? je neco, co bys zmenil? Vysmal se ti nekdo pri osloveni? jenze kdyz rikas, ze ti afirmace a hecovani nepomaha, tak co s tim?

Dej si facku:-) treba te to probere, pac pak ses doma nasranej, ze jsi nic neudelal. To ti k lepsimu nic neprida. V tomhle pripade to vidim fakt tak, aby jsi vzal winga a vysel na street.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Sarlej



Tacitisque senescimus annis

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Nitra
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. Březen 2009, 16:48:27 »

niekedy možno až moc atraktívny. ak zmenil, tak len fakt drobnosti, cez ktoré sa dokážem povzniesť. nie, nikto sa mi pri oslovení nevysmial.
pozor, nenapísal som, že mi hecovanie nepomáha! ak by som mal winga, ktorý by mi povedal: ,,Šarlej, choď do toho!" tak by som šiel. Len som dúfal, že to budem vedieť vyriešiť bez wingov.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Březen 2009, 16:53:33 »

Mit winga neni ostuda. mraky balicu tak zacinaly. a navic pak pri praci na setu vice HB a treba i vcetne chlapu se ti muze hodit vic nez cokoliv jineho po ruce.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS