Balení s berlema

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:35:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Balení s berlema
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Balení s berlema  (Přečteno 5051 krát)
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« kdy: 27. Září 2010, 18:10:24 »

Čau, tak jsem včera dostal berle kvůli nataženým vazům v koleni. Nedokážu s tím jentak sedět doma...  Úsměv
Co si myslíte o tom vyrazit do ulic o berlích a zkusit oslovit pár holek - požádat s něčím o pomoc nebo tak...
jak budou reagovat? Jako na slabocha nebo se projeví chuť pomoci a člověk líp zaujme protože je na ulici s tímto hendikepem "nepřehlédnutelný" Úsměv
----
A ještě jedna věc - chtěl jsem pozvat ještě před úrazem jednu slečnu co znám z jednoho baru ven...mám to udělat i s tímto omezením? Budu pak víc zajímavý pro rozhovor ? Co se stalo atd.... Smějící se Šťastný
Můžu s tím řídit  Šťastný ...setkání jakoby není problém Úsměv
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Září 2010, 20:01:37 »

A je pro tebe pohodlné někde chodit o berlích?
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Září 2010, 21:40:47 »

Měl jsem zlomenou nohu a chodil jsem o berlích - byl jsem rád, že jsem se dobelhal na záchod.

Kdykoli jsem vyšel s berlema ven z baráku, přešla mě chuť absolutně na všechno a mým životním cílem v tu chvíli bylo dostat se z bodu A do bodu B.

Ale jestli ti berle nevadí, určitě bych s tou holkou někam zašel. Bude působit romanticky, když bude vědět, že se kvůli ní někam pajdáš... A ty budeš strašně unavenej a budeš si s ní muset někam sednout... Nebo třeba lehnout Provokatér
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Září 2010, 21:48:26 »

psal jsem že můžu řídit...to mi to přece usnadní...pak už není lavička nebo káva daleko...vlastně..domů pak taky ne  Šťastný
zajímá mě spíš váš názor na to jak se k tomu prostě holky budou stavět !  Super! Mrkající
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Září 2010, 21:51:31 »

Postaví se k tomu tak, jak to budeš ty prezentovat. Když se budeš prezentovat jako strašný chudáček, že máš berle, tak tě tak uvidí.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Září 2010, 22:57:14 »

A ještě jedna věc - chtěl jsem pozvat ještě před úrazem jednu slečnu co znám z jednoho baru ven...mám to udělat i s tímto omezením? Budu pak víc zajímavý pro rozhovor ? Co se stalo atd.... Smějící se Šťastný

V momentě kdy řešíš "tohle" asi nemá pozvání moc smysl...

btw. pokoušet se řídit když nemůžeš ani pořádně chodit mi přijde hodně nerozumný...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Září 2010, 11:19:31 »

Jestli Tě baví se belhat tak prosim.... Šťastný, ale jak s tim můžeš řídit?  Šokovaný
Zaznamenáno
Falo
Host
« Odpověď #7 kdy: 28. Září 2010, 14:30:26 »

Nikoho se nezeptal jestli s tim má nebo nemá řídit, ale dostal rad, že by si s tim mohl udělat znova řidičák... Podle mýho dyš si dobře připravíš terén tak to je určitě výhoda, stejně tak to může bejt nevýhoda dyš dotyčnou osobu pozveš bez náznaku handycapu a pak na schůzku přídeš s berlema, to by pro ni mohlo bejt hodně otravný, že zdržuješ

Ale POZOR Zatímco muži vnímají cestu jako úkol který je třeba splnit co nejrychleji a s co nejméně problémy, žena si cestu užívá, nikam nespěchá a proto by jí ani v tomto případě nemuselo vadit, že seš o 50% pomalejší než normálně, jak, ale řikám, je třeba o tom vtipně prohodit pár vět a dát dotyčné možnost se rozmyslet jestli jí to bude, nebo nebude vadit.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Září 2010, 17:38:20 »

Nikoho se nezeptal jestli s tim má nebo nemá řídit, ale dostal rad, že by si s tim mohl udělat znova řidičák...

Nejde o to zda se ptal...Jde o princip...Vadí mi když řídí někdo kdo k tomu není plně způsobilý..
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS