Balení s kamarádkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:05:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Balení s kamarádkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Balení s kamarádkou  (Přečteno 9382 krát)
SVT40



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 17. Červenec 2014, 19:23:55 »

Zdravím, mám pár postřehů z návštěvy u kámošky. To, že atraktivitu muže zvyšuje jiná žena po jeho boku je známá věc, zvlášť když je pohledná a upravená. I před tím jsem se o tom přesvědčil, ale teprve tento víkend jsou hmatatelné výsledky.) Myslím, že to je tím, že jsem měl doprovod.Ale má to pár háčků, se kterými si nevím rady.

Po obědě jsme se šli projít na Prýgl. Pár navázaných očních kontaktů, jsem spokojený. Vracíme se zpátky na parkoviště a míjíme dvě holky, ta druhá nevím, ale z té jedné jsem nemohl spustit oči, nešlo to. A ona ze mě také ne, procházela těsně kolem, úplně jsem cítil jak tála pohledem. Bylo to tak intenzivní, že jsem měl sto chutí se otočit a běžet za ní. Jak to ale navlíct ? Nenapadlo mě nic, a to si s tím pořád lámu hlavu.

Večer sedíme na terase poblíž centra, na protějším konci sedí skupina holek, nejspší kolegyně. Hezká bruneta, vlasy po ramena, téměř aristokratického vzhledu ( to asi není přesné, ale nic lepšího me nanapadlo ), po mě občas hodí očkem. Tenhle oční fotbal se odehrává prakticky celou noc. Byl jsem hodně unavený, ale nemohl jsem spát... pitomý úplněk, tak jsem jen odpočíval a užíval si dobrého pití a příjemné společnosti.
Nevím kdy přesně, pár hodin po půlnoci jdu dovnitř pro účty. Narazili jsem na sebe u vchodu, tak jsem jí pozdravil a k tomu nějaká vata jestli taky nemůže spát, bo úplněk a bla bla bla. Tak jsme se seznámili + kiss close, ale že už musí jet. Tak navrhuji se sejít jindy, a říkám si o číslo. Následuje krátký rozhovor:

A: A nebude to vadit tvé holce?
Já: Ne, nechodíme spolu, jsme kamarádi.
A: To říkají všichni, všichni chlapi jsou hajzli.

A odešla pryč. A ne, nebyla opilá. Překvapilo mě, jak v mžiku otočila o 180°. Kde jsem udělal chybu?

A pár poznámek na konec, pro doplnění kontextu.
Kamarádka je moje stálice, známe se téměř 6 let, a nerad bych o ní přišel.
Kámoška nemá ráda když se o mě zajímají jiné.
Zaznamenáno

Kdo žije v minulosti, ten umírá každý den
Kdo tone v mrzutosti, je ke stáří odsouzen
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Červenec 2014, 21:51:41 »

Kámoška je "kámoška," protože..... ?
Zaznamenáno

SVT40



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Červenec 2014, 18:39:28 »

Jak to myslíš ? Nějak nevím, co mám za ty tři tečky dosadit.
Zaznamenáno

Kdo žije v minulosti, ten umírá každý den
Kdo tone v mrzutosti, je ke stáří odsouzen
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Červenec 2014, 21:27:34 »

Proč je to jen kámoška?
Zaznamenáno

SVT40



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Červenec 2014, 14:39:46 »

Každý bydlíme v jiném městě, máme to k sobě necelých 300 km.
A víc bych asi nechtěl, nějak jsem nad tím ani nepřemýšlel.
Zaznamenáno

Kdo žije v minulosti, ten umírá každý den
Kdo tone v mrzutosti, je ke stáří odsouzen
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Červenec 2014, 20:26:28 »

D9: No to je celkem jedno, proč je to kamoška, všechny baby sbalit nejdou, resp. třebaže se líbí, tak se vztah nevyvine všas do správných míst a pak to tak zůstane.

SVT: máš naprostou pravdu, bylo to v seriálu pickup artist, nějaká holka v tvé přítomnosti ti zvýší atraktivitu a může ti i pomoct (třeba i aktivně - účastnit se konverzace) sbalit nějakou jinou. Já třeba rád praktikuju metodu 2 na 2, totiž vzít kamoše a najít 2 samotný holky, který se budou balit. Určitým způsobem je to příjemnější, protože holky (pokud zrovna neřeší něco "důležitýho") bývají ve 2 v lepší konverzační a seznamovací náladě. Kamoš tě navíc může doplňovat (i když je lepší konverzace oddělit a holky si tak nějak "rozebrat". Nejlíp využitelné na nějakých akcích. A když se nepovede, holky zdrhnou, tak máš kamoše, se kterým si dodáte další páru (samotnýho by tě to přestalo dřív bavit).

Co jsem ale chtěl ještě zmínit, tu tvoji kamarádku bys jako objekt pro balení jiných mohl použít, ale jestli jí vadí, že koukáš po jiných, tak ti v tom asi moc nepomůže. Tak to zkus třeba i s nějakou jinou. BTW. těm baleným holkám můžeš třeba nakecat, že je to sestra, na to ti moc oponovat nemůžou.
Zaznamenáno
SVT40



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Červenec 2014, 20:35:50 »

Tak teď jsem úplně mimo.) Tu poznámku D9 pořád nechápu, jak do tohodle zapadá. Nevím kam míříš.

Jinak Petaxi díky za tip. Zkusím to i s jinou. Hodit to na sestru je dobrý nápad, k tomu nejde nic namítnout, jen k té situaci na terase by se to asi moc nehodilo.
Takže je to v podstatě dvousečná zbraň. Doprovod ti zvýši atraktivitu, ale kterou je obtížné využít.
Zaznamenáno

Kdo žije v minulosti, ten umírá každý den
Kdo tone v mrzutosti, je ke stáří odsouzen
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS