Balení v tanečních

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 02:47:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Balení v tanečních
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Balení v tanečních  (Přečteno 9674 krát)
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 01. Říjen 2006, 16:01:38 »

Ted sem zrovna v prvaku a navstevuju tanecni....mame tam bar........ mylite ze tam holku muzu pozvat????? hodí se to vubec v tanecnich?
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Vitorio

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Říjen 2006, 17:59:47 »

jasne, v tanecnich je to prave idealni, zatancite si, pozves na neco a uz je ruka v rukave. Jo v tanecnich sem sehnal takovejch holek Úsměv)
Zaznamenáno
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Říjen 2006, 18:07:41 »

uvidíme v pátek! pak vám to napíšu jak to šlo!
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Říjen 2006, 18:15:54 »

Mas velkou vyhodu, ze chodis do tanecnich. Tam je to na baleni skoro jak udelany. Proste se na ni jednou usmej a rekni ahoj. Az tam pudes priste tak ji zase rekni cau a zeptej se jestli by si nezatancovala. Podle reakci (pokud budou dobry) se ji zeptej jestli treba nepospicha, ze bys ji rad pozval na xxxxxxx. Az ji tam pozves tak se jen tak bavte a spis o ni zjistuj ruzny informace a nakonci nezapomen a tel. cislo. Melo by to vyjit.
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Říjen 2006, 10:41:01 »

V tanečních jsem byl z holkma víc u baru než na parketu Šťastný , taneční jsou super, hned bych tam šel znova.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Říjen 2006, 11:03:59 »

Citace: "Usir"
V tanečních jsem byl z holkma víc u baru než na parketu Šťastný , taneční jsou super, hned bych tam šel znova.

Akorát se ti pak nesmí udělat blbě,z vlastní zkušenosti Zelenáč  Ďábelský  Mlčím
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Říjen 2006, 13:12:09 »

hmm tak bohužel nic Smutný ptal sem se dvou ale byly zadany..... ale rikaly ze sem se jim libil Úsměv tak to nevzdam a skusim priste!
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Bugard



Karma: 1
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Říjen 2006, 15:12:50 »

No taky chodim do tanecnich a neco kutim  Úsměv  nej na tom je ze kdyz si chces zatancit tak te nesmi odmitnout Mrkající  teda aspon u nas S jazykem
Zaznamenáno
solution88

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Říjen 2006, 19:58:59 »

Citace: "Bugard"
No taky chodim do tanecnich a neco kutim  Úsměv  nej na tom je ze kdyz si chces zatancit tak te nesmi odmitnout Mrkající  teda aspon u nas S jazykem
ja tiez chodim, a u nas take pravidlo nie je,..
ale logicky nema dovod odmietnut (sak ide o tanec) a navyse aj mi minule povedala jedna ze "nejdem tancovat" ze ona uz bola,... tak som jej povedal ze "tak ides este raz!, pod" a isla :-D
Zaznamenáno
Tanecnik

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Říjen 2006, 17:50:47 »

Mno my bar v tanecnich nemame, nicmene s tim problem nemam. Spis jsem v pokrocilejsi fazi a hodila by se mi rada, jak a kam (sousedici thread jsem si procetl, ale stale nemam prilis jasno) tu holku pozvat Úsměv. Predbezne jsem se rozhodl pro cajovnu a to tak, ze se pri tanci rovnou zeptam. Nevim ale co bych delal v pripade negativni odpovedi  Otázka. Diky za odpovedi.
Zaznamenáno
Blackfighter



Karma: 1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Listopad 2006, 16:28:01 »

Je mi 20, vypadam na 17, ale tim lip. Chodim do tanecnich a neskutecne si to uzivam. S jazykem

Prvni 2 nebo 3 lekce sem se akorat rozkoukaval, okukoval holky a zjistoval jak to v tanecnich chodi, trema ze me docela rychle opadla, protoze vlastne o nic nejde. Jsem tam preci kvuli tomu abych se naucil tancoval,ne? Šťastný

Kdyz zacinala dalsi lekce, tak jeste nez sme zacali tancovat me upoutala jedna holcina (budeme ji rikat treba Jana), vypadala zajimave, pekny vlasky, a hezky se usmivala. Jakmile zaznelo "Panove zadejte se", vybehl jsem pro svoji obet a vyzval ji k tanci. Pak nasleduje takova ta chvile, kdy se keca nez se zacne tancovat, pary se rozprostiraji po parketu a tak.

Ja: "Jak se jmenujes?"
Holcina: "Jana a ty?"
Ja: "Ahoj Jano, ja sem Ondra" rikam s usmevem
Jana: "Ahoj" odpovida take s usmevem, v tuhle chvili sem uz vedel ze to bude jednoduche a bude sranda.

Pak pokracoval rozhovor...Jak se ma, jestli ji to tady bavi a podobne. Kdyz sme tancovali tak sem se s ni snazil bavit, ale cim vic sem se soustredil na kecani, tim hur sem tancoval, ona nastesti taky...ucili sme se novej tanec a  byli to pro nas naprosto novy kroky  Šťastný
Docela sme se pri tom bavili. Pochvalil sem ji ze ma moc pekny vlasy. Kdyz dohrala hudba, odvedl sem ji k jeji zidli a podekoval za tanec, usmal sem se na ni a sel si sednout. Koukali sme po sobe pres parket, usmivali se na sebe...
Dalsi tanec sem tancoval s nejakou jinou, pritom sem samozrejme myslel na Janu a moc sem se s partnerkou nebavil. Úsměv

Dalsi tanec sem sel zase pro Janu, tentokrat sem si vsimal detailu, mela na krku na retizku zajimavej stribrnej prstynek. Rikam:"Wow, ty mas na krku prstynek, to je fakt dobry" Tady to zni strasne prehnane, ale ve skutecnosti to znelo o trochu min prehnane...vypadalo to jako ze sem prekvapenej Úsměv Usmala se a bylo na ni videt ze je rada ze sem si vsimnul, ted uz byla moje.
Behem tance sem se s ni dal bavil, smal se, rekl sem ze ma nadherne modry oci, na krku mela znameni, malyho Ráčka...tak rikam "Ty jsi ve znameni Raka, vid?" byla z toho uplne vedle, v dobrym slova smyslu. Úsměv

Dotancovali sme, lekce skoncila. Uz od zacatku sem byl rozhodnutej ze si vezmu cislo. Schvalne sem koukal jestli zustane stat na parketu a "koukat kolem" nebo pujde domu. Stala a koukala, nemohla se dockat az mi da to cislo. Tak sem za ni prisel, nic sem nevymýšlel proste ze me vypadlo: "Bylo mi s tebou moc krasne, chtel bych te jeste videt, das mi prosim cislo?"
Vzal sem si cislo, a sel domu, prislo mi to jako nejlepsi reseni. Zvat ji na bar mi neprislo jako moc dobrej napad. Takhle ma aspon o cem premyslet, a cim vic o me bude premyslet tim lip Úsměv

Na rade bylo prvni rande, to uz do tyhle sekce nepatri, tak to vezmu rychle.
Sprcha, oholit, ucesat (češu se mrte dlouho, cca15-30minut, dokud nejsem spokojenej, ale kdyz sem spokojenej citim se skvele a mam perfektni naladu), koupit ruzi. Z ruze byla uplne unesena, rozzarila se jak slunce. Úsměv
Choval sem se jako gentleman, co se tyce takovejch tech spolecenskej pravidel. Rande bylo skvely, pri rozlouceni pusa. Je ji 16 a tak na ni nechci spechat.

V tanecnich sem sbalil jeste dalsi holky ale nezaujali me tolik abych s nima nekam zasel, taky to baleni nebylo takhle zabavny Úsměv Ale jeste porad je tam dost holek co by staly za to! Úsměv Asi pujdu do tanecni i dalsi rok!

Doufam ze jste tu nasli inspiraci Úsměv Lovu Zdar!
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Říjen 2008, 21:27:19 »

Krásný, co dodat.
Tady aspoň vidím, že když se žena hodněkrát pochválí, tak už skoro sama sedne na lep, bez námahy.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS